jaka fryzura?

1. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 14:54

no ja trzymalam 25 minut i wyszedl dosc ciemny, wydaje mi sie ze po prostu powiinam wybrac farbe w kolorze sredniego blondu i wtedy wyjdzie mi jasniejszy

no nic, teraz to juz chyba trzeba uzyc rozjasniacza....widzialam w drogerii rozjasniacz garniera tzw pre lightener ktory uzywa sie przed a potem kladzie sie na to farbe dopiero i chyba tak trzeba bedzie zrobic, przeszlo mi to przez mysl jak wybieralam farbe ale balam sie ze strasznie mi to wlosy zniszczy 2 farby pod rzad...no ale teraz to juz chyba nie ma wyjscia

2. oludenis Początkująca

Napisano: 3 grudnia 2008, 15:58

do miklusia
    ja wiem i to swietnie rozumiem,tylko poprostu jak widze ladna dziewczyne z pieknymi,zadbanymi wlosami,to tylko sobie mysle,mozna pozazdroscic.Oczywiscie posluchaj stylistki,z jej radami z pewnoscia uda Ci sie osiagnac cos innego i bedzie to zmiana korzystna i bardzo kobieca.Nie chcialam i nie mialam na mysli,ze nie mozesz wygladac lepiej,przepraszam jezeli moze tak sobie pomyslalas.Pozdrawiam.

3. oludenis Początkująca

Napisano: 3 grudnia 2008, 16:08

do Grazka1979
    Alez mi sie podobaja takie kolory,jak po kilku podejsciach nie wyjdzie Tequilla,to zarzucam na beret cos takiego.Poki co czekamy co wyjdzie w piatek.a te trzy fryzurki co wkleilam,to kocham takie kolory.Zaraz wkleje jeszcze jedna,do takiej fryzurki daze.foto nr4

4. Angelika1726 Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 17:13

Bardzo dziękuje za radę :)

5. catherine0 Początkująca

Napisano: 3 grudnia 2008, 17:17

a jaki mam typ urody?

6. Angelika1726 Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 17:25

A zaproponowała byś mi jakieś zdjęcia z fryzurami które według Ciebie pasowały by mi? :) ? :) :*

7. ewq Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 19:27

witam!
    mam 25 lat. marzę o zmianie fryzury. włosy są cienkie, podatne. bardzo się łamią i szybko odrastają przez co mam "słońce" wokół głowy. nie nosze rozpuszczonych bo włosy szybko klapią a muszą odstawać od głowy, zwłaszcza z tyłu. Bardzo podoba mi się kolor karmelowy, ale teraz mam jeszcze naturalne. Proszę doradź mi dołączając jakieś propozycje. z góry wielkie dzięki!!!

8. Aga55 Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 20:53

Droga stylistko
    Witam serdecznie.
    Proszę mi doradzić co mam zrobić z takimi włosami,które są bardzo sztywne,gęste i ciężkie do ułożenia.Kiedy obciełam sobie grzywke na ukos musiałam codziennie prostować,bo się unosiła do góry natomiast po cieniowaniu włosy mi się puszą i wbrew pozorom mam wrażenie,że mam ich jeszcze więcej na głowie.Byłabym wdzięczna za rade

9. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:06

do oludenis
    no kolorek mega ten 1,i 2 drugi tez mi sie podoba a wogule to trzy kolorki mega :) nie no chyba wyjdzie wkońcu,a fryc 4 fajny ,jak sie ma duzo wlosow to jeszcze lepiej to wyglada

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:29

Joanna222 - kazda koloryzacja jest szkodliwa dla wlosow, ale firmy kosmetyczne maja coraz to nowsze, opatentowane sposoby na latwiejsza i bezpieczniejsza koloryzacje (prym w tej kwestii wiedzie firma L'OREAL). Produkt Garniera, o kt. piszesz, nie obil mi sie o uszy. Napisz, czy udalo Ci sie dojsc do wymarzonego koloru ;)

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:32

grazka1979 - trudno mi jest to stwierdzic, ale podejrzewam, ze Wiosna, choc reki nie dam sobie uciac ;)

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:34

AnnaJ. - moim zdaniem powinnas zapuscic wlosy o ok. 10 cm. (grzywka moze pozostac) i pasma delikatnie rozjasnic, np. za pomoca baleyage'u ze zlotymi kosmykami :)

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:36

catherine0 - jestem pewna, ze juz odp. na Twoj post w sprawie koloru i fryzury ;) . Co do typu urody, to nie jestem w stanie stwierdzic po zdjeciach, kt. zamiescilas. Radze wykonac test na stronie: http://www.makijaz.net/tt.html. Po odpowiedzeniu bedziesz wiedziala, jaka jestes pora ;) .

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:38

Angelika1726 - przy Twoim pierwszym poscie, kt. zamiescilas na tym forum, dalam odpwoiedz zwrotna (nie pamietam jednak czy ze zdjeciami) dot. fryzury i koloru, jakie by Ci pasowaly. Jesli zdjec nie zamiescilam, to oznacza, ze nie posiadam takowego w archiwum.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:45

ewq - mysle, ze jasniejszy kolor nie bedzie dobrym rozwiazaniem. Proponuje bardziej nasycony brazowy odcien - taki, jaki ma na ponizszym foto K. Holmes. Proponuje rowniez sciecie wlosow na boba (2). Jesli nie mialabys wiekszemu skroceniu wlosow, to ten bob moze byc krotszy i bardziej 'bombkowaty' z grzywka (3).
    Jesli masz problemy z przylegajacymi do nasady glowy wlosami, to radze myc je szamponem dla dzieci, kt. jest idealny dla cienkich wlosow, a odzywka powinna byc przeznaczona dla wl. normalnych, cienkich lub oklaplych (zrezygnuj z tych dla wl. suchych i zniszczonych czy tzw. odzywek prostujacych i wygladzajacych). Jesli wlosy szybko Ci sie przetluszczaja, to zakup talk/puder dla dzieci i posyp nim tlusta nasade, po czym strzachnij bialy pylek za pomoca szczotki. Wlosy beda natychmiast odswiezone :) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 3 grudnia 2008, 22:55

Aga55 - stopniowanie wlosow przynosi korzysci, kiedy wlosy sa zdrowe. Jesli jednak Twoje sa suche lub podniszczone na calej dlugosci, to cieniowanie moze zaszkodzic ich wygladowi, bo konce zaczynaja sie jeszcze bardziej puszyc i przez to czupryna stwarza problemy w ujarzmieniu. Przede wszystkim zrezygnuj z prostowania wlosow - lepiej ugniataj je za pomoca pianki (ze zdjecia wnioskuje, ze Twoje wlosy nie sa proste, tylko falowane, wiec nie bedziesz miala z tym klopotow). To byla informacja dot. stylizacji wlosow na co dzien, ale wazna jest przede wszystkim pielegnacja. Zainwestuj w maseczke WAXu (moze byc klasyczna - w bialo-brazowym opakowaniu, kupisz w prywatnych drogeriach i w aptekach, kosztuje od 17-28 zl. w zaleznosci od opakowania). Nakladaj ja co 3-4 dni na 30 min. i 3maj wlosy pod czepkiem, w cieplym reczniku lub wez dluga goraca kapiel (bez ciepla maseczka nie zadziala). Za drugim razem powinnas zauwazyc roznice. Poza tym zakup nablyszczacz do wlosow i pryskaj go na wlosy, omijajac nasade - dzieki niemu zmiekczysz wlosy i beda przyjemniejsze w dotyku, a do tego beda blyszczec. Jesli masz problem z puszeniem sie koncowek, to mozesz nalozyc zwyklej odzywki do wlosow lub balsamu do ciala na rece i w nie wetrzec, by je ujarzmic :) .

17. Aga55 Nowicjuszka

Napisano: 3 grudnia 2008, 23:02

Dziękuje za rade jeśli chodzi o pielęgnacje.Masz jakieś propozycje odnosnie fryzury ?? ?
    Pozdrawiam

18. kiniuś24 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 1:31

Witam strasznie chciała bym fryzurę emo ale nie wiem w jakiej było by mi dobrze więc nie wiem na co sie zdecydować ja jestem na zdjęciu ta po prawej w ciemnych proszę Pania o pomoc Proszę.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

19. oludenis Początkująca

Napisano: 4 grudnia 2008, 9:10

catherine0
    Co do koloru,trudno stwierdzic,Twoje fotki sa nieczytelne w tej sepii,ja bym Cie widziala w czyms takich,jakies dlogie,powalanowane wlosy i moze bez grzywki.Sprobuj ja zapuscic.Ale nie musisz sie oczywiscie sugerowac moim zdaniem,nie jestem fachowcem,sama zasiegam rad stylistki.Tak,bez grzywki byloby Ci ladnie,tak mi sie wydaje patrzac na Ciebie na zdjeciu.pozdrawiam.Zapytaj jeszcze raz stylistke i upewnij sie,czy aby to nie jest zla rada.

20. ankaka15 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 11:29

Dzięki za podpowiedz! Pozdrawiam :)