jaka fryzura?

1. oludenis Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 11:49

nie,nie mam.odzywke mam z serii do wlosow zniszczonych,ale dzis bede juz miala maske wax-u,ktora i polecila stylistka.Jak bedzie dobra,to dam znac.Skupilam sie na maxa na pielegnacji,bo po ostatniej wizycie u fryzka mam wlosy nieciekawe,tzn mialam,bo juz sa o niebo lepsze.za 2-3 tygodnie wkleje zdjecie wlosow przed o po kuracji.

2. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 12:58

Droga x stylistko Twoje rady są poprostu świetne :) często przeglądam Twoje porady dla innych by dowiedziec się czegoś nowego. Mam do Ciebie prośbę czy mogła byś określic mój kształt twarzy i typ urody (ciepły, zimny?). W poprzednich postach radziłaś komuś aby przefarbował się na mleczny brąz (czy jakos tak ;p ) co myślisz o tym kolorku w moim przypadku? podoba mi się również karmel ale z tego co czytałam ciężko go uzyskac :( wcześniej doradziłaś mi złoty bląd lecz narazie mam ciemne włosy i musze poczekac az mi kolor zejdzie bo na dekoloryzator mam za słabe włosy ;/ i jaką fryzurke mi doradzasz, tak jak radziłaś zapuszczam włosy :)
    pozdrawiam :*

(pod spodem zamieściłam różne kolory moich włosów, tak dla lepszego wyobrazenia sobie mnie w roznych kolorach i ten mleczny brąz ktory mi sie tak spodobał :P )

3. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 13:10

Droga oludenis czy mogła byś mi napisac jak wygląda ta maska waxu? bo na allegro jest ich bardzo duzo ;/ dziekuję Ci za doradzenie mi szamponu i maseczki z Pantene Pro-V moje włosy są w dużo lepszej kondycji :*:*:*

4. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 13:22

do oludenis
    cze !!no mam nadzieje ze doradzi mi stylistka tak fajnie jak tobie jak zejsc bezpiecznie z kolorku bo widzisz ja tez raz mam jasne wloski raz ciemne czyli musze jak ty miec kolorek po srodku :) .To super ze ampulki fajnie dzialaja musze sobie je zakupic.Moje wloski sa w dosc dobrej kondycji swieca sie ladnie tylko kolorek juz mi cos blaknie robi sie taki matowy mimo ze uzywam masek i olejkow a nie przesadzam z tym,ja musze myc wloski codziennie meczy mnie to strasznie a pozniej ukladam je na walkach takich rzepach wiesz,wiec wyobraz sobie codziennie to samo mam dosc ale coz musze bo inaczej mam strasny tluszczyk na glowie i zle sie z tym czuje.Wiesz denerwuje mnie tylko to ze po kazdym wycieniowaniu wlosow ladne sa przez m-c a pzoniej te koncowki wygladajja nieciekawie jakby popalone i zawsze ide do frycka wycieniowac i od 2 lat nie moge zapuscic wlosow non stop jedna dlugosc.Dlatego teraz stop nie ebde tak czesto cieniowac bo to nie ma sensu bo nigdy ich nie zapuszcze;/.Ale sie rozpisalam co to specjalnie dla ciebie oludenis POZDRAWIAM i czekam na foto twoje

5. oludenis Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 13:32

do 13angel13
    Nie ma za co,to nie mnie angel,tylko stylistce,ona mi je polecila.Napisze Ci jak juz bede miala,bo idzie do mnie poczta,wieczorem bede miec.

6. oludenis Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 13:42

do grazka1979
    skopiowalam Ci,zebys nie musiala wertowac stron,oto stylistki rada co do zapuszczania wloso:
    Co do tempa wzrostu wlosow, to istnieje kilka wskazowek, ale nie byly one przetestowane, ale z pewnoscia nie zaszkodza:
    - dbaj o skore glowy, poniewaz jesli bedzie podrazniona, to wlosy moga spowolnic swoj wzrost,
    - zazywaj pastylki poprawiajace wyglad wlosow - polecam 'Belisse' (15-20 zl. - zalezy od apteki),
    - funduj pasmom maseczki odzywiajace,
    - nie podcinaj zbyt czesto wlosow - podcinanie wlosow nie wplywa na ich wzrost, bo pasma nie rosna od koncowek. Wplywa to jednak na ich wyglad. Lepiej jest scinac wlosy rzadziej, poniewaz sciete konce ladnie wygladaja, ale wystawiane na zbyt wysoka temperature (lokowka, prostownica, suszarka) i tak beda sie niszczyc i znowu bedzie trzeba je podcinac, co prowadzi do blednego kola.
    Poza tym dobrze,ze mi odpisalas,bo kilkakrotnie achodze na to forum i zerkam,czy cos od Ciebie mam.Ja sie wlasnie zastanawialam nad kupnem takich walkow,kiedys mialam,ale nie trzymaly mi sie i nie mam zielonego pojecia co Ty robisz,czy masz do nich jakies klipsy albo cos?Mi one spadaly.

7. lalka33 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 14:12

Droga stylistko zadawałam już ci to pytanie ale zapomnialas o mnie :) to nic czy ta fryzura do mnie by pasowała nr2, oraz jak mam się na półmetek uczesać mam sukienke bez ramiączek i wszystkie włosy spięte myśle że by było brzydko! prosze o szybka rade

8. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 14:19

DO OLUDENIS
    wiesz co to sa walki rzepowe trzymaja sie ebz niczego na wlosach uzywam je juz kilka ladnych latek i sa super(to sa takie walki ze jak je przylorzysz do swetra to sa jak rzep sie przyczepiaja wiesz).Wiesz co ja wogule nie uzywam suszarki ani prostownicy wiec ich kondycja jest w miare dobra wlansie kupie sobie maseczke wax! bede dzialac,a belisse wlasnie skonczylam brac kilka tyg. temu a bralam ja przez 3 m-ce non stop i teraz pora zaupic nowe opakowanie. Dziekuje ci ze mi skopiowalas bym nie musiala szukac :)

9. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 14:29

oludenis :) czy taka?

10. oludenis Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 15:30

do grazka1979
    Grazka zrob prosze mi fotke(tym walkom),jeden walek wystarczy,kupilabym sobie jutro.Jezeli chodzi o te tabletki,to nie ma tu takich,a nie moge juz tak moja Mame prosic,dopiero co prosilam o kupno mi farby,a tabletki sprobuje zastapic jakimis innymi.Nigdy nie bralam tabletek na wlosy.Jutro zapytam w aptece i cos sobie wybiore.A ta maseczke Wax,to nie wiem do konca jaka dostane,bo prosilam tym razem szwagierke i nie mam pojecia,czy aby na pewno dobra mi wziela.Dzis zrobilam sobie czapke na drutach(caly czas cos robie na drutach),zeby jak biegam wieczorem mi te wlosy nie marzly.Bo to tez niedobre dla wlosow.Poza tym dobrze miec czapke w razie czego,gdyby nam cos nie wyszlo...hi ha(to zart oczywiscie)Powiedz mi Grazka,jakiego koloru sa Twoje wlosy w naturze?

11. daria5522 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 15:33

A czy dla mnie by się cos znalazło? Czeszę się na bok znudziło mi się to jak mogę obciąć włosy? proszę niech mi pani pomoże!!

12. oludenis Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 15:34

do 13angel13
    tak,taka,tylko wiem,ze sa do wlosow ciemnych i do jasnych.Jak sie nie myle.Trzeba wypytac stylistke dokladnie oto.Zrobisz to?

13. basia18 Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 15:36

Hej mozecie mi doradzic czy taka grzywka pasowala by mi ?? ??

14. basia18 Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 15:38

Do Oludenis

Dzieki.BARDZO MI ZALEZY NA TYM ABY KOLOR DLUZEJ UTRZYMYWAŁ SIE NA WLOSACH.

15. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 15:44

droga xStylistko
    mam pytanie odnośnie maski waxu która będzie najbardziej odpowiednia do włosów łamiących się, z rozdwajającymi się końcówkami ?

16. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 15:46

do oludenis
    a Ty jaką zamówiłaś? ta akurat byla do włosów suchych i zniszczonych :)
    juz napisalam do styliski o tej masce.

17. basia18 Początkująca

Napisano: 11 listopada 2008, 15:52

i kto wie jak ulozyc take fryzury ?? ??

18. patrycja_1989r Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 16:02

czy moglabys mi dobrac jakas ciekawa fryzurke? i jaki kolor by mi pasowal? zastanawiam sie ostatnio nad blondem ale troche sie boje efektu :( na tym drugim zdjeciu mam swoj naturalny kolor wlosow.

19. drobnisia Nowicjuszka

Napisano: 11 listopada 2008, 16:05

do x-stylistka
    Jak wcześniej wspominałam mam cienkie , ale średnio gęste włosy, rudy pomarańcz. Chciałabym je trochę podciać, ale nie wiem za bardzo jak. Czytałam, że jak jestem niska to włosy nie powinny być za długie. Poza tym ponoć długie włosy postarzają, a ja mam już średni wiek (40 lat). Proszę o zaproponowanie jakiejś fryzurki, tak, żeby byłomi twarzowo i wygodnie. Włosy się falują , są puszyste po umyciu, i suche na końcach. Z góry dzięki.

20. melleczka Weteranka

Napisano: 11 listopada 2008, 17:00

kolory typu rudy czy czerwien zdecydowanie postarzaja. masz ladna buzie i mlodo wygladasz wiec po co sie podtarzac? byloby ci bardzo ladnie w srednim brazie.