Sukienki na studniówkę 2013

1. sternchen Obeznana

Napisano: 4 listopada 2009, 12:48

melleczka
    ano drogie...
    ale ta pierwsza co pokazalas tez jest sliczna :)

2. justysska Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 14:26

19BaMbOoChA90 napisał(a)

czemu pończochy :P ? jak ktoś zakłada sukienkę nad kolano to pończoszki się mogą zsunąć i to dopiero będzie rozpustne ;p pp (że pończochy jako dłuuuugie skarpety :d) ja myślałam nad czarnymi, kryjącymi :)

Ale mi nie chodzi o zakolanówki, tylko o pończochy! Długie skarpety? :) Jeszcze się nie spotkałam z takim określeniem ;) Co prawda są do połowy uda, ale to raczej nie ma nic wspólnego ze skarpetą :D
    Bardzo często chodzę w pończochach, za równo tych do pasa (w sensie do noszenia z pasem :D ), jak i samonośnych i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby się zsunęły. Nawet na studniówce, a też miałam pończochy. Zdjęcie z podwiązką lepiej wygląda ;)

3. tutti Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 17:16

kolodziejska_d napisał(a)

Melleczka, suknie na allegro, te droższe, przepiękne :) Strasznie lubie takie szyfonowe, lejące się materiały.

Chciałam Wam pokazać sukienkę, na bazie której chciałabym uszyć swoją studniówkową. Co myślicie?

''na bazie ktorej" kurcze bo sukienka jest bardzo ladna, ale nie wiem co chcialabys przerobic, bo ja balabym sie, ze mi sie zsunie gora i na swiatlo dzienne wyjdzie moj biust, zreszta do takiej sukienki albo nie mozna miec biustonosza albo miec bardzo dobra bardotke, no i ja jestem dosc zywa osoba,a ta sukienka wyglada tak jakby w niej mozna bylo tylko stac i ladnie wygladac ;) ale to jest tylko moja opinia.

4. melleczka Weteranka

Napisano: 4 listopada 2009, 18:07

kurcze przeslalabym waw zdjecia sukienki od pani sprzedajacej ale nie chca mi sie zapisac na kompie, nie wiem czemu, moge je tylko ogladac na picassie. sukienka BETTY qw kolorze czerwonym, turkusowuym i czarnym. ale znow na modelce tylko. w dodatku ta sama fotka co liliowa tylko kolor zmieniony komputerowo. no boskie to to jest... ale w realu... watpie....

co do bardotek itp. to ja mialam taka sukienke na jedno ramie na wese;lu. i kupilam pod nia bardotke. sa takie z silikonowymi obszyciami od srodka ktore troszke utrzymuja biustonosz i nie pozwola mu sie zsuwac bo troszke przyklejaja sie do skory. no i najwazniejsze zeby byl mocno dopasowany pod biustem. ja kupilam z atlantica za ok 50zl taka baradotke.

5. tutti Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 18:11

ja na zeszloroczna studniowke kupilam bardotke z triumpha, przez moje niedopatrzenie moj tata zaplacil 160 (!) zl :/ ale to wciaz jest najlepszy stanik jaki kiedykolwiek w zyciu mialam, nic sie nie obsuwa,biust mi nie wylatuje jak podnosze rece itd ;)

6. melleczka Weteranka

Napisano: 4 listopada 2009, 18:13

lol...... no duzo duzo...

ja mierzlam tez triumpha wtedy ale mi nie pasowal. byl zbyt miekki i nie utrzymywal piersi. poza tym byl z koronki ktora bylo widac pod sukienka.

7. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 18:18

mierzyłam dziś taką sukienkę na jedno ramię i rzeczywiście, trochę niekomfortowo się w niej czułam. Zakupiłam za to sukienkę w slepie BOLERO, bardzo skromną, ale z klasą i przepiękne szpilki w Venezii :) przy okazji wrzucę fotki, żeby się pochwalić :)

8. melleczka Weteranka

Napisano: 4 listopada 2009, 18:22

o szczesciaro :) a my mamy poszukiwania dopiero przed soba :)

9. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 4 listopada 2009, 19:34

melleczka napisał(a)

znalazlam jeszcze cos..............

http://www.allegro.pl/item796659618_suknie_wieczorowe_sylwester_studniowka_2010_...

boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suknie sa przepiekne...........

tylko szkoda ze takie drogie. tzn dla mnie... jednak to troszke za duzo..

ochhh boskie są! :zakochany: hahaha, ale cena mnie dobiła ;DD nie ma to tamto xd

melleczka napisał(a)

u mnie w miescie w centrum handlowym :) zadna sieciowka :) taki zwykly sklepik :)

pojawil sie kolejny dylemat. moge miec swoja wymarzona BETTY w kolorze czarnym badz czerwonym. znalazlam u innego sprzedajacego. za 190zl, tzn ta lila tyle kosztuje a czerwona lub czarna bylaby sprowadzana wiec nie wiadomo czy nie drozej. podaje link do aukcji...
    i prosze o rade...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=804111053

jak widac na modelce sukienka lezy idealnie i ma piekne marszczenia na biuscie. jednak dodano tez real photo i tu juz tak pieknie nie jest.... sukienka nie ma tak ladnego marszczenia na biuscie...

co myslicie? warto czy nie?

stanowczo uważam, że nie warto :) już lepiej iść do wprawnej krawcowej i sobie uszyć (przynajmniej będziesz na bieżąco i jeszcze w czasie "produkcji" możesz dodawać swoje wnioski babce ;) ), tym bardziej, że sukienka nie wygląda na skomplikowaną :) nie ma co płacić za coś, co potem nas rozczaruje :)

Melleczka, suknie na allegro, te droższe, przepiękne :) Strasznie lubie takie szyfonowe, lejące się materiały.

Chciałam Wam pokazać sukienkę, na bazie której chciałabym uszyć swoją studniówkową. Co myślicie?

hmm ładna jest (hmm jednak nie wiemy jak będzie wyglądać na Tobie, opisz się trochę :) ), choć jak może zauważyłaś po moich postach ;p ja lubię takie bardziej 'inne' kiecki, ale wiesz, mną się na prawdę nie sugeruj :D !

justysska napisał(a)

Ale mi nie chodzi o zakolanówki, tylko o pończochy! Długie skarpety? :) Jeszcze się nie spotkałam z takim określeniem ;) Co prawda są do połowy uda, ale to raczej nie ma nic wspólnego ze skarpetą :D
    Bardzo często chodzę w pończochach, za równo tych do pasa (w sensie do noszenia z pasem :D ), jak i samonośnych i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby się zsunęły. Nawet na studniówce, a też miałam pończochy. Zdjęcie z podwiązką lepiej wygląda ;)

haha w życiu nie widziałam pończoch :D ! nie potrafię sobie wyobrazić jak taka (i tak skarpeta ;D mów co chcesz ;p p bez pasa to baaardzo długa skarpeta :p !) pończocha potrafi się utrzymać ;DD

tutti napisał(a)

ja na zeszloroczna studniowke kupilam bardotke z triumpha, przez moje niedopatrzenie moj tata zaplacil 160 (!) zl :/ ale to wciaz jest najlepszy stanik jaki kiedykolwiek w zyciu mialam, nic sie nie obsuwa,biust mi nie wylatuje jak podnosze rece itd ;)

o euro, 160zł za stanik xd ja kupiłam najdroższy stanik za 60zł, ale muszę powiedzieć, że jest to najlepszy jaki miałam i choć minęło już ponad pół roku, on nadal się doskonale sprawuje (to nie jest to, co taniocha z targu .. nie ma porównania), tym bardziej, że to pierwszy, który ma odpowiedni rozmiar ;p

mierzyłam dziś taką sukienkę na jedno ramię i rzeczywiście, trochę niekomfortowo się w niej czułam. Zakupiłam za to sukienkę w slepie BOLERO, bardzo skromną, ale z klasą i przepiękne szpilki w Venezii :) przy okazji wrzucę fotki, żeby się pochwalić :)

POKAZUJ! :D szkoda, że ja już kompletnie nie wiem co mam robić ;p chyba zrezygnuje z szycia i po prostu wybiore się do Katowic na porządne szukanie tej mojej wymarzonej ;p p

10. melleczka Weteranka

Napisano: 4 listopada 2009, 19:53

no ja wlasnie coraz powaniej mysle o krawcowej... tyle ze sukienka bylaby inna niz ta... z szyfonu ale dopasowana w talii :) kurcze... nigdzie w necie nie moge znalezc mojego idealu z hexeline!:/:/;/;/;/

11. SolAngelika Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 20:13

Witam Was :) mam studniowke 16 stycznia i nadal nie mam pojecia co na siebie wlozyc... moze Wy mi doradzicie ?? Wiem tylko ze sukienka musi byc dluga i czerwona. I na tym moje pomysly sie koncza. Moze Wy widzialyscie cos ciekawego ??

12. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 21:18

SolAngelika napisał(a)

Witam Was :) mam studniowke 16 stycznia i nadal nie mam pojecia co na siebie wlozyc... moze Wy mi doradzicie ?? Wiem tylko ze sukienka musi byc dluga i czerwona. I na tym moje pomysly sie koncza. Moze Wy widzialyscie cos ciekawego ??

Chcesz całkiem długą sukienkę ?? ;)

13. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 21:44

jutro zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę :) Szczerze mówiąc, sama nie sądziłam, że zdecyduję się tak szybko, ale stwierdziłam, że nie ma na co czekać, kiedy sukienka ładna i fajnie leży :)
    Za Wasze poszukiwania trzymam kciuki! Na pewno znajdziecie coś fajnego, tym bardziej, że jest już tego trochę w sklepach i jest w czym wybierać, a będzie jeszcze lepiej za jakiś czas :)

Co do opisywania siebie - mam 173 wzrostu, nie należę do szczupłych, mam kobiece kształty, ale lubię je i chyba mieszczę się w normie, przeważnie noszę rozmiar 40 :) włosy ciemny blond, niebieskie oczy, średnia karnacja... chyba tyle :)

14. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 4 listopada 2009, 22:25

SolAngelika napisał(a)

Widziałam ostatnio całe mnóstwo długich czerwonych sukienek, ale musisz określić orientacyjnie, jaki krój Cię interesuje :D

15. izka_m1 Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2009, 9:11

SUKIENKI
    www.foreverunique.pl

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 5 listopada 2009, 16:12

pieknapasqudka napisał(a)

A co myslicie o tym:

http://bodytemple.pl/index.php?p359,elegancka-wizytowa-sukienka-art-3248-2

Czy wypada w tym isc na studniowke? Denerwuja mnie te sztywne studniowkowe kreacje..

co myslicie?

Ty chyba piszesz to prowokacyjnie .. jak kiecka przypominająca zwykłą tuniczkę, która ledwo tyłek zakrywa, może pasować na studniówkę? normalnie aż mi ciśnienie skoczyło, ale jak chcesz być "qrewskim" pośmiewiskiem to powodzenia .. -,-'

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 5 listopada 2009, 16:18

jutro zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę :) Szczerze mówiąc, sama nie sądziłam, że zdecyduję się tak szybko, ale stwierdziłam, że nie ma na co czekać, kiedy sukienka ładna i fajnie leży :)
    Za Wasze poszukiwania trzymam kciuki! Na pewno znajdziecie coś fajnego, tym bardziej, że jest już tego trochę w sklepach i jest w czym wybierać, a będzie jeszcze lepiej za jakiś czas :)

Co do opisywania siebie - mam 173 wzrostu, nie należę do szczupłych, mam kobiece kształty, ale lubię je i chyba mieszczę się w normie, przeważnie noszę rozmiar 40 :) włosy ciemny blond, niebieskie oczy, średnia karnacja... chyba tyle :)

hehehe to ja mam 166cm i też noszę spodnie 40 i też uważam, że mam TYLKO kobiece kształty ;D szczupła jesteś :) (nie mówię, że ja narzekam, jednak z ud mogłoby troszeńkę zniknąć ;DD) dawaj foty bom ciekawa :p

18. melleczka Weteranka

Napisano: 5 listopada 2009, 16:28

19BaMbOoChA90 napisał(a)

hehehe to ja mam 166cm i też noszę spodnie 40 i też uważam, że mam TYLKO kobiece kształty ;D szczupła jesteś :) (nie mówię, że ja narzekam, jednak z ud mogłoby troszeńkę zniknąć ;DD) dawaj foty bom ciekawa :p

to tak jak ja :) witaj w klubie TYLKO kobiecych ksztaltow :D :D :D

ale co tam... i tak jestesmy mega laski :D :D

19. melleczka Weteranka

Napisano: 5 listopada 2009, 16:29

izka_m1 napisał(a)

SUKIENKI
    www.foreverunique.pl

bardzo ladne kiecunie :) szczegolnie jedna przypadla mi do gustu :) polecam rowniez, tym ktore szukaja krotkirj :D

20. melleczka Weteranka

Napisano: 5 listopada 2009, 16:31

a ja dzis widzialam ladna kiecuszke :D :D :D

taka jak chcialam... nie chcialo mi sie mierzyc bo poubierana bylam i za duzo roboty by bylo :)

tylko kolor... byl barbiowy roz, czerwien i czern. ale podobaly mi sie :) i cena normalna 299zl :)

no musze sie wreszcie wyprac do tego krk na przymierzanie :)