Sukienki na studniówkę 2013

1. emilyy91 Nowicjuszka

Napisano: 12 listopada 2009, 20:53

a ja mam pytanie, wybrałam już sukienkę, która jak widziałam tutaj w propozycjach też się pojawiła, nie wiem tylko czy będzie mi pasować. jestem wysoka, ale niestety mam masywne uda i wystający brzuch ;/ piersi mam ładne i wydaje mi się, ze ten dekolt to podkreśli. pas który znajduje się przy tej sukience będzie (mam nadzieje) ukrywać mi brzuch. mam racje? czy raczej będzie podkreślał moje niedoskonałości? :)

2. emilyy91 Nowicjuszka

Napisano: 12 listopada 2009, 20:57

a ja mam pytanie, wybrałam już sukienkę, która jak widziałam tutaj w propozycjach też się pojawiła, nie wiem tylko czy będzie mi pasować. jestem wysoka, ale niestety mam masywne uda i wystający brzuch ;/ piersi mam ładne i wydaje mi się, ze ten dekolt to podkreśli. pas który znajduje się przy tej sukience będzie (mam nadzieje) ukrywać mi brzuch. mam racje? czy raczej będzie podkreślał moje niedoskonałości? :)

3. melleczka Weteranka

Napisano: 12 listopada 2009, 21:53

artykul fajny :)

szkoda tylko ze suknie na fotkach sa od mc quenna albo ferreti.:/

ja juz odeszlam od koncepcji szycia. nie wiem czy slusznie,.... w niedziele jade na rozeznanie. ale jak sobie pomysle ze mam na kazdym stoisku to samo ogladac to masakra... i to wszystkie z krysztalkami, cyrkoniami, cekinami... bleeeeeee....

a ja chce prosta szyfonowa suknie bez zadnych swiecidelek1!!!!:/

szczerze mowiac to nawet te w hexeline czy solarze sa malo oryginalne.

w tym artykule swietna jest zielona sukienka mischy. chcialabym taka tylko dluga. ma cudowny przod.

4. melleczka Weteranka

Napisano: 12 listopada 2009, 21:58

dziewczyny powiedzcie jak u was z kosztami ??

ile placicie za studniowke?

5. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 12 listopada 2009, 22:48

My mamy studniówkę w lokalu, płacimy 380zł od pary, do tego jeszcze 70zł na kamerzystę, no i wiadomo, znaczki, zaproszenia... Trochę tego jest. Ale myślę że w granicy przyzwoitości.

6. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 12 listopada 2009, 23:17

300 od pary (we wrocławskiej wff + mega catering) + fotograf

7. tutti Nowicjuszka

Napisano: 12 listopada 2009, 23:32

ja mam studniowke w szkole, wszystkie klasy maja razem, cos pieknego :)
    place ok 270 zl za pare, to wszystko.

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 13 listopada 2009, 17:54

moja wyniesie ok 300zł tyle, że moja klasa ma własnego fotografa :) macie jakieś ciekawe pomysły na filmiki :P ?

p.s. podziele się z wami moim odkryciem http://irminastyle.pinger.pl/ dziewczyna genialna! zna ktoś może internetowy samouczek dot. szycia na maszynie ?! :D ?

9. marion Nowicjuszka

Napisano: 13 listopada 2009, 18:59

melleczka napisał(a)

ostatnia piekna, tez poprosze o info skad ja masz :)

ja mysle ze najlepsza bylaby czarna na jedno ramie... fioletowa ma zbyt opieta talie.

ta piękna fioletową znalazłam na jakiejś amerykańskiej stronce i kosztowała dużo kasy, ale sobie ją zapisałam bo mi się okrutnie spodobała, choż to bardzo wątpliwe że taką znajdę i za normalną cenę...
    podczas pierwszego wypadu na obczajaniu w małej galerii handlowej od razu wpadła mi w oko sukienka taka jak na zdjęciach(jedna w wersji całościowo granatowej, druga biało czarna) asymetryczna, nie z grubej wsiowej satyny, tylko matowego chyba szyfonu. Od razu rzuciłam się ją przymierzać ale pani w sklepie powiedziała mi że... firma szyje tylko do rozmiaru 40!!! strasznie mi szkoda. a tak ogólnie czy taki fason byłby ok dla mnie (myślę o dalszych poszukiwaniach ew. szyciu)? pozdr

10. marion Nowicjuszka

Napisano: 13 listopada 2009, 19:07

ja już płaciłam 80 zł zaliczki za parę, ponoć mam jeszcze dopłacić coś koło 200 zł czy trochę ponad...
    ale nadal szukam partnera

11. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 13 listopada 2009, 22:21

marion napisał(a)

ta piękna fioletową znalazłam na jakiejś amerykańskiej stronce i kosztowała dużo kasy, ale sobie ją zapisałam bo mi się okrutnie spodobała, choż to bardzo wątpliwe że taką znajdę i za normalną cenę...
    podczas pierwszego wypadu na obczajaniu w małej galerii handlowej od razu wpadła mi w oko sukienka taka jak na zdjęciach(jedna w wersji całościowo granatowej, druga biało czarna) asymetryczna, nie z grubej wsiowej satyny, tylko matowego chyba szyfonu. Od razu rzuciłam się ją przymierzać ale pani w sklepie powiedziała mi że... firma szyje tylko do rozmiaru 40!!! strasznie mi szkoda. a tak ogólnie czy taki fason byłby ok dla mnie (myślę o dalszych poszukiwaniach ew. szyciu)? pozdr

a jaka to firma? i jaki przedział cenowy i czy są tam sukienki również na dwa ramiona? ;p

12. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 13 listopada 2009, 22:30

ta granatowa szczególnie mi się podoba :) co to za sklep i gdzie?

13. eN_cafe Początkująca

Napisano: 13 listopada 2009, 22:42

hej :) czy któraś z Was wie, gdzie można obecnie kupić taką sukienkę? z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :)

14. melleczka Weteranka

Napisano: 13 listopada 2009, 23:51

marion napisał(a)

ja tez bardzo prosze o nazwe sklepu :) a jesli nie nazwe to powiedz gdzie on sie znajduje :)

15. melleczka Weteranka

Napisano: 13 listopada 2009, 23:56

hmm... u mnie sie toczy w szkole batalia o to ile placic i kogo z gosci zapraszac. bo sie rodzice stawiaja ze za duzo gosci i wszyscy z osoba. moja mama idzie na studniowke sie urobic na cala noc bo idzie do pomocy, bedzie podawac dania itp. i musi 70zl zaplacic za siebie!!! a tamci biurzuje ida za free jeszcze z osoba!! i o to wojna jest. w srode kolejne zebranie. chyba na noze pojdzie. i dobrze.

dzis mierzylam ladna sukienke. szafirowa, dluga. oscinana pod biustem. na szerszych ramiaczkach. biust miala z marszczonej satyny. pod biustem cienka wstazka do zawiazania. a potem juz puszczona do samego dolu i tam juz byl szyfon. podobala mi sie i ladnie mi bylo :) ale stwierdzilam ze jeszcze zaczekam bo to 1 sukienka jaka mierzylam :) i co najwazniejsze.... kosztowala tylko 185zl :D :D

16. cornflower Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 10:10

wlasnie szukajac sobie sukienke na studniowke znalazlam ten strone www.stilingadama.lt tu są bardzo ladne sukienki. mysle wlozyc cos na podobie tej rozowej

17. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 10:41

melleczka napisał(a)

dzis mierzylam ladna sukienke. szafirowa, dluga. oscinana pod biustem. na szerszych ramiaczkach. biust miala z marszczonej satyny. pod biustem cienka wstazka do zawiazania. a potem juz puszczona do samego dolu i tam juz byl szyfon. podobala mi sie i ladnie mi bylo :) ale stwierdzilam ze jeszcze zaczekam bo to 1 sukienka jaka mierzylam :) i co najwazniejsze.... kosztowala tylko 185zl :D :D

a gdzie? już sama nie wiem gdzie mam sobie znaleźć ładną, szyfonową sukienkę do kolan, na grubych ramiączkach, z dekoltem zbliżonym do kształtu litery U i podkreślającą talię, zarazem ukrywająca oponkę do 200 zł, jestem z Wro

18. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 14 listopada 2009, 13:58

mmalgorzatka napisał(a)

a gdzie? już sama nie wiem gdzie mam sobie znaleźć ładną, szyfonową sukienkę do kolan, na grubych ramiączkach, z dekoltem zbliżonym do kształtu litery U i podkreślającą talię, zarazem ukrywająca oponkę do 200 zł, jestem z Wro

co do szyfonowych i mniej wiecej ich cen, ja widzialam u mnie na miescie dluga, czerwona, cala szyfonowa, pasek miala juz wszyty- satynowy, tez czerwony, dekolt na grubym ramiaczku w ksztalcie litery V .. nie przemierzalam :) cena- 230zl .. nie tak zle :p hehe

co do batalii kosztowej dot. studniowki- wykreslilismy polowe nauczycieli bo darmozjady by sobie za darmo szli, nawet Ci, co uczyli nas tylko np. rok ;] koniec cackania, moim zdaniem, na studniowke powinien byc zapraszany tylko wychowawca i moze ulubieni nauczyciele, kto powiedzial, ze musimy cos komus fundowac z durnego powodu .. "bo wypada" -,-' jak chca przyjsc to niech sami za siebie placa :) .

19. marion Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 14:29

kolodziejska_d napisał(a)

ta granatowa szczególnie mi się podoba :) co to za sklep i gdzie?

sklep jest na piętrze Galerii Plaza w Rzeszowie, ul.Rejtana(przy L.Eclerc), firmy mi nieznanej, cena chyba poniżej 200zł. Patrzyłam tam też na inne sukienki ale to były zwykłe z satyny albo tafty jakich wszędzie pełno... w tej galerii jest parę sklepów z sukienkami, długie też się trafiają, ale w przewadze są krótkie sukienki.
    Za tydzień jadę do G.Grafiki, znacznie większej i jak coś znajde, to wrzuce do posta.
    Ponawiam pytanie, czy oe nadają się do mojej sylwetki? Możecie zapodać propozycje krojów krótszych sukienek(muszę być przygotowana na to, że znajdzie sie też ładna, ale krótsza, tj. za kolana)?

20. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 15:17

19BaMbOoChA90 napisał(a)

wykreslilismy polowe nauczycieli bo darmozjady by sobie za darmo szli, nawet Ci, co uczyli nas tylko np. rok ;] koniec cackania, moim zdaniem, na studniowke powinien byc zapraszany tylko wychowawca i moze ulubieni nauczyciele, kto powiedzial, ze musimy cos komus fundowac z durnego powodu .. "bo wypada" -,-' jak chca przyjsc to niech sami za siebie placa :) .

Naprawdę, podejście godne naśladowania.
    Nie wpadliście na to, że studniówka jest formą podziękowania za przygotowanie Was do matury? Przecież nauczycielom nikt za to nie płaci.
    U nas zaproszeni są wszyscy, z tym że bez osób towarzyszących, co może i nie jest złym pomysłem.