Sukienki na studniówkę 2013

1. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 11 października 2009, 20:38

juliaxxx napisał(a)

Nie wiem, chyba za bardzo strojne. Co do tych nowych, które zamieściłaś wszystkie boskie! :)

Mi się nie wydają 'za' strojne. Może wy macie jakieś inne pomysły ??

2. melleczka Weteranka

Napisano: 11 października 2009, 21:41

rozpoczynam akcje poszukiwanie sukienki :)

material: szyfon lub podobne
    dlugosc: maxi
    kroj: najlepiej z podkreslona talia
    cena: do 400zl

gdyby ktoras widziala sukienke ktora mozna zakwalifikowac pod powyzsze kryteria beda bardzo wdzieczna o namiary sklepu :) a jeszcze lepiej gdy beda to okolice krakowa, kielc, ewentualnie rzeszow :)

3. Eyre Początkująca

Napisano: 13 października 2009, 20:53

Ja mam zamiar kupić sukienkę w czasie świątecznej wizyty u rodziny za granicą, ale bojąc się, że nie spamiętam wszystkich elementów, mi się podobają założyłam zeszyt- ściągę. Wklejam tam zdjęcia kreacji, które w jakiś sposób mi się podobają. Nawet jeśli wiem, że na jakąś mnie nie stać, bo jest wybitnie markowa, to wklejam, by móc podejrzeć potem fason itp. Wam też polecam, zwłaszcza, jeśli po kieckę wybieracie się tak jak ja, w grudniu. Ciężko spamiętać wszystko co się spodobało w trakcie tygodni poszukiwań.

Mnie się marzy coś bajecznie pięknego, sukienka do kolan, w ciemnym kolorze, ale nie koniecznie czarna (fiolet, ciemnoniebieski, ciemna zieleń itp.. Ciekawie uszyta, przyciągająca wzrok.

4. mikasa7 Nowicjuszka

Napisano: 13 października 2009, 21:13

Hej dziewczyny ;)
    Mam do was pytanie z racji tego że ja nie za bardzo znam się na tych sprawach 'co do czego pasuje' i dlatego mam ogromną prośbę
    Zacznę od początku:
    W styczniu mam studniówkę mój partner będzie miał srebrny garnitur jaśniutką różową koszulę i różowy krawat w kratkę wpadający w czerwień. I teraz moje pytanie : Jaka sukienka do tego będzie pasować głównie chodzi mi o kolor i powiem że słyszałam rady o turkusowym ale coś mi się to nie widzi.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

5. melleczka Weteranka

Napisano: 13 października 2009, 22:04

mikasa7 napisał(a)

Hej dziewczyny ;)
    Mam do was pytanie z racji tego że ja nie za bardzo znam się na tych sprawach 'co do czego pasuje' i dlatego mam ogromną prośbę
    Zacznę od początku:
    W styczniu mam studniówkę mój partner będzie miał srebrny garnitur jaśniutką różową koszulę i różowy krawat w kratkę wpadający w czerwień. I teraz moje pytanie : Jaka sukienka do tego będzie pasować głównie chodzi mi o kolor i powiem że słyszałam rady o turkusowym ale coś mi się to nie widzi.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

zaraz zaraz... TY dobierasz kiecke do koszuli faceta ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

pierwszy raz sie spotykam... wybitny przypadek...

to facet powinien dobrac koszule i krawat do twojej sukienki.
    koszule jest 1000razy latwiej kupic niz piekna sukienke.

wiec radze pogadac z facetem . najpierw ty kup sobie sukienke a dopiero pozniej niech on sie stroi.

krawat w rozowa kratke? jakos mi sie nie widzi... zbyt malo elegancki wzor jak na krawat.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość mikasa7

6. mikasa7 Nowicjuszka

Napisano: 13 października 2009, 22:25

Może źle się wyraziłam więc przepraszam. Chodziło mi raczej o to jaki kolor będzie pasował do srebrnego garnituru bo faktycznie z koszulą to najmniejszy problem.

7. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 14 października 2009, 18:51

Eyre napisał(a)

Ja mam zamiar kupić sukienkę w czasie świątecznej wizyty u rodziny za granicą, ale bojąc się, że nie spamiętam wszystkich elementów, mi się podobają założyłam zeszyt- ściągę. Wklejam tam zdjęcia kreacji, które w jakiś sposób mi się podobają. Nawet jeśli wiem, że na jakąś mnie nie stać, bo jest wybitnie markowa, to wklejam, by móc podejrzeć potem fason itp. Wam też polecam, zwłaszcza, jeśli po kieckę wybieracie się tak jak ja, w grudniu. Ciężko spamiętać wszystko co się spodobało w trakcie tygodni poszukiwań.

Mnie się marzy coś bajecznie pięknego, sukienka do kolan, w ciemnym kolorze, ale nie koniecznie czarna (fiolet, ciemnoniebieski, ciemna zieleń itp.. Ciekawie uszyta, przyciągająca wzrok.

Mi osobiscie podoba sie ta pierwsza- biała..
    a bedzie mi pasowac?:> jestem niska 153 :)
    i gdzie taka znajde?

8. melleczka Weteranka

Napisano: 15 października 2009, 14:59

mikasa7 napisał(a)

Może źle się wyraziłam więc przepraszam. Chodziło mi raczej o to jaki kolor będzie pasował do srebrnego garnituru bo faktycznie z koszulą to najmniejszy problem.

kazdy kolor. wazne zeby mial koszule dopasowana. to tak jak z szarym - to uniwersalny kolor tylko srebrny jest bardziej wyjsciowy ale tez do wszystkiego pasuje. oczywiscie poza zlotem.

9. fantasmagorie Nowicjuszka

Napisano: 15 października 2009, 15:17

Eyre napisał(a)

ta biała jest najładniejsza ze wszystkich :)
    generalnie mi sie wydaje ze na studniowke to lepiej wziąźć jakas krutsza sukienke: ) bedzie wygodniej sie ruszac :)

ja bym chciała sukienke podobna do tej :) tylko niestety nie mogę znaleźć takiej o odpowiednim rozmiarze :) bo nawet xs jest na mnie za duza :D

10. sylwia2008 Nowicjuszka

Napisano: 15 października 2009, 20:56

Hej Dziewczyny :) ja tez juz rozgladam sie za sukieneczka na studniowke :) i myslalam o takiej, co o niej myslicie ?? wie moze, ktoras z was gdzie mozna ja kupic ?? czytalam, ze podonbo na allegro, ale ja jakos nie moge znalesc :(

11. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 15 października 2009, 21:00

Eyre napisał(a)

A nie wiecie moze gdzie dostane tą pierwsza biała(szara) sukienke?

i tak w ogole chciałam spytac jaka sukienka pasuje dla niskiej osoby? pytam i pytam juz ktorys raz i sie dalej nie dowiedziałam :)

12. melleczka Weteranka

Napisano: 15 października 2009, 21:02

sylwia2008 napisał(a)

Hej Dziewczyny :) ja tez juz rozgladam sie za sukieneczka na studniowke :) i myslalam o takiej, co o niej myslicie ?? wie moze, ktoras z was gdzie mozna ja kupic ?? czytalam, ze podonbo na allegro, ale ja jakos nie moge znalesc :(

dzis przegladalam allegro i widia;am duzo takich... tyle ze w innych kolorach. czerwona, niebieska z bialym paskiem, rozowa z czarnym paskiem.

mi sie podoba dluga glownie dlatego ze polonez najpiekniej wyglada w dlugiej sukni.

13. melleczka Weteranka

Napisano: 15 października 2009, 21:03

kucusia napisał(a)

A nie wiecie moze gdzie dostane tą pierwsza biała(szara) sukienke?

i tak w ogole chciałam spytac jaka sukienka pasuje dla niskiej osoby? pytam i pytam juz ktorys raz i sie dalej nie dowiedziałam :)

dla niskiej osoby dobra bedzie krotka sukienka, w kolano. ale wiele niskich dziewczyn nosi dlugie i tez wyglada swietnie. zalezy od fasonu.

14. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2009, 16:17

melleczka napisał(a)

dla niskiej osoby dobra bedzie krotka sukienka, w kolano. ale wiele niskich dziewczyn nosi dlugie i tez wyglada swietnie. zalezy od fasonu.

ale bardziej typu 'bombka'? czy taka prosta, puszczona?

15. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2009, 16:20

Nie wiem, co to ma być za trend - krótkie sukienki na studniówkę. na Boga, dziewczyny, to bal, a nie jakieś połowinki czy impreza kończąca gimnazjum! trzeba pokazać trochę klasy, a nie patrzeć na wygodę. No chyba, że komuś wybitnie takie coś nie pasuje do urody, to wtedy rozumiem.

Ja nie należę do modelek, dlatego obowiązkowo będę miała długą sukienkę z wiązaną sztywną górą. I żadnej skromności, taki bal zdarza się raz w życiu. Dlatego chcę przyciągać wszystkie spojrzenia i odróżniać się od "skromnych" dziewcząt.

Przykładowe sukienki, które mi się podobają:

16. sylwia2008 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2009, 18:53

melleczka napisał(a)

dzis przegladalam allegro i widia;am duzo takich... tyle ze w innych kolorach. czerwona, niebieska z bialym paskiem, rozowa z czarnym paskiem.

mi sie podoba dluga glownie dlatego ze polonez najpiekniej wyglada w dlugiej sukni.

ja jakos nie moge znalesc :( moze moglabys podac mi link ?? bylabym wdzieczna :)

ja tez mysle ze polonez bardziej efektowny w dlugiej sukni jednak ja jestem malutka bo mam tylko 160 cm :P

17. Olga1505 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2009, 22:40

hej ;-)
    ja również mam ten problem co wy...
    mam 166 wzrostu i kobiecą figurę, wystającą pupe i duże piersi, jestem szczupła i bardzo chciałabym podkreślic moją figurę ;-)
    chciałabym wygladac skromnie z klasą ale sexi;P
    dlatego zastanawiam się czy mogłabym kupic małą czarną, trochę przed kolano z przyzwoitym dekoldem, która jest obcisła i podkreśla pupę, do tego wysokie czerwone buty...
    jednak czasami nie wiem czy to dobry pomysł, chcę dodac ze mam bliznę na klatce piersiowej(nie na biuście) i nie wiem jak to ukryc moze jakieś korale, preły co bedzie do tego paswało ??
    proszę pomóżcie mi!!

18. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2009, 22:48

Olga1505 napisał(a)

chciałabym wygladac skromnie z klasą ale sexi;P

Jedno wyklucza drugie:]
    Poza tym, po co skromnie?

19. Olga1505 Nowicjuszka

Napisano: 16 października 2009, 23:29

skromnie to miałam namyśli nie az tak strojnie że nie chce byc tak powiem wypamprowana xD
    więc chce zeby ktoś doradził

20. melleczka Weteranka

Napisano: 17 października 2009, 0:19

sylwia2008 napisał(a)

ja jakos nie moge znalesc :( moze moglabys podac mi link ?? bylabym wdzieczna :)

ja tez mysle ze polonez bardziej efektowny w dlugiej sukni jednak ja jestem malutka bo mam tylko 160 cm :P

jutro, tzn dzis podam link :)