Sukienki na studniówkę 2013

1. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 8 grudnia 2009, 21:49

kucerkaaaa napisał(a)

Cześć, dziewczyny! Czytałam wasze wypowiedzi i też w tym roku, a dokładniej w połowie stycznia mam studniówkę. Bardzo mi się spodobała ta sukienka. Wiecie może, gdzie mogłabym ją dostać? Widziałyście może gdzieś sukienki z odkrytymi plecami? Pozdrawiam ;)

trochę podoba, dłuższa i z mniejszym dekoltem na plecach :)

http://www.allegro.pl/item821497742_premiera_mala_czarna_r_34_84_mona.html

2. kkkasiula9 Nowicjuszka

Napisano: 8 grudnia 2009, 22:21

ja mam 30 stycznia i normalnie nie wiem nic jak sie pomaluje jak sie ubiore jakie wlosy wiem tylko że chcę czerwona sukienke i włosy mają być rozpuszczone ;p

3. xxxxxx Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2009, 9:52

a ja mam figurę chlopca(szczuplego) i krotkie wlosy..jaka sukienka będzie pasować?

4. zaba918 Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2009, 12:28

Hej! Mam pytanie: czy widział ktoś w jakimś sklepie sukienkę w mniej więcej takim stylu,jak na zdjęciu poniżej, aczkolwiek chciałabym żeby miała rękawki-bufki, bądź też, by była na ramiączkach. Najbardziej chodzi mi o to, żeby kolor był właśnie granatowy...

5. zaba918 Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2009, 12:39

mogłaby być np.taka: http://shop.nordstrom.com/S/3070948/0~2376776~2374327~2374331~6014146?mediumthum...

6. daria286 Początkująca

Napisano: 9 grudnia 2009, 16:18

Zaba popatrz w sklepach typu H&M, Zara, Reserved, Orsay... Myślę, że na pewno znajdziesz cos w tym stylu... Ja ostatnio kupiłam taki fason na ramiączkach w Tally Weil, tyle ze czarna i z cekinami...

7. daria286 Początkująca

Napisano: 9 grudnia 2009, 16:22

A teraz ja mam prośbę... Będę szyła sobie sukienke na studniówkę mniej więcej taką http://www.luxlux.pl/zdjecie/1/71/977 Potrzebuje do niej jakiegoś materiału... Tylko nie wiem jakiego :( Musi być "lejący się" i żeby się zbytnio nie świecił... No i nie wiem jaki kolor uszyć... Macie jakieś pomysły?

8. jusstysiaa225 Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2009, 18:17

hej dziewczyny a co Myślicie o białeo-czarnej sukience tulipanowej ?? bo ja zawsze marzyłam o takiej przed kolana :) i teraz to juz sama nie wiem. poza tym nigdzie nie moge takiej znaleść. moze Cos mi doradzicie ??

9. jusstysiaa225 Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2009, 18:21

hej dziewczyny a co Myślicie o białeo-czarnej sukience tulipanowej ?? bo ja zawsze marzyłam o takiej przed kolana :) i teraz to juz sama nie wiem. poza tym nigdzie nie moge takiej znaleść. moze Cos mi doradzicie ??

10. Anaja Nowicjuszka

Napisano: 9 grudnia 2009, 19:24

Przeczytałam cały temat i widzę masę świetnych pomysłów i pięknych sukienek. Sama planuję wybrać się na polowanie niedługo ;D Mam 171cm, jestem szczupła ale mam szerokie ramiona i dość duże biodra. Nie wiem jednak co by mi pasowało. Z długich sukienek marzy mi się taka do ziemi, z dużym rozcięciem aż do uda właściwie w kolorze ecri, a z krótkich coś zwiewnego z dużą ilością warstwowego materiału. Tylko nie wiem czy będzie mi to pasować.. ; ( Jestem brunetką (ale moje włosy wpadają w lekką miedź, rudy), o naturalnie lekko ciemniejszej karnacji ;) Jakie kolory byście proponowały? :)
    I mam problem co do butów. Mam długą stopę (38/39) ale strasznie podobają mi się buty w stylu nud e, takie jakie były hitem wiosny, lata wszystkich gwiazd. Tylko nie wiem czy taki kolor nie powiększyłby stóp optycznie? I w ogóle jakie buty doradzacie, żeby stopa wydawała się krótsza? Dodam, że nie mogę sobie pozwolić na duży obcas bo będę znacznie wyższa od partnera :/.

11. sloneeczko91 Nowicjuszka

Napisano: 10 grudnia 2009, 14:15

Anaja napisał(a)

Przeczytałam cały temat i widzę masę świetnych pomysłów i pięknych sukienek. Sama planuję wybrać się na polowanie niedługo ;D Mam 171cm, jestem szczupła ale mam szerokie ramiona i dość duże biodra. Nie wiem jednak co by mi pasowało. Z długich sukienek marzy mi się taka do ziemi, z dużym rozcięciem aż do uda właściwie w kolorze ecri, a z krótkich coś zwiewnego z dużą ilością warstwowego materiału. Tylko nie wiem czy będzie mi to pasować.. ; ( Jestem brunetką (ale moje włosy wpadają w lekką miedź, rudy), o naturalnie lekko ciemniejszej karnacji ;) Jakie kolory byście proponowały? :)
    I mam problem co do butów. Mam długą stopę (38/39) ale strasznie podobają mi się buty w stylu nud e, takie jakie były hitem wiosny, lata wszystkich gwiazd. Tylko nie wiem czy taki kolor nie powiększyłby stóp optycznie? I w ogóle jakie buty doradzacie, żeby stopa wydawała się krótsza? Dodam, że nie mogę sobie pozwolić na duży obcas bo będę znacznie wyższa od partnera :/.

wypisz wymaluj opis mnie ;D Nie muszę się już produkować ;] sukienkę już kupiłam (długą, do ziemi, zwiewną ;]), ale w kwestii butów bardzo chętnie posłucham porad ;)

12. P_at Początkująca

Napisano: 10 grudnia 2009, 15:22

Anaja napisał(a)

Jesli chcesz zmniejszyc stope to proponuje wszekliego rodzaju baletki i buty z zaokraglanym noskiem ;) dobrym trikiem jest tez duzy opcas ale jak sama mówisz to nie dla ciebie ;) A tak wogole to wcale nie masz duzej stopy!! Ja mam 164 cm i mam rozmiar 37/38

13. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 10 grudnia 2009, 17:52

dziewczyny a ja nie mam z kim iść na studniówke i jak na razie to jest to mój największy problem z tym związany :( nie wiem co mam robic a do poniedziałku trzeba juz pieniądze wpłacić :(

14. Anaja Nowicjuszka

Napisano: 10 grudnia 2009, 18:55

Ohh.. ale jednak nie pójdę na studniówkę w baletkach :( obcasz mogę sobie pozwolić taki około 4 cm, a co myślicie o tych butach nud-e? Powiększą optycznie nogę? I z jakimi kolorami je zestawić? :)

15. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 10 grudnia 2009, 19:57

Ja jadę po sukienkę w sobotę (od 9 do 18 w Warszawie, już się cieszę...:/)

I od wczoraj nastawiam się pozytywnie, że nie będę wyglądać we wszystkim jak prosiak :)

Znalazłam w internecie sklep, który niestety jest w Kaliszu :( ale mają sporo interesujących modeli, może któraś z Was coś wybierze:
    www.veroline.pl

Mnie przypadły do gustu te (w tym czerwona - po prostu idealna):

16. zensina Nowicjuszka

Napisano: 10 grudnia 2009, 21:25

hej czytałam większość tych komentarzy i mój może się wydawać podobny ale mam około 178 cm wzrostu chuda to jakoś bardzo nie jestem ;) mam brązowe oczy i jasnobrązowe włosy do ramion karnacja lekko brązowa wymarzyłam sobie taka sukienkę tylko nie wiem czy będzie mi pasowała i mam zamiar szyć tylko nie wiem jaki kolor najlepiej by mi pasował?

17. klaudia_ch5 Nowicjuszka

Napisano: 10 grudnia 2009, 23:28

Witam,
    mam 171cm, jestem raczej szczupła- troszeńkę brzuszek mi wystaje... i mam duży biust.
    Myślałam o sukience granatowej, bądź w kolorze czerwonego wina. Na pewno nie dłuższej niż do kolan.
    Co polecacie? Gdzie szukać?

18. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 11 grudnia 2009, 0:12

Blanca napisał(a)

[QUOTE=Judycia;44083]Ja mam swoją studniówkę pod koniec stycznia ale już mi się śni, że nie kupiłam sukienki i nie mam w czym iść :)
    Wypatrzyłam w necie taki sklepik i mam trzy typy. Błagam pomóżcie mi wybrać:

1. http://www.modbis.pl/product-pol-101-Mala-czarna-Paulina-Dopasowana-satynowa-suk...

2. http://www.modbis.pl/product-pol-100-Mala-czarna-Felicja-to-satynowa-sukienka-na...

3. http://www.modbis.pl/product-pol-12-Mala-czarna-sukienka-Grazyna-Seksowna-satyno...

Judycia rewelacyjne są wszystkie, też byłam w małej czarnej na studniówce, tylko ważne abyś podkreśliła ją ciekawymi dodatkami :)

Szalonej zabawy życzę wszystkim studniówkowym stylistkom :)

Ja proponuję czarno-czarną małą czarną :) w sensie bez tych białych wstawek. Do tego kolorowe dodatki: klasyczna czerwień, albo niebieskie ew. kobaltowe :)

19. Joan_Laza Nowicjuszka

Napisano: 11 grudnia 2009, 0:26

Hej ;) ja też w tym roku wybieram się na studniówkę.. i mam już w głowię wizję swojej sukienki...
    chcę wygladać a'la Zosia z Pana Tadeusza...
    trochę dziewczęcości, trochę kobiecości i 'szklacheckiej dostojności'. dobrze wygladam w sukienkach 'gorsetach'... i myslałam o czymś wiązanym w tyłu właśnie w gorset. kolor brudny róż-ecri. odcinana pod biustem pasem w talii... to moja wizja..
    ale pewnie dokładnie takiej nie znajdę.. więc.. może widziałyście cos w tym stylu? sukienka musi być delikatnie nad kolana. ;)

20. Anaja Nowicjuszka

Napisano: 11 grudnia 2009, 7:09

Blanco a mi się natomiast najbardziej podoba krociótka czarna sukienka z beżową górą ;) (nr. 2) śliczna i oryginalna, w samej czerni pojawi się pewnie duużo dziewczyn :) ) I do takiej samej sukienki mogłabyś zalożyć buciki które mi się szalenie podobaja ;D
    http://z.about.com/d/fashion/1/0/b/E/3/84202948_10.jpg
    :) )

I powiedzcie mi dziewczyny, wypada założyć na studniówkę białą sukienkę? ;) Bo zastanawiałam się nad czymś jasnym beż/biel ? :)