jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:13

beatris_1001 - co do koloru, to nie moge nic poradzic, bo zdjecie jest czarno-biale, jednak jesli chodzi o ciecie, to odradzam grzywke. Taka fryzurka, jaka masz na zdjeciu, jest bardzo dobrze dopasowana i nie widze zadnych 'ale'. Jesli chcesz rady co do koloru, to zamisc kolorowe foto :) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:27

13angel13 - rzeczywiscie, zauwazylam, ze te strone pominelam, a wiec nadrabiam zaleglosci w odpowiedziach na Twoje pytania:
    - Twoj ksztalt twarzy - okragla,
    - typ urody - lato, wiec tzw. chlodny,
    - mleczny braz dla Ciebie - nie, nadal jestem za blondem,
    - fryzura dla Ciebie - dluga grzywka do brody, przedzialek na boku, wlosy siegajace za ramiona (foto),
    - grzywka dla Ciebie - odpada,
    - ciemne wlosy dla Ciebie - odpada,
    - podobna gwiazda do Ciebie, na kt. moglabys sie wzorowac - jesli chodzi o wyglad, to nikt mi nie przychodzi do glowy, ale jesli chodzo o typ urody, to lato posiadaja takze: Sharon Stone, Cameron Diaz, Laetitia Casta,
    - maseczka WAX - najlepsza bedzie dla wl. suchych i zniszczonych (2. foto) albo tradycyjna (w bialo-brazowym opakowaniu) :)

3. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:37

patrycja_1989r - wybacz, ze pominelam Twoj post, ale nie bylo to celowe - omylkowo pominelam te strone...
    Mysle, ze wygladalabys swietnie we fryzurce, jaka ma na ponizszym foto Rihanna. Jednak do blondu nie jestem przekonana, ale rozjasnienie pasm o 2 tony byloby korzystne, dlatego wykonaj gesty baleyage z platynowymi (nie zlotymi), cieniutkimi pasemkami :) .

4. Angelika1726 Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:46

Dziękuje za radę ale raczej nie skorzystam...pasemka i tak czy siak muszę sobie zrobić ponieważ mam okropne ODROSTY!!!dlatego chciałam się zapytać czy w czekoladowych pasemkach było by mi ładnie.?Proszę o szczerą odpowiedz Czekam.Dodam inne zdjęcia :)

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:46

agita3 - najpierw przemysl, dlaczego wlosy zaczely Ci wypadac: rozjasnialas wlosy? Czesto farbowalas? Moze to byc rowniez spodowodowane nadmiernym stresem, ciaza albo objawami bulimicznymi (zwracaniem jedzenia)... Moim zdaniem nie powinnas zbytnio skracac wlosow, bo w takich wygladasz bardzo korzystnie. Proponuje, bys zakupila w aptece Belisse - sa to pastylki poprawiajace wyglad wlosow, skory i paznokci (ok. 15 zl.). Bierzesz jedna tabletke dziennie az do zakonczenia opakowania. Poza tym zainwestuj w tradycyjna maseczke WAXu (w bialo-brazowym opakowaniu, ok. 20 zl.), ktora jest idealna na tego typu problemy.
    Masz dobrze dobrany kolor wlosow, wiec nie bede proponowac jego zmiany. Co do fryzury, to sugeruje jedynie wycieniowanie wlosow na calej dlugosci od linii brody - beda sie ladnie ukladac :) . Grzywka? Odpada.

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:50

agacinka - uwazam, ze braz nie jest Ci przeznaczony, bo bedzie sprawiac przytlaczajace wrazenie dla Twojej delikatnej urody. Wydaje mi sie, ze wygladalabys pieknie w rudym badz czerwonym odcieniu. Zawsze gdy to proponuje, to obawiam sie o reakcje, ale jest to odcien, ktory dodaje bardzo duzo wdzieku. Przykladem tego jest A. Simpson (zdjecia ponizej):

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:53

doma1982 - masz dobrze dobrany kolor wlosow. Jesli zas chodzi o ciecie, to sugeruje, bys je porzadnie wycieniowala na calej dlugosci. Dodalabym takze asymetryczna grzywke na boku, ktorej najkrotsze kosmyki powinny siegac do brwi. Chodzi mi o cos takiego, co ma A. Simpson na ponizszym foto:

PS: Ksztalt Twojej twarzy to owalno-okragla.

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:56

anuś_białystok - krotkie fryzury Ci nie beda sluzyc, wiec zapuszczaj pasma. Twoje wlosy sa geste, wiec grzywka bedzie robic jeszcze bardziej przytlaczajace wrazenie. Idealne fryzury dla Ciebie to tzw. klasyki:

9. izanami Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:57

witam, chciałabym zmienić coś w swojej fryzurze, może zlikwidować grzywkę, skrócić włosy , ale nie mam pomysłu...wydaje mi się, ze każda fryzura poszerza mi twarz...
    będę bardzo wdzięczna za pomoc, a tu wklejam moje zdjęcie

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:58

Niku$ - proponuje, bys skrocila wlosy i to porzadnie. Proponuje fryzurke - boba z grzywka. Jest to elegancka fryzura, a do tego bardzo kobieca. Do tego przyciemnij wlosy do czekoladowego brazu.

11. doma1982 Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2008, 17:59

Dziekuje bardzo za rade :) )) Jestem w szoku,bo myslalam ze mam twarz pociagła a tu taka niespodzianka. Fryzurka A.Simpson jest swietna :) ))

12. Angelika1726 Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:02

Proszę o odpowiedz :) )

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:03

malwa_z - odpowiedz jest taka, ze grzywka nie bedzie Ci pasowac. Na pewno nie prosto scieta. Najlepsza bylaby asymetrzyczna i porzadnie wycieniowana, z pazurkami. Taka fryzurka z ponizszego foto by Ci pasowala:

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:04

izanami - kazda fryzurka, ktora bedzie krotsza niz do lopatek, bedzie poszerzala buzie. Powinnas zapuscic grzywke i reszte wlosow. Na dzien dzisiejszy nie moge nic wiecej poradzic oprocz wystrzepienie grzywki, by wydawala sie lzejsza.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:05

Angelika1726 - odpowiedzialam po Twoim 1. poscie :)

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:10

Drogie Forumowiczki!

Wybaczcie, ze niektore z Was musialy dlugo czekac na odpowiedz, ale nie moglam wygospodarowac zbyt wiele czasu na to forum. Chce, by moje porady byly adekwatne do Waszych watpliwosci i potrzeb, a nie napisane na lapu-capu, wiec dosc czesto prosze Was o cierpliwosc. Podejrzewam, ze pominelam kilka postow, co prosze mi wybaczyc i w razie czego dac odnosnik do strony, po czym odpowiem na zalegle pytanie. Postaram sie odpowiadac czesciej :) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:24

do oludenis
    oludenis 11 listopada 2008, 0:21
    Mam stylistko pytanie odnosnie kosmetykow.
    1.Przy tym karmelowym blondzie mam uzywac kosmetykow do blond,do rudych,czy do brazowych?
    - Do blond.

2.Teraz swietny jest ten szampon do rudych i nie wiem czy nie dokupic z tej samej serii maseczki.
    - Mysle, ze nie ma takiej potrzeby. Osobiscie nie jestem przekonana do odzywek dla wl. o jakims kolorze wlosow. Proponuje odzywke nawilzajaca lub odbudowujaca wlosy.

3.Czy wiesz cos na temat kosmetykow KERASTASE? Jesli tak,to ktore bys mi polecila?
    - Kosmetyki Kerastase to -moim zdaniem- najlepsze produkty do wlosow na rynku. Ich cena jest dosc wysoka, np. 200 ml maseczki do wl. kosztuje 150 zl., wiec nie zawsze stac nas na taki wydatek. Jesli nie masz zbytnio zniszczonych wlosow, to warto poszukac czegos z tanszej polki ;) .

4.Ostatnio kupilam szampon i ampulki do wlosow zniszczonych firmy wella lifetex i plus ampulki z tej samej serii tylko,ze do farbowanych.Jak czesto sie naklada taka ampulke,one sa bez splukiwania.
    - Nigdy nie korzystalam z ampulek, wiec nie wiem. Wydaje mi sie, ze po prostu naciera sie ja w rece i wmasowywuje we wlosy, omijajac nasade.

5. Kolor wlosow dla Mamy: sloneczny blond - taki, jak na 1. foto

6. Fryzura dla Siostry: Blond i braz odpada, za to sadze, ze swietnie wygladalaby w odcieniu soczystej rudosci (2. foto), a fryzurka - lekko wycieniowany bob jak na 3. foto (kolory moga byc takie jak wlasnie z tego zdjecia) :)

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:27

13angel13 - sredni blond z o ton jasniejszymi pasmami - jest to kolor nie trudny do uzyskania na jasnych wlosach, ale za to trzeba na niego troche poczekac. Najpierw wlosy musza orzybrac barwe sredniego blondu, a potem wplesc w niego jasne reflexy.

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:33

grazka1979 11 listopada 2008, 7:43

do x-stylistka
    Droga stylistko wczesniej mi poradzilas bym dazyla do koloru miodowy blond!,a czy moglabys mi napisac jak do niego darzyc krok po kroku bo z tymi fryzjerami to roznie bywa a nie chce byc ruda PROSZE O POMOC dziekuje za pomoc

Jesli mialas rozjasniane pasma, to sugeruje zakupic spray rozjasniajacy stopniowo wlosy (np. firmy Joanna, ok. 7 zl.). Efekty widac po 4-5 zastosowaniach. Po prostu spryskujesz wlosy po umyciu i suszysz suszarka. Dziala tak samo jak rozjasniacz, ale ma mniejsze stezenie rozjasniajacych substancji, dlatego dziala wolniej i mniej inwazyjnie. Ladnie rozjasnia wlosy sredni/ciemny blond, zas ciemniejsze zmienia w rudawe... Minusem jest takze to, ze wlosy sa dosc porowate, dlatego radze po kilku godzinach od zastosowania spray'u nalozyc odzywke na koncowki :) .

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 28 listopada 2008, 18:41

drobnisia - to nieprawda, ze mniejszym dziewczynom nie pasuja dlugie wlosy. Oczywiscie, nie mowimy o dl. do pasa, ale takie jeszcze ponizej lopatek jeszcze ujda ;) . Czesto mowi sie, ze dlugie wlosy postarzaja, bo zapuszczanie wlosow troche trwa, a zachowywanie tego samego wizerunku przez dlugi czas moze rzeczywiscie postarzac, ale dlugie wlosy dzialaja jak najbardziej na korzysc. Wazne, by czesto odswiezac swoj image :) .
    Proponuje, bys dodala do swojego intensywnego odcienia blond baleyage. Tak ostry kolor jeszcze bardziej wyostrza rysy, a to nie dziala na korzysc. Grzywka powinna byc ciut dluzsza (do brwi). Reszta wlosow powinna byc wycieniowana na przodzie, jak na 2. foto. Wlosy podetnij, ale o ok. 5 cm., by nabraly objetosci.