Sukienki na studniówkę 2013

1. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 20:30

Witam wszystkie maturzystki ;) Jestem tu nowa, ale coś czuje, że z tej strony dowiem sie wielu ciekawych rzeczy i rad ;) Studniówka czeka mnie w styczniu i oczywiście nie wiem jaka wybrac sobie kreacje :) Tym bardziej, że ejstem bardzo niska(mam 158 :( ) więc wybrac dla mnie sukienke to cos czuje bedzie problem.. jednak cudowna jest sukienka ktorą wkleiła kucusia, po prostu CUDO, szkoda, że nie moge jej nigdzie znalezc.. :) No cóż w sobote wybieram sie do Warszawy w poszukiwaniu wymarzonej kiecki, może cos mi wpadnie w oko. :) Buziaki

2. melleczka Weteranka

Napisano: 1 listopada 2009, 20:41

hmmm... skoro to mango to moze w jakichs outletach? sklepach internetowych? allegro? a moze gdzies w mango bedzie jeszcze na wyprzedazy?

3. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 20:50

Na allegro niestety jej nie widziałam, a do sklepu mango wybiore sie w sobote, ale znając moje szczeście to juz takiej nie znajde... :) ale co o neij sadzicie?

4. tutti Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 20:56

melleczka napisał(a)

co do powyzszych wypowiedzi to nalezy jak we wszystkim odnalezc ten zloty srodek. trzeba czuc sie w sukience dobrze i sie wyrozniac - na swoj sposob. bo wyrozniac mozna sie nie tylko poprzez fason sukni... ale tez kolor, dodatki, fryzure, makijaz. czasem wystarczy skromna sukiena czarne szpilki i jakas wystrzalowa fryzura, misternie upieta i naprawde efelktowna by robic furore :) uwazam ze na ten wielki bal jakim jest studniowka kazda z nas musi bardzo dokladnie przemyslec to jak chce wygladac. bo nie mozna przeciez wystroic dziewczyny ktora zawsze byla szara myszka w zlota balowe na kole i nalozyc na nia zlote lancuchy. wystarczy jeden element stylizacji by sie wyrozniac, jeden ale dopracowany i efektowny. czasem wystarczy mocny kolor sukienki o prostym kroju :) i kazda ten element musi dobrac do siebie... bo nade wszystko wazne jest aby sie dobrze bawic na studniowce i dobrze sie czuc w tym co ma sie na sobie :)

popieram kazda reka i noga ;)

niektore z Was byly juz na zakupach, jest juz dobry wybor sukienek czy jeszcze nie?

5. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 21:59

No ja się chyba wybiorę w tym tygodniu ;p Ehh... zakupy ;) Na samą myśl się cieszę :)

6. melleczka Weteranka

Napisano: 1 listopada 2009, 21:59

Tyniaak: nie moj styl. jak dla mnie zbyt szara. jakos mi sie nie widzi. zbyt zwyczajna. ciekawe cieniowanie ale fason malo interesujacy. przynajmniej dla mnie. a ja patrze kategoriami swojej figury.

tutti: ja tez wybieram sie w sobote :) ale z tego co slyszalam to nie ma nic.... ja jade tak przy okazji sie za sukienka rozejrzec, nie specjalnie wiec co mi tam :)

wlasciwie to teraz jestem otwarta na wszelkie fasony, kroje i kolory bo juz sama nie wiem :)

7. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 22:32

Hmm.. moze i zwyczajna jednak wgł mnie ma cos w sobie :) ) Ale dzieki za opinie :)
    Tez na sama mysl o zakupach sie ciesze, nie wiem jak mozna tego nie lubic hih :)
    A macie juz jakąs wybrana fryzure na ta wyjątkową noc? :)

8. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 22:40

Tyniaak napisał(a)

Hmm.. moze i zwyczajna jednak wgł mnie ma cos w sobie :) ) Ale dzieki za opinie :)
    Tez na sama mysl o zakupach sie ciesze, nie wiem jak mozna tego nie lubic hih :)
    A macie juz jakąs wybrana fryzure na ta wyjątkową noc? :)

Ja chyba nie będę upinać włosów. Mam zamiar je tylko przedłużyć ;) Aaa... dziewczyny jeśli znalazłybyście jakieś ciekawe fryzury, to zapodajcie fotki ;) Chętnie pooglądam :) Może się nawet na coś zdecyduję...

A takie coś mi się podoba ;p

9. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 22:41

tutti napisał(a)

niektore z Was byly juz na zakupach, jest juz dobry wybor sukienek czy jeszcze nie?

W kwestii tego, czy duży wybór, się nie wypowiem, natomiast odradzam wszystkim warszawiankom wyjazd do BlueCity po sukienkę... kiedyś była tam cała aleja butików z sukienkami, teraz jest zaledwie jeden sklep i to taki, w którym następuje przerost formy nad treścią - a więc w sukienkach nic ciekawego, a o cenach długo by mówić.

A może któraś z dziewczyn odwiedziła przypadkiem Centrum Nadarzyn?

10. tutti Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 22:53

ja jeszcze nie myslalam nad fryzura bo to zalezy od tego jaka bede miec sukienke :)

http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=13721815

znalazlam taki sklep na allegro, gdyby ktoras z Was chciala zamowic, to chyba cos sie znajdzie, nie jestem pewna co do szycia, ale oferte maja imponujaca. mysle ze jak bede w opresji to sie bede mogla nim wyratowac ;)

11. tutti Nowicjuszka

Napisano: 1 listopada 2009, 22:53

ja jeszcze nie myslalam nad fryzura bo to zalezy od tego jaka bede miec sukienke :)

http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=13721815

znalazlam taki sklep na allegro, gdyby ktoras z Was chciala zamowic, to chyba cos sie znajdzie, nie jestem pewna co do szycia, ale oferte maja imponujaca. mysle ze jak bede w opresji to sie bede mogla nim wyratowac ;)

12. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 2 listopada 2009, 17:47

melleczka napisał(a)

co do powyzszych wypowiedzi to nalezy jak we wszystkim odnalezc ten zloty srodek. trzeba czuc sie w sukience dobrze i sie wyrozniac - na swoj sposob. bo wyrozniac mozna sie nie tylko poprzez fason sukni... ale tez kolor, dodatki, fryzure, makijaz. czasem wystarczy skromna sukiena czarne szpilki i jakas wystrzalowa fryzura, misternie upieta i naprawde efelktowna by robic furore :) uwazam ze na ten wielki bal jakim jest studniowka kazda z nas musi bardzo dokladnie przemyslec to jak chce wygladac. bo nie mozna przeciez wystroic dziewczyny ktora zawsze byla szara myszka w zlota balowe na kole i nalozyc na nia zlote lancuchy. wystarczy jeden element stylizacji by sie wyrozniac, jeden ale dopracowany i efektowny. czasem wystarczy mocny kolor sukienki o prostym kroju :) i kazda ten element musi dobrac do siebie... bo nade wszystko wazne jest aby sie dobrze bawic na studniowce i dobrze sie czuc w tym co ma sie na sobie :)

to jest to co w końcu chciałam przeczytać :D jednak .. znaleźć złoty środek jest bardzo trudno bo jednak chciałabym iść w sukience midi, a wiem, że o dziwo świetnie wyglądam w obcisłej i teraz problem bo jak tu zrobić by sukienka nie sprawiała wrażenie dyskotekowej ani nie była przesadzona też w drugą stronę .. kurka .. a nie zadowala mnie słyszeć już po raz setny "prosta sukienka + świetne dodatki + elegancka fryzura" bo każda tak myśli, więc i tak większość postawi na czarny (jak zwykle) dlatego myślałam o innym kolorze, stawiam na srebro i kobalt, ale myślałam też o liliowym :) może znajdziecie mi dziewczyny ciekawe wersje sukienek midi :) ? bo mi już serce krwawi xd!

13. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 18:29

19BaMbOoChA90 napisał(a)

to jest to co w końcu chciałam przeczytać :D jednak .. znaleźć złoty środek jest bardzo trudno bo jednak chciałabym iść w sukience midi, a wiem, że o dziwo świetnie wyglądam w obcisłej i teraz problem bo jak tu zrobić by sukienka nie sprawiała wrażenie dyskotekowej ani nie była przesadzona też w drugą stronę .. kurka .. a nie zadowala mnie słyszeć już po raz setny "prosta sukienka + świetne dodatki + elegancka fryzura" bo każda tak myśli, więc i tak większość postawi na czarny (jak zwykle) dlatego myślałam o innym kolorze, stawiam na srebro i kobalt, ale myślałam też o liliowym :) może znajdziecie mi dziewczyny ciekawe wersje sukienek midi :) ? bo mi już serce krwawi xd!

naprawde myslalas o liliowym ?? ?? wiesz... bo ja sie zakochalam w liliowej sukience. znalazlam na allegro. za 170zl. chyba nawet dodalam tu link. model BETTY. starsznie mi sie podoba fason. moja wymarzona. tylko kolor.... a maja tylko bezowe i liliowe. i teraz mam dylemat czy pasuje liliowy kolor. zawszer na studniowke to wydawalo mi sie ze ciemniejsze jakies. i to chyba kolor dla blondynek. tyaka pastelowa lila. a ja jestem brunetka w dodatku do studniowki sie opale troche. tzn. mam czarne wlosy i powiedzmy ze bede miec opalona skore, mam szare oczy. co myslicie? bo wiem ze to kolor dla jasnych wlosow ale tak mysle nad nim....

14. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 18:30

Sylwuniaa0091 napisał(a)

Ja chyba nie będę upinać włosów. Mam zamiar je tylko przedłużyć ;) Aaa... dziewczyny jeśli znalazłybyście jakieś ciekawe fryzury, to zapodajcie fotki ;) Chętnie pooglądam :) Może się nawet na coś zdecyduję...

A takie coś mi się podoba ;p

tez mi sie podobaja takie miekkie loki. moze nieco delikatniejsze. na pewno pojde w tym kierunku :)

15. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 19:50

Ja osobiście chyba nie załozyłabym kiecki o kolorze liliowym.. jakoś do mnie nie przemawia, ale to jeżeli chodziłoby o sukienke dla mnie.
    jednak uważam, ze Ty mogłabys w tym kolorze fajnie wyglądać, na serio :) Ale radze Ci iśc do jakiegos sklepu i przymierzyć sukienke własnie wtakim kolorze i dopiero wtedy ocenisz czy ci jest w takiej dobrze :) )
    Co do fryzury, to ja mam naturalnie krecone włosy.. więc chyba jedynie baardzo leciutko każe je jakoś fajnie spiąc :)

16. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 19:52

Wiesz co teraz tak spojzalam na ta sukienke betty, o której mówilas i powiem ci, że jednak jest .. sliczna.. :) Więc sie nie zastanawiaj! :)

17. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 20:00

ja sie zakochalam :) ale ona raczej caly czas jest na allegro wiec jeszcze poczekam i poszukam w sklepie czegos podobnego :)

18. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 20:14

no szczegolnie jej góra mi sie podoba. ;)
    no masz racje, może trafi sie cos w sklepie, bo z kupowaniem na allegro róznie to bywa :)

19. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 2 listopada 2009, 20:32

Tyniaak napisał(a)

Na allegro niestety jej nie widziałam, a do sklepu mango wybiore sie w sobote, ale znając moje szczeście to juz takiej nie znajde... :) ale co o neij sadzicie?

obawiam się, że już możesz na nią nie trafić :( jest to bodajże kolekcja z zeszłego roku jeśli się nie mylę, ale pocieszę Cię, też ją szukam, ale nie na studniówkę, bardziej na jakieś inne eleganckie wypady :) no wg mnie na studniówke jest trochę zbyt skromna ;d

melleczka napisał(a)

naprawde myslalas o liliowym ?? ?? wiesz... bo ja sie zakochalam w liliowej sukience. znalazlam na allegro. za 170zl. chyba nawet dodalam tu link. model BETTY. starsznie mi sie podoba fason. moja wymarzona. tylko kolor.... a maja tylko bezowe i liliowe. i teraz mam dylemat czy pasuje liliowy kolor. zawszer na studniowke to wydawalo mi sie ze ciemniejsze jakies. i to chyba kolor dla blondynek. tyaka pastelowa lila. a ja jestem brunetka w dodatku do studniowki sie opale troche. tzn. mam czarne wlosy i powiedzmy ze bede miec opalona skore, mam szare oczy. co myslicie? bo wiem ze to kolor dla jasnych wlosow ale tak mysle nad nim....

hmm kto powiedział, że liliowy jest tylko dla blondynek :p moim zdaniem właśnie im by nie pasował bo wyglądałyby zbyt eterycznie, nie byłoby wyrazistości :) ja np. mogę powiedzieć, że w liliowym mi do twarzy :p mam boxerke w dokładnie takim samym kolorze jak Twoja BETTY (która jest piękna, ale do mnie bardziej przemawia jako granat lub butelkowa zieleń :p ) ..
    a co do fryzury .. ja myślałam by zrobić sobie mocne fale na jedną stronę (tak a'la lata 50/60') ..
    wiem, że się powtórzę, ale co myślicie o takiej wersji kolorystycznej przedstawionej przeze mnie wcześniej sukienki ;DD? coraz bardziej się na nią skłaniam :) (ofc byłaby do kolan i ofc .. szyłabym :) tylko, że wcześniej chciałabym znaleźć jakiś podobny fason i przymierzyć by wiedzieć jak w niej wyglądam), myślicie, że czarne rajstopy by pasowały ?

20. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 20:58

witam wszystkie Maturzystki :) ja także jestem w trakcie poszukiwań wymarzonej sukienki na studniówkę, ale im bliżej do niej, tym bardziej zrezygnowana jestem. Wymarzyłam sobie, że sukienka ta będzie niebieska i najlepiej na jedno ramię. Chyba zdecyduję się na szycie,bo w sklepach jak do tej pory nie widziałam nic interesującego, a nie lubię czekać do ostatniej chwili. Przesyłam zdjęcie sukienki, która jak narazie służy jako mój wzór. Jak Wam się podoba?