Sukienki na studniówkę 2013

1. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 16:03

No my tez zapraszamy wszystkcih nauczycieli + z osobami towarzyszacymi.. I jak tak teraz czytalam ile placicie za studniowke to na prawde tanio bo u nas z osoba towarzyszaca ktora jest nie z klasy maturalnej lub spoza szkoly to placimy 450 zł :/ ja place 350 zł bo ide z chlopakiem z naszej szkoly z klasy maturalnej-z mojej klasy :) moze placimy tak duzo bo u nas sa niestety tylko 3 klasy..

2. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 16:44

Widzę, że ceny Waszych studniówek, są mega. U mnie jest 150zł od osoby. Do końca listopada trzeba zaliczkę wpłacić. Jak narazie idę sama, bo nie mam partnera, chyba, że z kimś ze szkoły pójdę, ale problemu w tym wielkiego nie widzę :) Co do nauczycieli, zapraszamy tylko tych którzy nas uczą. Jeżeli mają chęć przyjść z os. towarzyszącą muszą za nią zapłacić.

3. melleczka Weteranka

Napisano: 14 listopada 2009, 16:56

u nas o tym kto z nauczycieli bedzie decyduje dyrektor. a on zaprasza wszystkich nawet tych ktorzy w zyciu zadnej klasy maturalnej nie uczyli!! masakra jakas. w dodatku zaproszenia sa tez nauczyciele emerytowani.... szok....
    i kazdy z osoba towarzyszaca.

mam nadzieje ze u nas koszty zejda do 300zl za pare....

jest 5 klas.

4. melleczka Weteranka

Napisano: 14 listopada 2009, 16:57

marion napisał(a)

sklep jest na piętrze Galerii Plaza w Rzeszowie, ul.Rejtana(przy L.Eclerc), firmy mi nieznanej, cena chyba poniżej 200zł. Patrzyłam tam też na inne sukienki ale to były zwykłe z satyny albo tafty jakich wszędzie pełno... w tej galerii jest parę sklepów z sukienkami, długie też się trafiają, ale w przewadze są krótkie sukienki.
    Za tydzień jadę do G.Grafiki, znacznie większej i jak coś znajde, to wrzuce do posta.
    Ponawiam pytanie, czy oe nadają się do mojej sylwetki? Możecie zapodać propozycje krojów krótszych sukienek(muszę być przygotowana na to, że znajdzie sie też ładna, ale krótsza, tj. za kolana)?

hmmm... nie znam rzeszowa wogole ale mialabym mozliwosc jechac. ta galeria jest gdzies blisko centrum czy raczej na obrzezach? a ta druga, wieksza to jaka ulica? napisz czy widzialas w niej cos ciekawego :)

5. melleczka Weteranka

Napisano: 14 listopada 2009, 17:01

mmalgorzatka napisał(a)

a gdzie? już sama nie wiem gdzie mam sobie znaleźć ładną, szyfonową sukienkę do kolan, na grubych ramiączkach, z dekoltem zbliżonym do kształtu litery U i podkreślającą talię, zarazem ukrywająca oponkę do 200 zł, jestem z Wro

sukienke mierzylam w krakowie w cht (dawna "tandeta"). zaraz jak sie wchodzi glownym wejsciem na pierwsza hale od parkingu to jest sklep z sukienkami. i wlasnie w tym. ogolnie to tam jest bardzo duzo sklepow z sukienkami ale wczotraj czesc byla zamknieta bo pracuja do 17 a cale centrum jest od pon do pt do 20. wybieram sie tez jutro, moze cos ciekawego znajde.

ta sukienka miala dekolt taki prosty.

aha.... gdybys byla w krk to to centrum jest na ul. krzwdy bodajze nr 1.

6. melleczka Weteranka

Napisano: 14 listopada 2009, 17:02

ups... sorki. - krzywdy 1.

prosciej to od ronda dywizjonu 303 ulica nowohucka i caly czas prosto. chyba trzecie takie duze skrzyzowanie.

7. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 19:14

:)
    A tanczycie poloneza ?? Sa juz próby w waszych szkołach ?? :) )

8. kingaaa199 Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 19:23

allu55 napisał(a)

Hej!
    Przeczytałam Wasze propozycje i szczerze mówiąc pomysł na studniówkę jest bardzo aryginalny. Gratuluję pomysłu :)
    Ostatnio weszłam na stronę z sukienkami, bo również rozglądam się za sukienką na studniówkę, ale nie mam tak sprecyzowanego pomysłu tak jak Ty...
    Ale może dzięki tej stronie wybierzesz sobie odpowiednią sukienkę.
    Ja wybrałam i czekam na przesyłkę :) jak dostanę to dam znać, bo szczerze mówiąc boję się zakupów przez internet. No ale cóż, zobaczymy...
    wejdź sobie na tę stronę www.yulla-shop.pl
    Zerknij na te sukienki ...

ta kremowa jest świetna!! skąd ja wziełas ?? ?

9. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 14 listopada 2009, 20:05

Zirael napisał(a)

Naprawdę, podejście godne naśladowania.
    Nie wpadliście na to, że studniówka jest formą podziękowania za przygotowanie Was do matury? Przecież nauczycielom nikt za to nie płaci.
    U nas zaproszeni są wszyscy, z tym że bez osób towarzyszących, co może i nie jest złym pomysłem.

Uważam, że godne naśladowania choć może to się mijać z Twoim zdaniem, nikt ze średniej klasy społecznej nie szasta aż tak pieniędzmi (tym bardziej "średniacy") by wydawać je na obcych ludzi, którzy i tak się dla nich w ogóle nie zasłużyli, czemu uważasz, że mam się czuć zobowiązana do podziękowań (ofc pieniężnych) babce, która nigdy nawet nie poprowadziła lekcji (do tego uczyła np. tylko rok przedmiotu w ogóle nie potrzebnego na maturę), zawsze dawała parę referatów do przodu by miał kto to robić za nią, raz się zbuntowaliśmy, nikt nie chciał się zgłosić to walnęła kartkówką, z której były tylko 1 i 2 ;] takich nauczycieli jest więcej niż tych porządnych (których na prawde szanujemy za to, że są współmiernie wymagający do swoich wykładów oraz za serdeczność) a do Twojego zdania "nauczycielom nikt za to nie płaci" jak to nie, mają pensję, doskonale wiedzieli w jaki zawód się pchają ;] podkreśliłam, że zaproszeni powinni być Ci, którzy są uważani (ofc przez daną klasę bo np. ten, który nie jest zaproszony przez jedną moze zostać zaproszony przez drugą) za zasługujących na wyróżnienie (reszta po kwiatku pod koniec roku i heja) ..

10. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 20:23

Hmm.. ja tam sie z tym nie zgadzam.. uważam że mimo, że jakis nauczyciel był wredny przez 3 lata nauczania nas to i tak wedlug mnie zasluguje na zaproszenie.. bo po co robić na złość jemu i w takiej sytuacji zachować się tez tak wrednie w stosunku do tego nauczyciela ?? dla mnie to bez sensu :) dlatego my jako 3 klasy zapraszamy wszystkich nauczycieli bo może i naszą klase jakas babka nie uczyła to może uczy ta drugą klase. Dlatego my RAZEM jako 3 klasy składamy sie zeby oplacic nauczycieli a nie każda klasa z osobna 'wybranych' nauczycieli. :)

11. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 14 listopada 2009, 21:51

Tyniaak napisał(a)

Hmm.. ja tam sie z tym nie zgadzam.. uważam że mimo, że jakis nauczyciel był wredny przez 3 lata nauczania nas to i tak wedlug mnie zasluguje na zaproszenie.. bo po co robić na złość jemu i w takiej sytuacji zachować się tez tak wrednie w stosunku do tego nauczyciela ?? dla mnie to bez sensu :) dlatego my jako 3 klasy zapraszamy wszystkich nauczycieli bo może i naszą klase jakas babka nie uczyła to może uczy ta drugą klase. Dlatego my RAZEM jako 3 klasy składamy sie zeby oplacic nauczycieli a nie każda klasa z osobna 'wybranych' nauczycieli. :)

wiadomo, każdy ma prawo do swojego zdania :) może moje jest trochę wredne, ale jako że sama pracuję na to, by inni mnie szanowali tak też uważam, że powinno to iść tak samo w drugą stronę. na szacunek sobie trzeba zasłużyć ;)

12. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 14 listopada 2009, 22:16

wygląda na to, że będę rekordzistką jeśli chodzi o cenę studniówki. Zasadnicza różnica polega na tym, że chodzę do szkoły muzycznej, co wiąże się z dużą ilością pedagogów. Mamy dwie klasy, łącznie 35 osób. Nauczycieli będzie zaproszonych ok.100, nie wiemy jeszcze ile będzie na imprezie, jeśli nauczyciel chce osobę towarzyszącą, musi za nią zapłacić. Nie wszyscy z uczniów będą z kimś z zewnątrz. Czyli kwota to mniej więcej tak: 130zł za siebie, jakieś 200zł za nauczycieli (na każdego ucznia) + ewentualna osoba towarzysząca (130zł) + kamerzysta, fotograf + tort, napoje + zespół + kwiaty dla dyrekcji + zaproszenia. Łącznie - ponad 500zł... Wydaje mi się więc, że jak do tej pory, wszystkie mówicie o kwotach średniej wielkości.

13. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2009, 9:16

No zgadzam się, każdy może mieć swoje zdanie :) )

o kurcze no to na prawde sporo płacicie :/ a myslałam, że to my az za duzo płacimy..

14. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 15 listopada 2009, 13:16

kolodziejska_d napisał(a)

wygląda na to, że będę rekordzistką jeśli chodzi o cenę studniówki. Zasadnicza różnica polega na tym, że chodzę do szkoły muzycznej, co wiąże się z dużą ilością pedagogów. Mamy dwie klasy, łącznie 35 osób. Nauczycieli będzie zaproszonych ok.100, nie wiemy jeszcze ile będzie na imprezie, jeśli nauczyciel chce osobę towarzyszącą, musi za nią zapłacić. Nie wszyscy z uczniów będą z kimś z zewnątrz. Czyli kwota to mniej więcej tak: 130zł za siebie, jakieś 200zł za nauczycieli (na każdego ucznia) + ewentualna osoba towarzysząca (130zł) + kamerzysta, fotograf + tort, napoje + zespół + kwiaty dla dyrekcji + zaproszenia. Łącznie - ponad 500zł... Wydaje mi się więc, że jak do tej pory, wszystkie mówicie o kwotach średniej wielkości.

masakra jakaś .. jako, że do bogatych nie należę to spróbowałabym w takim wypadku namówić klasę na np. tygodniowy wypad w ferie ;p jestem pewna, że to by nam bardziej zapadło w pamięci niż taka studniówka za 500zł .. ;oooo przecholowanie na całego!

15. marion Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2009, 15:47

melleczka napisał(a)

hmmm... nie znam rzeszowa wogole ale mialabym mozliwosc jechac. ta galeria jest gdzies blisko centrum czy raczej na obrzezach? a ta druga, wieksza to jaka ulica? napisz czy widzialas w niej cos ciekawego :)

galeria plaza jest na tzw. obwodnicy Rzeszowa, dosyć daleko od centrum(niedaleko dworca, charakterystyczny jest taki ogromniasty pomnik betonowy, a za nim Urząd wojewódzki), na rejtana łatwo można sie dostać jadąc autobusem mpk linia 0A lub 0B.
    co do galerii grafiki, jest na ulicy Lisa-Kuli 19, duży czerwonawy budynek z reklamami na fasadzie. Tutaj link do stronki. http://galeria-graffica.nexim.net/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
    Generalnie są tam znane marki(HM, Reserved, Simple, New Yorker), ale są też mniej znane i w nich mam nadzieję znaleźć coś mnie interesującego Jadę tam za tydzień na obczajkę i postaram się wstawić fotki ewent. kreacji.

16. wiolcia697 Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2009, 16:54

eh...ja za moją studniówkę 500zł wliczając partnera i zaproszenia i 10 nauczycieli gratis, ale i tak 500zł to strasznie dużo.
    Prosiła bym Was o pomoc w doborze sukienki, jestem bardzo wysoka (174cm) mam dość sporawy biust, mały wystający tyłek, lekki brzuszek i szerokie ramiona. Znajdzie się coś? z góry dziękuje :)

17. weronica091 Nowicjuszka

Napisano: 15 listopada 2009, 17:21

błagam pomozcie :(

gdzie moge znaleźć podobne sukienki? najlepiej w łódzkim albo mazowieckim? :(

z góry dziękuje za pomoc ;* :)

18. melleczka Weteranka

Napisano: 15 listopada 2009, 18:19

dzieki :)

ja dzis dokonalam pierwszego studniowkowego zakupu :D kupilam bolerko :D
    ale nie takie zwykle tylko futerkowe :) czaqrne. podobne byly w h&m tylko ze tam kosztowaly 180zl a ja dalam 45 :D
    w cht :)
    co do sukienki to mysle ze chyba kupie tamta.... szczerze mowiac to dzis bylo tam tyle ludzi i takie korki ze za sukienka nie chodzilam:/
    ale tamta byla fajna. znalazlam do niej nawet buty :) czarne satynowe z szarirowa roza, peep toe :)

19. melleczka Weteranka

Napisano: 15 listopada 2009, 18:21

ja bym 500zl za studniowke nie placila.... to jest impreza szkolna i kazdego powinno byc na nia stac. u nas jakby taka cene wywalili to na bank czesc by dlatego nie poszla. dla mnie 380zl to bardzo duzo jak na studniowke. tym bardziej ze mam w szkole takiej w ktorej wogole nie ma warunkow na taka impreze. rozumiem w lokalu tyle dac to by bylo ok. ale w naszej szkole to przesada.

20. melleczka Weteranka

Napisano: 15 listopada 2009, 18:26

ah.... zapomnialam napisac. w tym cht jest jeden sklepik i tam maja piekne szyfonowe i nie tylko suknie. naprawde mozna kupic piekna kreacje. ceny troszke wyzsze bo te szyfonowe to od 300zl wzwyz. za 500 tez sa.. gdyby ktoras byla zainteresowana to polecam :) dla mnie to chyba troszke za duzo...