Sukienki na studniówkę 2013

1. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:06

19BaMbOoChA90 napisał(a)

hmm kto powiedział, że liliowy jest tylko dla blondynek :p moim zdaniem właśnie im by nie pasował bo wyglądałyby zbyt eterycznie, nie byłoby wyrazistości :) ja np. mogę powiedzieć, że w liliowym mi do twarzy :p mam boxerke w dokładnie takim samym kolorze jak Twoja BETTY (która jest piękna, ale do mnie bardziej przemawia jako granat lub butelkowa zieleń :p ) ..

jakby byla granatowa to by juz u mnie w szafie wisiala :) albo chociaz czarna czy fioletowa...

byc moze do opalonej cery by pasowal... moze macie racje...

ale wtedy bede ograniczona co do dodatkow. bo bizuteria to wiadomo ze srebrna do niej. ale np do granatowej dobralabym czerwone buty i bizuterie czerwono srebrna. cos w tym stylu.... a tutaj musialoby byc wszystko srebrne.

2. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 2 listopada 2009, 21:15

melleczka napisał(a)

jakby byla granatowa to by juz u mnie w szafie wisiala :) albo chociaz czarna czy fioletowa...

byc moze do opalonej cery by pasowal... moze macie racje...

ale wtedy bede ograniczona co do dodatkow. bo bizuteria to wiadomo ze srebrna do niej. ale np do granatowej dobralabym czerwone buty i bizuterie czerwono srebrna. cos w tym stylu.... a tutaj musialoby byc wszystko srebrne.

hmm wiesz co, jak widze polaczenie czerwieni z granatem, tym bardziej z elegancka kiecka to .. po prostu mnie grzeje :p jedna dziewczyna pare stron wczesniej dala przyklad kobaltowej z czerwonymi dodatkami .. i podczas przegladania z moimi dziewczynami tego watku na zastepstwie, ktore mielismy w komputerowej, kazda stwierdzila, ze to tragedia :p

3. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:20

19BaMbOoChA90 napisał(a)

hmm wiesz co, jak widze polaczenie czerwieni z granatem, tym bardziej z elegancka kiecka to .. po prostu mnie grzeje :p jedna dziewczyna pare stron wczesniej dala przyklad kobaltowej z czerwonymi dodatkami .. i podczas przegladania z moimi dziewczynami tego watku na zastepstwie, ktore mielismy w komputerowej, kazda stwierdzila, ze to tragedia :p

zgadzam się w pełni :) uważam, że szare, czy tam srebrne dodatki byłyby najbezpieczniejsze.

4. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:28

ale granat taki ciemny, nie kobalt :) i czerwien tez nie jasna tylko taka troszke przygaszona :) mi sie tam podoba :)

5. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:29

melleczka napisał(a)

ale granat taki ciemny, nie kobalt :) i czerwien tez nie jasna tylko taka troszke przygaszona :) mi sie tam podoba :)

kwestia tego jak się będziesz w tym czuć :)

6. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:31

wlasnie ja mam juz dosc satyny i bizuterii z cyrkoni :) wolalabym cos innego... zreszta juz raz tak bylam na studniowce, wtedy bylo modnie ale teraz to tragedia... ostatnio coraz bardziej podobaja mi sie takie niecodzienne polaczenia :)

7. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:33

no to prawda, ja też dwa miesiące temu miałam zupełnie inny pomysł na swoja studniówkową kreację :) ale chyba już dotarłam do właściwej idei ;)

8. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:34

dodaje kilka wieczorowych zestawow ktore sama stworzylam :) wiem ze niektore z nich sa zupelnie sprzeczne z zasadami ubioru przeze mnie gloszonymi ale podobaja mi sie :)

9. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:37

świetny krój pierwszej sukienki - skromnie, ale z klasą. Szpilki też super :)

10. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:40

moze kogos cos zainspiruje :)

ja sama gdybym miala wielkie wyjscie wybralabym na pewno cos pewniejszego i bezpieczniejszego :) ale z przyjemnoscia i podziwem oglada mi sie takie zestawienia na kims :)

11. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:42

pewniejszego w jakim sensie?

12. melleczka Weteranka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:46

w sensie sprawdzonego, bezpiecznego, tzn czarne, srebrne, zlote dodatki - na przyklad.

13. tutti Nowicjuszka

Napisano: 2 listopada 2009, 21:54

19BaMbOoChA90 napisał(a)

a ja wiem czy tragedia? mi przypominala smerfetke, ale nie sadze zeby byla to tragedia kolorystyczna :D
    ja jak widze czerwony i czarny to mnie cos bierze, po prostu za duzo tego.
    a jesli chodzi o czarne rajstopy do Twojej sukienki (wspanialy jest jej kolor) to pewnie beda pasowac, ale ja osobiscie nie pakowalabym sie w czarne rajstopy, nie wiem czemu ale po prostu nie lubie, ja biore cieliste ponczochy (nienawidze tego slowa ;) ).

jesli chodzi o liliowa BETTY to sadze, ze jakbys wstrzymala sie z opalaniem i zalozyla na bledsza cere, to wygladalabys jak krolowa elfow, naprawde, blada cera, szare oczy, ciemne wlosy (mam nadzieje ze nie pokrecilam) i szyfonowa liliowa suknia cos pieknego, przynajmniej tak jak sobie wyobrazam bo nie mam pojecia jak wygladasz :) i mowilyscie o bizuterii do niej a ja mysle ze to zbedna rzecz.

14. Olga1505 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 0:36

mi bardzo podobają się takie zestawienia: mała czarna przed kolano, bardzo dopasowana (nie ze satyny tylko z takiego ciągnącego się materiału) + wysokie czerwone szpilki , które przykuwają uwagę + czarna kopertówka rozpuszczone włosy i sexowny makijaż....

rewelacja... każdy chłopak zawiesi oko na takiej dziewczynie...

15. justysska Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 17:40

Olga1505 napisał(a)

mi bardzo podobają się takie zestawienia: mała czarna przed kolano, bardzo dopasowana (nie ze satyny tylko z takiego ciągnącego się materiału) + wysokie czerwone szpilki , które przykuwają uwagę + czarna kopertówka rozpuszczone włosy i sexowny makijaż....

rewelacja... każdy chłopak zawiesi oko na takiej dziewczynie...

Zgadzam się, że to świetne zestawienie. Tylko moim zdaniem na studniówkę trzeba mieć jak najbardziej cieliste rajstopy (pończochy), bo inaczej wygląda to zbyt rozpustnie, ale to tylko moje zdanie ;)

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 listopada 2009, 18:02

melleczka napisał(a)

dodaje kilka wieczorowych zestawow ktore sama stworzylam :) wiem ze niektore z nich sa zupelnie sprzeczne z zasadami ubioru przeze mnie gloszonymi ale podobaja mi sie :)

wow wow wow .. trzecia :p !! wiem wiem, lubie dziwne faktury ;DD heh widzę, Melleczko, że spodobała Ci się zabawa w polyvore.com :p

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 listopada 2009, 18:11

melleczka napisał(a)

najwazniejsza jest zabawa i dobre wypadniecie na zdjeciach :p p heh a mozesz pokazac mniej wiecej zestawienie kolorystyczne?

justysska napisał(a)

Zgadzam się, że to świetne zestawienie. Tylko moim zdaniem na studniówkę trzeba mieć jak najbardziej cieliste rajstopy (pończochy), bo inaczej wygląda to zbyt rozpustnie, ale to tylko moje zdanie ;)

czemu pończochy :P ? jak ktoś zakłada sukienkę nad kolano to pończoszki się mogą zsunąć i to dopiero będzie rozpustne ;p pp (że pończochy jako dłuuuugie skarpety :d) ja myślałam nad czarnymi, kryjącymi :)

18. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 18:16

19BaMbOoChA90 napisał(a)

najwazniejsza jest zabawa i dobre wypadniecie na zdjeciach :p p heh a mozesz pokazac mniej wiecej zestawienie kolorystyczne?

czemu pończochy :P ? jak ktoś zakłada sukienkę nad kolano to pończoszki się mogą zsunąć i to dopiero będzie rozpustne ;p pp (że pończochy jako dłuuuugie skarpety :d) ja myślałam nad czarnymi, kryjącymi :)

popieram :)

ofc. zaraz dodaje :) i dodam moze tez moja nowa kiecunie za 4 dyszki :D

19. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 18:23

kolorek taki jak sukienka :) to ta moja zdobycz :)

20. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 18:30

http://www.fototube.pl/pictures/dsc0419jp2.jpg
    http://img.szafa.pl/uploads/clothes/d958/981787/1247488151.jpg
    http://img.bazarek.pl/105460/8874/550785/5444407994abf50ceafe12.jpg

do tego takie butki :) raczej kolor cos jak drugie i trzecie :) bo 1 to ciut za jasne :)