Sukienki na studniówkę 2013

1. Milena772 Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 0:32

Ja też mam problem. Kupiłam sukienkę która mi się podobała i dobrze się w niej czuję, tylko jest jedno ale, jest złota(w złote duże cekiny):/ Oglądając propozycje sukienek na studniówki mam obawy, że jednak jest ona za bardzo ZŁOTA i nieodpowiednia.Myślałam o stonowaniu jej czarnymi dodatkami, ale już sama nie wiem. Na tej stronie jest idealnie sukienka o której mowa, proszę was o opinie :) http://polki.pl/moda_stylgwiazd_galeria.html?galg_id=10001096

2. melleczka Weteranka

Napisano: 22 listopada 2009, 11:07

Milena772 napisał(a)

Ja też mam problem. Kupiłam sukienkę która mi się podobała i dobrze się w niej czuję, tylko jest jedno ale, jest złota(w złote duże cekiny):/ Oglądając propozycje sukienek na studniówki mam obawy, że jednak jest ona za bardzo ZŁOTA i nieodpowiednia.Myślałam o stonowaniu jej czarnymi dodatkami, ale już sama nie wiem. Na tej stronie jest idealnie sukienka o której mowa, proszę was o opinie :) http://polki.pl/moda_stylgwiazd_galeria.html?galg_id=10001096

mysle ze jest dobra, choc troche z abardzo imprezowa jak na studniowke, a malo balowa... ja bym do niej dobrala czarne lub czerwone dodatki. na pewno nie zlote....

3. CocaineEssence Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 14:36

Milena772 napisał(a)

mi się wydaje że w ogóle nie pasuje na studniówkę. bardziej na jakaś imprezę.. andrzejki, sylwester etc.

ja coraz bardziej przekonuje się do tej:

4. femmefataleA Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 14:39

Widzę,że każda ma problem z sukienka ;) muszę przyznać,że ja też mam ten problem;/ mam 170cm,mały biust,troszkę brzuszka. Myślałam o długiej sukience albo 3/4 ale sama nie wiem która była by lepsza.
    Mam kilka propozycji ale nie wiem czy któraś pasuje.

5. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 14:53

Skoro masz trochę brzucha, to lepiej nie zakładaj sukienki, która ma tam całkowicie gładki materiał, bo będzie Ci odstawać. Przydałaby się jakaś szarfa w tym miejscu, która mogłaby zamaskować brzuszek.

Do małych piersi wydaje mi się że będą z kolei pasowały jakieś falbany czy marszczenia na wysokości biustu.

6. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 15:12

Milena772 napisał(a)

moim zdaniem ta sukienka nie jest odpowiednia na studniówkę, ale jesli tobie taka odpowiada to śmiało ją zakładaj :)

7. basiunia182 Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 15:33

Ja mam pytanie do was , czy na studniówkę pasuje turkusowa sukienka ?

8. metalica Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 15:42

hej dziewczyny :) mam do was prosbe.chodzi o to ze juz od dluzszego czasu rozgladam sie w necie za sukienkami.jednak samo siedzienie przed komputerem nic mi nie da.czy moglybyscie podac mi jakies adresy sklepow gdzie znajde ładne i w miare rozsadnej cenie sukienki ?? z gory dzieki :)

9. CocaineEssence Nowicjuszka

Napisano: 22 listopada 2009, 18:39

basiunia182 napisał(a)

Ja mam pytanie do was , czy na studniówkę pasuje turkusowa sukienka ?

jasne że tak. to czy pasuje, zależy bardziej od kroju a nie koloru ;) )

10. weronica091 Nowicjuszka

Napisano: 23 listopada 2009, 9:29

ja już wybór sukienki mam za sobą :) w piątek wreszcie na zakupy się udałam. Jest dokładnie taka jak na zdjęciu tylko że czarna :)

11. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 23 listopada 2009, 14:49

Weronica091: sukienka przepiękna, tylko powiedz mi, jak będziesz w niej tańczyła? Nie wiem, czy ten tren pozwoli Ci poruszać się bez ograniczeń...:]

A tak btw- co myślicie o tej sukieneczce w kolorze czerwonym? Strasznie mnie ciągnie do tego koloru. Chciałam kobalt, ale jak powiedziałam o tym w klasie, to teraz połowa dziewczyn przyjdzie w takich...;/

12. musze Nowicjuszka

Napisano: 23 listopada 2009, 14:59

wlasnie wlasnie wlasnie.! ja rowniez szukam sukienki na studniowke. tylko marzy mi sie taka sukienka ksiezniczki koniecznie do ziemi i szeroka. piekna jak z bajki. macie moze cos takiego?

13. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 23 listopada 2009, 15:06

musze napisał(a)

wlasnie wlasnie wlasnie.! ja rowniez szukam sukienki na studniowke. tylko marzy mi sie taka sukienka ksiezniczki koniecznie do ziemi i szeroka. piekna jak z bajki. macie moze cos takiego?

też takiej szukam ;p mam figurę gruszki im jestem bardzo wysoka, więc mysle ,że bedzie mi pasowac...tylko nie znalazłam jeszcze odpowiedniej ;p

14. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 23 listopada 2009, 16:07

weronica091 napisał(a)

ja już wybór sukienki mam za sobą :) w piątek wreszcie na zakupy się udałam. Jest dokładnie taka jak na zdjęciu tylko że czarna :)

sukienka sliczna :) ale właśnie, ten tren bedzie ograniczał ci swobodne ruchy iii jest duuze prawdopodobienstwo ze ktos niechcacy moze na nia nadepnac ;/
    ale mimo to wybór trafny :)

ja ciągle nie moge znalezć koncepcji na siebie, nie mam pojecia w czym mi bedzie najlepiej ;/ no ale mam nadzieje ze znajde jakies cudo :) niedlugo wyruszam na polowanie :)

15. weronica091 Nowicjuszka

Napisano: 23 listopada 2009, 16:35

LookingForAngels napisał(a)

Weronica091: sukienka przepiękna, tylko powiedz mi, jak będziesz w niej tańczyła? Nie wiem, czy ten tren pozwoli Ci poruszać się bez ograniczeń...:]

A tak btw- co myślicie o tej sukieneczce w kolorze czerwonym? Strasznie mnie ciągnie do tego koloru. Chciałam kobalt, ale jak powiedziałam o tym w klasie, to teraz połowa dziewczyn przyjdzie w takich...;/

mam zamiar isc do krawcowej i "pozbyc sie" trenu :)

a ta sukienka w kolorze czerwonym wygladalaby cudnie! a na innych nie patrz, bardzo duzo daja i zmieniają dodatki etc :) poza tym to że mówią nie znaczy, że naprawdę wybiorą ostatecznie ten kolor ;p

16. polusska Nowicjuszka

Napisano: 23 listopada 2009, 19:29

Ale macie pomysłów!!!
    Ja osobiście sukieneczkę już mam. Co prawda nie mam fotki, ale jest dosyć prosta i łatwo można ją sobie wyobrazić.
    Jest w kolorze bardzo ciemnej oliwki, przed kolano, i marszczenia na biuście, z ładnie wyciętym dekoltem, jedyna jej ozdoba jest pas delikatnej, czarnej koronki pod biustem.
    Zastanawiam sie czy może nie poszaleć i nie wziąć do niej czarnego szala? Czy to bedzie już przesada i wystarczy tylko ladna biżuteria? Jak sadzicie?

17. melleczka Weteranka

Napisano: 23 listopada 2009, 21:26

ja polecam ci szczerze etole lub bolerko z futerka. sama takie kupilam na studniowke - czarne z poluskujacego futerka i jestem bardzo zadowolona. klasycznie elegancko i pieknie :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość polusska

18. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 23 listopada 2009, 22:22

Musze: przesyłam Ci linka do allegro do takiej właśnie sukienki księżniczki :) . Jeśli cena wyda Ci się zbyt duża, zawsze możesz zgapić foto i poprosić krawcową o uszycie :)

http://allegro.pl/item826742343_dluga_elegancja_rozmiar_xs.html

19. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 24 listopada 2009, 13:23

mi się podoba coś takiego na przykład :)

20. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 24 listopada 2009, 14:06

ja szukam tej mojej sukienki z mango ale kurcze juz nie ma tej kolekcji;/;/
    W ogóle dziewczyny z klasy juz w większości mają kiecki, a ja kurcze nie wiem nawet czego chcee;/;/
    siedziałam dzis na necie i znalazłam dwie, które strasznie mi sie podobaja :) ta różowa najbardziej.. kosztuje niecałe 100 zl, ale cudowna jest. tylko powiedzcie mi, bedą one pasować na studniówke ??