jaka fryzura?

1. Adrenaline Zadomowiona

Napisano: 4 grudnia 2008, 14:07

Witam serdecznie Droga Stylistko!

Mam pytanie odnośnie koloru włosów. Moje naturalne jak na 1 zdj włosy były ciemne, a twarz wydawała się strasznie blada, od dzieciństwa z powodów zdrowotnych mam też podpuchnięte oczy i niekiedy sińce co razem tworzy naprawdę trupi wygląd ;) Długo szukałam koloru który by mi odpowiadał(miałam problem bo za każdym razem wychodził mi rudy ;) ) Teraz mam Kasztanowe i dobrze się w nich czuję ale farbowanie odrostów jest dosyć uciążliwe. Do tego włosy zaczęły się łamać i wypadać. Pomyślałam więc nad przyciemnieniem ich tak bym już nie musiała farbować odrostów ale boje się że wrócę znów do punktu wyjścia, do trupiego wyglądu. Druga sprawa, że mam dosyć szeroką, kwadratową twarz(czego na zdj nie widać aż tak) i wydaje mi się, że ciemniejszy kolor jeszcze bardziej to uwidoczni. Proszę o radę ;)

Pozdrawiam Adrenaline

Pierwsze zdj 4 lata temu naturalny kolor włosów
    Drugie zdj kilka miesięcy temu mam teraz taki kolor włosów jak na zdj
    Trzecie pokazujące kształt twarzy

2. Adrenaline Zadomowiona

Napisano: 4 grudnia 2008, 14:13

plus czwarte ;)

3. Joanna222 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 14:41

a jest jakis sprawdzony rozjasniacz ktory mniej niszczy wlosy np wlasnie jakis z loreala ?? ? kurcze boje sie troche ze wlosy mi wypadna :(

4. Moniczka1222 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 18:43

Witam droga Stylistko :)
    jutro idę do fryzjera i mam mega problem z określeniem się!Zawsze marzyłam o jasnym - biała platyna, kolorze włosów. mój naturalny kolor to baaardzo ciemny blond. początkowo robiłam baleyage popielaty blond ale że było mi mało ostatnio położyłam rozjaśniacz na wszystkie. podobało mi sie strasznie ale mam już ogromny odrost i czas coś zmienić bo nie wiem czy to o co so bie wymarzyłam (ten strasznie jasny blond - taki jak stokholm z loreala zx4) będzie mi pasował. no i jak sie obciąć? czy można zrobić trwałą na tak rozjaśnione włosy jak moja ?? robiłam trwałą 3 razy - strasznie zniszczyła mi włosy!ale nienawidzę moich prostych włosów proszę o radę!!!

5. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 4 grudnia 2008, 19:46

Aga55 - jesli teraz masz podniszczone wlosy, to radze jedynie podciac zniszczone partie. Masz falujace wlosy, wiec lepiej bedzie, jesli zapuscisz grzywke co najmniej do policzkow, a reszte wlosow zapuscisz :) .

6. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 4 grudnia 2008, 19:52

Adrenaline - moim zdaniem znacznie lepiej wygladalabys w jasnych wlosach. Proponuje, abys rozjasnila wlosy do odcienia sredniego blondu - w takim byloby Ci najkorzystniej. Przy kazdym nienaturalnym kolorze wlosow jest problem z odrostami, wiec kazda z nas, ktora koloryzuje pasma, ma z tym problem. Pozbedziesz sie go, gdy zapuscisz swoje naturalne ;) . Co do fryzury, to zapuszczaj wlosy i nie scinaj grzywki. Przedzialek powinien byc wyraznie na boku, a wlosy lekko falowane.

7. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 4 grudnia 2008, 20:04

Moniczka1222 - moim zdaniem tak jasny odcien blondu do Ciebie na pasuje, poniewaz masz dosc ciemna karnacje (podejrzewam, ze dzieki samoopalaczom lub wizytom w solarium) i polaczenie elementow cieplych (ciemna karnacja) i zimnych (platynowy blond) powoduja pewien estetyczny zgrzyt. Sadze, ze powinas zmienic odcien na zlocisty blond, do ktorego powinnas dodac karmelowe pasma (1. foto). Co do fryzury, to trwala jest absolutnie zakazana, bo moga Ci sie wlosy wykruszyc, jesli nalozylas na calosc rozjasniacz. Proponuje inna, ale prosta i elegancka fryzure (2 i 3) - jest to przedluzony bob:

8. Aga55 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 20:33

Bardzo dziękuje Ci za rade i napewno się do niej dostosuje.Pozdrawiam

9. Adrenaline Zadomowiona

Napisano: 4 grudnia 2008, 21:00

Dziękuję bardzo zastanawiałam się kiedyś nad blondem ale nie byłam nigdy przekonana, co do grzywki to już się nauczyłam że najlepiej wyglądam bez ;) i właśnie jestem w trakcie zapuszczania ale dziś już mnie korciło by ją nieco skrócić ;)

Dziękuje za radę co do koloru włosów to spróbuje już na święta ;)

Pozdrawiam serdecznie.

10. Moniczka1222 Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 22:43

dziękuję bardzo za podpowiedzi!Co do mojej cery - to istotnie jest dość ciemna - nawet jak nie chodze na solarium :) ale oczy mam całkiem szare :/ dlatego tak ciężko mi jest dobrać jakiś kolor.Co do karmelu?hmm... mialam kiedyś platynę i orzech, ale z przewagą orzecha i byl podobny efekt jak na zdj1. może więc wrócę do tego :) pozdrawiam!!!

11. Alexia Nowicjuszka

Napisano: 4 grudnia 2008, 22:58

Witam!
    Desperacko szukając pomysłu na fryzurę ,weszłam na tą stronę internetową i mam wielką nadzieję ,ze tutaj znajdę pomoc : ).
    Mam pewien mały dylemat, bardzo chciałabym zmienić coś w swojej fryzurce ,ale nie mam pomysłu. Moje końcówki włosów strasznie mi się wywijają czego bardzo nie lubię (ponieważ kiedyś pocieniowałam sobie włosy i żałuję) , mam grube i przyklapnięte włosy i nie wiem co z nimi zrobić. Bardzo bym chciała zostać mniej więcej przy długości jaką mam,wiem to chyba niemożliwe ,ale warto spróbować się zapytać. Bardzo proszę o pomoc : )
    Pozdrawiam.

12. mag-- Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2008, 12:34

Witam.
    Proszę o poradę.
    Mam 20 lat.Kiedyś miałam piękne ,gęste wsłosy ale z niewyjaśnionych przyczyn co roku mam ich coraz mniej.(oczywiście leczę się,smaruję różnymi płynami od dermatologa i jem witaminki :) ,ale jak na razie nowe włosy jeszcze nie wyrosły,a jakoś trzeba wyglądać.
    Obecnie mam włoski do ramion,jasne i szczególnie przerzedzają mi sie na środku i na "czubku"głowy. Staram sie troche maskować i zaczesuję włosy w kucyk,bo jak rozpuszczę włosy to raczej ładnie to nie wygląda.Miałam też krótkie włosy,ale mocno było widać prześwity wiec dlatego zdecydowałam sie na dłuższe.
    I dochodze do sedna sprawy,czy zostawić długość włosów czy jednak ściąć(i jak?).A jak zostawić to jak się czesać ,żeby ukryć prześwity.

13. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2008, 17:27

do oludenis
    wiesz jaki koor wlsoow mi sie tez podoba taki jak zmaiescilam fotke na dole ale nie wiem czy bi mi pasowal?!co ty na to

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 5 grudnia 2008, 19:32

Alexia - moim zdaniem powinnas jedynie poprawic cieniowanie wlosow u fryzjera - popros, zeby wystpniowal je na calej dlugosci, ale bez zmieniania jej. Radze takze zrobic sobie grzywke - taka delikatna i raptem kilka krotszych kosmykow jak na ponizszym foto:

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 5 grudnia 2008, 19:33

mag-- - bez zdjecia nie jestem w stanie doradzic. Jaki jest powod takiego przerzedzania sie Twoich wlosow?

16. Alexia Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2008, 19:41

Bardzo dziekuje za rade na pewno z niej skorzystam . Spodobala mi sie ta grzywka.
    Dziekuje i pozdrawiam : )).

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 5 grudnia 2008, 22:03

witam :) mam 18 lat i kwadratowo-okrągłą buźkę ;p planuję wybrać się do fryzjera jednak nie wiem jak mam się tym razem obciąć, czy powariować, czy jednak pozostać przy tym, co do tej pory robiłam (cieniowanie od połowy policzków) ;) . dodam, że mam gęste włosy i grube do połowy pleców, na końcach już przesuszone (na końcach jednak na całej długości cieniowania ech ;/) nie wyglądają za ciekawe, gdyż ostatnio byłam u fryzjera we wrześniu więc i cieniowanie się ekhm.. rozwaliło ;) ) chciałabym prosić o radę, zdjęcie buźki dołączyłam, nie wygląda ono zbyt ładnie, ponieważ robiłam je przed chwilą ;p

18. mag-- Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2008, 22:41

Byłam u rożnych specjalistów i nikt nie potrafił określić czym jest to spowodowane.

19. Angelika1726 Nowicjuszka

Napisano: 5 grudnia 2008, 23:05

hej :) jutro fryzjer...a ja nie wiem co mam zrobić z włosami doradzisz mi ?? ?pliss :)

20. oludenis Początkująca

Napisano: 6 grudnia 2008, 11:12

grazka1979
    Nie wie,mi sie NIE podoba ten pomysl,bo ten kolorek co teraz masz,to Ci pasuje.Nie jest ani za jasny,ani za ciemny.Wygladasz promiennie i pasuje Ci.Szukaj dalej,jak nie jestes do konca zadowolona ze swojego obecnego kolorku,ale ten wg mnie odpada.Ja wczoraj bylam u frycka.jestem zadowolona,bo zrobily mi dekoloryzacje(jeszcze jeden kosmetyk musialam kupic,bo to jest zabieg strasznie niszczacy wlosy).Oczywiscie tequilli fryzury nie mam,choc zapewnialy mnie,ze bede miec przynajmniej bardzo podobny.W efekcie koncowym mam bialy leb i maz mne zbrechtal jak wrocilam do domu.Ale....ja jestem szczesliwa,bo nie mam tego co mialam n glowie,a czulam sie z tym potwornie.teraz moge chociaz spojrzec w lustro.Poza tym dziewuchy w zakladzie powiedzialy,ze moge w tygodniu przyjsc jak bedzie mi za jasno i zrobia cos z ty.Ja jednak nie skorzystam,bo znajac zycie,to mi zowu czegos napackaja a dalej ne bedzie tego co ja chce.Ale za 2 miesiace jade do Polski i jeszcze tam pojde z ta fota Tequilli,moze tam mi zrobia?Wtedy bede chodzic do tego zakladu,co bylam wczoraj i niech mi robia odrosty.Nie jest tak bardzo latwo uzyskac ten karmelowy kolor.Zaraz napisze do stylistki,niech mi poszuka jakiegos innego zdjecia z karmelowym blondem/bronzem,moze bedzie bardziej czytelne dla tyg glabow fryzjerow.wklejam zdjecia,tylko ostrzegam.nieciekawe sa,bo bylam juz bardzo zmeczona ta odnowa biologiczna itd.No i prosba,nie mow mi,ze ladnie wygladam,bo mnie dobijesz.