jaka fryzura?

1. kasia.lodz Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:47

Serdecznie dziękuję za rady :) Nad zmianami się jeszcze zastanowię bo nie do końca lubię mieć taką grzywkę ale jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

2. tocka Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 16:55

Fryzjerka doradziła mi żebym pomalowała na jakąś czekolade co ty o tym myslisz?Ale niewiem na jaki odcien tej czekolady?Na wakacjach chialabym cos takiego sobie zrobić co ty o tym myslisz czy bedzie mi pasowac?Czy nie bede wygladac strasznie mlodo?Wogule dzieki za odpowiedz wczesniejsza :)

3. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:03

do oludenis
    wiesz co masz racje nie bede eksperymentowac z tym miodowym bo nie zamierzam byc ruda NIGDY :) wiec bede je po troszku rozjasniac i zobaczymy co wyjdzie jak wpadnie ci pomysl jakis co do mojego koloru to daj znac :) ! A ty droga kolezanko skorzystach z rad stylistki?czy tez po troszku bedziesz dorabiac po kilka pasemek jasniejszych?

4. PrincessCrown Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:05

Hej.

Mam problem z doborem odpowiedniego koloru i długości moich włosów.
    Zastanawiam się nad pasemkami lub rozjaśnieniem/przyciemnieniem włosów.
    Chciałabym aby moje włosy nabrały lekkości. Na pewno nie chce ich radykalnie obcinać.
    Proszę o dobrą radę ;) Dzięki i pozdrawiam!

5. tunit Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:12

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jaki kolor włosów do mnie pasuje oraz jaka fryzura :)

6. elisa Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:14

hej :) mam sprawe jestem blondynka dosc ciemna chyba :P P i bardzo bym chciala miec rudoawy połysk na włosach i jednoczesnie zrobic go w jakis naturalny sposub przy uzyciu olejku czy cos takiego :) czym i jak mam to zrobic ?? ?
    a i moze jest jakis magiczny srodek by wlosy szybciej rosly

7. tocka Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:19

A teraz bym chciala ten ten kolor pomalowac wlosy? Tylko niewiem jaki to jest?Bedzie mi pasował?

8. suszka Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:33

Droga Stylistko bardzo prosze o porade jaka fryzura i kolor włosów by mi pasowal bo juz sama nie wiem czy krotkie czy trochu dłuższe czy zrobic sobie trwala i czy jasny kolor np blond bedzie mi pasowal bo mam cienkie wlosy i proste jak druty a po ciazy jescze zaczely mi tragicznie wypadac bardzo prosze o pomoc pozdrawiam :+)

9. suszka Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 17:38

Droga Stylistko bardzo prosze o porade jaka fryzura i kolor włosów by mi pasowal bo juz sama nie wiem czy krotkie czy trochu dłuższe czy zrobic sobie trwala i czy jasny kolor np blond bedzie mi pasowal bo mam cienkie wlosy i proste jak druty a po ciazy jescze zaczely mi tragicznie wypadac bardzo prosze o pomoc pozdrawiam :+)

10. Ewccia Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 18:27

Czść mam na imie Ewa chcem miec fryzure jak Tila Tequila na tym zdjeciu tylko nie wiem czy bendzie do mnie pasować.Bardzo prosze o odpowiedż.Z góry dziękuje.

11. Ewccia Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 18:27

Czść mam na imie Ewa chcem miec fryzure jak Tila Tequila na tym zdjeciu tylko nie wiem czy bendzie do mnie pasować.Bardzo prosze o odpowiedż.Z góry dziękuje.

12. Kasiulka890 Nowicjuszka

Napisano: 10 listopada 2008, 19:05

Hej ;* Wybieram się do fryzjerki tlkyo nie wiem jak sciąc. nie cche wlosów za bardzo skracac i malować (szkoła) I nie chce prostej gdzywki. Mam włosy za ramionka, ciemny brąz, proste (wywijaja sie w kazda strone) i grzywke na bok tlkyo bardoz długa. ;P zdjęcia sa za duze wiec nie dam.... twarz mam drobna

13. oludenis Początkująca

Napisano: 10 listopada 2008, 20:28

do xstylistka
    JESTES WIELKA!!!
    Uzylam szamponu jaki polecilas,nalozylam szamponetke popiel i jestem wniebowzieta.Jestes naprawde DOBRA.
    Domyslam sie,ze na widok mojego zdjecia opadaja Ci rece,ale musze ci cos stylistko powiedziec i Wam wszystkie forumowiczki tego forum,ze bylam w maju tego roku u samego Pana Czajki w Wa-wie i wyszlam z tak tragicznym koltunem na glowie,ze nie jestem w stanie tego opisac,zalamalam sie,ze mi to juz w niczym nie bedzie ladnie.I prosze! dziewczyno!Jak ja Ci jestem wdzieczna,jutro szukam mojej mamy zdjecia i wale prosto do Ciebie z pytaniem o fryzure dla mojej Mamy.Dziekuje Ci stylistko.
    Oludenis

14. oludenis Początkująca

Napisano: 10 listopada 2008, 20:39

do grazka
    Grazka,ja dzis zrobilam jak mi poradzila stylistka(szampon do rydych i szamponetka popiel) i dziewczyno,ja wygladam super!Boze,jaka jestem zadowolona..nie wyobrazasz sobie.Mam na calej glowie jednakowy kolor wlosow,ten blekitno-zielony sie chowa,twarz mam ladniejsza,moje brwi i oprawa oczu wyglada inaczej,czyje sie naprawde o niebo lepiej.Na pewno trzymac sie bede jej wskazowek,tylko u mnie sprawa wyglada troche inaczej,bo ja juz gdzies tam pod spodem mam ten karmelowy blond,na ktory mialam nalozony braz,ktory mi sie teraz splukuje,wiec mi bedzie latwiej uzyslac karmelowy odciej jak tobie miodowy blond,ale tak sobie pomyslalam,zapytaj stylistke,czy nie poprowadzilaby Cie jak mnie krok po kroku do zaproponowanego koloru.Prosze Cie,co Ci zalezy.To mniej kosztuje,nizeli pojsc do fryzka i nie wiadomo z czym wyjsc od niego.Grazka pisz pytanie do stylistki,zrob sobie zdjecie jakie masz wlosy teraz i ona Ci powie.Zobaczysz,ze nie bedziesz zalowala.PROSZE CIE!Chce,zebys byla zadowolona,jak ja dzis.pozdrawiam

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 20:42

DominikaCz - poldlugie wlosy nie beda Ciebie z pewnoscia postarzac :) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 20:43

Joanna222 - musisz zamiescic swoje zdjecia, bym mogla Ci doradzic :)

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 20:47

pychotekmisia - masz dobry pomysl co pocieniowania wlosow na calej dlugosci, ale jestem przeciwna grzywce. Proponuje natomiast zapuscic grzywke do brody i u3mywac swoja strukture wlosow (1). Sugeruje takze zmiane koloru na lagodniejszy, np. karmelowy braz (podobny do tego, co ma J. Alba na 2. foto):

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 20:53

tocka - jesli jest Ci dobrze w czarnym odcieniu, to bedzie Ci rowniez dobrze w czekoladowym brazie. 'Na wakacjach chialabym cos takiego sobie zrobić' - masz na mysli blond, jak na powyzszym zdjeciu? Hm, nie jestem przekonana. Uwazam, ze jesli ktos swietnie wyglada w ciemnym kolorze (mam na mysli Ciebie), to nie warto kombinowac z rozjasnianiem... Jesli jednak chodzi Tobie o fryzure, to jestem na TAK :) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 20:59

PrincessCrown - powinnas porzucic pomysl dot. blondu, ale przyciemnienie wlosow do odcienia mlecznej czekolady bylby dobrym rozwiazaniem. Proponuje taki kolor, jaki ma C. Zeta-Jones na 1. zdjeciu. Co do fryzury - pamietasz slynna dluga czupryne Jennifer Aniston z serialu 'Przyjaciele' (2 i 3)? Wlosy sa na przodzie widocznie wystopniowane. Mozesz do nich dolozyc grzywke, jak na 3. zdjeciu:

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 10 listopada 2008, 21:04

tunit - jestes naturalnym blondynem, dlatego proponowalabym dolozenie brazowych pasm albo przefarbowanie sie na szatyna. Dlugosc, ktora posiadasz, jest calkiem w porzadku, ale wlosy powinny byc ukladane za pomoca elastycznego zelu (takiego, ktory nie pozostawia 'smalcu' na wlosach). A jaka fryzura? Nakladasz zel na dlonie, pochylasz glowe do dolu i nakladasz zel, jak Ci sie podoba. Wracasz do pozycji wyjsciowej i porzadkujesz ostatnie niesforne kosmyki :) .