Konkurs - Kobiece Metamorfozy

 1. Mia W. Moderator

  Rejestracja: 2011-06 Posty: 3 Podziękowania: 70

  Napisano: 30 kwietnia 2012, 18:43

  Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły tutaj: http://www.stylistka.pl/wygraj-metamorfoze-i-500zl-na-zakupy/

 2. MartynaMonika Nowicjuszka

  Rejestracja: 2011-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 4 maja 2012, 13:43

  Za 19 dni, będą moje 18-naste urodziny. Myśle, że to przełomowy moment w którym chciałabym zmienić swój wygląd, na dojrzalszy i bardziej fashion.
  Oglądam mnóstwo programów jak się ubierać a jak nie, jakie ubrania pasują do jakiej figury, przeglądam modowe strony i blogi w internecie, ale czuję, że potrzebuję osobistych porad i obiektywnej oceny. Zdrowo się odżywiam i jestem aktywna, staram się zaakceptować mój wygląd, ale przychodzi mi to z trudem i trwa krótko. Nie potrafię uwierzyć w to, ze mogę się komuś podobać, może wam uda się mi pomóc, podwyższyć moją samoocene i spowodować, że wchodzą w dorosły świat będę czuła się pewna siebie, piękna i kobieca.

 3. mamakasia Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 5 maja 2012, 22:00

  Witam,
  Mam na imię Kasia (31 lat) jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch synków. W chwili obecnej nie pracuję zawodowo, opiekuję się młodszym synkiem Maćkiem ( 11 miesięcy). Bardzo kocham swoją rodzinę, lecz bycie mamą 24h/dobę ostatnio trochę mnie przytłacza, chciałabym poczuć się bardziej kobietą. Moim problemem jest brak umiejętności doboru garderoby do sylwetki, typu urody, doboru koloru - moja szafa wypełniona jest ubraniami w kolorze czarnym ( w tej dziedzinie jestem kompletnym laikiem ). Nieudolnie próbuję to zmienić...
  Szukając jakichkolwiek wskazówek w internecie znalazłam stylistka.pl a wraz z nim konkurs na metamorfozę. W związku z tym, że zawsze marzyłam o pobycie w SPA i o metamormozie, postanowiłam wziąć udział w konkursie i dać sobie szansę na spełnienie jednego z tych marzeń.
  Zmiana fryzury i koloru włosów ( od 10 lat mam taką samą), starannie dobrany makijaż, ubrania profesjonalnie dopsowane do sylwetki i typu urody, kończąc na detalach, szczegółach takich jak biżuteria, apaszki , szale ....... ach rozmarzyłam się ... ale czy są kobiety, które o tym nie marzą? każda z nas chce czuć się piękna i pewna siebie, ja również. Właśnie dlatego zależy mi na tej metamorfozie, która na dotatek uwieczniona będzie na zdjęciach profesjonalnej sesji fotograficznej.
  Warto mieć marzenia ...

  Pozdrawiam Kasia

 4. zmija Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 2 Podziękowania: 0

  Napisano: 8 maja 2012, 9:28

  Witam serdecznie.
  Jestem Kasia i mam 31 lat. Jestem mężatką i posiadam śliczną córeczkę, która skończyła 2 latka.
  Kiedy urodziłam, mój świat wywrócił się do góry nogami. Moje życie diametralnie się zmieniło. Ale najbardziej ucierpiała moja sylwetka i wygląd zewnętrzny. Nieprzespane noce odbiły swoje piętno na mojej twarzy, cera jest szara, pozbawiona blasku, oczy czerwone, cienie i opuchlizna pod oczami. Poza tym, czuje się nieatrakcyjna, mam zerowe poczucie własnej wartości a to wszystko odbija się na moim związku. Dlatego chciałabym wygrać, aby w końcu poczuć się piękną kobietą, nie bać się własnego odbicia w lustrze i znów zobaczyć błysk w oku mojego męża. Obecnie jestem typową "kurą domową" i nie mam czasu, chęci i brakuje mi funduszy, aby cokolwiek zmienić w swoim wyglądzie, poza tym moim problemem jest odpowiedni dobór stroju do swojej sylwetki. Tak bardzo chciałbym zobaczyć swój uśmiech, patrząc we własne odbicie w lustrze ...

  Pozdrawiam
  Kasia G.

 5. aniusia50505 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2009-08 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 12 maja 2012, 18:22

   
  Dlaczego mnie powinniście wybrać do metamorfozy, może dlatego, że chcę zmienić coś w sobie, tzn. ogólnie zmienić się na lepsze. Jestem młodą kobietą, bo niedługo skończę 21 lat...zapewne Państwo częściej wybieracie starsze Panie ode mnie czyli takie, które mają swoje rodziny, mężów i które mają się komu podobać, a ja właśnie chcę się komuś podobać i ta metamorfoza pomogłaby mi na pewno przełamać nieśmiałość i uwierzyć w to, że jestem piękna - i to też jest powód dla którego chciałabym wziąść udział w metamorfozie, tzn. w zmianie swego wyglądu na lepsze. Chciałabym wyglądać lepiej i za razem czuć się piękniejsza, bo gdy będę wyglądała dobrze to tak właśnie będę się też czuła...w tym młodym wieku chcę już przejść metamorfozę, żeby później jak będę miała już rodzinę, męża i komu się podobać, nie blokować miejsca osobą, które będą młode i będą tak jak ja teraz starać się o miejsce w wzięciu udziału w metamorfozie ;)
   
  Mam nadzieję, że uzasadniłam swoją chęc w wzięciu udziału w metamorfozie...proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;)
  Pozdrawiam, Ania!

 6. nikiikaka Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 16 maja 2012, 13:45

  Do metamorfozy powinniście Państwo wybrać mnie bo :
  -pragnę tego jak żadna inna kobieta na świecie,
  - bardziej idealnej kandydatki do tego nie znajdziecie,
  - można we mnie wiele zmienić,
  - można me życie odmienić
  - męża znowu oczaruje
  - nową siebie podaruje
  - będę bardziej pewna i odważna
  - mniej dziecinna i nieco poważna
  - pokocham wreszcie nie tylko swą duszę
  - bardzo proszę raz jeszcze, tę metamorfozę wygrać muszę :) )

 7. madzia6113 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 16 maja 2012, 22:50

  Witam serdecznie.
  Jestem Magda. Mam 20 lat i już od 2 lat zmagam się z depresją. Co jest powodem tej choroby? Właśnie wygląd. Nigdy nie byłam akceptowana przez rówieśników bo byłam ta brzydka, nie umiem  się malować, wyglądam jak przymuł-tak często słyszałam. Stylistka.pl to moja ulubiona strona, którą czytam. Chciałabym wygrać ten konkurs,gdyż wiem że dzięki temu moje życie stało by się lepsze. Nie unikałabym tak ludzi,wychodziła do nich...
  Niestety jestem w tak trudnej sytuacji materialnej,utrzymuje się sama, rodzice moi są chorzy, jestem ze wszystkim sama. Nawet nie stac mnie na  markowe ubrania. Bardzo proszę o pomoc. Proszę pomóżcie mi wyjść z tego dołku.
  Pozdrawiam
  Magda
  Ps.Na tym zdjęciu jeszcze kilka lat temu się uśmiechałam.

 8. sweet42 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 17 maja 2012, 9:17

  Witam!
  Jestem kobietą 40+ i jedyne czego jestem pewna to to,że muszę dbać o swoją skórę ,dietę i kondycję fizyczną.Niestety wiadomo że czasem jest to kosztowne,ale na ile mogę sobie pozwolić to dbam o siebie choć po 40-tce jest to trudne ;) Jeśli natomiast chodzi o mój wizerunek to niczego nie jestem pewna-włosy nijakie,ubiór chyba też.Marzy mi się zmiana,trafnie dobrana dodałaby mi skrzydeł,ale sama nic nie zrobię bo boję się, że pogorszę swoją sytuację.

 9. katebeauty Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 17 maja 2012, 14:23

  Dzień Dobry,
  Jestem Kinga,lecz nie jestem zwolenniczką zdradzania swojego wieku.Kobieta bez względu na wiek pozostaje zawsze atrakcyjna.
  Tak bardzo zmagamy się z trudami codziennych zajęć,spraw i obowiązków,ale pomimo tego nie zapominamy o sobie.
  Zmiana wizerunku ma bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie.Metamorfozy wpływają optymistycznie,dodają pewności siebie oraz radości.Trudno się im oprzeć.
  Nie wyobrażam sobie przejść przez życie bez metamorfoz,mody czy kolorów.To byłoby sprzeczne z moją naturą.I byłoby nudne.
  A każda metamorfoza jest wielką sztuką :)
  Pozdrawiam cieplutko.

 10. special_edition Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 17 maja 2012, 14:39

  Obiecałam sobie, że 2012 zapisze się w moim życiu jako przełomowy! A ja obietnic danych sobie dotrzymuję :)

  Dlatego:
  - praca - zmieniłam na tę wymarzoną już 3 stycznia 2012,
  - facet - nowy i przystojny - znaleziony na imprezie ostatkowej,
  - relacje - wybaczyłam i zapomniałam wszystko i wszystkim jeszcze przed Wielkanocą,
  - wygląd - nadal nad nim pracuję - już zrzuciłam 12 kg!!!, a do końca czerwca chcę zrzucić jeszcze 3 kg.

  W moim przypadku metamorfoza pod okiem Stylistki byłaby symbolicznym dopełnieniem metamorfozy właściwej - tej, która rozpoczęła się w mojej psychice :)

 11. marysia1958 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 17 maja 2012, 22:34

  dlaczego chciałabym wziąć udział w konkursie? ponieważ odkąd zmarł mój mąż całkowicie poświęciłam się dzieciom i pracy w domu, zapominając o sobie i o tym by o siebie dbać. gdy byłam młoda byłam bardzo atrakcyjną kobietą, chciałabym znów poczuć się tak jak kiedyś i znów móc być dumna ze swojego wyglądu :)

 12. strega Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-03 Posty: 3 Podziękowania: 0

  Napisano: 18 maja 2012, 1:33

  Kiedyś nie przywiązywałam wagi do wyglądu. Najważniejszy był dla mnie rozwój duchowy i intelektualny. Piękno jednak nigdy nie było mi obce poniewaz lubiłam malowac akwarelami. Moim ulubionym tematem były piękne kobiety. Zaczęłam marzyć. Najpierw byłam jak Kopciuszek przyglądający sie księżniczkom, a potem Kopciuszek postanowił stoczyc bitwę o własne piękno. I tak zwycięstwo nadchodziło najpierw małymi kroczkami, a potem pojawiła sie prawdziwa wolność. Udział w konkursie to kolejne zdobywanie szczytów...

 13. strega Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-03 Posty: 3 Podziękowania: 0

  Napisano: 18 maja 2012, 1:41

  Dodam tylko, że w zmianach jestem dośc opieszała, kiedy osiągne cos ładnego to długo się tego trzymam poniewaz boje się, że moge pogorszyć, udział w metamorfozie to pewna przekora, a ja to bardzo lubię...
  pozdrawiam Was Kochani
  Strega

 14. scarlett1909 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 21 maja 2012, 10:40

  Mam 28 lat i mam dosyć, sytuacji, w których ludzie stwierdzają: "Myślałam, że to uczennica". Przecież jestem nauczycielką z 5 - letnim stażem! Dlatego ta metamorfoza jest dla mnie stworzona. Pozdrawiam i czekam z utęsknieniem na odzew Scarlett

 15. zmija Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 2 Podziękowania: 0

  Napisano: 21 maja 2012, 16:10

  Witam, kiedy będą wyniki? Pozdrawiam.

 16. LejdiAga Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 24 maja 2012, 11:26

  Jestem kobietą z lekką nadwagą
  i nie mówię tego z powagą.
  Nie czuję się piękna, ani zgrabna
  zróbcie coś, bym poczuła się ładna!
  I choć nie jestem z Krakowa
  to do was przyjadę by nad sobą popracować.
  Sesja zdjęciowa mi się marzy
  już widzę ten uśmiech na mojej twarzy.
  Stylistko moja kochana
  to ja chcę być wybrana.

 17. nefret90 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-05 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 25 maja 2012, 20:35

  witam,
  mam 22 lata i mam czteromiesięcznego synka.Bedąc w ciąży, jak i już po, przybyło mi wiele kilogramów, na pewno koło 20. Niestety nadal ubieram się jak nastolatka, ponieważ sama ni potrafię dobrać sobie odpowiednich ubrań. Moją tuszę często chcę ukryć pod ciemnymi, dłuższymi bluzkami.Jedyne spodnie, w jakich chodzę są czarne i rozciągliwe, a to dlatego, że nie mogę kupić jeansów w swoim rozmiarze. Spódnic nie zakładam w ogóle.Wszystko w mojej szafie jest na mnie za ciasne. Myślę, że przez te rzeczy przestałam się już podobać mojemu partnerowi, a sobie na pewno. Nie umiem zrobić sobie ładnego makijażu, ponieważ moja cera jest bardzo tłusta i po godzinie i tak wszystko spływa z mojej twarzy. Odkąd zaszłam w ciążę nie byłam u fryzjera.
  Niestety mam defekt - porażenie nerwu twarzowego, co staram ukryć się grzywką.
  Na pewno nie wyglądam jak młoda mama, a bardzo bym chciała. Sama ze sobą czuję się już źle.
  Jeśli chodzi o sesję zdjęciową - może dzięki temu udałoby mi się zdobyć na nowo mojego partnera i codziennie móc patrzeć na nową siebie.

  pozdrawiam

 18. Mia W. Moderator

  Rejestracja: 2011-06 Posty: 3 Podziękowania: 70

  Napisano: 28 maja 2012, 17:06

  Dziewczyny, nie będziemy posługiwać się frazesami, mówić, że każda z was jest piękna i liczy się bogate wnętrze. To wszystko prawda, ale taka świadomość nie przychodzi z dnia na dzień. Jest wynikiem bezwarunkowej miłości, życiowych wydarzeń i pracy nad sobą. Żałujemy, że możemy wesprzeć w tej walce tylko jedną z was, ale takie są zasady. Zdecydowaliśmy, że metamorfozę przejdzie nefret90. Prosimy o kontakt (ola@innovaweb.pl) i czekamy na efekty, a wszystkim wam dziękujemy za udział w konkursie i obiecujemy więcej takich akcji w przyszłości.

 19. strega Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-03 Posty: 3 Podziękowania: 0

  Napisano: 29 maja 2012, 23:52

  Moje obserwacje pokazują, że kobiety, które wydawały sie mało atrakcyjne po odpowiednich stylizacjach wyglądały bardzo pieknie, to sprawiło, ze czuły się pewne siebie, piękniały jeszcze bardziej. Były to bardzo mądre i wartościowe kobiety, które uczyły sie wyrażac siebie na zewnatrz. Piekno jest potrzebne każdej kobiecie jak woda. Sztuka jest umieć je wydobyc, ale ono jest w każdej kobiecie i to na pewno nie jest frazes. Ten świat stawia wiele blokad i dlatego  często piękno nie może sie ujawnić.
  Zmiana wizerunku kosztuje troche pracy i środków ale nie jest tak trudna jak praca nad swoim charakterem, duchem, umysłem. to trwa latami. Dlatego własnie wnętrze wbrew pozorom ma taką siłę i oddziałuje na wygląd.  

 20. pati_my_wardrobe Weteranka

  Rejestracja: 2011-08 Posty: 33 Podziękowania: 9

  Napisano: 31 maja 2012, 17:04

  Chętnie wzięłabym udział w takiej metamorfozie, żeby w końcu coś dla siebie zrobić......chociaż siebie akceptuję, to wiem że powinnam dużo zmienić.
  Cóż zawsze ktoś obok jest ważniejszy :)
   
  p.s. weteranki też są zainteresowane :D tylko pewnie jak ja nie wierzą w wygraną !

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.