Sukienki na studniówkę 2013

1. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 17:00

Monuuu napisał(a)

hey! zakupilam taka wlasnie sukienke na studniowke lecz mam maly problem z doborem dodatkow...i wlasnie w tej sprawie pisze :) jakie dodatki bylyby najlepsze by sprawic zeby wygladac bardziej elegancko? z gory dziekuje za odp :) mile widzane zdjecia... btw czy nie jest za krotka?

Sukienka ciekawa. Moim zdaniem nie jest za krótka,ale trochę biust zbytnio odsłonięty :) Ja bym do tego założyła długie srebrne kolczyki i jakąś srebrną bransoletkę grubszą (ewentualnie zamiast bransoletki duży pierścionek). Do tego torebkę hmm... może srebrną? Na bank będzie pasować czarna. :) Buty dałabym w kolorze ciemno-srebrnym bądź błyszczącym granatowym, taki jaki masz na sukience :)

2. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 17:01

19BaMbOoChA90 napisał(a)

to jest tak, 50% będzie szła w kierunku wygody, być może tradycji, a druga połowa w kierunku mody więc rozkład jest równy i gwarancji, że będziesz jedyna w takiej fryzurze, też nie ma dużej :) ja mam zdanie, że nie ma co lecieć ślepo za modą, ofc, można poszukać nowych, kreatywnych rozwiązań, ale trzeba umieć dostosować to do siebie i okazji :) skoro Tobie to pasuje to ok, ja natomiast mam awersje do wyrażenia "to jest już nie modne" ;)

Może źle się trochę wyraziłam. W każdym bądź razie nikomu niczego nie narzucam :P Każdy ma swoją studniówkę i życzę by każda wyglądała olśniewająco i czuła się świetnie w swojej kreacji :)

19BaMbOoChA90 napisał(a)

hmm moja propozycja to: beżowe szpilki w idealnym odcieniu karnacji (zlewające się z nią) + srebrne, długie kolczyki + pierścionek też srebrny + kopertówka w kolorze któregoś z odcienia na dolnej części sukienki lub czarną

Jak widać mamy zgodne pomysły ;]

3. miranda Obeznana

Napisano: 19 grudnia 2009, 17:10

Ja bym do tej sukienki ubrała czarne kryjące rajstopy i buty tegoż koloru, bo jest niestety trochę za krótka jak na studniówkę i trzeba ją "zrównoważyć". U nas dziewczyny nie mają sukienek krótszych niż kilka cm nad kolano, więc czułabym się na Twoim miejscu goło, no ale może u Was jest trochę inaczej.

4. łucja17 Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 19:39

miranda napisał(a)

Ja bym do tej sukienki ubrała czarne kryjące rajstopy i buty tegoż koloru, bo jest niestety trochę za krótka jak na studniówkę i trzeba ją "zrównoważyć". U nas dziewczyny nie mają sukienek krótszych niż kilka cm nad kolano, więc czułabym się na Twoim miejscu goło, no ale może u Was jest trochę inaczej.

matko.. bez przesady nie jest az tak krótka zeby sie w niej "Goło" czuc haha. mam podobnej długosci i mysle ze jest ok. to nie jest impreza w seminarium ;)

5. łucja17 Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 19:41

dagmarko
    śliczne buciki ;)

6. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 20:04

łucja17 napisał(a)

dagmarko
    śliczne buciki ;)

A dziękuję bardzo :)

7. morelka777 Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 21:01

a co myslicie dziewczyny o tej sukience ?? mysle sobie taka uszyc ;p ;p

8. karolina_17 Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 21:34

Ja mam 171 cm i własnie zamowiłam ta suknienke :)
    co sądzicie :) ?? ? pozdrawiam =*
    P.s. jakie fryzury robicie :P ?

9. tygrysiczka Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 22:19

miranda napisał(a)

Jeżeli dziewczyna jest zgrabna to dlaczego ma chować nogi pod długą sukienką! ;) Dziewczyny, jesteście młode i korzystajcie ;) Nie bójcie się nauczycieli, bo za kilka miesięcy odejdziecie ze szkoły i będziecie się śmiały, że nie malowałyście się, bo wychowawczyni się to nie podobało ;P macie już 18-lat, nie jesteście dziećmi i nie wierzcie w bajki, jakim to studniówka jest podniosłym wydarzeniem ;) no jest, ale tylko na początku ;) później, gdy alkohol i atmosfera zrobią swoje - nauczyciel nie będzie nauczycielem, ale takim samym imprezowiczem jak Wy ;) Najważniejsze na studniówce są dwie rzeczy - Wasze samopoczucie (czyt. świetna kreacja ;) i... wygodne buty do tańczenia ;)

10. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 22:27

tygrysiczka napisał(a)

Jeżeli dziewczyna jest zgrabna to dlaczego ma chować nogi pod długą sukienką! ;) Dziewczyny, jesteście młode i korzystajcie ;) Nie bójcie się nauczycieli, bo za kilka miesięcy odejdziecie ze szkoły i będziecie się śmiały, że nie malowałyście się, bo wychowawczyni się to nie podobało ;P macie już 18-lat, nie jesteście dziećmi i nie wierzcie w bajki, jakim to studniówka jest podniosłym wydarzeniem ;) no jest, ale tylko na początku ;) później, gdy alkohol i atmosfera zrobią swoje - nauczyciel nie będzie nauczycielem, ale takim samym imprezowiczem jak Wy ;) Najważniejsze na studniówce są dwie rzeczy - Wasze samopoczucie (czyt. świetna kreacja ;) i... wygodne buty do tańczenia ;)

Dokładnie, tak samo uważam. :)

11. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 22:28

morelka777 napisał(a)

a co myslicie dziewczyny o tej sukience ?? mysle sobie taka uszyc ;p ;p

Sukienka bardzo ładna. :)

12. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 22:29

karolina_17 napisał(a)

Ja mam 171 cm i własnie zamowiłam ta suknienke :)
    co sądzicie :) ?? ? pozdrawiam =*
    P.s. jakie fryzury robicie :P ?

Sukienka świetna. Tylko trzeba mieć troszkę biustu do niej :)

13. morelka777 Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 22:33

jezeli chodzi o fryzurke to zadnych kokow itp. wole postawic na cos bardziej naturalnego lekkie fale itp npcos takiego :)

14. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 19 grudnia 2009, 23:33

morelka777 napisał(a)

jezeli chodzi o fryzurke to zadnych kokow itp. wole postawic na cos bardziej naturalnego lekkie fale itp npcos takiego :)

Ładnie :) a jaka sukienka? :)

15. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 19 grudnia 2009, 23:45

Wielkie dzięki za propozycje i słowa otuchy co do długości :D

16. morelka777 Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 0:42

dagmarka54 napisał(a)

Ładnie :) a jaka sukienka? :)

dalam juz wczesniej taka fioletowa :) ale daje jeszcze raz

17. morelka777 Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 0:46

a tu mam inne propozycje :) moze ktorejs z was sie te propozycje przydadza jak nie na studniowke to na jakies wesele :)

18. morelka777 Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 0:53

:)

19. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 11:05

Tą kupiłam..
    Mi sie bardzo podoba (zdjęcie nie oddaje tego "czegoś")
    Wiele osob krytykuje... pewniwe zwolenniczki dlugich balowych .. w długiej i balowej to ja tylko i wylacznie chce wystąpić na moim ślubie :)
    A na Studniowce i innych imprezach chce nalozyć co mi sie podoba a nie co jest narzucane :)

20. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 11:11

Monuuu napisał(a)

hey! zakupilam taka wlasnie sukienke na studniowke lecz mam maly problem z doborem dodatkow...i wlasnie w tej sprawie pisze :) jakie dodatki bylyby najlepsze by sprawic zeby wygladac bardziej elegancko? z gory dziekuje za odp :) mile widzane zdjecia... btw czy nie jest za krotka?

Widze że mamy troche podobne :) ja kupuje sobie chyba półbuty nie ze szpicem tylko z zaokrąglonym albo jak na zdjęciu z palcem lub bez :) CAŁE czarne.. MNIEJSZY OBCAS :d
    Przy czym jakaś srebrną bransoletka i jakieś takie większe srebrne koczyki - na szyje nic nie daje jakoś m nie to drażni