Sukienki na studniówkę 2013

1. orsi Nowicjuszka

Napisano: 16 grudnia 2009, 19:09

a jeszcze zapytam jak się czeszecie ??
    :)

2. labelle Nowicjuszka

Napisano: 16 grudnia 2009, 19:22

Ja myślałam nad falami lub lokami z wałków lub lokówki, pomimo tego, że naturalnie mam mocno kręcone włosy, ale tak będzie ładniej.
    Chciałabym to jakoś upiąć by wlosy nie lecialy mi na twarz i co ważne - nie chce mieć jakiejś bezsensownej grzywki, która w połowie imprezy będzie mokra i do niczego ;p
    Do całości może jakieś ozdoby pod kolor kreacji ;)
    Myśle, że dziewczęco, delikatnie i ładnie ;)

Coś mniej więcej w tym stylu:

http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-332.gif

http://www.fryzunie.pl/wp-content/uploads/2009/08/fryzury_dlugie_02.jpg

3. P_at Początkująca

Napisano: 16 grudnia 2009, 20:31

Ja tez własnie się zastanawiam bo ma dos krótkie włosy; mniej wiecej do zapięcia od stanika ;D i nie mam wogole pomysłu... nie chce miec grzywki bo tak jak mówi poprzedniczka w połowie imprezy bedzie cała mokra a ja bede wygladac jak odrzucony przeszczep, a jesli zakręce loki to moje włosy moga się bardzo skrócic... co radzicie ??

4. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 17 grudnia 2009, 18:34

kasiakatarzyna napisał(a)

Po głębszym zastanowieniu się chyba w końcu wiem czego chcę :) Sukienki odcinanej pod biustem na ramiaczka :) Byle nie krótka i mogłaby byc ciemniejsza :) Macie dziewczyny jakies propozycje ciekawe? :)

odradzalabym Ci odcinana pod biustem .. sama jestem gruszka i po prostu przy naszej figurze wyglada to tak, jakbysmy w ciazy byly! taki fason jest raczej dla jablek :) a dla nas ... hmm na pewno z talia i najlepiej w kolanko lub leciutenko przed :)

labelle napisał(a)

Ja myślałam nad falami lub lokami z wałków lub lokówki, pomimo tego, że naturalnie mam mocno kręcone włosy, ale tak będzie ładniej.
    Chciałabym to jakoś upiąć by wlosy nie lecialy mi na twarz i co ważne - nie chce mieć jakiejś bezsensownej grzywki, która w połowie imprezy będzie mokra i do niczego ;p
    Do całości może jakieś ozdoby pod kolor kreacji ;)
    Myśle, że dziewczęco, delikatnie i ładnie ;)

Coś mniej więcej w tym stylu:

http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-332.gif

http://www.fryzunie.pl/wp-content/uploads/2009/08/fryzury_dlugie_02.jpg

hehe a ja wlasnie chce miec grzywke ze wzgledu na mokre czolo :p (to musi masakrycznie na filmie wygladac .. ) a co do fryzury .. myslalam o tej np :) :

5. łucja17 Nowicjuszka

6. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 18 grudnia 2009, 19:59

hey! zakupilam taka wlasnie sukienke na studniowke lecz mam maly problem z doborem dodatkow...i wlasnie w tej sprawie pisze :) jakie dodatki bylyby najlepsze by sprawic zeby wygladac bardziej elegancko? z gory dziekuje za odp :) mile widzane zdjecia... btw czy nie jest za krotka?

7. tygrysiczka Nowicjuszka

Napisano: 18 grudnia 2009, 20:20

Monuuu napisał(a)

hey! zakupilam taka wlasnie sukienke na studniowke lecz mam maly problem z doborem dodatkow...i wlasnie w tej sprawie pisze :) jakie dodatki bylyby najlepsze by sprawic zeby wygladac bardziej elegancko? z gory dziekuje za odp :) mile widzane zdjecia...

Sukienka świetna :) znalazłam podobną w Tajly Weil i taką propozycję dodatków ;)

8. miranda Obeznana

Napisano: 18 grudnia 2009, 22:26

http://www.allegro.pl/item857204460_sukienka_suknia_m_38_s_36_studniowka_eleganc...
    Polecam, Dziewczyny :)

Tobie, Łucjo, radziłabym te szare sandały, szara kopertówka i np duże, wyraźne kobaltowe kolczyki, miodzio ;) .

9. kkkasiula9 Nowicjuszka

Napisano: 18 grudnia 2009, 22:56

Zirael napisał(a)

Ja jadę po sukienkę w sobotę (od 9 do 18 w Warszawie, już się cieszę...:/)

I od wczoraj nastawiam się pozytywnie, że nie będę wyglądać we wszystkim jak prosiak :)

Znalazłam w internecie sklep, który niestety jest w Kaliszu :( ale mają sporo interesujących modeli, może któraś z Was coś wybierze:
    www.veroline.pl

Mnie przypadły do gustu te (w tym czerwona - po prostu idealna):

Ta czerwona jest faktycznie cudna ja też chcę czerwoną tylko jeszcze nie wiem zy do kolana czy długą :D czerwona sukienka boska po prostu haha

10. kkkasiula9 Nowicjuszka

Napisano: 18 grudnia 2009, 22:59

19BaMbOoChA90 napisał(a)

odradzalabym Ci odcinana pod biustem .. sama jestem gruszka i po prostu przy naszej figurze wyglada to tak, jakbysmy w ciazy byly! taki fason jest raczej dla jablek :) a dla nas ... hmm na pewno z talia i najlepiej w kolanko lub leciutenko przed :)

hehe a ja wlasnie chce miec grzywke ze wzgledu na mokre czolo :p (to musi masakrycznie na filmie wygladac .. ) a co do fryzury .. myslalam o tej np :) :

śliczna fryzrka ja myślalam nad loczkami rozpuszczonymi male ta koncepcja mi sie bardziej podoba :) wrrr ładna fryzurka

11. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 18 grudnia 2009, 23:42

Dziewczyny, koczki,loczki są już niemodne. Ich czasy już dawno minęły. Radziłabym jakąś fryzurkę nowoczesną. Ja np. zamierzam mieć taką jak Doda na zdjęciu. Uważam,że jest bardzo ciekawa i wygodna.

12. tutti Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 1:10

moja ! :)
    bylam w kielcach, oczywiscie nic nie znalazlam, bylam w krakowie, owszem byly ladne kiecki od 600 wzwyz, no a troszke mi bylo szkoda, i bylam juz niezle zalamana, weszlam na strone butyk.pl zeby poszukac sobie butow i przez przypadek wpadlam na ta sukienke, jest cudna ;) nie chcialam czarnej, ale niestety nie znalazlam innej. przesylka za darmo, zamowilam w srode dzisiaj juz ja mam, ale moglam ja tez zwrocic do 10dni wiec zaryzkowalam i kupilam, i jest idelna. siega mi 'w kolano'

13. Takashima Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 2:46

Hej! Mam typowy dylemat studniówkowy, a mianowicie zastanawiam się, czy taka sukienka się nadaje na ten wyjątkowy wieczór i czy będzie mi pasować. Mam 164cm wzrostu i budowę hmm... Jestem szczupła i wysportowana, ale mam szerokie kości, co daje wrażenie masywności. Kolor włosów to bardzo ciemny brąz, oczu również. Ta sukienka bardzo mi się podoba, co prawda nie jestem zdecydowana co do koloru. Problemem jest fakt, iż góra jest zrobiona z bawełny, w połączeniu z krojem wygląda jak zwykła koszulka, a studniówka wymaga raczej bardziej wieczorowych materiałów, choć z drugiej strony ta prostota wydaje się być przełamana satynową tasiemką w pasie i tiulowym dołem. Dodatkowo jest to sukienka z allegro, więc nie wiem czy warto ryzykować. Jeśli chodzi o dodatki, to w przypadku łososiowego odcienia, myślałam o czarnych butach, czarnym żakiecie i np kobaltowej lub kremowej kopertówce, Do czarnej wybrałabym czarne buty, a resztę w różnych kolorach żywej zieleni. Co o tym sądzicie? :) :)

P.S. Przepraszam za chaotyczność, ale późna godzina robi swoje :D

14. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 11:54

myślę, że własnie przez tą bawełnianą górę sukienka jest bardziej klubowa niż balowa, a szkoda, bo jest naprawdę fajna

15. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 13:31

Sukienka ma fajny krój, ale ja bym ją założyła na sylwestra niż na studniówkę. :)

16. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 14:07

Ja sukienkę na studniówkę kupiłam w Vero Modzie. Buty w Via Roma. :) :)

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 19 grudnia 2009, 15:40

tutti napisał(a)

moja ! :)
    bylam w kielcach, oczywiscie nic nie znalazlam, bylam w krakowie, owszem byly ladne kiecki od 600 wzwyz, no a troszke mi bylo szkoda, i bylam juz niezle zalamana, weszlam na strone butyk.pl zeby poszukac sobie butow i przez przypadek wpadlam na ta sukienke, jest cudna ;) nie chcialam czarnej, ale niestety nie znalazlam innej. przesylka za darmo, zamowilam w srode dzisiaj juz ja mam, ale moglam ja tez zwrocic do 10dni wiec zaryzkowalam i kupilam, i jest idelna. siega mi 'w kolano'

świetna! kurcze, bałabym się kupić kieckę przez neta :( ((( ja jadę w pon na Kt, mam nadzieję, że kupię coś fajnego w odpowiedniej cenie .. ;)

dagmarka54 napisał(a)

Ja sukienkę na studniówkę kupiłam w Vero Modzie. Buty w Via Roma. :) :)

buty cudowneeeee!

kkkasiula9 napisał(a)

śliczna fryzrka ja myślalam nad loczkami rozpuszczonymi male ta koncepcja mi sie bardziej podoba :) wrrr ładna fryzurka

ja nie mogę małych bo mam okrągłą buzię, ale chętnie bym sobie zrobiła takie eleganskie afro ojjj ;p p

dagmarka54 napisał(a)

Dziewczyny, koczki,loczki są już niemodne. Ich czasy już dawno minęły. Radziłabym jakąś fryzurkę nowoczesną. Ja np. zamierzam mieć taką jak Doda na zdjęciu. Uważam,że jest bardzo ciekawa i wygodna.

dla Ciebie minęły bo lecisz ślepo za modą (i chyba Dodą też..), a dziewczyny tutaj raczej zainteresowane są tym by stosownie do okazji i atrakcyjnie wyglądać dobrze się przy tym czując ;) ) ktoś będzie chciał to zrobi sobie nowoczesnego irokeza aż do sufitu, ale nie wciskaj ludziom jaka to moda ważna jest bo potem widzi się na ulicach takie "fashion victims" ;)

18. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 16:29

Nie wciskam ludziom niczego, tylko uważam że warto coś innego zaprezentować. Nie mówię że lokom kategorycznie nie,bo to niemodne i nie lecę za modą i Dodą,a nawet jeśli to nie widzę w tym nic złego. Nie jestem wyrocznią,która każe wszystkim zrobić to co sobie zażąda. Po prostu doradziłam,żeby mieć coś innego,wyróżniającego się, bo znając życie 50% dziewczyn będzie miało loczki. :)
    I uważam,że fryzurka którą prawdopodobnie sobie zrobię jest stosowna do okazji, bo nie jest to np.gala rozdania Oskarów,gdzie muszę być jak dama ;P I sądzę że jest wygodna,bo nie będę się aż tak pocić,a że mam długie to akurat mi pasuje :) :) :)

19. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 16:38

hey! zakupilam taka wlasnie sukienke na studniowke lecz mam maly problem z doborem dodatkow...i wlasnie w tej sprawie pisze :) jakie dodatki bylyby najlepsze by sprawic zeby wygladac bardziej elegancko? z gory dziekuje za odp :) mile widzane zdjecia... btw czy nie jest za krotka?

20. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 19 grudnia 2009, 16:46

dagmarka54 napisał(a)

Nie wciskam ludziom niczego, tylko uważam że warto coś innego zaprezentować. Nie mówię że lokom kategorycznie nie,bo to niemodne i nie lecę za modą i Dodą,a nawet jeśli to nie widzę w tym nic złego. Nie jestem wyrocznią,która każe wszystkim zrobić to co sobie zażąda. Po prostu doradziłam,żeby mieć coś innego,wyróżniającego się, bo znając życie 50% dziewczyn będzie miało loczki. :)
    I uważam,że fryzurka którą prawdopodobnie sobie zrobię jest stosowna do okazji, bo nie jest to np.gala rozdania Oskarów,gdzie muszę być jak dama ;P I sądzę że jest wygodna,bo nie będę się aż tak pocić,a że mam długie to akurat mi pasuje :) :) :)

to jest tak, 50% będzie szła w kierunku wygody, być może tradycji, a druga połowa w kierunku mody więc rozkład jest równy i gwarancji, że będziesz jedyna w takiej fryzurze, też nie ma dużej :) ja mam zdanie, że nie ma co lecieć ślepo za modą, ofc, można poszukać nowych, kreatywnych rozwiązań, ale trzeba umieć dostosować to do siebie i okazji :) skoro Tobie to pasuje to ok, ja natomiast mam awersje do wyrażenia "to jest już nie modne" ;)

Monuuu napisał(a)

hmm moja propozycja to: beżowe szpilki w idealnym odcieniu karnacji (zlewające się z nią) + srebrne, długie kolczyki + pierścionek też srebrny + kopertówka w kolorze któregoś z odcienia na dolnej części sukienki lub czarną