Mój kolega dziwnie się zachowuje. O co mu chodzi?

 1. milena2618 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2010-03 Posty: 1 Podziękowania: 1

  Napisano: 5 grudnia 2010, 14:41

  Kilka dni temu gadałam z nim I naprawdę zdziwiłam się jak się wtedy odezwał, bo zwykle to mnie unika i udaje, że nie widzi. A czasami wręcz przeciwnie i to jest takie powtarzające się w kółko.
  Zagadał mnie wczoraj o jakieś głupoty, pogadaliśmy chwilkę i poszedł. Potem znowu się jakoś przypadkiem spotkaliśmy i stwierdził, że mu się nigdzie nie spieszy i chętnie sobie ze mną posiedzi. oczko
  Potem sobie gadaliśmy i było fajnie. A potem wszedł mój kolega z klasy i zapanowała cisza. I ten chłopak przestał się do mnie odzywac. (ja się do tego kolegi z klasy tylko raz odezwałam) Ja sobie pomyślałam , że nie będę się pierwsza odzywac i czasami coś go tam zagadałam, ale to były krótkie odpowiedzi. I tak sobie milczeliśmy przez 15 minut, a obok stał z nami ten kolega. I ten mój znajomy do tego kolegi z klasy też się nie odzywał. O co mu chodzi?
  A czy to może miec związek z durnymi plotkami wymyślanymi przez naszych znajomych? Bo kiedyś było podobnie. Podszedł do mnie, pogadaliśmy i było fajnie, a potem nasi znajomi puścili plotę, że my niby mamy romans, a to nie prawda (raczej). Po prostu dobrze nam się ze sobą gada i tyle, ale ja chyba się w nim zakochałam. Tylko nie wiem o co mu chodzi.

  1 użytkownik podziękował za tę wiadomość mili12

 2. Mama_Iwonka Trendsetterka

  Rejestracja: 2011-04 Posty: 68 Podziękowania: 23

  Napisano: 25 lipca 2011, 18:48

  ojej.. trochę zawiła historia.. niby taka łatwa, kolega-koleżanka, a tu nagle miłość i już sie pogubiłam.. tak poza tym romansów nie miewa się na korytarzach.. zagadaj czy on coś do Ciebie ma i tyle.. jak powie nie to go kopnij i szukaj po korytarzu szkoły innego :-)

  1 użytkownik podziękował za tę wiadomość mili12

 

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.