oczywiście przeprowadziłem stosowne poszukiwania, ale bez większych rezultatów.
Ktoś spyta po co mi takie informacje. Mam już swoje lata i czasy kiedy moje pierwsze, drugie i trzecie modele "pierwszych"  porządnych butów Nike i Adidasa były na rynku sieć w naszym kraju dopiero się rozwijała i informacje o nich jeżeli były w ogóle dostępne to wygląda, że już ich nie ma lub utonęły w masie informacji.
Ogólnie rzecz ujmując lubię odkrywać tę część mojej własnej historii która tyczy się świata którego już nie ma bo się zmienił i poszedł do przodu. Wiele osób uważa że produkty wielu wielkich dziś firm kiedyś były lepszej jakości niż obecnie.
Ktoś powie że nie umiem szukać, ale zapewniam że umiem i poświęciłem temu trochę czasu i pracy. Jak już pisałem bez większych rezultatów. Na stronach firmowych są nowości, archiwalnych modeli brak ? Strony fanów (a może maniaków) te które spotkałem też nie dały odpowiedzi na moje pytanie.
Podsumowując miło było by powspominać stare piękne dobre czasy, podyskutować z kimś kto podobnie czuje jak ja lub się pospierać. Głównie jednak chciałbym kupić podobne buty jak jeden z modeli Nike który miałem okazje użytkować bo były super wygodne wytrzymałe ładne co mogę ocenić z perspektywy czasu.
To mój pierwszy wątek na tym forum więc witam wszystkich gorąco i zapraszam do dyskusji nawet nie związanej ściśle z tematem posta. Pozdrawiam