WRANGLER JESIEŃ-ZIMA’09

KOLEKCJA OBUWIA


Wrangler ma przyjemność przedstawić nową linię obuwia Jesień-Zima 2009, która dopełnia i uwydatnia całą kolekcję sezonu. Perfekcyjny mix, który marka zaprezentuje całej Europie jest połączeniem świetnego designu i jakości z dobrą ceną.

Kolekcja, która podkreśla dziedzictwo marki Wrangler, jest połączeniem elementów dzikości, surowości i nieokiełznanej natury. Opisują ją trzy motywy: ‘Poczuj dumę’, ‘Przywołaj Dzikość’, ‘Użyteczność’, których użyto jako inspiracji do idealnego wykończenia całości. Przejawia się to w:
• stylu kozaków, który jest ukłonem w stronę butów amerykańskich robotników, ale zaprojektowany w modernistycznym stylu codziennego pędu życia
• Wszystkie buty przykuwają uwagę wyrytymi nitami ‘W’
• Skórzana metka z logo Wranglera jest umieszczona z tyłu każdego buta
• Wszystkie rozmyte projekty graficzne odnoszą się do nadruków i wzorów pojawiających się w głównej linii kolekcji

W kolekcji obuwia Wranglera występuje 26 wzorów dla mężczyzn i pięć przeznaczonych dla kobiet, każdy w różnych kolorach i wykonany z materiałów takich jak zamsz, skóra i płótno. Przeważają kolory ziemi: szarości, bordo i brązy. Przewodnim stylem męskim jest styl Denali prezentujący kolekcję butów wykonanych ze skóry old look (postarzanej) i przetartego płótna. Wokół podeszwy pojawiają się dodatkowe szwy, które zostały zastosowane dla lepszej wodoszczelności. W wersji damskiej botki, dostępne w pięciu kolorach, zostały ulepszone wyższym obcasem.

Od 1 września 2009 kolekcja obuwia będzie dostępna w sprzedaży detalicznej w Polsce oraz umieszczona na stronie www.eu.wrangler.com


Po dalsze szczegóły prosimy kontaktować się z:

Fashion PR
Agnieszka Kamińska
Ul. Chmielna 26/12a
00-020 Warszawa
Tel: 512 052 655