jaka fryzura?

1. oludenis Początkująca

Napisano: 30 listopada 2008, 18:59

do xstylistka
    Dziekuje bardzo.Mysle,ze teraz to juz jej sie spodoba,a co do fotki nr2,to owszem,podaba sie siostrze,juz nawet prawie ma takie.Poza tym zaczela uzywac maski wax-u i zakochala sie wniej.Dziekujemy obie za rady.Ja juz w piatek ide do fryzjera zrobic Tequilli fryzure,a jak dalej sie nie uda,to bede probowac az do skutku,az w koncu trafie na fryzjerke,ktora bedzie mi umiala zrobic dokladnie taka sama fryzure jak na zdjeciu.Oczywiscie po fryzjerze porobie fotki i sie bede chwalic.
    Jestem w szoku jak powiedzialas mi,ze moj typ,to lato.Poprostu zylam ze swiadomoscia,ze wiosna.dlatego nie wszystko co dobieralam sobie wzorujac sie wskazowkami dla typu wiosny mi sluzylo.Raczej mnie przytlaczalo,odwieczny problem z doborem podkladu,ale oto zapytam Cie na forum o makijazu,bo tu bedzie nie na temat.pozdrawiam i dziekuje.

2. szalonnaaaprinces Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 19:17

nie ma to dla mnie znaczenia chodzi mi o fryzurke ktora da sie czasami podkrecic ale zeby bylo to cos innego niz loki.. wlosy prostuje od bardzo dawna i wlosy mam bardzo w dobrym stanie.... owszem mam koncowki z niszczone jak kazdy chce wygladac teraz inaczej niz teraz wygladam

3. asia22 Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 19:44

do x stylistka
    Dziekuje :* w najblizszym czasie mam zamiar pojdsc do frzyzjera, rezultat pokaze na forum :)

4. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 20:05

Angelika1726 - uwazam, ze nie odroznialby sie zbytnio od Twojego terazniejszego koloru wlosow.

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 20:07

szalonnaaaprinces - w takim razie radze sciac grzywke na prosto, ale nie powinna byc jednak zbyt gesta ireszte wlosow wycieniowac na calej dlugosci :) .

6. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 21:06

hmmm nie wyswietla mi sie zdjecie :(

7. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 21:10

ok juz mam :)

8. Patoo Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 21:19

Droga X-Stylistko, dziekuje za rade :) jednak ze bardzo dlugo nosilam wlosy krotkie i nigdy nie czulam sie w nich dobrze nie wiem co zorbic:/ pomysl z platynowo zlota tonacja bardzo mi sie podoba :) i chyba z checia bym zmienila swoj kolor na taki.. :) ) lecz nadal nie wiem co z sama fryzura.. :( zastanawilam sie nad grzywka w stylu tej ktora nosila Hilary Duff, tylko nie wiem czy by mi taka pasowala? Goraco pozdrawiam :)

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 22:15

Patoo - moim zadaniem jest, aby podpowiedziec Wam, w czym najlepiej byscie wygladaly. Wiem, ze dziewczyny, ktore chca miec dlugie wlosy, poswiecaja wiele cierpliwosci, by uzyskac pozadana dlugosc, ale nie kazdemu to pasuje. Wspomnialas, ze mialas krotkie wlosy, ale bylo to pewnie co najmniej 2 lata temu (biorac pod uwage dlugosc Twoich obecnych wlosow) i wierz mi - dzisiaj krotkie ciecia moga byc rownie kobiece i eleganckie co dlugie pasma. W dzisiejszych krotkich czuprynkach liczy sie zalotna grzywka i troche nieladu na glowie, dzieki czemu fryzura jest jeszcze bardziej sexy. Poza tym krotkie rozjasniane wlosy znacznie lepiej wygladaja niz te dluzsze i pieknie podkreslaja owal twarzy, stawiajac oczy na pierwszym planie. W krotkich wlosach mozna znacznie lepiej wygladac niz w dlugich, co dowiodly Rihanna i Sienna Miller (foto).

10. GracjaPatrycja Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 22:43

Witam serdecznie!

Czy mogę prosić o pomoc w doborze fryzury i ewentualnie koloru. Mam cienkie i delikatne włosy, długość ok 45 cm, lekko wycieniowane wokół twarzy.

Pozdrawiam!

Patrycja

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 30 listopada 2008, 22:54

GracjaPatrycja - ze zdjecia wnioskuje, ze masz okragla twarz, wiec zachowaj swoja dlugosc i zapuszczaj grzywke. Wlosy sa dobrze podciete, ale sugeruje zmien ich koloru na ciemniejszy. Proponuje taki kolor jak na ponizszym foto - jest to o ton jasniejszy od czekoladowego brazu. Wazne, by Twoj obecny kolor zostal przyciemniony o jakies dwa tony, nie wiecej.

12. Patoo Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2008, 23:35

X-stylistko dziekuje za rade :) rozumniem co masz na mysli i dziekuje za pomoc :)

13. SylwiaG02 Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 11:05

Droda Stylistko mam bardzo suche włosy i wyglądają jak siano na głowie próbowałam już różnych odżywek i nic mi nie pomaga prosze doradz mi co mam używać,żeby te włosy nie były takie suche bez połysku :)

14. agita3 Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 12:38

Bardzo dziękuje za porady tym bardziej, że dziś do fryzjera idę :) jeszcze się nie zdecydowałam co zrobie z włosami, ale na pwno musze je skrócić, minimum te 10 cm bo już są na maxa zniszczone. Co do farbowania to juz od kilku lat nie farbuje włosów a to co widać to mój naturalny kolor (tym bardziej mi miło, że mi pasują - ja zawsze uważałam że są za ciemne). Zaczęłam łykać skrzypovitę, kiedyś mi pomogła więc licze że i teraz pomoże. Troche mnie zmartwiła opinia, że grzywka mi nie będzie pasować, bo bardzo potrzeuje odmiany, ale zobaczymy jeszcze co fryzjer powie, gdyż zdjęcia nie oddają realnego wyglądu osoby :) nie mniej bardzo dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam

15. emm_o Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 14:10

:) witam. podoba mi się strasznie taka grzywka jak na 1szym zdjęciu..ale nie wiem czy będzie mi pasowała.. yh..jestem niewysoką blondynką o dziwnym kolorze oczu[to nie jest taki niebieski jak na zdjęciach] noszę okulary..lubię krótkie włosy..moje należą raczej nie do rzadkich..lecz bardziej grubych..szybko odrastają..nie wiem co jeszcze.. Proszę o komentarze.
    Pozdrawiamm em. ; *

16. emm_o Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 14:12

komentarze i poradę naturalnie . ;)

17. malwa_z Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 14:39

pani stylistko problem w tym że juz miałam cieniowane włosy i wydawało mi sie że to tylko podkreślało moje poliki. Na pokazanym przez panią zdjęciu modelka ma trójkątną twarz i jej ta fryzura pasuje ale co do mnie to sama niewiem. moze ma pani jakieś inne propozycje?

18. malwa_z Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 14:41

a i czy mogła by mi pani poweidzieć jaki mam kształt twarzy bo nie umiem tego sama określić ;/

19. olkabdg Nowicjuszka

Napisano: 1 grudnia 2008, 14:49

Droga Stylistko.
    Przez ostatnie 6 lat byłam bardzo jasną blondynka, chociaz moje naturalne włosy są ciemne tzn ciemny blond (chyba :) ) ostatnio podjełam decyzje o zmianie koloru na ciemniejszy bo meczyły mnie odrosty które juz po miesiącu były dość uciążliwe, zdania są podzielone czy jest mi w takim kolorze dobrze czy źle, ja już sama nie wiem czy powinny być jaśniejsze czy tak jest ok. poza tym chodzi mi ostatnio po głowie ścięcie ich tak mniej wiecej do ramion, poniewaz jakieś 15 cm od dołu są już tak zniszczone ze farba sie wypłukuje po tygodniu;/ waham się czy krótksza fryzura będzie pasowała do mojego kształtu twarzy którego swoja droga nie potrafię określić. POMOCY :)
    pozdrawiam

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 1 grudnia 2008, 19:19

SylwiaG02 - przede wszystkim musisz sie zastanowic, co zniszczylo Twoje wlosy: prostownica, suszarka, lokowka, rozjasnianie, czeste farbowanie czy moze ich struktura (sztywne wlosy) zawsze taka byla? Gdy odpowiesz sobie na to pytanie, to bedziesz musiala odstawic przyczyne problemu. Jesli jednak winna jest ich Natura, to wystarczy, ze bedziesz nawilzala wlosy specjalnymi odzywkami do wl. sztywnych i wymagajacych pielegnacji. Jesli jednak winna jestes Ty poprzez np. uzywanie prostownicy, to bedziesz potrzebowala kilku m-cy, zeby odbudowac swoje pasma. Po pierwsze: uzywaj szamponow o przezroczystej barwie (np. firmy Joanna z serii Naturia) do wl. suchych i zniszczonych, a po dokladnym umyciu wlosow naloz na nie maseczke WAXu dla tego samego rodzaju wlosow (kupisz ja w aptece i w prywatnych drogeriach). 3maj te maseczke 30 min. na wlosach, a nastepnie splucz chlodna woda. Nie susz wlosow suszarka, tylko pozwol im swobodnie wyschnac. Radze takze stosowac jedwabne serum na koncowki.