Sukienki na studniówkę 2013

1. tutti Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 14:12

widzialam takie sukienki w AGGI cena do 200zl, ale chyba tez nie mialy ramiaczek, przymierzalam jedna wlasnie w tym sklepie i jest mega dobrze usztywniona, wiec nie potrzeba ramiaczek. tylko ze mnie nie pasuja takie sukienki, bo wygladam jak krasnal ogrodowy :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Katharinna

2. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 14:17

usztywnione, tak? na pewno sprawdze ten sklep ;)
    choc wolalabym ramiaczka, to w koncu studniowka..
    co myslicie o sukienkach bez ramiaczek? nie beda za bardzo 'odkryte' jak na te okazje?

3. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 14:33

nie będą. Teraz najmodniejszy fason to dopasowana sukienka max do kolan, dekolt w serduszko i brak ramiączek. To kwestia tego czy sukienka będzie dobrze na Tobie leżeć. Szkoda się irytować i ciągle podciągać sukienkę do góry podczas szalonej zabawy. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie sobie wymarzonego modelu bez ramiączek i jeśli nie mamy pewności że ona będzie dobrze się trzymać doszywamy cieniusieńkie ramiączka (to chyba żaden problem). Sukienka nie straci uroku.

4. tutti Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 14:36

Katharinna napisał(a)

usztywnione, tak? na pewno sprawdze ten sklep ;)
    choc wolalabym ramiaczka, to w koncu studniowka..
    co myslicie o sukienkach bez ramiaczek? nie beda za bardzo 'odkryte' jak na te okazje?

wiem, ze byly jak ja bylam, teraz to nie mam pojecia.

w sumie to nie wiem co myslec o sukienkach bez ramiaczek, rok temu bylo nawet sporo dziewczyn, ale wiekszosc pozakladala na szyje wstazki albo jakies naszyjniki zeby zlagodzic efekt odkrytosci, to chyba wszystko zalezy od tego jak to zestawisz ;)

5. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 14:52

dzieki bardo za odpowiedz ;)
    ja podobnie, bylam na studniowce rok temu. byly tam dziewczyny w sukienkach bez ramiaczek wlasnie. musze przyznac, ze wydawalo mi sie, ze czesc z nich wrecz przesadzila z, hm, 'odkrytoscia'.. to tylko moje zdanie, ale nie chcialabym tez byc widziana w ten sposob..
    dekolty w serduszko bardzo mi sie podobaja! to doszycie ramiaczek to swietny pomysl ;)

kolejny dylemat.. kolor!
    mam dosc jasna cere, ale opalenizna utrzymuje sie u mnie jeszcze od wakacji. mam jasnobrazowe wlosy i brazowe oczy. myslalam, o sukience w ciemnym kolorze: grafit, fiolet, granat, ewentualnie czern ;> nie wybralabym raczej butelkowo zielonej.

6. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 15:03

Dziewczyny a co myślicie o CZERWONEJ sukience na studniówkę?

7. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 16:10

Katharinna
    Heh niee :P Jest czarna, a pod 'siatka' jest siwy ^^ Fakt trochę wygląda na brąz ;p

Ann7 myślę, że czaerwona sukienka nie jest zlym pomysłem na stdn. Wiem, że koleżanki z klasy mają czarwone sukienki. Jeśli odpowiednio pasuje do Twojej urody, to czemu nie ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość ann7

8. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 16:39

Katharinna grafit odradzam bo jest mnóstwo "szczęśliwszych" kolorów które będą Ci pasowały. Na czerń ostatecznie możesz się skusić bo jest uniwersalna. Ja postawiłabym na kawę z mlekiem, brudny róż, soczystą śliwkę może morelowy czy miedziany brąz. W dwóch słowach- ciepłe odcienie. Ładnie podkreślą opaleniznę którą masz i będą pasowały do koloru włosów i oczu.Na Twoim miejscu nie wybrałabym granatu, szarości itp

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Katharinna

9. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 16:47

Ann7 co do czerwonej sukienki to wszystko zależy od odcienia. Pokaż te które Ci się podobają. Jeśli faktycznie stawiasz na czerwień to bez obaw bo pasuje na studniówkę. Wydaje mi się że taka czerwień "flagowa" jest zbyt nudna i ciężko coś do niej dopasować, poza tym może zalatywać tandetą- pokombinuj z różnymi odcieniami czerwonego. Mi się bardzo podoba taka:
    http://stylio.pl/zdjecia/90/90166_l/madzka/Czerwona+sukienka+z+kokard%C4%85.jpg

lub taka:

http://www.wizaz.pl/szafa_stara/images/80669_1820_1.jpg

lub taka :D :http://www.sklepatmosphere.pl/kqs/galerie/c/czerwona-sukienka-wieczo_292.jpg

wszystkie lekko przygaszone przez co eleganckie. Zobacz jak tandetnie wygląda typowa czerwień na satynie:
    http://zosia3.samosia.pl/sam332/e2fb81f800100c3348f4cfba/czerwona-sukienka-1475_...

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam, to tylko moje zdanie :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość ann7

10. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 28 grudnia 2009, 17:24

evelajna napisał(a)

a pamietasz moze ile kosztowala?

ok 130zł, ale z racji wyprzedaży mogła już stanieć (chociaż akurat ona bardzo szybko schodziła, sama bardzo byłam na nią chętna, ale wybrałam długą ;p )

p.s. który kolor najładniej by wyglądał z sukienką umieszczoną w środku ;p ? (nie sugerujcie się butami, chodzi o kolor)

11. murderes Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 18:12

Mam 163 cm wzrostu , 60 kg duży biust i no brzuszek ;/ Nie jestem za wysoka, a podoba mi się bardzo ta sukienka ;) Co myślicie o tym? ;]

12. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 18:26

PROPOZYCJE STUDNIÓWKOWE :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eN_cafe

13. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 18:27

który kolor pasuje? hmmm...wg mnie kremowe i srebrne...ten błękit się gryzie...(ale to tylko moje zdanie)

14. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 18:37

murderes napisał(a)

Mam 163 cm wzrostu , 60 kg duży biust i no brzuszek ;/ Nie jestem za wysoka, a podoba mi się bardzo ta sukienka ;) Co myślicie o tym? ;]

hmm jeśli jesteś niska, masz spory biust i brzuszek to ta sukienka tylko wydobędzie mankamenty...jest obcisła więc bezlitośnie wyeksponuje brzuszek. Dekolt troszkę za duży (jeśli chodzi o kieckę na studniówkę). Poza tym nie jesteś jakaś bardzo wysoka więc ta sukienka z asymetrycznym dołem i dł 3/4 może tylko Cię zmniejszyć... żeby ładnie wyeksponować biust to poszukaj sukienki z mocnym gorsetem na szerokich ramiączkach, z fiszbinami. Przy dużym biuście ładnie wygląda też kopertowy dekolt. Zdecydowanie unikaj mocno zabudowanych dekoltów, głębokich (jak na zdj) zdobionych falbanami, które jeszcze bardziej powiększą biust. Żeby natomiast ukryć brzuszek to nie szukaj dopasowanej sukienki, jak ta na zdj, tylko takiej w kształcie trapezu, odcinanej pod biustem. Niedoskonałości zostaną ukryte. Sukienki mocno taliowane i tuby odpadają. Podsumowując: polecam sukienkę do kolan, z gorsetem, na ramiączkach i nie obcisłą, może np bombka?

hajduszka-wszystkie poza 6,8,9. Te są takie "klubowo- dyskotekowe"

15. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 18:41

murderes napisał(a)

PROPOZYCJE DLA CIEBIE:

16. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 18:42

murderes napisał(a)

PROPOZYCJE DLA CIEBIE:
    UNIKAJ SUKIENEK OBCISŁYCH, WYBIERAJ TE Z TZW. LEJĄCEGO SIĘ MATERIAŁU. UKRYJĄ TWÓJ BRZUSZEK. SZUKAJ SUKIENEK DO KOLAN.

http://www.fashionchicks.co.uk/wp-content/uploads/fashionchicks.co.uk/2007/12/bo...

17. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 19:45

19BaMbOoChA90 napisał(a)

p.s. który kolor najładniej by wyglądał z sukienką umieszczoną w środku ;p ? (nie sugerujcie się butami, chodzi o kolor)

żółty wygląda genialnie, chociaż jest to dość odważne połączenie, poza żółtym czarny i srebrny ;]

18. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 20:02

czekoladka 91 rzeczywiscie, braz ;P mam bardzo podobna, czarna wlasnie ;)

eaudemonique dziekuje bardzo!
    o kawie z mlekiem nawet bym nie pomyslala! zrezygnuje z grafitu i poszukam czegos odpowiedniego ;)

a co do czerwonych sukienek.. kolezanka kupila taka w Tally Weijl, calkiem niedawno. jest wlasnie w moim stylu - bez ramiczek (posiada silikon przylegajacy do ciala), jest dopasowana w talii, na biodrach ma niewielkie kieszonki, i tzw. zakladki, dol znow jest obcisly. jest bardzo szczupla i wyglada w niej swietnie. dodam, ze ma ciemnorude wlosy ;D mysle, ze jak najbardziej CZERWIEŃ nadaje sie na studniowke :)

19BaMbOoChA90 moim zdaniem srebrne. no i klasyczna czern. a co do koloru.. to zalezy, jak odwazne polaczenie chcesz stworzyc i jak bedziesz sie czula w towarzystwie mocniejszego koloru ;)

19. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 21:25

Hey dziewczyny..
    Mam 163 cm wzrostu , ok 50kg.. brzuszka brak a co do piersi to takie hmm.. srednie..
    Chciałabym miec jakąś sukienkę zawiązaną na szyję, ale jakoś nic nie mogę znaleśc..
    Pomożecie ??

PS. obojętnie jaki kolor.. ;)

20. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 23:03

eaudemonique napisał(a)

Ann7 co do czerwonej sukienki to wszystko zależy od odcienia. Pokaż te które Ci się podobają. Jeśli faktycznie stawiasz na czerwień to bez obaw bo pasuje na studniówkę. Wydaje mi się że taka czerwień "flagowa" jest zbyt nudna i ciężko coś do niej dopasować, poza tym może zalatywać tandetą- pokombinuj z różnymi odcieniami czerwonego. Mi się bardzo podoba taka:
    http://stylio.pl/zdjecia/90/90166_l/madzka/Czerwona+sukienka+z+kokard%C4%85.jpg

lub taka:

http://www.wizaz.pl/szafa_stara/images/80669_1820_1.jpg

lub taka :D :http://www.sklepatmosphere.pl/kqs/galerie/c/czerwona-sukienka-wieczo_292.jpg

wszystkie lekko przygaszone przez co eleganckie. Zobacz jak tandetnie wygląda typowa czerwień na satynie:
    http://zosia3.samosia.pl/sam332/e2fb81f800100c3348f4cfba/czerwona-sukienka-1475_...

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam, to tylko moje zdanie :)

a taki odcień?