Sukienki na studniówkę 2013

1. iwonka6315 Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 20:00

Ja bym chciała miec taka sukienke bardzo mo sie podoba i wydaje mi sie ze jest teraz modna tylko nie wiem gdzie moge kupic taka sukienke

2. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 22 grudnia 2009, 22:38

Dziewczyny! Kupiłam :)

Nigdy takiej nie chciałam, bo przypominała mi bombkę, ale ta mnie urzekła.. ;)
    powiedzcie co o niej myślicie i jakiego koloru dodatki by do niej pasowały..
    Oczywiscie buty bedą inne, te są stare, założone tylko do zdjęcia.

3. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 22 grudnia 2009, 22:49

mainti napisał(a)

Hej dziewczyny :) Potrzebuję rady ;]
    Mam sukienkę grafitową (w tak ciemnym odcieniu, że wygląda prawie jak czarna). Myślę nad dodatkami. Wiem, że pasowałaby czerwień lub fiolet. Z tym, że sukienka nie jest prosta(raczej dość strojna sama w sobie), ma kilka marszczeń i jeden srebrny element, więc nie chcę wyglądać jak choinka dorzucając do tego jeszcze kolorów tęczy ;]
    Co radzicie?

Myślałam nad srebrnymi butami, srebrnymi wiszącymi kolczykami i srebrną kopertówką. Wisiorki odpadają, bo kiecka ma dekolt na jedno ramię ;)
    Będzie smętnie, czy całkiem okay?

Wydaje mi się,że będzie bardzo ok :)

4. eN_cafe Początkująca

Napisano: 22 grudnia 2009, 23:02

Kriss napisał(a)

Witam wszystkie stylistki maturzystki i nie tylko. Ja na swój pierwszy bal zdecydowałam się na małą czarną i w brew pozorom nie jest to łatwy wybór jak może się niektórym wydawać. Chciałabym prosić Was o opinię, która z moich propozycji Wam się podoba i jakie założyłybyście dodatki.

http://modbis.pl/product-pol-118-Mala-czarna-sukienka-Tatiana-Satynowa-kreacja-z...

http://modbis.pl/product-pol-36-Mala-czarna-sukienka-Halina-II-Satynowa-bombka-z...

W oczekiwaniu na opinie pozdrawiam

chociaż nie jestem fanką bombek, jeżeli figura Ci na to pozwala, zdecydowanie wybierz drugą sukienkę. jest delikatniejsza od pierwszej, swobodniejsza. tak naprawdę do małej czarnej możesz dobrać dodatki w niemal każdym kolorze, ważne, żeby podkreślały charakter sukienki.

do bombki z białym 'pasem' najbardziej pasuje mi coś klasycznego. wybrałabym delikatne, czarne kolczyki i bransoletke. ze względu na odsłonięte ramiona, możesz założyć naszyjnik. delikatny i czarny :P buty czarne, torebka też. może być też jakaś skromna, ale wyrazista ozdoba do włosów w kolorze białym. albo czarne buty i torebka, ale delikatny naszyjnik z perełek i taka bransoletka. bardzo klasycznie i prosto, ale myślę, że ładnie by wyglądało. jeżeli chcesz to trochę przełamać, to proponuję czerwone dodatki.

co do pierwszej sukienki - buty, torebka, wyrazisty pierścionek, delikatne, małe kolczyki, które tylko będą 'mienić się' w uchu :D ze względu na zabudowaną górę sukienki. i koniecznie spięte włosy. no i dodatki w jakimś kolorze, bo będzie za smutno jeżeli wybierzesz czarne.

5. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 22 grudnia 2009, 23:58

Kriss napisał(a)

Witam wszystkie stylistki maturzystki i nie tylko. Ja na swój pierwszy bal zdecydowałam się na małą czarną i w brew pozorom nie jest to łatwy wybór jak może się niektórym wydawać. Chciałabym prosić Was o opinię, która z moich propozycji Wam się podoba i jakie założyłybyście dodatki.

http://modbis.pl/product-pol-118-Mala-czarna-sukienka-Tatiana-Satynowa-kreacja-z...

http://modbis.pl/product-pol-36-Mala-czarna-sukienka-Halina-II-Satynowa-bombka-z...

W oczekiwaniu na opinie pozdrawiam

http://www.stylistka.pl/mala-czarna-z-czym-ja-nosic/ :)

6. musze Nowicjuszka

Napisano: 23 grudnia 2009, 13:46

iwonka6315 napisał(a)

Ja bym chciała miec taka sukienke bardzo mo sie podoba i wydaje mi sie ze jest teraz modna tylko nie wiem gdzie moge kupic taka sukienke

Sliczna jest bardzo mi sie podoba taka delikatna i orginalna nie wiecie gdzie mozna ja kupic?

7. tutti Nowicjuszka

8. Evil Nowicjuszka

Napisano: 23 grudnia 2009, 19:04

hey szukam sukienki na jedno ramie najlepiej granatową lub różową kończaca sie nad kolanami i niestety nie zauwazylam tak owej w galerii handlowej moze ktos pomoze?

9. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 23 grudnia 2009, 23:57

Evil - nie wiem, czy kojarzysz, ale niedawno River Island miało w kolekcji takową sukieneczkę, miała ją na sobie m.in. Kasia Cichopek i Karolina (chyba tak jej na imię?) Malinowska. Poszperaj na allegro, może uda Ci się ją "upolować". Ewentualnie zawsze możesz zgapić odpowiadający Ci fason i poprosić krawcową o uszycie takiej kiecki. Ja szyłam chabrową na jedno ramię, odcinaną czarnym, szerokim pasem w talii z satyny i zapłaciłam za szycie 40 zł, a sukienką się wszyscy zachwycali :]

Niżej fotka sukienki z River Island

10. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 24 grudnia 2009, 0:27

Evil napisał(a)

hey szukam sukienki na jedno ramie najlepiej granatową lub różową kończaca sie nad kolanami i niestety nie zauwazylam tak owej w galerii handlowej moze ktos pomoze?

Sukienkę na jedno ramię szukaj albo w River Island albo Bolero :)

11. ktoss90 Nowicjuszka

Napisano: 24 grudnia 2009, 11:51

http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=859836499

Śliczna

12. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 24 grudnia 2009, 14:55

tusia513 napisał(a)

Witam :)
    Tak jak wszystkie forumowiczki w przyszłym roku czeka mnie studniówka :)
    Sukienkę już mam zamówioną (zdjęcie). Mam jednak problem z butami i dodatkami, ponieważ nie wiem co by do niej pasowało. Myślałam o butach w kolorze sukienki plus jakieś czarne dodatki. Jeżeli mogłybyście mi pomóc, byłabym bardzo wdzięczna. Dobrze byłoby, gdybyście mogły dodać zdjęcia plus adresy sklepów :)

Z góry dzięki ;)

a gdyby tak zamiast czarnych dodatków brązowe... taka czekolada hmmm? wydaje mi się że nie jest to zły pomysł :) a do tego dodaje naszyjnik... mi sie ogromnie podoba nie wiem czy Tobie przypadnie do gustu ale warto zobaczyć :)

13. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 24 grudnia 2009, 14:59

karolla01 napisał(a)

wiem ze już kilkaset osób zadawało to pytanie,ale powtórzę się. Nie wiem jaka sukienkę wybrać na studniówkę. Jestem dość wysoka(173cm),średnio szczupła ważę ok.58kg, mam ładne nogi i biust, ale cierpię z powodu okropnych boczków i szerokich bioder. Nie wiem na jaki fason się zdecydować.

W takiej sytuacji proponuję zwiewną odcinaną pod biustem sukienkę a potem puszczoną albo ... z falbanami :) są śliczne, wyeksponują biust, odsłonią nogi a ukryją boczki i bedziesz wyglądać zjawiskowo :) przynajmniej tak myśle ;) przymierz kilka i zobaczysz w czym Ci bedzie najlepiej :) powodzenia.

14. malutka_martynka Nowicjuszka

Napisano: 24 grudnia 2009, 18:21

Jak szukacie sukienek, czy dodatków na studniówke, sprawdzcie sobie sklep BeGORGEOUS.eu: http://www.begorgeous.eu/, mają ciekawe propozycje, moze się wam coś spodoba.

15. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 24 grudnia 2009, 20:55

ceny troche wyjechane w kosmos -.-

16. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 24 grudnia 2009, 23:56

evelajna napisał(a)

ceny troche wyjechane w kosmos -.-

...no odrobinkę ;p

17. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 25 grudnia 2009, 0:50

weronika777 napisał(a)

W takiej sytuacji proponuję zwiewną odcinaną pod biustem sukienkę a potem puszczoną albo ... z falbanami :) są śliczne, wyeksponują biust, odsłonią nogi a ukryją boczki i bedziesz wyglądać zjawiskowo :) przynajmniej tak myśle ;) przymierz kilka i zobaczysz w czym Ci bedzie najlepiej :) powodzenia.

Uważam, że przy szerokich biodrach falbany odpadają,ponieważ będą dodatkowo poszerzać. Chyba, że jakieś delikatne falbanki przy biuście. Przy szerokich bioderkach powinnaś szukać sukienki odcinanej pod biustem, ewentualnie w talii, ale tu też trzeba uważać. :)

18. Evil Nowicjuszka

Napisano: 25 grudnia 2009, 1:29

Na jaką figurę się nadaje ta sukienka?
    Ja mam raczej waskie biodra i odstający brzuch. Mam 160cm i waże 55kg (chociaż po światecznych obrzarstwach moze mi przybyć conieco).

19. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 25 grudnia 2009, 11:40

Evil napisał(a)

Na jaką figurę się nadaje ta sukienka?
    Ja mam raczej waskie biodra i odstający brzuch. Mam 160cm i waże 55kg (chociaż po światecznych obrzarstwach moze mi przybyć conieco).

Moim zdaniem ta sukienka pasuje na osobę wysoką. Raczej o szerszych ramionach,ponieważ to ścięcie tuszuje to. No i przede wszystkim nie na osobę o szerokich biodrach, bo marszczenia przy kieszeniach dodatkowo poszerzą.

20. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 25 grudnia 2009, 14:20

dagmarka54 napisał(a)

Uważam, że przy szerokich biodrach falbany odpadają,ponieważ będą dodatkowo poszerzać. Chyba, że jakieś delikatne falbanki przy biuście. Przy szerokich bioderkach powinnaś szukać sukienki odcinanej pod biustem, ewentualnie w talii, ale tu też trzeba uważać. :)

wiesz, to też zależy od faktury falban, ja np. jestem gruszką, a powiem Ci, że wiele sukienek czy spódnic z falbanami na biodrach lub całe w falbanach genialnie na mnie leżały :) jedynie o czym powinny gruchy pamiętać to to, że falbany, owszem, mogą nosić jednak gdy zobaczą takie, co są bardzo cienkie, gęsto ich lub sterczą na boki, niech lepiej odwracają wzrok bo to nie dla nich ;p