Sukienki na studniówkę 2013

1. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 5 listopada 2009, 22:55

Popieram... Powinny być troszkę delikatniejsze buty do tej sukienki ;)

2. adorable Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2009, 21:45

Cześć dziewczyny. :)
    Również jestem maturzystką i mam w styczniu studniówkę, sukienkę już kupiłam. Za to mam też jedną do sprzedania: http://allegro.pl/item805504476_sukienka_studniowka_wesele_rozmiar_uniwersalny.h...
    Miałam ją na sobie tylko raz w życiu. Kosztowała 170zł, ale wiadomo - sprzedam ją za mniejszą cenę. Bardzo zależy mi na jej sprzedaży, bo pieniądze przydadzą mi się na kupno nowych butów.. Może któraś z Was jest zainteresowana? Serdecznie zapraszam. :)

3. antracyt Nowicjuszka

4. antracyt Nowicjuszka

Napisano: 6 listopada 2009, 23:13

albo taka http://abkreacja.pl/?galeria&g=wieczorowe&s=45

5. melleczka Weteranka

Napisano: 6 listopada 2009, 23:30

a ja dzis bylam na obczajaniu w galerii kazimierz :) sukienki dla sibie nie znalazlam ale kilka mi sie spodobalo tyle ze nie dla mnie :)

ladne sa w h&m, podobne do tych miniowek z tiulu sherri hill tylko bez krysztalkow, w stylu baby doll. kolory to czarny, fioletowy i roz.

rowniez w h&m widzialam ladna dopasowana rozowa kiecuszke, taka sexy :)

w orsayu widzialam bardzo ladna sliwkowa z satyny :)

ceny to ok. 100-150zl.

w hexeline tez sa ladne szyfonowe :) ale tu cen nie podam bo one nie widnieja na sukienkach a wolalam nie pytac :)

w reserved wisi ladna cekinowa miniowka na satynie, ale to bardziej na impreze nie na bal.

za to widzialam tam boskie sandaly bezowe z zamszu :D cudenka :)

a gdyby ktoras chciala futerkowe bolerko to w h&m sa. jedne sa z dlugim rekawem a drugie 3/4. czarne :) ladne sa :) ale troszke drogie.... 179zl:/ ja nosze 38 a 34 bylo dobre :)

6. artfashion Nowicjuszka

Napisano: 7 listopada 2009, 9:36

tu znajdziesz wszystko czego szukacie na studniowki www.agnieszkatokarz.tk

7. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 listopada 2009, 10:28

melleczka napisał(a)

masz racje :) nikt nie bedzie z ta torebka chodzil czy tanczyl :| ) ale tak jest ladnie :) po prostu ladnie... bo przejdziesz z nia najwyzej do wc :)

ale jest jedna wielka zaleta takich workow:
    to ze wszystko sie zmiesci to raz, a dwa to to ze mozna flaszke przemycic :D

haha :D ! dobre :p ! tylko mam pytanie bo jeszcze nie bylam na zadnej studniowce ;p nikt nie czai przy wejsciu na takie wlasnie duze torby xd? nie sprawdzaja tego czy ktos cos wnosi? heh no, ale wyobraz sobie pieknie ubrana dziewczyne, z idealna fryzura i make-up'em, a wszystko jej psuje .. ta wlasnie torba ;DD komicznie by to musialo wygladac, ale pomysl kuszacy bo praktyczny ;D (a ja jestem cholernie praktyczna xd)

p.s. moze jest tu dziewczyna z okolic Jastrzebia, ktora miala studniowke w AMADEUSIE ;p ?

8. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 7 listopada 2009, 13:04

Tak jak już nawiązałyście do torebki, moja koleżanka miała rok temu studniówkę. Kracja śliczna, a co do torebki kupiła sobie z marconi taki coś a`la worek xD z cekinami, w zasadzie pasował, ale to co miało się zmieściło :p heh. Co do 'rewizji' przed wejsciem podobno takiej nie ma xd

9. martyska Nowicjuszka

Napisano: 7 listopada 2009, 16:06

Mam 160m wzrostu, spory biust, zgrabne nogi i wystający brzuszek typu oponka, zatem mam straszny problem z sukienką na studniówkę.. co polecacie? myślicie, ze lepiej mi bedzie w krótszej (ze względu na wzrost) czy dłuzszej(bo moze mnie wydłuzyc)? jaki wybrac krój by ukryc ten nieszczęsny brzuch? pomózcie! chętnie obejrze zdjęcie przykładowych sukienek ;)

10. jusstysiaa225 Nowicjuszka

Napisano: 7 listopada 2009, 17:45

hej dziewczyny ;)
    ja również mam kłopot z Sukienką na Studniowke :( ale mam ochote założyć jakąś ołowkową z Serduszkowym Dekoldem :) nigdzie takich ładnych nie widze, wiec może wy mi pomożecie ?? poza tym mam 165wzrostu i waże 50kg ;)

11. melleczka Weteranka

Napisano: 7 listopada 2009, 21:49

nikt nie ma prawa cie przeszukac bez nakazu :) jakim prawem moga ci kazac torebke otworzyc i pokazac zawartosc....

12. melleczka Weteranka

Napisano: 7 listopada 2009, 21:50

martyska napisał(a)

Mam 160m wzrostu, spory biust, zgrabne nogi i wystający brzuszek typu oponka, zatem mam straszny problem z sukienką na studniówkę.. co polecacie? myślicie, ze lepiej mi bedzie w krótszej (ze względu na wzrost) czy dłuzszej(bo moze mnie wydłuzyc)? jaki wybrac krój by ukryc ten nieszczęsny brzuch? pomózcie! chętnie obejrze zdjęcie przykładowych sukienek ;)

sukienka odcinana pod biustem. koniecznie taki fason. najlepiej z szyfonu i krotka.

13. melleczka Weteranka

Napisano: 7 listopada 2009, 21:51

jusstysiaa225 napisał(a)

hej dziewczyny ;)
    ja również mam kłopot z Sukienką na Studniowke :( ale mam ochote założyć jakąś ołowkową z Serduszkowym Dekoldem :) nigdzie takich ładnych nie widze, wiec może wy mi pomożecie ?? poza tym mam 165wzrostu i waże 50kg ;)

nie wazne jest to ile wazysz ale jaka masz figure. opisz swoej ksztalty to wtedy doradzimy.

14. jusstysiaa225 Nowicjuszka

Napisano: 8 listopada 2009, 11:01

mam nawet spory biust szczupłe nogi i brzuch ale mam biodra ktore są dośc szerokie i ramiona też :( wiec sama nie wiem w czym mi bedzie ładnie.

15. melleczka Weteranka

Napisano: 8 listopada 2009, 11:56

czyli klepsydra.

zatem wybierz sukienke z dekoltem w litere V podkreslajaca biust, dopasowana w talii i rozszerzana od pasa.

16. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 8 listopada 2009, 18:09

Witam :) Nareszcie udało mi sie zrobic fotke moim butom. Jakosc nie powala na kolana, ale widac ;p Chcialabym zasiegnac waszej opinii, co o nich sadzicie.

17. melleczka Weteranka

Napisano: 8 listopada 2009, 19:13

do sukienki studniowkowej?
    ja jestem na nie...
    sa zbyt zwyczajne i zbyt jakies takie ciezkie. ten obcas i zamsz.
    mozesz je ewentualnie zalozyc pozniej do tanca ale na wejscie radzilabym jakies delikatne wieczorowe szpileczki :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość czekoladka91

18. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 8 listopada 2009, 23:03

czekoladka91 napisał(a)

Witam :) Nareszcie udało mi sie zrobic fotke moim butom. Jakosc nie powala na kolana, ale widac ;p Chcialabym zasiegnac waszej opinii, co o nich sadzicie.

widziałam te buty, też mi się podobały :) generalnie, sama zakupiłam buty z zamszu, choć podobno nie pasuje, bo jest zbyt ciężki. Ale osobiście uważam, że na całą noc, ważna jest wygoda i wydaje mi się, że nie rzuca się to w oczy, że to zamsz i jak to bardzo nie pasuje. Zależy od sukienki. Masz się sama dobrze czuć :) a nigdy nie wpasujesz się w gusta wszystkich, każdemu coś innego się podoba, więc nie ma się co przejmować :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość czekoladka91

19. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 9 listopada 2009, 19:58

martyska napisał(a)

z powodu wzrostu wybrałabym kieckę do kolan, a co do kroju to hmm .. szkoda byś zakładała sukienkę odcinaną pod biustem bo ona sprawia wrażenie ciążowej, ja bym postawiła na sukienkę z (ciemniejszym od sukienki-optycznie wyszczuplającym) pasem w talii lub podwyższoną talię i rozkloszowany dół (masz problem z oponką więc jest to dół brzucha gdzie już po prostu będzie się rozszerzała sukienka więc i 'wałeczka' nie będzie widać bo nie będzie się tam opinał materiał :) ) lub "wyfakturowany" (czym więcej dziwnych rzeczy tym bardziej wady naszej sylwetki znikają bo trudno zauważyć jakieś fałdy przy np. falbanach, prawda ;) ?) np. :

20. eN_cafe Początkująca

Napisano: 9 listopada 2009, 21:56

19BaMbOoChA90 napisał(a)

z powodu wzrostu wybrałabym kieckę do kolan, a co do kroju to hmm .. szkoda byś zakładała sukienkę odcinaną pod biustem bo ona sprawia wrażenie ciążowej, ja bym postawiła na sukienkę z (ciemniejszym od sukienki-optycznie wyszczuplającym) pasem w talii lub podwyższoną talię i rozkloszowany dół (masz problem z oponką więc jest to dół brzucha gdzie już po prostu będzie się rozszerzała sukienka więc i 'wałeczka' nie będzie widać bo nie będzie się tam opinał materiał :) ) lub "wyfakturowany" (czym więcej dziwnych rzeczy tym bardziej wady naszej sylwetki znikają bo trudno zauważyć jakieś fałdy przy np. falbanach, prawda ;) ?) np. :

bardzo ładna jest ta na ostatnim zdjęciu, z różowymi falbanami. Dziewczyny, może wiecie gdzie można taką kupić? :)