Sukienki na studniówkę 2013

1. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 26 grudnia 2009, 17:53

tutti napisał(a)

widzialam ta sukienke. ja nie dodawalabym do niej srebra, bo mi sie wydaje oklepane. do fioletu pasuje turkus, zielen, granat, zolty tez. moze cos w ta strone? dalabym do niej taka szeroka bransoletke z metalu tudziez drewna na reke, wlasnie w jakmis wybranym kolorze, do tego kolczyki dlugie etniczne, no i buciki to juz chyba byle zeby byly wygodne bo nie bedzie za bardzo widac ;)

dzięki :) znalazłam normalniejsze foto mojej sukienki ;p i proszę o dalsze rady :) (może nawet ze zdjęciami :) ?)

2. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 18:00

kucusia napisał(a)

gdzie takie koraliki/naszyjnik znajde ?? swietne są!

podaje zatem link :) :
    http://www.prezenty.art.pl/index.php?cPath=52_53&osCsid=61924ba24782e9746ee2c7ea...

3. tutti Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 18:31

19BaMbOoChA90 napisał(a)

dzięki :) znalazłam normalniejsze foto mojej sukienki ;p i proszę o dalsze rady :) (może nawet ze zdjęciami :) ?)

powiem Ci ze niezla symulacja Ci wyszla na paintcie :)

na ramiona to w sumie nie oplaca sie nic drogiego kupowac, bo i tak jest sie w tym przez chwile. z doswiadczenia wiem, ze dziewczyny w dlugich sukniach mialy szale na ramionach, ale mi sie to kompletnie nie podoba, wiec ja radze jakas marynarke albo bolerko, rok temu bylam w sweterku ktory mi towarzyszyl przez 8min studniowki :) w tym roku stawiam na jakas marynarke bo bolerko nie pasuje do mojej sukienki.

fajnie tez wyglada zestawienie fioletu z 'brudnym' zlotem i bialym :

4. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 20:17

19BaMbOoChA90 napisał(a)

http://papilot.pl/article/6393/Dlugie-kreacje-na-studniowke-.html

tutaj jest propozycja dodatków do tej sukienki, myślę, że całkiem udana. czerń to bezpieczne rozwiązanie już sama sukienka jest całkiem efektowna

5. serwatka Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 20:41

co myslicie o tej sukience?

6. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 26 grudnia 2009, 21:11

Hej Dziewczyny :) Też się wybieram na studniówkę.. no więc.. problem sukienki.. dołączam te które szczególnie przykuły moją uwagę:

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość paolka.92

7. ann7 Nowicjuszka

8. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 26 grudnia 2009, 23:28

serwatka napisał(a)

co myslicie o tej sukience?

Hmmm... no mi się nie podoba ta sukienka. Dół tej kiecki jest nie w moim typie. No i kolor też. No ale to moje zdanie, ważne że tobie się podoba.

9. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 27 grudnia 2009, 13:00

tutti napisał(a)

powiem Ci ze niezla symulacja Ci wyszla na paintcie :)

na ramiona to w sumie nie oplaca sie nic drogiego kupowac, bo i tak jest sie w tym przez chwile. z doswiadczenia wiem, ze dziewczyny w dlugich sukniach mialy szale na ramionach, ale mi sie to kompletnie nie podoba, wiec ja radze jakas marynarke albo bolerko, rok temu bylam w sweterku ktory mi towarzyszyl przez 8min studniowki :) w tym roku stawiam na jakas marynarke bo bolerko nie pasuje do mojej sukienki.

fajnie tez wyglada zestawienie fioletu z 'brudnym' zlotem i bialym :

mmalgorzatka napisał(a)

http://papilot.pl/article/6393/Dlugie-kreacje-na-studniowke-.html

tutaj jest propozycja dodatków do tej sukienki, myślę, że całkiem udana. czerń to bezpieczne rozwiązanie już sama sukienka jest całkiem efektowna

dzięki dziewczyny :p p co do czerni, owszem, jest bezpieczna, ale nie uwaźacie, że skoro sukienka jest w dość ciemnym kolorze to nie fajniej by było ją trochę rozjaśnić :) ? chodzą mi po głowie srebrne dodatki hmm ... :) a tu ja w kiecce

10. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 13:25

Hej :) Doradźcie mi czy do studniówkowej sukienki typu mala czarna, bez żadnych udziwnień i spiętych z tyłu włosów pasują długie wiszące kolczyki w stylu orientalnym w mocnym kolorze które będą jedynym mocnym akcentem stroju, ew. buty w kolorze kolczyków, czy może do małej czarnej lepiej postawić na klasykę-złoto, srebro, perły itp i czarne klasyczne szpilki

11. tutti Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 15:20

eaudemonique napisał(a)

Hej :) Doradźcie mi czy do studniówkowej sukienki typu mala czarna, bez żadnych udziwnień i spiętych z tyłu włosów pasują długie wiszące kolczyki w stylu orientalnym w mocnym kolorze które będą jedynym mocnym akcentem stroju, ew. buty w kolorze kolczyków, czy może do małej czarnej lepiej postawić na klasykę-złoto, srebro, perły itp i czarne klasyczne szpilki

ja do malej czarnej biorę kolorowe platformy a reszta w czerni. chciałam wziąć czarne platformy i kolorowe dodatki, ale nie mogłam znaleźć żadnych w odpowiedniej cenie, wiec bardzo mi się podoba Twój pomysł z orientalnymi kolczykami :)

12. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 15:30

wiesz tutti ja to widzę mw tak: skromna sukienka, czarna i np turkusowe duże, wiszące kolczyki które grałyby główną rolę, włosy spięte żeby lepiej było je widać. myślałam o butach zeby też były np. turkusowe i to też wyszło by fajnie ale tak jak Ty mam ten problem że coś sobie wymyślę a potem trudno z realizacją, w polskich sklepach znalezienie czegos idealnie pasującego do całośći graniczy z cudem. Dlatego właśnie chyba postawię tylko na kolczyki co do butów szpilki na platformie napewno ale pewnie też czarne- i prościej i większe prawdopodobieństwo że je wynoszę. Proponuję Ci zobaczyć to:

http://starzaki.eu.org/~anywhere/filmlog/oscary/2009/angelina.jpg

właśnie na jej wizerunku tym konkretnym się wzorowałam. wprawdzie sukienka długa ale zobacz jaki to robi efekt- wszystko z klasą, skromnie, a kolczyki odwalają wszystko i wyglądają pięknie.

13. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 15:34

aha zapomniałam dodać- spory wybór tego typu kolorowej, sztucznej orientalnej biżuterii jest w sklepach C&A czy orsay. W tych dwóch biżuteria podoba mi się najbardziej, jest szykowna, bardzo dziewczęca i niedroga. To tak na marginesie jakbyś nie mogła niczego dobrać

14. tutti Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 16:53

eaudemonique napisał(a)

aha zapomniałam dodać- spory wybór tego typu kolorowej, sztucznej orientalnej biżuterii jest w sklepach C&A czy orsay. W tych dwóch biżuteria podoba mi się najbardziej, jest szykowna, bardzo dziewczęca i niedroga. To tak na marginesie jakbyś nie mogła niczego dobrać

jak mowilas o tych kolczykach to od razu pomyslalam wlasnie o angelinie :)
    ja nie moge miec orientalnych kolczykow bo gora mojej sukienki jest z cekinow,a co za duzo to niezdrowo :)
    kupuje jakies czarne nieblyszczace kolczyki, wiszace, bo chce miec spiete wlosy cos w tym stylu :
    i mnostwo matowych bransoletek, myslalam tez o gladkiej szerokiej bransolecie ze skory tzw 'pieszczocha' bo akurat takowa posiadam, ale nie wiem czy nie przesadze :D

15. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 27 grudnia 2009, 17:28

eaudemonique napisał(a)

Uważam,że jest to świetny pomysł. Ja bym założyła kolorowe platformy i kolczyki w tym samym kolorze. Do tego możesz dorzucić jakąś bransoletkę też w tym kolorze,ale nie za grubą. No i czarną torebkę,żeby koloru nie było za dużo.

16. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 18:00

czytam o tych platformach i zazdroszczę dziewczynom, które będą takie miały...jest tyle świetnych butów tego typu lecz niestety mam wrażenie, że bym się w nich zabiła. kilka razy w życiu miałam buty na obcasie, który miał coś około 5 cm... wybór butów będzie koszmarem. wiadomo, ze płaskie odpadają (mam 160cm) gruby obcas nie pasuje do mojej sukienki, wszędzie pełno długaśnych szpilek, na których nawet ustać bym nie mogła, a co dopiero tańczyć. nie wiem co to będzie...

17. tutti Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 18:55

dagmarka54 napisał(a)

Uważam,że jest to świetny pomysł. Ja bym założyła kolorowe platformy i kolczyki w tym samym kolorze. Do tego możesz dorzucić jakąś bransoletkę też w tym kolorze,ale nie za grubą. No i czarną torebkę,żeby koloru nie było za dużo.

a ja sadze ze to bedzie przekombinowane wtedy, kolorowe platformy + kolorowe kolczyki, reszta w czerni, bo torebke i tak bedziesz miec przy sobie 5min, albo kolrowe platformy + kolorowe bransoletki, a reszta w czerni. albo tez kolorowa bizuteria + czarne platformy :D

18. tutti Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 18:57

mmalgorzatka napisał(a)

czytam o tych platformach i zazdroszczę dziewczynom, które będą takie miały...jest tyle świetnych butów tego typu lecz niestety mam wrażenie, że bym się w nich zabiła. kilka razy w życiu miałam buty na obcasie, który miał coś około 5 cm... wybór butów będzie koszmarem. wiadomo, ze płaskie odpadają (mam 160cm) gruby obcas nie pasuje do mojej sukienki, wszędzie pełno długaśnych szpilek, na których nawet ustać bym nie mogła, a co dopiero tańczyć. nie wiem co to będzie...

platformy sa wygodne, przymierzalam buty na wysokiej szpilce bez platformy, myslalam ze sie zabije, strasznie dziwne uczucie, w platformie masz duzo wiekszy komfort, zawsze mozesz przymierzyc, pochodzic w sklepie i sie przekonac bo warto ;) mimo zabojczego wygladu, sa wygodnymi butami.

19. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 19:45

mmalgorzatka napisał(a)

mmalgorzatka: nic się nie martw. Siedzimy w tym razem. Ale pocieszę Cię- z tego co słyszałam to żadna dziewczyna z mojego najbliższego otoczenia nie wybiera się na studniówkę w jakichś zabójczych szpilach. Macie rację, one wyglądają cudownie zwłaszcza do krótkiej sukieneczki ale pomyślcie jakim koszmarem będzie spędzenie w nich całej nocy nawet jeśli będą zdawały się wygodne. Sama osobiście jeszcze nie wiem czy się na nie nie skuszę, ale dużo osób mi to odradza. U mnie większość lasek idzie w malutkich sukienkach, m. in. czarnych plus buciki podobne do tych z tańca z gwiazdami- na obcasie max. 5 cm, sandałki, do tańca się nadają i są zgrabne :) Nic się nie martw, chodziłaś już w 5 cm :D

tutti napisał(a)

ja nie moge miec orientalnych kolczykow bo gora mojej sukienki jest z cekinow,a co za duzo to niezdrowo :)
    kupuje jakies czarne nieblyszczace kolczyki, wiszace, bo chce miec spiete wlosy cos w tym stylu :
    i mnostwo matowych bransoletek, myslalam tez o gladkiej szerokiej bransolecie ze skory tzw 'pieszczocha' bo akurat takowa posiadam, ale nie wiem czy nie przesadze :D

podesłałaś mi tutaj idealną fryzurę. Właśnie takie coś chcę! :D Jak masz cekinową sukienkę to faktycznie postaw na mniej szałową biżuterię, dużo matowych bransoletek nie będzie przegięciem a będzie ładnym dodatkiem. Ale ja w tej sytuacji zrezygnowałabym z pieszczocha, to chyba troche inna bajka...Chyba że faktycznie pasuje, nie wiem jakiego masz :D

20. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 27 grudnia 2009, 19:50

dagmarka54 napisał(a)

myślę że wyglądałoby to świetnie, tylko boję się trudności jaką może być znalezienie wszystkich dodatków żeby były idealnie skomponowane :) Jeśli postawię na dużo kolczyki to chciałabym mieć do nich buty w tym samym kolorze, wtedy myślę że bransoletka jest już zbędna bo czarna sukienka podkreśli to co już będzie w kolorze czyli buty i kolczyki. A skromna bransoletka moze nie pasować do szałowych kolczyków więc zastanawiam się czy z niej nie zrezygnować. Ale to wszystko zależy od tego co znajdę :)