jaka fryzura?

1. oludenis Początkująca

Napisano: 6 grudnia 2008, 11:57

xstylistko
    Jestem po frycku,spojrz,ocen i poradz co dalej.Jedno,jedyne pytanie:jak osiagnac "tequillowy"kolor?prob bylo 2,oczywiscie w zakladach fryzjerskich,bez zadnej amatorki. Pokazanie fryzjerowi zdjecia z tym,czego sie chce,nie wystarcza.nie umieja,nie wiedza jak to zrobic.Moze inaczej.Prosze Cie,oczywiscie jak chce Ci sie troche poszukac.Znajdz mi pare roznych fotek z jakims karmelowym cieplym brazem,bo oszaleje.
    pozdrawiam.Dziekuje stylistko.

2. wierszowanka Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 12:23

Bardzo proszę o pomoc mam krótką szyje i raczej okragła twarz i chciałabym zmienić fryzurę!!! help

3. grazka1979 Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 12:30

do oludenis
    Nie jest tak zle moze ciut za jasno ale fajnie powaznie nie klamie!! ale na ten kolorek co mas zto napewno juz latwiej uzyskasz upragniony kolorek glowa do gory.A co do mnie to jestem zadowolona wiesz ale juz zaczyna byc widac odrosty!!i musze znalezc jakis kolorek farby by to pokryc na koniec m-ca-wiec szukam dalej jakies blondu no nie? A ty sie nie doluj nie jest tragicznie mi sie podoba,mozna na to rzucic karmel twoj w pasemkach i moze wkoncu wyjdzie ten tegilowy kolor pozdrawiam buziaki :)

4. india Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 15:00

Witam serdecznie!
    Jestem pod wielkim wrażeniem trafnych porad X-Stylistki dlatego zdecydowałam sie umieścic równiez swoje foto. Od zawsze miałam problem zeby zdecydowac sie na właściwy kolor i fryzurkę. Mam okrąglą twarz ;/, wysokie czolo :( z natury włosy ciemny blond, raczej cienkie, proste, obecnie długość jak na drugim foto, oczy szaroniebieskie, cera raczej normalna- łatwo się opalam. W tej chwili włosy mam ciemny brąz troszke ciemniejsze niz na foto gdzie mam spiete włosy. ostatnio bardzo zciemnialy- efekt farbowanoa na jasy i czekoladowy brąz. ostatnio zapragnelam zmiany, tym bardziej, ze wiele osob twierdzi, ze w blond bylo mi lepiej. i sama nie wiem co myslec ;/ co by najbradziej do mnie pasowalo? Tak to ze mna już jest jak mam włosy jasne to teśknie za ciemnymi i na odwrót. rudności i czern odpadają - już to przerabiałam ;) myslalam o baleyag'u, ale z jakims naturalnym efektem. i nie wiem co zrobic z grzywka. czekam na jakies porady ;) zamieszczam moje fotki dla porownania efektów ;)

5. india Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 15:31

Zawsze chciałam mieć taki kolor włosów jak Jennifer, pewnie gdybym nie zaczeła farbować to wystarczyłoby kilka jaśniejszych refleksów i wymarzony efekt byłby murowany a tak... ;( zapomniałam dodać, że mam już odrosty ok.2 cm. z niecierpliwoscia czekam na porady. .
    Piszcie jakie jest wasze zdanie na temat w którym kolrze byłoby mi najlepiej
    pozdrawiam gorąco

6. paulinka019 Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 15:48

dziekuje za odp xD a typ urody?chyba jakis mieszany mam xD oo wlasnie taki kolor karmelowy mi sie podoba jak taki uzyskac po rozjasniaczu jaki odcien?ostatnio widxzialam nowy produkt Schwarzkopf Pallette Blond do dwukolowych pasemek :blond +karmel i nawet fajnie to wyglada tylko ze do jasnych włosów...

7. hlm69 Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 20:33

witam :) mam cienkie, długie i zawsze przyklapnięte włosy w kolorze ciemny blond. moje końcówki to tragedia.
    chciałabym dowiedziec sie, czy pasuje mi taka fryzura, a jezeli nie, to moze ma Pani jakies inne pomysly? dodam, ze nie chce za bardzo skracać włosów
    chciałabym również zmienić kolor, na jasny blond albo kasztanowy. czy pasuje mi którys z nich ?
    z góry dziekuje za szybką i wyczerpującą odpowiedz
    pozdrawiam, hlm69 :)
    ( pierwsze zdjęcie to moje, drugie to fryzura, jaką chciałabym mieć. )

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 20:47

mag-- - w takim razie taka kondycja wlosow jest wynikiem genow, z ktorymi nie jest tak latwo wygrac. W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak poradzic Ci, abys to zaakceptowala lub poddala sie sztucznemu zageszczaniu wlosow w salonie fryzjerskim.

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 20:53

19BaMbOoChA90 - cieniowanie wlosow przy Twoim ksztalcie twarzy nie bylo dobrym pomyslem, poniewaz ostre ciecia jeszcze bardziej wyostrzaja Twoje rysy. Zamiast cieniowania i prostowania radze dazyc do miekkich ksztaltow wlosow jak fale, loki czy tzw. surferka. Wazne jest, abys takze zachowywala swoja dlugosc wlosow - powinny byc co najmniej do obojczykow. Ponizej zamieszczam fryzury, w kt. najlepiej bys sie prezentowala.

10. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 20:54

Angelika1726 - doradzilam Ci juz w kwestii fryzury i koloru, i nie zmienilam swojego zdania :-) .

11. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 20:56

wierszowanka - przede wszystkim zapuszczaj wlosy - osoby o okraglej buzi najlepiej prezentuja sie w dlugich i w miare prostych wlosach. Najkrotsze kosmyki powinny siegac za brode, a przedzialek powinien byc umiejscowiony na boku:

12. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 21:01

india - przyznaje, ze mnie sie bardziej podobasz w ciemnych wlosach, poniewaz nadaje Ci charakteru. W blondzie tez korzystnie, ale juz w znacznie lagodniejszej jestes wersji. W obu odcieniach prezentujesz sie dobrze, wiec to juz jest Twoja decyzja, jaki wybierzesz. Co do ciecia, to podoba mi sie te ze srodkowego zdjecia w pierwszym poscie, kt. zamiescilas i jej sie 3maj. Co do koloru jeszcze: jesli zdecydujesz sie zafarbowac wlosy na odcien ciemny, to wybierz ten o ton lub dwa jasniejszy od tego, kt. uzylas poprzednio :-)

13. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 21:06

paulinka019 - wejdz na str. http://www.makijaz.net/tt.html i zrob sobie test na urodowy typ, bo ze zdjecia trudno mi jest to wywnioskowac :) . Co do odcienia karmelowego, to radzilabym, zebys oddala sie w rece fryzjera, bo zamiast ladnego cieplego odcienia na wlosach moze wyjsc zoltawo-rdzawy kolor na pasmach, nie mowiac juz o popalonych wlosach :-/.

14. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 21:07

hlm69 - moim zdaniem ta fryzurka by Ci pasowala :) . Co do koloru, to polecam jasny blond zamiast kasztanowego.

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 6 grudnia 2008, 21:11

DROGIE FORUMOWICZKI!

Wiele z Was pyta mnie o swoj typ urody pod wzgl. pory roku. Nie jest to sprawa jednoznaczna, a na pewno nie dam Wam 100% pewnosci, ze moje przypuszczenia sa sluszne, wiec zamieszczam link do strony, na kt. bedziecie mogly osobiscie sprawdzic swoj typ, rozwiazujac uprzednio test:

http://www.makijaz.net/tt.html

Wiele z Was narzeka takze, ze macie przyklapniete wlosy. Oto filmik, jak jedna z uzytkowniczek youtube.com sobie z tym radzi (technika szybka i sprawdzona):

http://www.youtube.com/watch?v=dNFI9bN-cNc

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 6 grudnia 2008, 22:14

hmm czyli mam rozumieć, iż powinnam jedynie podcinać końcówki tak :) ? tylko jest mały problem, mam grube, długie, a co za tym idzie, ciężkie włosy :) do tego, jeśli po myciu oprócz czesania nic innego z nimi nie robię to dość mocno mi się falują same ;) ) dodam, że jakbym nie cieniowała to po prostu by mi oklapły, a fale miałabym tylko przy końcach co brzydko by wyglądało :( hmm a co z grzywką :) ? dziękuję za odp ;) )).

17. india Nowicjuszka

Napisano: 6 grudnia 2008, 23:43

Czyli baleyage to nie jest dobry pomysł ?? Hmmm... już sama nie wiem ;/ ja chyba też wolę siebie jednak w brązie, ale ostatnio jakoś mi tak za ciemno. Poza tym moja druga polówka ciągle mi marudzi, że w jasnych było lepiej ( zresztą nie tylko on) a takie opinie zawsze wprowadzaja metlik w mojej glowie ;/Poza tym ostatnio potrzebuję zmiany!!! więc i tak pewnie coś wykombinuję ;) cieszę się bardzo, ze każda wersja została zaakceptowana.jednak chyba wybiorę brąz ale w wersji najjaśniejszej nie wiem co z tego wyjdzie na takich ciemnych jak teraz. Poza tym wpadła mi w oko jeszcze jedna fotka zauwazona na tym forum ;) hihi... x-stylistko jak myślisz czy taka fryzurka by się dla mnie nadawała? nie mam wiekszych oporów przed scieciem włosów ponieważ dosc szybko mi odrastają(tylko grzywkę bym swoja zachowała-chodzi o długość teraz jest jak na wczesniejszym foto w czarnych włosach)w sumie kolor też mnie kusi, tylko nie wiem czy jest do osiagniecia na moich wlosach jakby nie bylo w tej chwili dosc ciemnych. Ale bardzo mi sie podoba jest taki naturalny i pewnie z odrostami nie byłoby takiego problemu jak w chwili obecneji .potrzebuje jeszcze rady jesli chodzi o odzywke, moje wloski ostatnio wydają sie przesuszone i niestety zaczynaja wypadac :( ( pozdrawiam

18. Marlenka:) Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 0:21

Droga Stylistko :) Mam problem bo niewiem w czym mi jest ladnie .Moj naturalny kolor wlosów to ciemny blond ,a oczy podchodza w kolor zielony.Moze mi pani doradzic w jakich kolorach bylo mi ladnie w jakim odcieniu blondu ,albo niech pani doradzi wogole kolory ktore by mi odpowiadaly do mojej twarzy oddaje sie pani radom :) chcialabym podkreslic swoja urode ,ale niewiem jak .Jaka fryzura by domnie pasowala ?zeby wygladac bardzo kobieco i ladnie czy mam zapuszczac wlosy czy skrocic?i mogla by mi pani dolaczyc zdjecia z fryzurami dla mnie i odcieniami wlosów z gory dziekuje bardzo :) i czekam na odp :) moje aktualne zdjecie to w siwym golfiku :) pozdrawiam

19. Marlenka:) Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 11:06

wlasnie te zdjecie jest aktualne

20. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 11:51

india - jesli chodzi o ciecie, to bob nie bedzie dobrym pomyslem. Racja, teoretycznie pasuje do kazdego, ale Tobie bardziej pasuja dlugie wlosy (pewnie zauwazylas, ze czasami, gdy dziewczyna ma dlugie wlosy i zetnie na krotkie, to traci caly swoj urok... - tak by bylo w Twoim przypadku). Jesli zas chodzi o karmelowy odcien T. Tequili, to pasowalby Tobie. Wystarczy, ze sciagniesz swoj obecny odcien za pomoca dekoloryzacji i po niej nalozysz odcien cieplego sredniego blondu (na wlosach wyjdzie karmelowy) :-) . Co do maseczki, to polecam tradycyjna WAXu (w bialo-brazowym opakowaniu, kupisz w aptece lub w prywatnych drogeriach, koszt: 19-27 zl. w zaleznosci od drogerii i wielkosci opakowania) :-) .