Sukienki na studniówkę 2013

1. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 25 grudnia 2009, 14:27

Evil napisał(a)

Na jaką figurę się nadaje ta sukienka?
    Ja mam raczej waskie biodra i odstający brzuch. Mam 160cm i waże 55kg (chociaż po światecznych obrzarstwach moze mi przybyć conieco).

na szczupłą i wysoką posiadającą choć trochę biustu .. choć, jesli masz długie nogi to może utrzyma ona fason :) ogólnie pasowałaby Ci, ale nie wiem czy uda Ci się ukryć brzuszek :)

2. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 25 grudnia 2009, 15:57

weronika777 napisał(a)

a gdyby tak zamiast czarnych dodatków brązowe... taka czekolada hmmm? wydaje mi się że nie jest to zły pomysł :) a do tego dodaje naszyjnik... mi sie ogromnie podoba nie wiem czy Tobie przypadnie do gustu ale warto zobaczyć :)

gdzie takie koraliki/naszyjnik znajde ?? swietne są!

3. vaiola Nowicjuszka

Napisano: 25 grudnia 2009, 20:35

Witam wszystkie maturzystki :) Jestem tutaj nowa i mam problem z doborem sukienki i dodatków do swojej figury. Mam 177cm wzrostu, niebieskie oczy, ciemnobrązowe włosy, jasną karnację, jestem typową gruchą. Chciałabym wyglądać na niższą, ale jednocześnie założyć długą suknię.. Czy wszystkie suknie do ziemi wydłużają sylwetkę?

4. emkaba Nowicjuszka

Napisano: 25 grudnia 2009, 20:42

Nie wiecie gdzie można znaleźć czarną sukienkę z tzw. bufkami, tak przed kolano?.

5. AnnaZne Nowicjuszka

Napisano: 25 grudnia 2009, 21:49

czesc :-)
    zostalam zaproszona na studniowke.. mamy ja juz 5 stycznia(ze wzgledu na szkole sportowa) sukienke mam. tylko nie mam zadnych do dodatkow! moga byc srebne albo czarne? kolega bedzie mial szary garnitur..
    a tak pozatym mam 161cm, troszke szerokie ramiona(trenuje) gorna czesc mojego ciala jest bardzo szczupla, tylko nogi nie sa najszczuplejsze, ale nie jest zle. :) jestem brunetka. wiec wydaje mi sie, ze sukienka takiej dlugosci jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie.
    prosze o pomoc! ;-) )))
    z gory dziekuje.
    prezentuje wam moja sukienke, jest troszke ciemniejsza niz na zdjeciu.

6. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 25 grudnia 2009, 23:59

19BaMbOoChA90 napisał(a)

wiesz, to też zależy od faktury falban, ja np. jestem gruszką, a powiem Ci, że wiele sukienek czy spódnic z falbanami na biodrach lub całe w falbanach genialnie na mnie leżały :) jedynie o czym powinny gruchy pamiętać to to, że falbany, owszem, mogą nosić jednak gdy zobaczą takie, co są bardzo cienkie, gęsto ich lub sterczą na boki, niech lepiej odwracają wzrok bo to nie dla nich ;p

Chodziło mi o takie mocno odstające falbany, takie grube też nie bardzo. Chociaż to też na każdym inaczej wygląda :)

7. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 26 grudnia 2009, 0:01

AnnaZne napisał(a)

zostalam zaproszona na studniowke.. mamy ja juz 5 stycznia(ze wzgledu na szkole sportowa) sukienke mam. tylko nie mam zadnych do dodatkow! moga byc srebne albo czarne? kolega bedzie mial szary garnitur..
    a tak pozatym mam 161cm, troszke szerokie ramiona(trenuje) gorna czesc mojego ciala jest bardzo szczupla, tylko nogi nie sa najszczuplejsze, ale nie jest zle. :) jestem brunetka. wiec wydaje mi sie, ze sukienka takiej dlugosci jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie.
    prosze o pomoc! ;-) )))
    z gory dziekuje.

Ja do tej sukienki dałabym bardzo kontrastowe dodatki, np żółtą torebkę-kopertówkę. Buty w kolorze sukienki. Biżuterię raczej srebrną bądź jakąś ciemną.

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 26 grudnia 2009, 11:55

AnnaZne napisał(a)

prosze o pomoc! ;-) )))
    z gory dziekuje.

przymierzałam ją w wersji czarnej, jest świetna :) ) masz chyba podobną figurę do mnie (grubsza dolna część ciała) więc podejrzewam, że tak jak ja, bardzo dobrze w niej wyglądasz :) ja bym założyła szpilki w kolorze skóry (by nóżki wydłużyć), srebrne, długie kolczyki, może srebrny naszyjnik i srebrny pierścionek, kopertówkę czarną lub srebrną :)

P.S. A JA MAM PYTANIE DZIEWCZYNKI, OTÓŻ KUPIŁAM DŁUGĄ, SZYFONOWĄ, ODCINANĄ POD BIUSTEM, FIOLETOWĄ KIECKE Z ORSAY'A I NIE WIEM ZA BARDZO JAK SKOMPONOWAĆ DODATKI, W ŁĄCZNIE Z CZYMŚ, CO DA SIĘ ZAŁOŻYĆ DO NIEJ NA RAMIONA xd

9. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 13:14

AnnaZne napisał(a)

gdzie znalazlas taka kiecke, jest boska :D dziewczyny, czy czerwone dodatki do tej kiecki(jesli jest charbowa, a tak mi sie wydaje :) ) to dobry pomysl?

10. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 26 grudnia 2009, 13:52

evelajna napisał(a)

gdzie znalazlas taka kiecke, jest boska :D dziewczyny, czy czerwone dodatki do tej kiecki(jesli jest charbowa, a tak mi sie wydaje :) ) to dobry pomysl?

hehe akurat ja moge odpowiedzieć bo ją mierzyłam ;p jest z H&M :) ) moim zdaniem świetnie by wyglądała np. czerwona kopertówka lub buty, a reszta neutralna (srebrna) bo mogło by być za pstrokato ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość evelajna

11. AnnaZne Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 14:05

evelajna napisał(a)

sukienke kupilam w H&M w Austrii. powinnas poszukac po wszystkich sklepach H&M, slyszalam, ze nie w kazdym ja maja... ;-) ))

12. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 14:06

hej...jakiego koloru dodatki pasuja do szaro czarnej sukienki?

13. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 26 grudnia 2009, 14:13

evelajna napisał(a)

Moim zdaniem pasują,ale tylko w odcieniu czerwonego wina bądź troszkę jaśniejszym.

14. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 26 grudnia 2009, 14:15

tinasik napisał(a)

hej...jakiego koloru dodatki pasuja do szaro czarnej sukienki?

Hmm czarne, srebrne.

15. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 14:23

srebrne jeśli chodzi o biżuterię, albo np czarna błyszcząca kopertówka. Możesz też pokombinować z delikatnym srebrnym makijażem, zastanawiam się również nad rajstopami w tym kolorze.

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 26 grudnia 2009, 15:15

heh powtórzę się, otóż nie wiem jak skomponować dodatki do sukienki, którą kupiłam na studniówkę (w internecie nie ma zdjęcia więc ją narysowałam w paincie xd), myślałam o srebrnych, ale wtedy co założyć na ramiona? dodam, że jest z szyfonu, poza biustem i "ramiączkiem" na szyję, które są z satyny :)

17. AnnaZne Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 15:51

nyaa napisał(a)

Sukienka jest bardzo ładna. Proponowałabym do niej szare i srebrne dodatki, skoro mowisz ze twoj partner będzie miał szary garnitur. Jednak obawiam sie ze sukienka bez ramiaczek jest złym pomyslem. caly czas bedziesz ją podciągała w tańcu...

dziekuje bardzo :) w takim razie musze isc na zakupy.. a co tego, ze bedzie mi spadala to raczej nie.. jest bardzo dobrze dopasowana ;) jeszcze cos podkombinuje, moze ja czyms przypne np do stanika :)

18. ktoss90 Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 16:17

http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=859836499

19. tutti Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 17:07

19BaMbOoChA90 napisał(a)

heh powtórzę się, otóż nie wiem jak skomponować dodatki do sukienki, którą kupiłam na studniówkę (w internecie nie ma zdjęcia więc ją narysowałam w paincie xd), myślałam o srebrnych, ale wtedy co założyć na ramiona? dodam, że jest z szyfonu, poza biustem i "ramiączkiem" na szyję, które są z satyny :)

widzialam ta sukienke. ja nie dodawalabym do niej srebra, bo mi sie wydaje oklepane. do fioletu pasuje turkus, zielen, granat, zolty tez. moze cos w ta strone? dalabym do niej taka szeroka bransoletke z metalu tudziez drewna na reke, wlasnie w jakmis wybranym kolorze, do tego kolczyki dlugie etniczne, no i buciki to juz chyba byle zeby byly wygodne bo nie bedzie za bardzo widac ;)

20. klakla01 Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 17:23

Hej. Mam już sukienkę ale nie wiem co z makijażem. Jestem szatynką o ciemnoniebieskich oczach. Mam trochę sińce pod oczami i się ich wstydzę. Sukienka jest ciemno fioletowa sięgająca do kolan z kokardą pod piersiami. Zastanawiałam się czy nie skorzystać z kosmetyczki ale chciałabym zaoszczędzić troche kasy i sama sobie zrobić. Co radzicie?