Pomysł na wieczór panieński...

 1. b.b Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-03 Posty: 13 Podziękowania: 5

  Napisano: 9 marca 2012, 12:29

  W tym roku moja koleżanka bierze ślub i jestem jej druhną. Mam zorganizować dla niej wieczór panieński. Może macie jakieś pomysły ?? ?? ??

 2. kinia233 Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-02 Posty: 98 Podziękowania: 1

  Napisano: 9 marca 2012, 15:11

  jak moja przyjaciółka miała wieczór panieński, to po prostu pojechałyśmy na imprezę, wiadomo alkohol najlepiej w takim miejscu gdzie nikt nas nie będzie znać, a wtedy na pewno będzie udany :)

 3. ktotoja Trendsetterka

  Rejestracja: 2009-05 Posty: 163 Podziękowania: 212

  Napisano: 9 marca 2012, 15:31

  Ja swojej bratowej organizowałam panieński w zeszłym roku. W tajemnicy wraz z zaproszonymi dziewczynami przygotowałyśmy swego rodzaju grę. Dziewczyny czekały w różnych miejscach ,panna młoda musiała rozszyfrować zagadki, wskazujące te miejsca, znaleźć swoich gości. Wszystkie dziewczyny czekały w umówionych miejscach z prezentem i balonem, w balonie zaś umieszczone były zadania typu" zdobądź 3 numery telefonów od panów", " namów któregoś z przechodniów, by z tobą zatańczył". By otrzymać prezent, bohaterka wieczoru musiała wykonać zadanie. Początkowo zwątpiła, twierdząc,że nie ma szans na to, by któryś chłopak zgodził się od tak robić na ulicy na jej prośbę przysiady czy z nią tańczyć. Szybko jednak okazało się,że panowie sami z zainteresowaniem podchodzili i wręcz ustawiali się w kolejce,żeby wykonać jakiś rozkaz przyszłej panny młodej. Potem bratowa powiedziała mi,że nigdy by się nie spodziewała tak życzliwych reakcji i tego,że zdobędzie się na taką śmiałość. Potem udałyśmy się do domu panny młodej. Wiadomo- jedzonko,alkohol, otwieranie śmiesznych prezentów i quiz ze znajomości przyszłego męża. Wcześniej przygotowałam 2 pudełeczka, jedno z imieniem młodej, drugi z imieniem młodego. Za każdą dobrą odpowiedź do pudełka młodej wrzucałyśmy cukierka, za złą cukierek szedł do pudełka młodego. Wcześniej podpytałam bratową,jaki ma stosunek do sytuacji typu miły,rozbierający się pan,ale ponieważ jednoznacznie wyraziła negatywny stosunek do takich zabaw postanowiłam w ramach rekompensaty zamówić jej masaż .Masaż odbył się w połowie imprezy w domu, gdzie się bawiłyśmy i wiem,że panna młoda była bardzo zadowolona ;) Zapomniałam dodać,że wszystkie byłyśmy ubrane na czarno z czerwonym elementem , a młoda w czasie zabawy na mieście chodziła z welonem, wpiętym we włosy. Przeurocze to było, kiedy mała dziewczynka na jej widok wołała"mamo, mamo, księżniczka!", a dwie starsze panie spontanicznie zaśpiewały "Sto lat". Zupełnie przypadkiem natknęłyśmy się też na obcy wieczór kawalerski, gdzie wszyscy panowie byli przebrani w stylu Al Capone ;) Polecam trochę się postarać, by wieczór panieński nieco różnił się od każdej innej zabawy, gdzie pije się alkohol i tańczy. To w końcu można robić w każdy weekend, a panieński jest tylko raz . Dorzucam fotkę z naszymi Alami Capone ;)

  2 użytkowników podziękowało za tę wiadomość b.b mickey.sara

 4. ktotoja Trendsetterka

  Rejestracja: 2009-05 Posty: 163 Podziękowania: 212

  Napisano: 9 marca 2012, 15:53

  Mogę Ci" sprzedać" jeszcze inny pomysł, który nie wszedł w życie, gdyż okazało się,że młoda jest w ciąży . Otóż myśleliśmy z drużbą o tym, by połączyć panieński i kawalerski. Chcieliśmy zorganizować paintballową wojnę panie vs panowie. Naturalnie przegrani musieliby potem wykonywać rozkazy, wymyślone przez zwycięzców ;)

 5. kinia233 Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-02 Posty: 98 Podziękowania: 1

  Napisano: 9 marca 2012, 15:54

  Oj to widzę był naprawdę udany wieczór :) pełen wrażeń, super!

 6. Butterfly92 Obeznana

  Rejestracja: 2011-12 Posty: 53 Podziękowania: 31

  Napisano: 9 marca 2012, 18:52

  Świetny pomysł ja kiedyś tylko przypadkowo spotkałam na imprezie wieczór panieński , gdzie panie przebrane były za motylki xD

 7. euglena Nowicjuszka

  Rejestracja: 2008-05 Posty: 16 Podziękowania: 3

  Napisano: 20 maja 2012, 17:08

  ja na wszystkich, na których byłam - były dość tradycyjne, czyli domówka lub impreza w klubie lub jedno i drugie ;) teraz byłam w weekend na panieńskim, było nas 8 dziewczyn, organizowałyśmy wszystko razem - była impreza karaoke, wykupowanie fantów i prezentów piosenkami - trochę musiałyśmy się ugadać z prowadzącymi imprezę, ale udało się świetnie :) panna młoda lubi śpiewać i lubi takie imprezy, więc nie było to nic na siłę - ja polecam ;) jeśli chodzi o prezenty, to też udało nam się świetnie trafić, była zachwycona - najbardziej tym: http://hotlady.pl/product-pol-446-Devil-dress.html - "różki" przymierzyła oczywiście już w klubie ;)

 8. kalia27 Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-08 Posty: 2 Podziękowania: 0

  Napisano: 30 sierpnia 2012, 16:56

  Fajnie zorganizować domowe karaoke lub po jakimś czasie przeniesć się na większą imprezę ;) Przede wszystkim nie może zabraknąć dobrego alkoholu, który umili wspólnie spedzony czas. Polecam smaczną Żubrówkę Białą, sprawdzającą się jako drink w połączeniu z sokiem :)

 9. nonka Ekspertka

  Rejestracja: 2011-11 Posty: 125 Podziękowania: 91

  Napisano: 30 sierpnia 2012, 18:43

  warto się postarać organizując wieczór panieński, bo jest on tylko raz w życiu. ja wciąż bardzo miło wspominam swój :)
  też miałam quiz ze znajomości przyszłego męża i dostałam dyplom ;) który poświadczył, że nadaję się na jego żonę ;) jak odpowiadałam dobrze to dziewczyny piły kolejkę, jak źle, to ja piłam karniaczka.
  też miałam zadania do wykonania. (jedna karta, z których losowałam te zadania pozwoliła mi wymyślić zadanie dla wszystkich pozostałych dziewczyn.) miałam też koło ratunkowe, żebym mogła z jednego zadania zrezygnować.
  pana tańczącego nie było, bo nie chciałam, żeby był.
  prezenty oczywiście również były. przydają się czasem by podgrzać atmosferę. no wiecie... ;)
  imprezę zaczęłyśmy u mnie w domu, potem były kręgle a potem dyskoteka.
  na kręglach natknęłyśmy się na wieczór kawalerski ;)
  wszystkie byłyśmy ubrane w jakieś mini lub szorty plus białe "grzeczne" bluzeczki. mi doczepiono króliczy ogonek i uszka niby z playboya.
  fajnie też gdy wszystkie panie mają szarfy "wieczór panieński" no a przyszła mężatka "przyszła panna młoda".
  jestem przeciwna łączeniu wieczoru panny młodej i pana młodego we wspólną imprezę. niech to będzie czas, w którym każde może sobie poszaleć. razem będą już całe życie. to ostatnia taka impreza osobno, bo potem to właściwie na wszystkie imprezy chodzi się razem.

 10. jaodkaa Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-09 Posty: 4 Podziękowania: 0

  Napisano: 28 września 2012, 14:21

  Byłam na kilku wieczorach panieńskich i też były takie tradycyjne, albo spokojna imprezka w mieszkaniu, albo clubbing aż do białego rana. Teraz ja organizuję panieński mojej przyjaciółce i chcę żeby to było coś niesamowitego, cieszę się że tu zajrzałam bo podoba mi się wiele pomysłów, już mam pewien obraz jak to będzie wyglądać, na pewno zadania dla panny młodej są obowiązkowe. Zastanawiam się też odnośnie prezentu stąd moje pytanie, co sądzicie o gadżecie erotycznym dla przyszłej panny młodej? Np. wibrator, albo kuleczki miłości? znalazłam ciekawy sklep internetowy - sex shop http://www.redshop24.pl i tam widziałam wiele fajnych akcesoriów erotycznych, moja koleżanka jest raczej szaloną osobą, więc myślę że nie miałaby nic przeciwko..

 11. margarida Zadomowiona

  Rejestracja: 2012-10 Posty: 17 Podziękowania: 4

  Napisano: 3 października 2012, 9:55

  my chciałyśmy zorganizować przelot balonem (w Warszawie) ale niestety pogoda nie dopisała i skończyło się w miłej knajpce na drinkach, wróżeniu, quizach :) impreza była w lekkim, dziewczęcym stylu :) Panna Młoda dostała balonika z księżniczkami, do któego poprzypimałyśmy życzenia i hawajskie kwiaty

 12. annabelle Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-11 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 5 listopada 2012, 16:34

  grunt to dobre towarzystwo , wtedy zawsze będzie fajnie ;) no i nie da się ukryć - alkohol na panieńskim też odgrywa dość istotną rolę ;) polecam likier Agwa - bardzo dobry do zrobienia prawdziwie KOBIECYCH drinków :)

 13. U.lotka Nowicjuszka

  Rejestracja: 2012-12 Posty: 1 Podziękowania: 0

  Napisano: 3 grudnia 2012, 15:33

  ostatnio moja kumpela przyniosła ten likier Agwa na imprezę, faktycznie fajny.

 14. stefka Nowicjuszka

  Rejestracja: 2009-11 Posty: 20 Podziękowania: 0

  Napisano: 28 czerwca 2014, 12:10

  o to fakt, dobre towarzystwo i już jest łatwiej, ale myślę, że dobrym pomysłem byłoby się wybrać gdzieś na weekend. może do Krakowa, bo tam się zawsze dużo dzieje i to miasto chyba nigdy nie śpi. Można się zatrzymać w tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ a potem do rynku na jakąś imprezę. To też dobry pomysł, żeby miło spędzić czas

 15. Szaminga Początkująca

  Rejestracja: 2014-03 Posty: 48 Podziękowania: 4

  Napisano: 27 kwietnia 2015, 19:40

  Wycieczka zagraniczna! To jest idealny pomysł na wieczór panieński. zobaczcie jak tanio można dolecieć do Włoch http://www.planowaniewesela.pl/artykuly/wakacje-w-poludniowych-wloszech-jak-zapl... Czemu właśnie tam nie zrobić wieczoru panieńskiego?

 16. majeranek Nowicjuszka

  Rejestracja: 2009-09 Posty: 13 Podziękowania: 0

  Napisano: 10 maja 2015, 12:25

  o kurcze jaki super pomysł, żeby się wybrać do Krakowa na wieczór panieński, to jest naprawdę piękne miasto. Znam ten hotel miałam okazję w nim mieszkać i powiem wam, że lokalizację ma super, ale też dobre jedzenie i bardzo fajną obsługę.

 17. zacisze Nowicjuszka

  Rejestracja: 2015-03 Posty: 12 Podziękowania: 0

  Napisano: 14 maja 2015, 21:57

  dziwczyny, potrzebuje więcej pomysłów, bo jestem światkiem i potrzebuje zrobić w sierpniu świetny wieczór panieński . ale nie chce zrobić standardu... mieszkanie i potem miasto i kluby . potrzebuje coś wyjątkowego dla przyjaciółki.

 

Podobne tematy ostatni post
Brak nowych postów Wieczór panieński Autor: Mooly, 5 czerwca 2009, 14:15
 • 18 odpowiedzi
 • 897 wyświetleń
Marinxa

1
zaloguj się do

nie masz konta? zarejestruj się, to tylko kilka sekund!

Zamknij

zapomniałeś hasła?

zarejestruj się w

masz już konto? zaloguj się

Zamknij

dodaj do
Zamknij
Dodaj do stylistka +

Przeciągnij przycisk na pasek ulubionych w przeglądarce.Wygodnie dodawaj zdjęcia i rzeczy ze stron, które odwiedzasz.