Sukienki na studniówkę 2013

1. Evil Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 23:07

hajduszka napisał(a)

PROPOZYCJE DLA CIEBIE:
    UNIKAJ SUKIENEK OBCISŁYCH, WYBIERAJ TE Z TZW. LEJĄCEGO SIĘ MATERIAŁU. UKRYJĄ TWÓJ BRZUSZEK. SZUKAJ SUKIENEK DO KOLAN.

http://www.fashionchicks.co.uk/wp-content/uploads/fashionchicks.co.uk/2007/12/bottegavenetadress.jpg

Gdzie szukać tej drugiej czarno-beżowej sukienki?

2. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 23:14

Witam :)
    Na studniówce będę mieć taką sukienkę( wersja czarna z ramiączkami, bez tej falbanki na dołu i troszkę inne kwiatuszki)

Mogłybyście podpowiedzieć mi jakie dodatki do niej dobrać? :) . Najbardziej zależy mi na kolczykach ponieważ będę mieć rozpuszczone włosy i w sumie nie umiem ich dopasować :(
    Nie wiem też czy bardzo delikatny makijaż(tylko tusz ;) ) będzie pasował..
    Mam nadzieję, że mi coś doradzicie. :)

3. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 23:28

edycja :ta wiadomosc to przypadek

4. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 23:31

A więc, dodalam tu swoja sukienke po czym zostalam zjechana ze krotka nie pasujaca itd.
    a mianowicie tą PIERWSZA(druga)

od TRZECIEJ załaczam tylko z ostatnich strons ukienki ktore poponujecie... Zastanowcie się teraz czy one nie sa tak krotkie jak tamta ?? w dodatku jestem w bardzo wysokich butach co wdluza moje nogi.. a Wy od razu krytyka :) nie przeszkadza mi to bo i tak pojde w czym chce i co mi sie spodoba a nie bede wyglądała jak klony :) ale jak wchodzilam na forum i widzialam wasze propozycje to aż kusilo mnie zeby napisać zebyscie nie ocenialy pochopnie :)

* te sukienke wraz z moją maja dlugość zwyklej spodniczki przed kolano tylko żfason zmienia optycznie :) + buty ( w moim przypadku)

5. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 28 grudnia 2009, 23:52

ann7 - ta sukienka jest w porządku. Masz do niej resztę? Buty, świecidełka jakieś, torebkę itp? jak tak to jakie?

kaqqq- skrytykowana zostałaś nie za długość sukienki najprawdopodobniej czy fason bo wszystkie te najmodniejsze modele są przed kolano i obcisłe na górze. Myślę że chodziło bardziej o ten drapieżny wzorek który raczej na studniówkę jako szkolną impreze jest za drapieżnym, z czym się zgadzam. Ale sama podkreślasz że i tak idziesz w tym w czym chcesz a my wyrażamy tylko nasze zdanie więc nie rozumiem Twojego oburzenia, każdy ma swoje zdanie jeśli ktoś skrytykował Twoją sukienkę, to mogl to zrobić, nie musiał ale to nie powód do jakiejś kłótni, roznym ludziom rozne rzeczy sie podobają...

natalka90- opisz swój wygląd, swoją buzię, włosy itp jak zamierzasz je spiąc? Jakie lubisz kolory? Do fioletowej ładnie będą pasowały srebrne dodatki ale jeśli wiadomo jaką masz cere to łatwiej bedzie doradzic....

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość ann7

6. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 29 grudnia 2009, 0:27

Hej, mam do was pytanie czy widziałyście gdzieś w Warszawie, srebrne długie kolczyki mniej więcej w takim wzorze jak bransoletka na zdjęciu?

7. ann7 Nowicjuszka

8. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 8:40

niestety fryzury z tej stronki 1.1.1.1 w ogóle mi sie wchodzą ...co do dodatków ciężka sprawa bo dobrać coś do czerwonego jest ciężko...wg mnie do tego koloru najlepiej pasuje czarny. Dokupiłabym na Twoim miejscu skromną (bez ozdób) czarną kopertówkę lub jakąś mini pikowaną na srebrnym łańcuszku i kolczyki koniecznie srebrne, skromne, bez szaleństw, ale widoczne. Co do butów też czarne ale nie masywne, zabudowane tylko lekkie sandałki do tańca, z paseczkami, żeby uniknąć ciężkości na dole. Jak postawisz na pełne buty to na Twoim miejscu wybrałabym szare, ale nie ciemne. Szary też bardzo ładnie pasuje do czerwonego i będzie pasował do srebrnej biżuterii.

Ale to tylko moje zdanie ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość ann7

9. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 29 grudnia 2009, 11:06

kaqqq napisał(a)

A więc, dodalam tu swoja sukienke po czym zostalam zjechana ze krotka nie pasujaca itd.

od TRZECIEJ załaczam tylko z ostatnich strons ukienki ktore poponujecie... Zastanowcie się teraz czy one nie sa tak krotkie jak tamta ?? w dodatku jestem w bardzo wysokich butach co wdluza moje nogi.. a Wy od razu krytyka :) nie przeszkadza mi to bo i tak pojde w czym chce i co mi sie spodoba a nie bede wyglądała jak klony :) ale jak wchodzilam na forum i widzialam wasze propozycje to aż kusilo mnie zeby napisać zebyscie nie ocenialy pochopnie :)

* te sukienke wraz z moją maja dlugość zwyklej spodniczki przed kolano tylko żfason zmienia optycznie :) + buty ( w moim przypadku)

Moja droga- dodałaś zdjęcie swojej sukienki, prosząc o opinię. Jeśli komuś się coś nie podoba, to normalne, ze skrytykuje. Ja skrytykowałam, bo właśnie "dzięki" temu fasonowi będzie Ci ona w tańcu podjeżdżała do góry (nie wiem, czy to przemyślałaś wcześniej), zważywszy, że materiał spódniczki to cieniutka satynka:]. Co do butów- ubierzesz wysokie, to sprawi to, że będzie się ona wydawała jeszcze krótsza:]. To tylko Twoja sprawa, w czym pójdziesz, ale jeśli prosisz o opinię, to musisz być przygotowana na krytykę...
    Pozdrawiam :)

10. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 29 grudnia 2009, 12:02

Hej, ponawiam moje pytanie,bo to bardzo pilne :)
    Czy widziałyście gdzieś w Warszawie długie srebrne kolczyki pasujące wzorem do tej bransoletki? Pozdrawiam :)

11. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 grudnia 2009, 12:27

kaqqq napisał(a)

wiesz, to jaka sukienka jest długa zależy od indywidualnej budowy ciała każdej z nas :) np. czarna z H&M była mi leciuteńko przed kolanko, ale jeśli miałabym tak długie nogi jak Ty, to zapewne nawet bym nie myślała o kupieniu jej na studniówke ponieważ już nie byłaby midi tylko mini, a takiej na studniówkę nie wypada założyć bo to nie dyskoteka tylko bal ;)
    po drugie, zwierzęce motywy, owszem, mogą wyglądać ładnie i stosownie jednak jako dodatki lub gdyby to była długa, elegancka suknia, to co Ty zaprezentowałaś to, lekko mówiąc, kiecka na dicho :)
    po trzecie, Twoja ma taki fason, że siłą rzeczy będzie się podciągać do góry :) radziłabym się zastanowić, już nie chodzi o zrobienie z siebie pośmiewiska tylko o umiejętność dostosowania się do konkretnej okazji, w końcu wiek już trochę zobowiązuje ;) nie ma co gadać "młoda jest, niech pokazuje to, co ma najlepsze" to można robić na innych imprezach, a studniówka jest jedna ; )))
    pamiętaj, że to tylko moje zdanie ;) .

12. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 grudnia 2009, 12:31

mmalgorzatka napisał(a)

żółty wygląda genialnie, chociaż jest to dość odważne połączenie, poza żółtym czarny i srebrny ;]

no ja właśnie chcę mieć jakieś odważne lub nie codzienne połączenie dlatego wydrukowałam sobie kawałek kartki z identycznym kolorem jak sukienka i będę szła na łowy ;p p podobają mi się zestawienia w gazecie AVANTI, oni tam tak łaczą kolory, że w głowie się nie mieści :) (szkoda, że nie zrobili zestawienia do mojej sukienki ;D może bym miała jak się zainspirować, ofc nie skopiować ;) )

13. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 grudnia 2009, 12:34

natalka90 napisał(a)

Witam :)
    Na studniówce będę mieć taką sukienkę( wersja czarna z ramiączkami, bez tej falbanki na dołu i troszkę inne kwiatuszki)

Mogłybyście podpowiedzieć mi jakie dodatki do niej dobrać? :) . Najbardziej zależy mi na kolczykach ponieważ będę mieć rozpuszczone włosy i w sumie nie umiem ich dopasować :(
    Nie wiem też czy bardzo delikatny makijaż(tylko tusz ;) ) będzie pasował..
    Mam nadzieję, że mi coś doradzicie. :)

opisz się, będzie łatwiej :) !

14. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 13:12

Bamboocha znalazłam Twoją suknię w najnowszym HOCIE o ile to ta z orsaya;D Jeśli go jeszcze nie masz to może warto zainwestować, znalazłam tam kilka stron z kolorowymi butami takimi na wielkie wyjście, kopertówkami do tych butów i różnymi niedrogimi świecidełkami. Mam przed sobą tego Hota i widzę bransoletkę z reserved całą z delikatnych fioletowych koralików która pięknie pasowałaby do Twojej sukienki oraz fioletowe buty na obcasie z deichmanna, gdybym miała tą suknię co Ty to dla mnie by to był zestaw idealny. Buty kosztują 99zł, bransoletka 29 :)

Chyba że mimo wszystko postawisz na kontrast i jakiś nietypowy kolor :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość 19BaMbOoChA90

15. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 14:25

No więc tak, jestem niska bo mam zaledwie 160cm, niestety nie należę do wybitnie szczupłych(mam kobiece krągłości, nie mam oponek)ale sukienka maskuje wszystkie niedoskonałości zwłaszcza, że czarny wyszczupla :) . Jestem szatynką o jasnej karnacji i ciemno zielonych oczach. Włosy mam proste(bez tendencji do falowania)do ramion ale niestety mam ich mało :( . Buzia dość drobna bez wyraźnych niedoskonałości. Na co dzień się nie maluje( nie lubię zresztą niezbyt potrafię :( ) więc makijaż chciałabym raczej delikatny.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

16. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 15:16

Evil napisał(a)

Gdzie szukać tej drugiej czarno-beżowej sukienki?

zdjęcia są znalezione przypadkowo. musiałabyś znaleźć materiał oraz krawcową, która byłaby w stanie uszyć tak cudowną sukienkę. albo kupić beżową i po prostu doszyć taki czarny szyfonowy pas.

Znalazłam jeszcze taka podobną:

17. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 15:37

natalka90 napisał(a)

No więc tak, jestem niska bo mam zaledwie 160cm, niestety nie należę do wybitnie szczupłych(mam kobiece krągłości, nie mam oponek)ale sukienka maskuje wszystkie niedoskonałości zwłaszcza, że czarny wyszczupla :) . Jestem szatynką o jasnej karnacji i ciemno zielonych oczach. Włosy mam proste(bez tendencji do falowania)do ramion ale niestety mam ich mało :( . Buzia dość drobna bez wyraźnych niedoskonałości. Na co dzień się nie maluje( nie lubię zresztą niezbyt potrafię :( ) więc makijaż chciałabym raczej delikatny.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

Według mnie powinnaś mieć podkreślone oko, nie musi to być mocny akcent. Jednak jeżeli jest to studniówka to możesz sobie pozwolić na coś efektownego. Nie malujesz się , więc swoim makijażem zaskoczysz wszystkich. Oto kilka moich propozycji:

18. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 15:48

hajduszka: szczerze mówiąc te pierwsze 2makijaże mi się nie podobają :( a trzeci jest ok tylko mi nie pasuje smoke eye :( miałam tak oczy umalowane na mojej studniówce i niezbyt dobrze się w nim czułam :( . Zastanawiam się nad fioletowym delikatnym makijażem ale w sumie nie wiem czy będzie pasował do srebrnych dodatków. :(
    Ale dziękuje za pomoc :)

19. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 15:54

natalka90 napisał(a)

hajduszka: szczerze mówiąc te pierwsze 2makijaże mi się nie podobają :( a trzeci jest ok tylko mi nie pasuje smoke eye :( miałam tak oczy umalowane na mojej studniówce i niezbyt dobrze się w nim czułam :( . Zastanawiam się nad fioletowym delikatnym makijażem ale w sumie nie wiem czy będzie pasował do srebrnych dodatków. :(
    Ale dziękuje za pomoc :)

jeżeli będą srebrne dodatki to chyba musisz szukać makijażu właśnie związanego z ciemnymi kolorami, chociaż możesz sobie pozwolić na coś delikatnego. a może coś takiego?

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość natalka90

20. serwatka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 16:42

jaki makijaż będzie pasował do brązowej sukienki? biżuterię będe mieć srebrną.