Sukienki na studniówkę 2013

1. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 19:10

tutti napisał(a)

przymierzalam te pierwsze tylko gladkie w krk humanicu i wlasnie tez o nich myslalam :) masz sukienke krotka i obcisla, wiec mysle ze platformy moga byc przesada, (a w ogole to ta sukienka pasuje do tych butkow co masz na sobie bardzo mi sie podoba takie polaczenie :) ) ja poszlabym w klasyke np:

tylko ze te kremowe butki ktore sa na zdjeciu rowniez sa na platformie...

2. tutti Nowicjuszka

Napisano: 20 grudnia 2009, 19:16

Monuuu napisał(a)

nie wiem bo nie widac, ale chodzilo mi o kolor. ;)

3. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 21 grudnia 2009, 0:15

Monuuu napisał(a)

Ja na Twoim miejscu założyłabym do tej sukienki buty odkryte. Np. coś takiego...

4. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 21 grudnia 2009, 10:26

kiecka jest rzeczywiście z h&m i kosztuje ok 150zl

5. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 21 grudnia 2009, 16:56

Hej, jestem tutaj nowa. Chcialam sie zorintowac czy bedziecie malowac sie same, czy u jakies kosmetyczki; i ile taka wizyta bedzie was mniej wiecej kosztowac?

Z gory dzieki za odpowiedz.

6. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 21 grudnia 2009, 17:08

[QUOTE=magda_91;45946]Hej, jestem tutaj nowa. Chcialam sie zorintowac czy bedziecie malowac sie same, czy u jakies kosmetyczki; i ile taka wizyta bedzie was mniej wiecej kosztowac?

mnie maluje kolezanka ...bo super jej to wychodzi...a kosmetyczka moze nie zrozumiec jak chciałabym byc pomalowana ;p pozatym juz cwiczymy makijaze ;p

7. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 21 grudnia 2009, 17:28

no mnie corka kolaznki mamy wizazystka wiec tez bede mogla jej powiedziec jakie mam wymagania i jak cos mi sie nie bedzie podobac to zmienimy wiec najlepiej w znajomynm gronie. Wydaje mi sie ze taki profesjonalny makijaz bedzie pozadniejszy, podklad np nie splynie podczas zabawy i nie bede sie swiecic.

8. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 21 grudnia 2009, 17:35

A co powiecie na taka sukienke ? HA HA :D mysle, że obrazem bylby piekny dlugie suknie walc i ja :D

9. basiadr Nowicjuszka

Napisano: 21 grudnia 2009, 19:12

Witam ;) jestem nowa :D i mam problem bo nie mam pomysłu na swoją sukienkę na studniówkę ;/ na bank nie pójdę w jakiejś pięknej balowej suknie typu wesele... ani bombka bo to nie moj gust;/ moze widzialyscie jakies fajne sukienki ?? ;>

10. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 21 grudnia 2009, 21:10

basiadr napisał(a)

Witam ;) jestem nowa :D i mam problem bo nie mam pomysłu na swoją sukienkę na studniówkę ;/ na bank nie pójdę w jakiejś pięknej balowej suknie typu wesele... ani bombka bo to nie moj gust;/ moze widzialyscie jakies fajne sukienki ?? ;>

Najlepiej by było jakbyś określiła co mniej więcej Cię interesuje to można będzie coś doradzić :)

11. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 21 grudnia 2009, 22:45

kaqqq napisał(a)

Tą kupiłam..
    Mi sie bardzo podoba (zdjęcie nie oddaje tego "czegoś")
    Wiele osob krytykuje... pewniwe zwolenniczki dlugich balowych .. w długiej i balowej to ja tylko i wylacznie chce wystąpić na moim ślubie :)
    A na Studniowce i innych imprezach chce nalozyć co mi sie podoba a nie co jest narzucane :)

Ja bynajmniej NIE jestem zwolenniczką długich, balowych, krynolinowych sukni, przeciwnie- sama kupuję sukienkę lekko przed kolanko, ale wg mnie (bez obrazy) ta sukienka kompletnie nie nadaje się na studniówkę. Jednak to jest jedyna taka noc w życiu i nie chciałabym, żeby przy każdym ruchu tanecznym sukienka podjeżdżała mi do góry, a wszyscy widzieli moje cztery litery...;/. Poza tym, jak zlikwidujesz marszczenia, to cały fason sukienki szlag trafi i będzie to wyglądało, jakbyś do krótkiego gorsetu ubrała spódnicę ołówkową w panterkę...
    Jak dla mnie wybór kompletnie nieadekwatny do okazji, ale to Tobie ma się podobać, jeśli jesteś pewna, ze będziesz się w niej czuła swobodnie i nie będzie krępowała Twoich ruchów- ok :}

12. eN_cafe Początkująca

Napisano: 21 grudnia 2009, 23:29

cześć Dziewczyny :) dawno mnie tutaj nie było :) mam pytanie trochę nie z tej beczki, bo dotyczące dodatków partnera. główkuje i główkuje, nic nie mogę wymyślić :p mam nadzieję że pomożecie :)

na studniówkę ubieram małą czarną, dodatki (buty, bransoletka i kolczyki) planuję w kolorze fioletowym. akurat mam taki zestaw dodatków i nie chcę wydawać dodatkowych pieniędzy na inne. problem w tym, że mój TŻ ma garnitur ciemno brązowy w delikatne, nieco jaśniejsze paseczki. zastanawiam się, jak dobrać koszulę i krawat, żebyśmy nie wyglądali jak Flip i Flap :P myślicie, że te moje fioletowe dodatki przejdą w tym zestawieniu, czy jednak nie będzie się to dobrze prezentowało? z góry dzięki za wszystkie rady :)

13. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 22 grudnia 2009, 0:52

LookingForAngels napisał(a)

Ja bynajmniej NIE jestem zwolenniczką długich, balowych, krynolinowych sukni, przeciwnie- sama kupuję sukienkę lekko przed kolanko, ale wg mnie (bez obrazy) ta sukienka kompletnie nie nadaje się na studniówkę. Jednak to jest jedyna taka noc w życiu i nie chciałabym, żeby przy każdym ruchu tanecznym sukienka podjeżdżała mi do góry, a wszyscy widzieli moje cztery litery...;/. Poza tym, jak zlikwidujesz marszczenia, to cały fason sukienki szlag trafi i będzie to wyglądało, jakbyś do krótkiego gorsetu ubrała spódnicę ołówkową w panterkę...
    Jak dla mnie wybór kompletnie nieadekwatny do okazji, ale to Tobie ma się podobać, jeśli jesteś pewna, ze będziesz się w niej czuła swobodnie i nie będzie krępowała Twoich ruchów- ok :}

Dobrze powiedziane. Zgadzam się w 100%.

14. djdeli Nowicjuszka

15. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 14:29

nie wiem czy to dobry pomysł...tzn sukienka na studniówkę jako prezent, może dlatego, że te sukienki mi się nie podobają i są wg mnie kiczowate i tandetne

16. siuxwawa Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 14:38

jedyna ładna i wygladajaca w miare przyzwoicie to dla mnie czerwona z ostatniego linka, reszta sukienek jest brzydka i jakaś taka za bardzo błyszcząca i jak wyzej napisano tandetna

17. djdeli Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 14:51

Małe sprostowanie to ma być prezent nie na jej studniówke tylko ona idzie ze mną :P a mniej wiecej znam jej gust bo ostatnio oglądaliśmy razem sukienki.
    O tą czerwoną w drugim linku chodziło?
    http://allegro.pl/item850163599_sukieneczka_kobieca_dwuwarstwowaz_kokarda_nawymi...
    EDIT: Już wiem o którą czerwoną. W tym ostatnim linku to tylko dwa pierwsze zdjęcia dotyczą tej aukcji

18. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 16:18

djdeli a nie myslales zeby wybrac sie z nia na zakupy i po prostu kupic jej taka jak jej sie spodoba ?? Bardziej bezpieczne rozwiazanie moim zdaniem :) Bo mimo wszystko moze sie zdarzyc ze nie trafisz w jej gust i sukienka nie bedzie sie jej podobac. No ale decyzja nalezy do ciebie :)

19. mainti Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 17:44

Hej dziewczyny :) Potrzebuję rady ;]
    Mam sukienkę grafitową (w tak ciemnym odcieniu, że wygląda prawie jak czarna). Myślę nad dodatkami. Wiem, że pasowałaby czerwień lub fiolet. Z tym, że sukienka nie jest prosta(raczej dość strojna sama w sobie), ma kilka marszczeń i jeden srebrny element, więc nie chcę wyglądać jak choinka dorzucając do tego jeszcze kolorów tęczy ;]
    Co radzicie?

Myślałam nad srebrnymi butami, srebrnymi wiszącymi kolczykami i srebrną kopertówką. Wisiorki odpadają, bo kiecka ma dekolt na jedno ramię ;)
    Będzie smętnie, czy całkiem okay?

20. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 19:42

a czy sukienka jest matowa czy błyszcząca? najlepiej będzie jeśli wrzucisz jej zdjęcie. srebrne dodatki to dobry pomysł (chociaz nie wiem czy buty w tym kolorze to już nie przesada) myślę, że do grafitu pasuje taki niebieski jak na zdjęciu (tylko troszkę ciemniejszy) lub po prostu czarny ;]