jaka fryzura?

1. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2008, 16:12

ja tylko tak dla przypomnienia ze czekam z kolejce....jesli znajdzie pani chwilke to bardzo bym prosila i zajecie sie mna :) juz nie moge wytrzymac z tymi moimi wlosiskami jeszcze teraz zrobily sie suche i szorstkie, :( codziennie mnie korci zeby cos z nimi zrobic

2. ManU_Girl Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2008, 17:01

Witam :)
    Ja też mam obecnie problem z dobraniem do siebie odpowiedniej fryzury dlatego będę bardzo wdzięczna za pomoc. Poniżej zamieszczam swoje zdjęcia dodam jeszcze, że moje włosy naturalnie się trochę zwijają tzn. końcówki i nieraz robią mi się loki dlatego wręcz co dzień używam prostownicy co doprowadziło moje włosy do dużego zniszczenia. Raczej nie ma mowy o odłożeniu prostownicy a te wszystkie szampony balsamy prostujące nic nie działają :(
    Proszę o poradę :)

3. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2008, 21:23

do oludenis
    witaj no juz myslalm ze o mnie zapomnialas :) a ja tez patrze i patrze a ty nic nie piszesz maska super mega! waleczki super godzinka chodzenia z wlekko wilgotnymi wloskami i super uniesione wloski bez suszenia suszara ja nie lubie suszyc suszarka bo mam wtedy tak duzo wlosow jakos .Napisz cos czasem bo zagladam i zagladam a tu nic

4. oludenis Początkująca

Napisano: 14 listopada 2008, 22:44

do grazka1979
    Boze jak sie ciesze,ze sie odezwalas,ja czekalam na wiadomosc od Ciebie,ale widze,ze sie nie odzywasz,to nie chcialam sie narzucac.Ciesze sie,ze maska podpasowala,ja dzis kupilam sobie walki.Duze i srednie,bo nie wiedzialam jakie beda lepsze na moje wlosy.Wyprobuje i dam Ci znac.Ja mam za soba 3 ampulki i raz maska wax-u,wlosy nie do poznania.Poza tym po tym szamponie platynowym wylonily mi sie pasemka blond spod tych niebieskich przebarwien,to w efekcie daje mi fajny kolor na glowie.Poza tym tak sie sobie podobam w tym spokojnym kolorze,ze mam obawy co do farbowania.Zastanawiam sie,czy nie pozostac przy tym kontynuujac caly czas pielegnacje,a w marcu bede w Polsce,to bym poszla do fryzjera zrobic ten karmel.ktory mi proponuje stylistka.Ty w ogole wiesz o jaki karmel chodzi?1fotka,a na drugiej podoba mi sie kolor,moze bys chciala do takiego dazyc?
    Aha,a'propos walkow,wiesz ze czytalam na jakims tam forum,ze one tez niszcza wlosy,czy to prawda?Napisz mi,czy prawda,czy bujda.

5. oludenis Początkująca

Napisano: 14 listopada 2008, 22:50

do basia18
    Baska,jak kupisz masketo daj znac,czy Ci podpasowala.Ja jestem zadowolona,Grazka 1979 tez.Pozdrawiam.

6. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2008, 9:21

do oludenis
    ja tez sie odzywam bo nie chce sie narzucac hehe nie daj spokoj pisz jak masz chec bo ja zawsze tu zagladam.To super ze wlsoy ci sie podobaja ja bym poczekala do marca jak bedziesz w polsce to wtedy pojdz sobie,a teraz jak sie sobie podobasz to zostaw tak jak jest serio mowie,i pielegnuj wloski :) Kolor super karmel mi sie tez podoba a ten bladzik super :) moze uda mi sie taki osiagnac kiedys heh.Wiesz co nie niszcza wlosow bo co ma tam niszczyc powiedz mi to jest podkrecanie na sucho wiec sama rozumiesz,no nie wiem ja jestem zadowolona z nich.Wiesz jak masz cieniowane wloski i krecisz a po kilku m-cach musisz zas podciac te konce to one wydajaj sie takie popalone ale to tylko przez cieniowanie a nie walki moze dlatego ktos tak napisal-mam nadziejje ze wiesz o co mi chodzi.

7. Olunnnka Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2008, 11:00

bylabym wdzieczna za odpowiedz na moje pytanie dotyczace zejscia z czarnego koloru wlosow :) pozdrawiam

8. oludenis Początkująca

Napisano: 15 listopada 2008, 12:02

do grazka1979
    wiem oco chodzi,jasne.Poza tym na pewno 100% mniej szkodliwe od suszarki.Ja uzywam suszarki od roku,wczesniej nigdy nie suszylam,ani nie modelowalam,schly same.tylko jak mam dluzsze wlosy,to robia mi sie spirale.Tak jakbym specjalnie nawinela grubsze pasmo na lokowke.wieczorem znajde fotke i wkleje.Mialam okres,ze mi sie te wlosy znudzily i zaczelam wyciagac na suszarke,tera to tylko przyzwyczajenie.Dobra,pojawie sie pozniej,to sobie popiszemy,teraz ide biegac,bo wieczorem jest za ciemno.pozdrawiam

9. plinia Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2008, 18:22

Witam!
    Potrzebna mi pomoc!
    Mam pytanie czy pasowałaby mi króciutka fryzurka ??
    Teraz mam włosy do karku obcięte asymetrycznie. W sumie podoba się mi ta fryzurka tylko aby osiągnąć odpowiedni efekt muszę je prostować przez co strasznie niszczę włosy...a po za tym przydałaby się jakaś zmiana ;) Muszę dodać, że mam włosy gęste i dość grube, ale podatne naturalnie falowane. Proszę o pomoc bo nie wiem czy taka fryzura, która się mi podoba nadaje sie do mojej okrągłej twarzy i struktury włosów.
    Z góry dziękuje
    P.S. załączam własne zdjęcia i fryzur które się mi podobają

10. 13angel13 Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2008, 21:11

hahaha... dokładnie ja jak wracam do domu to pierwsze co lece na forum :P
    pozdrawiam :*

11. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 16 listopada 2008, 10:59

do oludenis
    hej nie biegaj tyle :) hehe napisz coś :) to fajnie ze ci sie kręcą włosy same mi tez sie kręcą ale nie aż tak .pozdrawiam

12. oludenis Początkująca

Napisano: 16 listopada 2008, 15:22

do grazka1979
    pisalam wczoraj i zagladalam,czy mam cos od Ciebie,ale nic.dzis byla proba z walkami,mysle ze zamienie suszenie na szczote z suszarka zamienie na nie,ale potrzebuje troche czasu,zeby sie do nich przekonac,dzis oczywiscie musialam dokonczyc modelowanie moim sposobem,kwestia przyzwyczajenia.Poza tym:nie moge sie nadziwic efektem po ampulkach.naprawde moim wlosom pomogly.Nie mialam nigdy takich lsniacych wlosow,nawet za czasow kiedy nic z nimi nie robilam,zadnych farb,zadnego modelowania.W tym tyg otrzymam farbe od Mamy i jednak zafarbuje nia wlosy,moze sie uda pozostac przy tej farbie,to juz nie bede uzalezniona od fryzjerow.Nie mam do nich szczescia,zawsze tylko trace na tym,nigdy nie udalo mi sie byc zadowolona.A jak Twoje wlosy,wyplukuja sie co nie co przy myciu?Co w ogole slychac.pisz do mnie,bo zagladam co godzine i nic nie ma.pozdrawiam

13. Morena Nowicjuszka

Napisano: 16 listopada 2008, 16:26

X-Stylistko mam pytanie chce zmienić fryzurę na krótszą.wybrałam już fryzurę ale nie wiem czy będzie do mnie pasować bo mam pociągłą i szczupłą twarz. Dam jedno moje zdjecie i 2 z wybrana fryzura.

14. pepita Nowicjuszka

Napisano: 16 listopada 2008, 16:34

Dla mnie te fryzury są troche za powarzne

15. basia18 Początkująca

Napisano: 16 listopada 2008, 17:22

Do oludenis

A jaka jest pojemnosc tej maseczki do wlosow ?? ??

16. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 16 listopada 2008, 17:25

do oludenis
    widzisz ja tez zakladam tu non stop juz moj maz sie ze mnie smieje heh.A jaka farbe tzn.jaki kolor?tez musze sie zaopatrzyc w te ampulki tyko troszke szkoda mi kaski ale skoro warto.To jka zafarbujesz to wklejej fotke od razu oki?

17. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 16 listopada 2008, 17:27

do oludenis
    Wiesz co moje wloski staja sie bez wyrazu denerwuje mnie to nie wiem co dalej robic stylistki nie ma narazie i nie wiem jak dojsc do tego koloru co mi polecila a na fryca mi skzoda kasy wole chyba wydac na ampulki lub cos jeszcze innego zeby byly ladne,a tak wogule to juz zaczynam miec odrost a m-c temu bylam u frycka ;/.No nie wiem co mam jeszcze ci napisac za duzo na tym forum pisac to tak glupio chyba bo nas wywala z tad za nie pisanie na temat hehe

18. oludenis Początkująca

Napisano: 16 listopada 2008, 19:21

do grazka1979
    moj maz pyta z kim tak koresponduje...(hi hi)
    Stylistka bedzie pod koniec przyszlego tyg,to szybko zleci,podrasujesz w tym czasie maska z waxu .Tydzien,to jest sporo czasu dla wlosow,beda zdrowsze przed nastepnymi zabiegami.Mi stylistka poradzila farbe z Joanny slodkie cappuccino 240.szkoda tylko,ze to polska farba,bo Mama musi mi ja kupowac i wysylac.Ale jak sie sprawdzi,to kupie sobie na allegro wieksza ilosc i juz.Ja bym Ci wyslala ampuleczke,ale nie za bardzo wiem jak.Chyba,ze wymienimy sie emailami,a pozniej podamy sobie adresy,ale zaznaczam,ze nie chce sie narzucac,to tylko propozycja.W tamtym tyg kupujac szampon i odzywke do rudych siegalam juz po szampon dla grazki,ale sie zastanowilam,ze jak wysle.Nie wydawaj pieniedzy na frycka!!!!to duzo kosztuje,a po 2-ch tygodniach znow beznadzieja.Musimy Grazka,dojsc za wszelka cene jak robic sobie wlosy samemu w domu,bez dodatkowych kosztow i straty czasu na przesiadywanie u frycka.Lepiej dziecku wydac na kinder niespodzianki. Ja juz jestem tak zawzieta,ze po ostatnim razie,to przysieglam sobie,ze nie wydam juz centa na fryzjera.Nie umieja,nie znaja sie na rzeczy,stylistka mi uratowaka zycie i wlosy zaczynaja mi w koncu pasowac do buzi i mojej osoby.Jak Boga kocham.lepiej kupic super kosmetyki i masz przynajmniej dobry humor.pozdrawiam

19. oludenis Początkująca

Napisano: 16 listopada 2008, 19:27

do basia18
    240g (z napisem 20%gratis).Baska maska lux,kup sobie,nie zaluj,bedziesz zadowolona,ja mam juz tez odzywke z tej serii pantene provitamin do rudych.fajna jest ta seria

20. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 16 listopada 2008, 20:05

do oludenis
    no podreperuje je dokladnie masz racje,podejrzewam ze taki kolor jest takze z innej firmy jak znajde gdzies w sklepie to spisze sobie nazwe i ci podam,Daj spokoj kupie sobie te ampulki szarpne sie heh :) ,emilami lub gadu zawsze mozemy sie wymienic daj spokoj nie narzucasz sie co ty gadasz bardzo to mile :) ,na serio siegalalas po szampon dla mnie nie zartuj milo mi dziekuje.wiesz ja non stop kombinuje w domu z wlosami tzn.z kolorami amoj maz mowi wyjda ci te wlsoy od tych kombinacji,a co do frycka ja tez im nie wierze ostatnio jak w marcu bylam wycieniowac wlosy to pani namowila mnie na sciecie wlosow wlsosy mialam za ucho mowie ci masakra tak mi je wycieniowala ze nic nie moglam z nimi zrobic takie krotkie i teraz mi wlasnie rosna to sie ciesze ze juz mam poldlugie wloski,ale powiedzialam soebie koniec z fryckami a scinannie to juz wogule nie ufam im.Masz racje lepiej zabawke dzieciom naszym niz fryzjer .pozdrawiam