Sukienki na studniówkę 2013

1. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 listopada 2009, 18:42

melleczka napisał(a)

kolorek taki jak sukienka :) to ta moja zdobycz :)

e no bomba :p p! ale może jestem dziwna ;D ale ja bym ją nosiła na codzień xd czarne rajstopki+czarne wiazane oxfordy na obcasiku+Twoja kiecka+np. biały, obcisły golfik pod kiecke :p

melleczka napisał(a)

http://www.fototube.pl/pictures/dsc0419jp2.jpg
    http://img.szafa.pl/uploads/clothes/d958/981787/1247488151.jpg
    http://img.bazarek.pl/105460/8874/550785/5444407994abf50ceafe12.jpg

do tego takie butki :) raczej kolor cos jak drugie i trzecie :) bo 1 to ciut za jasne :)

no nie wiem, nie potrafię się do tego przekonać :)

2. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 20:16

19BaMbOoChA90 napisał(a)

najwazniejsza jest zabawa i dobre wypadniecie na zdjeciach :p p heh a mozesz pokazac mniej wiecej zestawienie kolorystyczne?

czemu pończochy :P ? jak ktoś zakłada sukienkę nad kolano to pończoszki się mogą zsunąć i to dopiero będzie rozpustne ;p pp (że pończochy jako dłuuuugie skarpety :d) ja myślałam nad czarnymi, kryjącymi :)

nie spotkalam sie jeszcze z przypadkiem zsuniecia sie ponczoch, nawet u mojej siostry ktora ma nogi jak patyki, owszem zsunela jej sie podwiazka i wygladalo to jakby zgubila majtki, ale ponczochy cala noc na swoim miejscu ;)
    ja nie jestem przekonana do ciemnych rajstop bo odbieraja one lekkosci sukienkom, i nie podoba mi sie jak wygladaja ''w szpilkach''

3. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 20:23

ja nie trawie noszenia glofow do sukienek :) chyba ze takich welnianych biurowych :) ona jest zbyt delikatna do oksfordow i golfu. na zdjeciu moze nie widac ale cala jest ze zwiewnego lekko przeswitujacego materialu, cos jak szyfon :)

co do ponczoch to rowniez uwazam je za dobre rozwiazanie :)

ale czarne kryjace pasuja do wielu sukienek :)

4. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 20:30

tutti napisał(a)

ja nie jestem przekonana do ciemnych rajstop bo odbieraja one lekkosci sukienkom, i nie podoba mi sie jak wygladaja ''w szpilkach''

To jeszcze zależy, jaka sukienka. Ja miałam w tamtym roku długą śliwkową z satyny i czarne cieniutkie rajstopy były do niej jak znalazł :) Fakt, że raczej ich nie pokazywałam xD

5. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 listopada 2009, 20:50

melleczka napisał(a)

ja nie trawie noszenia glofow do sukienek :) chyba ze takich welnianych biurowych :) ona jest zbyt delikatna do oksfordow i golfu. na zdjeciu moze nie widac ale cala jest ze zwiewnego lekko przeswitujacego materialu, cos jak szyfon :)

co do ponczoch to rowniez uwazam je za dobre rozwiazanie :)

ale czarne kryjace pasuja do wielu sukienek :)

:o o a ja myślałam, że ona jest z takiego zwykłego, lekko połyskującego :) serio, ja sie boję pończoch ;p wy mówicie o samych pończochach czy z pasem do nich? myślałam o czarnych, kryjących rajstopach bo ja chce mieć strojną kiecke i chce też by to ona grała główne skrzypce, tak wiem, znowu się powtorzę xdd .. :

6. sternchen Obeznana

Napisano: 3 listopada 2009, 20:53

wersja bez rajstop bardziej mi sie podba :)

a moze poprostu bez tak ciemnych rajstop :hmm:

7. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:13

ja mowie o samych ponczochach :)

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 listopada 2009, 21:14

sternchen napisał(a)

wersja bez rajstop bardziej mi sie podba :)

a moze poprostu bez tak ciemnych rajstop :hmm:

hmm a np cieliste rajstopy i cieliste szpilki + sukienka w nasyconym kolorze? :

9. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:15

do tej sukienki kryjace nie pasuja :) bo polyskuje i jest zbyt strojna wlasnie. 60den pasuje do sukienek o prostym kroju bo tyakiie rajstopy troszke przytlaczaja. ja do twojej sukienki radze zwykle cieliste rajstopy :)

10. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:16

19BaMbOoChA90 napisał(a)

pieknie :) i rewelacyjne cieliste szpilki :)

ja mowie tez o samonosnych :)

11. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:40

19BaMbOoChA90 napisał(a)

kocham takie polaczenia, jak dla mnie to strzal w dziesiatke :)

12. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:51

Melleczka, a gdzie Ty upolowałaś tą sukienkę? Jest prześliczna :)

13. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:57

u mnie w miescie w centrum handlowym :) zadna sieciowka :) taki zwykly sklepik :)

pojawil sie kolejny dylemat. moge miec swoja wymarzona BETTY w kolorze czarnym badz czerwonym. znalazlam u innego sprzedajacego. za 190zl, tzn ta lila tyle kosztuje a czerwona lub czarna bylaby sprowadzana wiec nie wiadomo czy nie drozej. podaje link do aukcji...
    i prosze o rade...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=804111053

jak widac na modelce sukienka lezy idealnie i ma piekne marszczenia na biuscie. jednak dodano tez real photo i tu juz tak pieknie nie jest.... sukienka nie ma tak ladnego marszczenia na biuscie...

co myslicie? warto czy nie?

14. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 21:59

znalazlam jeszcze cos..............

http://www.allegro.pl/item796659618_suknie_wieczorowe_sylwester_studniowka_2010_...

boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suknie sa przepiekne...........

tylko szkoda ze takie drogie. tzn dla mnie... jednak to troszke za duzo..

15. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 22:07

melleczka napisał(a)

u mnie w miescie w centrum handlowym :) zadna sieciowka :) taki zwykly sklepik :)

pojawil sie kolejny dylemat. moge miec swoja wymarzona BETTY w kolorze czarnym badz czerwonym. znalazlam u innego sprzedajacego. za 190zl, tzn ta lila tyle kosztuje a czerwona lub czarna bylaby sprowadzana wiec nie wiadomo czy nie drozej. podaje link do aukcji...
    i prosze o rade...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=804111053

jak widac na modelce sukienka lezy idealnie i ma piekne marszczenia na biuscie. jednak dodano tez real photo i tu juz tak pieknie nie jest.... sukienka nie ma tak ladnego marszczenia na biuscie...

co myslicie? warto czy nie?

kurcze, jak dla mnie to chyba nie warto, na real photo cos dziwnego sie dzieje z gora sukienki, juz nie jest taka wspaniala jak na modelce, chyba ze to kwestia wiaznia, ja bym sie wstrzymala, tzn. jesli nie znalazlabym nic godnego uwagi w sklepie, to zaryzykowalabym i kupila ta na allegro, ale to Twoja wlasna decyzja ;)

16. melleczka Weteranka

Napisano: 3 listopada 2009, 22:09

tez mi juz zachwyty nad nia opadly... nie jest taka piekna... i na modelce te aplikacje byly srebrne a tu sa biale...

widac ze sukienka jest tylko szyta na wzor tej katalogowej....

na pewno sie wstrzymam :)
    dzieki :)

17. Olga1505 Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 23:41

mi bardzo podobają się takie zestawienia: mała czarna przed kolano, bardzo dopasowana (nie ze satyny tylko z takiego ciągnącego się materiału) + wysokie czerwone szpilki , które przykuwają uwagę + czarna kopertówka rozpuszczone włosy i sexowny makijaż....

dziewczyny wypowiedzcie się.... zależy mi na tym ;)

18. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 listopada 2009, 23:54

Olga1505 napisał(a)

mi bardzo podobają się takie zestawienia: mała czarna przed kolano, bardzo dopasowana (nie ze satyny tylko z takiego ciągnącego się materiału) + wysokie czerwone szpilki , które przykuwają uwagę + czarna kopertówka rozpuszczone włosy i sexowny makijaż....

dziewczyny wypowiedzcie się.... zależy mi na tym ;)

mimo, iz nie lubie polaczenia czerwony-czarny (chodzi o czarna sukienke z materialu satynopodobnego i czerowne dodatki bizuteryjne, bo tego jest pelno na studniowkach) to czerwone buty i czarna dopasowana sukienka mi sie podobaja, ale jako zestaw koktajlowy powiedzmy, bo na studniowke dopasowana sukienka przed kolano moze byc zwyczajnie niewygodna, i byc moze nieodpowiednia, ale nie mnie o tym decydowac :)

bardzo mi sie podobalo wszystko w tym zestawieniu za wyjatkiem dlugosci sukienki-moglaby byc dluzsza, ale tak to wywazone wszystko jest, bo nic innego czerwonego oprocz butow.
    i szalalam za tymi butami mimo ceny, i wzoru weza, ale to bylo jakos kilka miesiecy temu jak sobie tak przegladalam z nudow sklepy internetowe, teraz nie wiem jak chce wygladac ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Olga1505

19. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 10:25

Melleczka, suknie na allegro, te droższe, przepiękne :) Strasznie lubie takie szyfonowe, lejące się materiały.

Chciałam Wam pokazać sukienkę, na bazie której chciałabym uszyć swoją studniówkową. Co myślicie?

20. sternchen Obeznana

Napisano: 4 listopada 2009, 12:47

19BaMbOoChA90 napisał(a)

o wiele bardziej na tak :)