Drogie Panie,
każda z nas wie, że zabiegi kosmetyczne są dla nas jak najbardziej niezbędne... ale żeby pięknie wyglądać należy również zadbać o siebie "od środka". Co to znaczy?
Wszystkie kremy, maseczki, peelingi, szampony, odżywki, lakiery itp są przez nas stosowane na zewnętrzną wartwę skóry, włosów i paznokci. Ale jeśli włosy i paznokcie się łamią i rozdwajają, a na skórze pojawiają się zmarszczki i rozstępy to potrzebujemy większej i głębszej ingerencji, a co za tym idzie skuteczniejszych produktów.
I właśnie teraz pojawił się na polskim rynku rewelacyjny produkt ORTOGEN !!!
Jest to wysokiej jakości liofilizowany kolagen o czystości powyżej 95% ze ścięgien wołowych, z symboliczną zawartością witaminy C. Służy jako źródło wytwarzania naturalnego kolagenu. Lekarze zalecają stosowanie Ortogenu wszędzie tam, gdzie dochodzi do intensywnego metabolizmu kolagenu, a przez to także do jego szybszego zużycia.
Już po zużyciu jednego opakowania widać rezultaty :)
Opakowanie składa się z 60 kapsułek. Zaleca się zażywanie po 1 kapsułce dziennie (pora dnia nie robi różnicy). W związku z czym jest to kuracja dwumiesięczna.
Każda kapsułka zawiera:
40 mg liofilizowanego kolagenu o czystości powyżej 95%
5mg kwasu askorbinowego (wit.C)
2,5mg sorbitolu
2,5mg kwasu cytrynowego
Cena detaliczna produktu: 175zł
UWAGA !!! Możliwość podpisania umowy z salonem kosmetycznym, fryzjerskim, spa, fitness itp. Im większe zamówienie tym taniej dla zamawiającego!! :)
Panie zainteresowane kupnem lub uzyskaniem więcej informacji na temat produktu proszone są o kontakt na adres mailowy: islandofwonder@wp.pl
Pozdrawiam