Sukienki na studniówkę 2013

1. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 11:12

kaqqq napisał(a)

Tą kupiłam..
    Mi sie bardzo podoba (zdjęcie nie oddaje tego "czegoś")
    Wiele osob krytykuje... pewniwe zwolenniczki dlugich balowych .. w długiej i balowej to ja tylko i wylacznie chce wystąpić na moim ślubie :)
    A na Studniowce i innych imprezach chce nalozyć co mi sie podoba a nie co jest narzucane :)

bardzo odważna :)

2. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 11:23

tinasik napisał(a)

bardzo odważna :)

Czy ja wiem :) ile dziewczyn będzie miało małą czarną bez ramiączek i równie krótką tyle że obcisłą ? :)
    w kozakach tez dziwnie ona wygląda :)
    niedawno tu jakaś dziewczyna klejała kompozycje z tego sklepu :d właśnie z nią :)

3. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 11:43

:)

4. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 20 grudnia 2009, 12:15

morelka777 napisał(a)

dalam juz wczesniej taka fioletowa :) ale daje jeszcze raz

Faktycznie, nawet pisałam że ładna ;]

5. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 20 grudnia 2009, 12:16

kaqqq napisał(a)

Widze że mamy troche podobne :) ja kupuje sobie chyba półbuty nie ze szpicem tylko z zaokrąglonym albo jak na zdjęciu z palcem lub bez :) CAŁE czarne.. MNIEJSZY OBCAS :d
    Przy czym jakaś srebrną bransoletka i jakieś takie większe srebrne koczyki - na szyje nic nie daje jakoś m nie to drażni

Heh, tylko te na zdjęciu kosztują 2 tysiące :D

6. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 20 grudnia 2009, 12:17

morelka777 napisał(a)

:)

Z tych zestawow podoba mi się najbardziej pierwsza.

7. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 20 grudnia 2009, 12:18

kaqqq napisał(a)

Tą kupiłam..
    Wiele osob krytykuje... pewniwe zwolenniczki dlugich balowych .. w długiej i balowej to ja tylko i wylacznie chce wystąpić na moim ślubie :)
    A na Studniowce i innych imprezach chce nalozyć co mi sie podoba a nie co jest narzucane :)

Hmm, nawet ładna,ale jakoś to marszczenie po bokach, przy kieszeniach... Ważne że tobie się podoba :)

8. tutti Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 13:10

ta sukienka jest ładna, ale ja to bym chciala zeby tak w tancu falowala, nawet nie wiecie jakie to fajne :D dlatego nie wybralabym takiej obcislej.nie krytykuje ja wiem ze taka jest moda, ale studniowka to nie jest impreza w clubie, to bal i nic tego nie zmieni :)

9. Takashima Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 13:17

A co sądzicie o tej sukience?

10. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 13:55

Takashima napisał(a)

H&M? ;] całkiem ładna, fajne jest to wykończenie na dole. troszkę luźna, ale jesteś szczupła więc powinno być ok :)

11. tutti Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 13:57

Takashima napisał(a)

nie jestem pewna czy jest odpowiednia do Twojej figury, coś mi nie gra. może to wina zdjęcia..

12. labelle Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 14:20

ja tez myśle, że tak troche średnio.

13. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 16:22

Takashima napisał(a)

No h&m oglądałam ja.. :)
    Ładna jest ale taka piżamowa :) )

14. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 16:26

Te marszczenia chyba likwiduje.O początku były takie zamiary :) ale kieszenie chce zostawić.

Jak już napisałam taka długą balową, żeby falowała chce tylko na wesele :)

15. tutti Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 16:56

krotkie tez faluja :)

kurcze nie wiem jak to zestawic, od razu mowie ze turkus odpada bo moja kolezanka ma czarno-turkusowy zestaw. myslalam o kolorowych platformach, bransoletki i kolczyki czarne, a paznokcie moze w kolorze butow. albo biale platformy? widzialam tez czarne platformy, ale nie wiem jakie do tego dodatki dobrac, nie mam jeszcze pomyslu bo nie bylam 'na miescie' :D

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 20 grudnia 2009, 18:13

Takashima napisał(a)

hmm nie jest zła, ale mnie np. nie powala :)

kaqqq napisał(a)

Tą kupiłam..

bez obrazy, ja taką ubrałabym tylko na imprezkę, a nie studniówkę .. nie ma co skakać ze skrajności w skrajność, myślę, że trochę przesadziłaś (zwłaszcza tym motywem zwierzęcym) choć każdy ubiera się w to, co uważa za stosowne ;)

tutti napisał(a)

krotkie tez faluja :)

kurcze nie wiem jak to zestawic, od razu mowie ze turkus odpada bo moja kolezanka ma czarno-turkusowy zestaw. myslalam o kolorowych platformach, bransoletki i kolczyki czarne, a paznokcie moze w kolorze butow. albo biale platformy? widzialam tez czarne platformy, ale nie wiem jakie do tego dodatki dobrac, nie mam jeszcze pomyslu bo nie bylam 'na miescie' :D

no kurka, nie mogę się napatrzeć na tą kieckę, cudowna! a ja bym założyła czarne, lakierowane szpilencje + srebrna kopertówka ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość tutti

17. Evelyne Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 18:14

Myślałam o tej : http://www.allegro.pl/item859113083_przepiekna_i_wyjatkowa_rozmiar_m.html#galler...
    lub tej : http://www.allegro.pl/item859051848_zmyslowa_mini_rozmiar_m.html#gallery .

studniówkę mam 23go stycznia, a pomysłów brak :

18. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 20 grudnia 2009, 18:18

[QUOTE=Evelyne;45896]Myślałam o tej : http://www.allegro.pl/item859113083_przepiekna_i_wyjatkowa_rozmiar_m.html#galler...
    lub tej : http://www.allegro.pl/item859051848_zmyslowa_mini_rozmiar_m.html#gallery .

studniówkę mam 23go stycznia, a pomysłów brak :

19. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 18:20

kaqqq napisał(a)

Widze że mamy troche podobne :) ja kupuje sobie chyba półbuty nie ze szpicem tylko z zaokrąglonym albo jak na zdjęciu z palcem lub bez :) CAŁE czarne.. MNIEJSZY OBCAS :d
    Przy czym jakaś srebrną bransoletka i jakieś takie większe srebrne koczyki - na szyje nic nie daje jakoś m nie to drażni

ja wlasnie sie zastanawialam zeby do tej mojej sukienki dac takie buty jak ponizej :) co o nich sadzicie?
    a co do bizuterii to tez cos srebrnego :)

20. tutti Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 18:44

Monuuu napisał(a)

ja wlasnie sie zastanawialam zeby do tej mojej sukienki dac takie buty jak ponizej :) co o nich sadzicie?
    a co do bizuterii to tez cos srebrnego :)

jesli chodzi o dlugosc sukienek, to dziewczyny jesli studniowka jest Wasza to pamietajcie o tym ze bedziecie miec ponczochy tudziez rajstopy i podwiazke, a jak patrze na niektore naprawde piekne sukienki aczkolwiek mega krotkie jak na taka okazje to sie zastanawiam jak to ukryjecie ;)

przymierzalam te pierwsze tylko gladkie w krk humanicu i wlasnie tez o nich myslalam :) masz sukienke krotka i obcisla, wiec mysle ze platformy moga byc przesada, (a w ogole to ta sukienka pasuje do tych butkow co masz na sobie bardzo mi sie podoba takie polaczenie :) ) ja poszlabym w klasyke np: