Sukienki na studniówkę 2013

1. ania1808 Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2009, 22:04

weronica091 napisał(a)

Byłyście może w Nadarzynie (niedaleko W-wy) ?? Jest tam podobno jakieś centrum mody.. można znaleźć tam ładne sukienki? :)

byłam dzisiaj :)

2. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 28 listopada 2009, 22:44

I co? bo ja też się tam wybieram.

3. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 10:34

Witam dziewczyny :) trafilam na to forum cakowitym przypadkiem bo desperacko zaczynam poszukiwac sukienki na studniowke :) studniowke mam dopiero 30 stycznia ale kreacje trzeba wybrac wczesniej bo pozniej to w sklepach zostana same "szmaty" ;) Licze na wasza pomoc skromnie mowiac...jestem szczupla mam 170 cm wz,jestem ciemna blondynka, male piersi, troche takie wieksze biodra, talie dosc widoczna i poszukuje sukienki :) Myslalam nad taka do kolan, za kolano troche, mam jakis dziwny sentyment do bombek (moze dlatego ze taka mialam ) ale podobaja mi sie tez dlugie suknie :) A wy jak myslicie jaka bylby dla mnie odpowiednia? Jak bd miala wiecej czasu podesle fotke z moja figura ;) na razie daje kilka propozycji ktore zwrocily moja uwage.

4. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 listopada 2009, 11:48

a ja się muszę wam, dziewczyny, pożalić .. wcześniej udzielałam się na forum o sukienkach studniówkowych, przestałam bo .. mam problemy z moim partnerem studniówkowym (jest to mój przyjaciel, tylko, że nigdy z nim nie imprezowałam, ostatnio zaczęliśmy ćwiczyć tańczenie, szło jako tako, ale nie widziałam w nim żadnej chęci, wczoraj byliśmy na imprezie i sobie uświadomiłam, że chyba on nie chce tak na prawdę iść na studniówkę, a nie odmówił tylko z tego względu, bo się przyjaźnimy, ofc zaprzecza, ale ja swoje widzę, niestety .. chlip) i chyba raczej nie pójdę bo w 2 dni (do wtorku trzeba dać zaliczkę w wysokości 270zł) nowego partnera nie znajdę ..

5. diamondstyle Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 12:06

hej dziewczyny
    Nie martw sie napewno znajdziesz kogos na zabawe zaplac ta zaliczke i badz dobrej mysli :) mozesz trzymac mnie za slowo :P Dziewczyby czy moglybyscie mi doradzic jak te sukienki? konkretnie czarna. Pomozcie!!! Suknia jest na allegro, dostepne sa tez inne kolory. jaki Wy byscie ybraly ??

6. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 12:06

No, naprawdę, wielki problem. Skoro zaprzecza to chyba idzie, nie?
    Co ja mam powiedzieć? ostatnio dowiedziałam się że mojemu partnerowi zmarła bliska osoba.

7. labelle Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 14:06

zapłac zaliczkę, zawsze kogoś znajdziesz jeśli on naprawde nie chce iść.. ewentualnie.

A najlepiej to z nim szczerze pogadaj, a dowiesz się prawdy, skoro to twój przyjaciel powinien być szczery ;)
    życze powodzenia!

8. femmefataleA Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 15:03

Do Fighterka mi podoba się pierwsza i 3 stylizacja :)
    U mnie już szykują się do prób poloneza a ja też nie mam jeszcze partnera :P myślę,że kogoś jeszcze znajdę :)

a może któraś z tych Ci się spodoba? :)

9. palinkaj Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 15:36

Hej :)
    Jak każda z Was poszukuje idealnej, wymarzonej sukienki na ten pierwszy, wyjątkowy bal... Przejrzałam wiele stron z sukienkami tylko rzadko która spełniała moje preferencja...
    Znalazłam.
    Możecie mi podpowiedzieć czy ta sukienka będzie do mnie pasować skoro mam 168 cm, nie za duży biust, brak brzuszka, blondynka, włosy krótkie po wyprostowaniu do ramion...

10. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 listopada 2009, 15:38

Zirael napisał(a)

No, naprawdę, wielki problem. Skoro zaprzecza to chyba idzie, nie?
    Co ja mam powiedzieć? ostatnio dowiedziałam się że mojemu partnerowi zmarła bliska osoba.

tak, mam problem, nie oceniaj sytuacji innych patrzac przez swoj pryzmat. tu nie chodzi tylko o to by miec z kim isc, chce by sie dobrze bawil, a nie zapowiada sie na to bo on po prostu nie lubi takich imprez i tanczenia .. znam go bardzo dobrze i wiem, ze zwyczajnie nie chce mi przykrosci sprawic.

radzicie by isc (tak samo jak moi znajomi), ale ja nie widze sensu placenia jesli nie mam nikogo w zastepstwie, nigdy nie chcialam isc z byle kim tylko po to, by miec partnera.

labelle napisał(a)

zapłac zaliczkę, zawsze kogoś znajdziesz jeśli on naprawde nie chce iść.. ewentualnie.

A najlepiej to z nim szczerze pogadaj, a dowiesz się prawdy, skoro to twój przyjaciel powinien być szczery ;)
    życze powodzenia!

heh, gadalam z nim, mowil, ze nie swojo sie czuje itp itd, ale chce isc bo na pewno bedzie fajnie, ale wczoraj z nim pierwszy raz imprezowalam no i .. hmm on serio sie dobrze nie czuje podczas tanczenia, a przeciez na tym polega studniowka .. chamsko bym sie zachowala gdybym mu powiedziala teraz "wiesz, poszukam sobie kogos innego", w koncu to moj przyjaciel.. dlatego zastanawiam sie czy w ogole isc.

11. Sylwuniaa0091 Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 15:43

Sylwiamal napisał(a)

skad jest sukienka nr 2? Nie moge jej znalezn na stronie Quelle a chce ja na studniowke ;)

Znalazłam te sukienki na stylio.pl i tam było podane tylko tyle informacji... Załączę Ci linka, może coś znajdziesz ;)
    http://stylio.pl/styliowirowka-sukienki-na-studniowke1

12. Aldona91 Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 15:58

wie ktos co to za sukienka i gdzie moge ja znalezc chociazby w internecie ... http://www.youtube.com/watch?v=-_9Vq5cbuK8 14sekunda. Prosze o pomoc!!!!!!!

13. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 18:02

palinkaj napisał(a)

Hej :)
    Jak każda z Was poszukuje idealnej, wymarzonej sukienki na ten pierwszy, wyjątkowy bal... Przejrzałam wiele stron z sukienkami tylko rzadko która spełniała moje preferencja...
    Znalazłam.
    Możecie mi podpowiedzieć czy ta sukienka będzie do mnie pasować skoro mam 168 cm, nie za duży biust, brak brzuszka, blondynka, włosy krótkie po wyprostowaniu do ramion...

śliczna ta sukienka.. gdzie taka mozna dostać? :)
    myślę że powinna byc dobra dla ciebie, chociaż ten dekolt troche za duży jeśli nie masz duzego biustu...

14. labelle Nowicjuszka

Napisano: 29 listopada 2009, 20:14

19BaMbOoChA90 napisał(a)

heh, gadalam z nim, mowil, ze nie swojo sie czuje itp itd, ale chce isc bo na pewno bedzie fajnie, ale wczoraj z nim pierwszy raz imprezowalam no i .. hmm on serio sie dobrze nie czuje podczas tanczenia, a przeciez na tym polega studniowka .. chamsko bym sie zachowala gdybym mu powiedziala teraz "wiesz, poszukam sobie kogos innego", w koncu to moj przyjaciel.. dlatego zastanawiam sie czy w ogole isc.

Ja myślę, że w takim razie nic na siłę. Ty powinnas iść,w końcu to jedyny taki bal w życiu, nie powinnaś rezygnować tylko z powodu faceta. wcale nie musisz mieć partnera, choć fakt, że fajniej jest z kimś niż samemu.

U mnie dużo chłopaków, ktorzy nie potrafią tańczyć idą na studniowkę. tym akrat się nie przejmują, A że partner nie umie tańczyć to niestety mało fajnie, ale cóż... wiadomo, że każda chciałaby super tancerza, milego, wygadanego i przystojnego xD ale takich to nistety mało;P
    Ja na twoim miejscu płaciłabym zaliczkę i czekała jak to się wszytsko rozwinie, w końcu do studniówki jest jeszcze dużo czasu.

15. melleczka Weteranka

Napisano: 29 listopada 2009, 22:38

kolodziejska_d napisał(a)

melleczka, gdzie ją znalazłaś? Jest zjawiskowa :)

dziekuje :) kupilam ja u mnie w miasteczku, w lokalnym sklepiku.... nawet bym sie nie spodziewala ze kupie cos u siebie :) mialam juz w planach liczne wojaze w poszukiwaniu sukienki a tu sie trafila :)
    w dodatku kolor idealny do mojego typu urody :)

16. melleczka Weteranka

Napisano: 29 listopada 2009, 22:42

19BaMbOoChA90 napisał(a)

tak, mam problem, nie oceniaj sytuacji innych patrzac przez swoj pryzmat. tu nie chodzi tylko o to by miec z kim isc, chce by sie dobrze bawil, a nie zapowiada sie na to bo on po prostu nie lubi takich imprez i tanczenia .. znam go bardzo dobrze i wiem, ze zwyczajnie nie chce mi przykrosci sprawic.

radzicie by isc (tak samo jak moi znajomi), ale ja nie widze sensu placenia jesli nie mam nikogo w zastepstwie, nigdy nie chcialam isc z byle kim tylko po to, by miec partnera.

a nie masz innego kolegi? kurcze troszke pochopnie podjelas decyzje zapraszajac go skoro nigdy nie bylas z nim na imprezie... a tanczyc umie?

17. melleczka Weteranka

Napisano: 29 listopada 2009, 22:46

masz jeszcze 2 miesiace.... na pewno jest jakis kolega ktory dobrze tanczy i chetnie z toba pojdzie... a skoro to dobry przyjaciel to mozesz z nim szczerze porozmawiac i zasugerowac ze jesli nie chce to nie musi z toba isc bo na studniowce trzeba sie dobrze bawic i to polega na tanczeniu... moglabys mu to jakos delikatnie zasugerowac... taki bal jest raz w zyciu... nie mozesz nie isc.. poza tym na pewno nawet gdybys z nim poszla to przeciez na tej studniowce beda znajomi... a wsrod nich koledzy wiec nie zakladaj ze jestes skazana na tanczenie cala noc z facetem ktory nie umie tanczyc. to jest raz w zyciu :) jak cie prosze........................... idz :) bedziesz zalowac jak nie pojdziesz :)

18. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 30 listopada 2009, 15:22

jak już wcześniej pisałam, ma się dużo kolegów jednak nie z każdym chce się świętować taki bal, jakim jest studniówka, chciałam z przyjacielem, ale on nie zbyt dobrze się czuje w tańcu .. z drugiej strony, wiem, że tam będzie masa moich znajomych też z różnych klas i będę miała z kim tańczyć, ale znowu będzie mi głupio go zostawiać tak samemu sobie.

melleczka napisał(a)

a nie masz innego kolegi? kurcze troszke pochopnie podjelas decyzje zapraszajac go skoro nigdy nie bylas z nim na imprezie... a tanczyc umie?

och, teraz to wiem, lekko za późno niestety, jeśli zdecyduję się faktycznie zapłacić to wręcz trzeba będzie desperacko kogoś znaleźć na zastępstwo, szkoda, że tak późno się przekonałam jaki ma on stosunek do tańczenia bo na pewno bym wcześniej kogoś fajnego wykombinowała bez żadnej presji, gdy jeszcze nie trzeba było płacić. no nic, trzeba pomyśleć.

19. pantherova Nowicjuszka

Napisano: 30 listopada 2009, 16:13

Hej ;) .
    Ja jestem Klaudia, a studniówkę mam 9 stycznia.
    Co do sukienki to jeszcze nie wiem, ale podobają mi się z Orsay'a, H&M, Top Secret, Reserved, Top Shop, Mango, Espirit, River Island itd.
    buty kupuję na koniec.

20. melleczka Weteranka

Napisano: 30 listopada 2009, 17:31

pantherova napisał(a)

Hej ;) .
    Ja jestem Klaudia, a studniówkę mam 9 stycznia.
    Co do sukienki to jeszcze nie wiem, ale podobają mi się z Orsay'a, H&M, Top Secret, Reserved, Top Shop, Mango, Espirit, River Island itd.
    buty kupuję na koniec.

czyli ogolnie rzecz biorac podobaja ci sie wszystkie sukienki?