jaka fryzura?

1. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 11:56

19BaMbOoChA90 - mialam na mysli, ze powinnas poprawiac cieniowanie wlosow co jakis czas, bo odrastajace kosmyki zaczyna odbijac od innych, dlatego sie pusza. Co do grzywki, to zapuszczaj ja do brody albo z reszta wlosow. Ze zdjecia wnioskuje, ze masz sztywne i dosc suche wlosy, wiec proponuje, abys uzywala odzywek dla swojego rodzaju pasm, np. firma Fructis wypuscila na runek ekspresowe maseczki, a wsrod nich jest ta przeznaczona dla wl. sztywnych. Radze takze uzywac nablyszczacza do wlosow :-) .

2. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 12:02

Marlenka :) - moim zdaniem kolor jest dobrze dobrany, ale proponuje, bys co jakis czas uzywala szamponetki o odcieniu platynowym, poniewaz kolor blond szybko blaknie, a dzieki szamponetce odswiezysz odcien na pasmach. I jeszcze wskazowka: pasuje Ci blond w bardziej zlocisto-miodowym odcieniu, a nie platynowym (mozesz sobie pozwolic jedynie na platynowe pasemka) - idealny odcien dla Ciebie widnieje na 1. foto. Co do ciecia, to proponuje, zebys zdecydowala sie na boba, kt. powinien byc dosc mocno wycieniowany (2). Jesli jednak nie jestes do niego przekonana, to radze do swoich obecnych wlosow doda jedynie delikatna grzywke nachodzaca na brwi (3), by odswiezyc wizerunek :-) .

3. india Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 13:20

Dzięki za rady ;) co do dekoloryzacji to raczej nie będę ryzykowała z tym zabiegiem w domu, podobno mocno niszczy włosy, poza tym mam już odrost więc różne dziwactwa mogłyby mi wyjść na głowie. Dlatego jak tylko znajdę chwilkę czasu pobiegnę do fryzjera ;) w końcu to moje włosy wiec czasem warto przeznaczyć więcej kasy, ale żeby już było zrobione porządnie( w końcu efekty będę prezentowała własną osobą). A jeśli chodzi o scięcie włosów to chyba rzeczywiscie przemyślę tę decyzję, skoro w krótszych mam wyglądać gorzej to chybą nie warto nic zmieniac ;/ chociaż nie wiem czy po dekoloryzacji przypadkiem ostre cięcie nie będzie konieczne, oczywiście poleconą odżywkę zaczne stosować juz 0d jutra (musze ją tylko kupić :) ) ale nie wiem czy to wystarczy żeby włosy były ładne i zdrowe. Jeszcze raz bardzo dziękuję stylisto za poświęcony mi czas i Twoją opinie. Zmiany planuję przed świętami, efekty uzyskane u fryzjera na pewno zamieszcze na forum i wtedy ocenicie czy zmiana była korzystna.
    pozdrawiam serdecznie i wszystkim dziewczynom życzę pełnej satysfakcji ze swoich nowych fryzurek ;)

4. india Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 14:44

Marlenka uważam , że zdjecie nr 1 wybrane przez x- stylistke pasowałoby do Ciebie za równo pod względem koloru jak i cięcia. Ale to tylko moje skromne zdanie, stylistka ze mnie żadna ;/ pozzdrawiam

5. pauliinkaaa Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 16:09

Hej jaka fryzura byłaby dla mnie odpowiednia?
    Mam brzoskwiniowa cere, niebieskie oczy, ciemna oprawe oczu(czarne brwi i rzesy) i pociągła twarz. Moj naturalny kolor wlosow to dosc ciemny blond. Teraz mam dlugie falowane wlosy bez grzywki, ale jestem gotowa na totalne zmiany. Jaki kolor i ciecie wybrac? Z gory dziekuje z odpowiedz. Pozdrawiam.

6. wera921 Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 16:29

Hej :)
    proszę o poradę odnośnie fryzury. Mam średniej długości włosy za ramiona, kolor naturalny jak na zdjęciach. Włosy są cienkie, lekko falowane, łatwo się układają. Szczerze mówiąc jestem trochę znudzona grzywką na bok i myślę o zmianie koloru, jednak nie chce żeby była to radykalna zmiana (np. na czerń). Następny dylemat to ścinać włosy czy zapuszczać? W jakiej fryzurze będzie mi najlepiej?
    pozdrawiam :)

7. Marlenka:) Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 16:41

Dziekuje za twoja rade ,ale obawiam sie troche bo mam ciemne brwi moze na zdjeciu tego nie widac ,al postaram sie dostosowac do koloru ktore doradzila mi stylistka:*

8. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 16:46

pauliinkaaa - prosze o foto

9. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 16:49

wera921 - moim zdaniem nie powinnas farbowac wlosow, poniewaz ten (naturalny), kt. masz na wlosach, jest idealnie dobrany ;-D. Proponuje Ci natomiast fryzurke, jaka nosi obecnie Heidi Klum (foto) - wlosy zostaly starannie wycieniowane na przodzie (nie musisz scinac pasm, jesli nie chcesz), ale glowna role gra sredniej grubosci grzywka, ktora powinnas sobie tez zrobic, ale pamietaj, ze przedzialek w takim razie powinien byc po srodku :-) .

10. Marlenka:) Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 18:35

mam jeszcze jedno pytanie odnosnie fryzury bo tamto zdjecie jest z ponad 2 miesiecy a te jest aktualne nadal pani sadzi ze kolor wlosow jak na pierwszym zdjeciu ktroe pani mi pokazala bedzie mi pasowac a co do boba jakiej on ma byc dlugosci bo sa rozne dlugosci mogla by pani dolaczyc zdjecie dziekuje serdecznie za wsystkie odp :)

11. Marlenka:) Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 18:38

i jeszcze 1 jedna fotka moja z aktualnym zdjeciem .

12. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 grudnia 2008, 19:44

co racja to racja, włosy mi się puszą, ale już mniej ;) ) od 3 tyg stosuję domową maseczkę (odżywkę xd?) z 2 żółtek i włosy znacznie mi się poprawiły :) co do nabłyszczacza, do niego trzeba mieć raczej wprawę by nie narobić efektu "tłustych włosów" ;) ) hmm, a cieniować, to tylko wzdłuż krawędzi włosów czy ogólne całą ich powierzchnię (tylko nie wiem, od którego momentu, czy od czubka głowy, od policzków czy może od brody) ;) ? noi też pytanie kolejne, polecasz mi fale :) tylko, że moje nie wyglądają zbyt zdrowo (choć znajome cały czas powtarzają, że mam ładne włosy- kłamczuchy ;p p) więc chciałam się zapytać, co mam zrobić by takowe fale mi ładne wychodziły albo żeby moje naturalne były w pełni zachwycające bez "push-up'u" :) ?

13. niegrzecznykociak Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 19:59

prosze o pomoc... co ja mam zrobic ze swoimi włosami ??

14. Anna31 Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 21:03

Stylistko prosze o pomoc!!! Jaka fryzura...? Obecnie mam dlugie ( ok 50 cm) wlosy.Lubie dlugie wlosy

15. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 21:41

Marlenka :) - tak, nadal jestem za tym, zebys zdecydowala sie na cieplejszy odcien blondu (zloto-miodowy), a mogla go jedynie 'doprawic' kilkoma platynowymi pasemkami :-) .Co do boba, to ponizej zamieszczam kilka jego propozycji dla Ciebie - wazne, zeby nie byl idealnie prosty, tylko sprawial wrazenie 'out of bed' :-) .

16. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 21:48

niegrzecznykociak - przede wszystkim proponuje, bys rozjasnila wlosy, bo ten jest zdecydowanie za ciemny. Proponuje orzechowy odcien wlosow przelamany karmelowo-zlocistymi reflexami (1. foto). Co do fryzury, to takze pieknie wygladalabys w klasycznym bobie (taki, jakim ma T. Tequila na zdjeciu). Jeszcze odnosnie koloryzacji: nie rozjsanij wlosow w domu, jesli zdecydujesz sie na moja propozycje. Lepiej jest wydac wiecej pieniedzy na zabieg w salonie niz pozniej plakac w domowym zaciszu ;-) .

17. X-Stylistka Ekspertka

Napisano: 7 grudnia 2008, 21:49

Anna31 - przy takim skapym opisie i bez zdjecia nie jestem w stanie doradzic..

18. lindarinir Nowicjuszka

Napisano: 7 grudnia 2008, 23:17

Ja myśle o zmianie kolorku na troche ciemniejszy ponieważ ubieram się w dość ciemne kolorki (czerń,czekolada). Myślę tez o zmianie... nie wiem..cieniowanie...jakieś obcięcie. prosiłabym o propozycje dla długich włosków...i krótszych. Z góry dziękuje.

19. oludenis Początkująca

Napisano: 8 grudnia 2008, 1:24

xstylistka
    stylistko moglabys usunac moje konto? (chodzi mi tylko o fotki,ale bez usuniecia konta,chyba sie nie da).pozdrawiam

20. mandarynka Nowicjuszka

Napisano: 8 grudnia 2008, 13:07

Droga X-stylistko i inne dziewczyny. Może ktoś wie jak zrobić takiego warkocza jak am Ashley Tisdale lub coś podobnego. Jak go zapleść? To chyba jest "francuz " ale nie znam się na tym?