jaka fryzura?

1. Patoo Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2008, 22:33

moje wlosy sa nie za dlugie.. dostyc cienkie.. chciala bym je zapuscic, ale nie wiem czy by mi to pasowalo. nie potrafie okreslic ich koloru ani ksztaltu mojej twarzy. zastanawialam sie nad farbowaniem i gruntowna zmiana wizarzu lecz nie jestem specjalistka w tych dziedzinach. na dodatek cala sprawe utrudnia fakt iz nosze okulary. dlatego bardzo prosze o rade? :)

2. roselle Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 9:04

Dziękuję Ci X-Stylistko!!! :) )) Za radę. Pozdrawiam cieplutko :) ) Tak, też i zrobię :) )

3. oludenis Początkująca

Napisano: 30 listopada 2008, 10:35

do miklusia
    Dla mnie wygladasz super.Masz piekne wlosy,szczegolnie pieknie Ci w tych ciemnych.pozdrawiam.

4. matilda Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 12:35

droga x-stylistko i forumowiczki prosze o rade. wczoraj przefarbowalam swoje wlosy na blond tzn rozjasnialam je, wczesniej jzu byly farbowane i z szatynowego zrobily sie rudobrazowe i na te rudobrazowe nalozylam rozjasniacz wyszedl mi obrzydliwy bialo zolty kolor;/ wiec nalozylam farbe w odcieniu jasnego blondu i tearz sa zloto slomkowe ale ten kolor mi kompletnie nie pasuej gdyz mam rozowa cere, a przez ten nowy kolor jest jeszcze jasniejsza i barzdiej rozowa i wszystko jest takie mdle :( stad moje pytanie czy moge sie przefarbowac na srdni blond albo jakis jasny braz bez obawy ze wyjda szaro zielone czy cos takiego chcailam to zrobic jutro albo u fryzjerki jak sie dostane a jak nie to w domu kolor jets tak obrzydliwy ze wstyd sie pokazac czy to nie ejst zbyt ryzykowne i jaki wy byscie polecily kolor skoro wczesniej mialam ciemny szatyn a teraz jasno zloty blond zeby bylo ok i zeby kolor sie nie "spieral" przy pierwszych myciach? jakie farby polecacie? prosze o odp

5. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 12:42

aha a ma pani jakies zdjecia tak dla porownania? dziekuje :)

6. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 12:51

mialas cos takiego jakis czas temu

7. Shilaaa Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 13:54

Mam pytanie ;) w jakiej grzywce byłoby mi ładnie ?

8. oludenis Początkująca

Napisano: 30 listopada 2008, 14:07

do matilda
    Jezu,dziewczyno.Pierwsze co po takich wariacjach odczekac minimum 2tygodnie,dobrze,KONKRETNIE je pielegnujac.Kup sobie maske wax-u i nakladaj jak w opisie,poza tym kup sobie szampon pantene proVitamin do wlosow zniszczonych.(Nie wiem,pojdz do fryzjera i poradz sie co dalej i kiedy i jaki kolor itd.)A najlepiej zapytaj Xstylistke,jesli chcesz fachowej porady,ale podejrzewam musialabys wkleic zdjecie,jak te wlosy wygladaja,zeby mogla cos powiedziec.Poza tym zapytaj ja w jakim kolorze bedzie Ci do twarzy i do takiego najlepiej dazyc.Ja z moich doswiadczen wiem,ze te 2 tygodnie to jest minimum,ale jak sie czujesz naprawde bardzo zle,to idz do fryzjera,moze cos zaradzi?A dzis zrob sobie fotki i wklej tu na forum,stylistke zapytaj,ona Ci poradzi.Ostatnio pojawia sie czesciej,to moze sie uda,bo jak nie to dopiero za 2 tygodnie bedzie.Pozdrawiam.
    ps. mialam juz porazke z zielono-niebiesko-cudacznymi wlosami,wiec juz sama nic nie kombinuj w domu,poza pielegnacja.

9. fresitka Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 14:44

'droga stylistko chodzi o to ze ja nie lubie kreconych wlosow odkąd zaczelam je prostowac nie sa juz idealnie krecone '
    Mam ten sam problem, ale myśle, że powinnaś nie prostowac już ich zbyt często! Bo ja widze po swoich do jak bardzo złego stanu je doprowadziłam.

10. miklusia Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 15:04

oludenis : Dzieki :> ale chciałabym i tak coś zmienic bo to ze przyciemniłam włosy i zapuscilam juz mnie nudzi ;p

11. matilda Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 16:42

oludenis dzieki z aodpowiedz :) zadzwonialm do kolegoi on jets fryzjerem i powiedzial mi ze mozna to spokojnie przyciemnic ze sie wyplucze to wiadomo ale raczej tylko przy pierwszym myciu no i przefarbowal mnie na szatynke tearz siedze w farbie i zaraz ide splukac zobacze co z tego wyjdzie mam nadzieje ze cos w stylu mojego anturalnego :) trzeba byc dobrej mysli zostawil mi tez maske odzywiajaca. powiedzial ze tragedii nie powinno byc . a zle bylo to ze tak drastycznie zmienilam kolor z ciemnego szatyna na prawie ze paltynowy blond wygladal strasznie sztucznie i w ogole mi nie pasowal a nie mialam zbyt wiele czasu na naprawy bo jutro do pracy i w ogole chcialam to zalatwic zanim mnie wszyscy zobacza. tearz tylko pozostaja mi dobre maski i odzywki

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:31

Joanna222 - jasny braz:

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:36

oludenis - Twoja siostra powinna zrezygnowac z blondu, bo nie za bardzo jej sluzy. Za to proponuje odcien czekolowego brazu ze zlotymi reflexami. Taki efekt zapewniaja farby L'OREALa (foto). Co do fryzury, to nadal jestem za ta na drugim zdjeciu :)

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:41

fresitka - masz za delikatna urode, zeby nosic czern. Na tym zdjeciu wyglada on korzystnie, bo masz podkreslone oczy i bardziej opalona cere, ale na poprzednich zdjeciach, kt. zamiescilas, widac bylo, ze masz bardziej ziemista skore, a oprawa oczu jest malo intensywna. Zmiana odcienia do sredniego blondu bylaby widoczna, podobnie jak zmiany brazowgo koloru na wlosach. W jasniejszym kolorze wygladalabys znacznie korzystniej. Czarny pasuje kobietom z Poludnia albo tym o bardzo wyrazistych rysach. Poza tym bardzo trudno jest pozbyc sie ciemnego pigmentu z wlosow, jesli bedziesz chciala w przyszlosci zmienic kolor.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:44

asia22 - znam znacznie bezpieczniejszy sposob. Wystarczy, ze zmoczysz grzywke i umyjesz mala iloscia szamponu. Nastepnie zaczesuj ja grzebieniem na prosto, a nad nia 3maj suszarke, kierujac strumien powietrza w dol (zajmuje to ok. 7 min.). Dzieki temu bedziesz miala odswiezona fryzure, a grzywka pozostanie prosta przez caly dzien. Mozesz ja takze utrwalic mala iloscia lakieru :) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:48

szalonnaaaprinces - teraz musisz mi odpwoedziec na pytanie: czy mam Ci doradzic fryzure, ktora pozwoli Twoim wlosow 'wyzdrowiec' czy nie ma to dla Ciebie znaczenia? Zaproponowalam czupryne, ktora moglabys nosic, majac krecone pasma, czyli swoje naturalne. Jesli bedziesz je nadal prostowac, to w naturalnym stanie beda wygladac jak puchowe afro, ktorego juz nie bedzie dalo sie uratowac...

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:54

miklusia - Twoj kolor wlosow jest ladny, ale za ciemny dla Ciebie. Masz cieply typ urody, ale kolor wlosow nalezy do tonacji chlodnej, przez co widac pewien urodowy zgrzyt. Proponuje, zebys rozjasnila wlosy do koloru... swoich oczu - taki zabieg zrobila niedawno C. Ricci (foto). Jesli jednak nie jestes przekonana do tak jasnego odcienia, to proponuje zloty orzechowy braz (2) :) . Co do fryzury, to sugeruje zmiane przedzialka na srodkowy, sciecie grzywki na prosto i wycieniowanie wlosow przy twarz (3):

18. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 17:59

Patoo - ze zdjecia wniskuje, ze masz za cienkie i za wrazliwe kosmyki, zeby je zapuscic. Cale szczescie, bo znacznie lepiej wygladalabys z krotka fryzurka. Proponuje Ci fryzurke, jaka obecnie nosza Anja Rubik, Agyness Deyn i Rihanna. Twoja powinna byc w platynowo zlotej tonacji z figlarna grzywka, jaka maja wspomniane przeze mnie modelki i wokalistka :) .

19. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 18:08

matilda - oludenis ma racje - bez zdjecia nie jestem w stanie doradzic, jaki kolor by Ci pasowal. Radze Ci wybrac sie do fryzjera i u niego dokonac farbowania oraz zabiegu pielegnujacego (!). Bez tego nawet nie wychodz z salonu. Jesli teraz zafarbujesz wlosy, to beda sie kruszyc i ich struktura bedzie powaznie nadszarpnieta. Pomysl takze nad scieciem wlosow (koncowek juz nic nie uratuje) i pamietaj o pielegnacji w domu. Jesli zas chodzi o salon, to radze wybrac sie do Jean Louis David, gdzie beda mogli przeprowadzic zabieg silnie regenerujacy pasma (kosztuje ok. 80 zl.). Do tego trzeba dodac koszty koloryzacji... To drogo kosztuje, ale takie sa konsekwencje rozjasniania ciemnych wlosow w domu.

20. Angelika1726 Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 18:48

cześć!Chce się zapytać w jakich pasemkach było by mi dobrze..mam zamiar robić sobie czekoladowe ale nie jestem pewna dlatego proszę o odpwiedz.