Sukienki na studniówkę 2013

1. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 29 grudnia 2009, 17:46

eaudemonique napisał(a)

Bamboocha znalazłam Twoją suknię w najnowszym HOCIE o ile to ta z orsaya;D Jeśli go jeszcze nie masz to może warto zainwestować, znalazłam tam kilka stron z kolorowymi butami takimi na wielkie wyjście, kopertówkami do tych butów i różnymi niedrogimi świecidełkami. Mam przed sobą tego Hota i widzę bransoletkę z reserved całą z delikatnych fioletowych koralików która pięknie pasowałaby do Twojej sukienki oraz fioletowe buty na obcasie z deichmanna, gdybym miała tą suknię co Ty to dla mnie by to był zestaw idealny. Buty kosztują 99zł, bransoletka 29 :)

Chyba że mimo wszystko postawisz na kontrast i jakiś nietypowy kolor :)

szczerze? to oznacza, że mam przerąbane ;p p dużo dziewczyn może teraz po nią polecieć xd dziękuję! jutro polecę obczaić gazetkę ;p (haha najpierw obczaje czy warto kupić xD)

natalka90 napisał(a)

No więc tak, jestem niska bo mam zaledwie 160cm, niestety nie należę do wybitnie szczupłych(mam kobiece krągłości, nie mam oponek)ale sukienka maskuje wszystkie niedoskonałości zwłaszcza, że czarny wyszczupla :) . Jestem szatynką o jasnej karnacji i ciemno zielonych oczach. Włosy mam proste(bez tendencji do falowania)do ramion ale niestety mam ich mało :( . Buzia dość drobna bez wyraźnych niedoskonałości. Na co dzień się nie maluje( nie lubię zresztą niezbyt potrafię :( ) więc makijaż chciałabym raczej delikatny.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)
    Pozdrawiam :)

masz podobną urodę do mnie :) (poza włosami bo ja mam gęste, długie, ciemne i falowane ;p i wzrostem- 165cm) czyli podejrzewam, że jesteś latem :) pasują Ci chłodne i przygaszone kolory :) np. chłodny róż, morski, kobaltowy, przygaszona czerwień .. wybór należy do Ciebie :) a co do makijażu to hmm zależy czy masz duże czy małe, głęboko osadzone czy wypukłe, daleko czy blisko osadzone :) ..

serwatka napisał(a)

jaki makijaż będzie pasował do brązowej sukienki? biżuterię będe mieć srebrną.

brązowy, brązowo-srebrny, czarny, czarno-srebrny, brązowo-czarny, czarno-brązowo-srebrny ;p p

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość natalka90

2. Evil Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 19:09

hajduszka napisał(a)

zdjęcia są znalezione przypadkowo. musiałabyś znaleźć materiał oraz krawcową, która byłaby w stanie uszyć tak cudowną sukienkę. albo kupić beżową i po prostu doszyć taki czarny szyfonowy pas.

Znalazłam jeszcze taka podobną:

Własnie też myślałam nad krawcową tylko nie mam pojęcia gdzie szukać takiej beżowej sukienki bo jak dotad nie widzialam takiej. A w tym sklepie internetowym asos ta sukienka ma tylko jeden duży rozmiar - nie dla mnie...

3. Evil Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 19:09

hajduszka napisał(a)

zdjęcia są znalezione przypadkowo. musiałabyś znaleźć materiał oraz krawcową, która byłaby w stanie uszyć tak cudowną sukienkę. albo kupić beżową i po prostu doszyć taki czarny szyfonowy pas.

Znalazłam jeszcze taka podobną:

Własnie też myślałam nad krawcową tylko nie mam pojęcia gdzie szukać takiej beżowej sukienki bo jak dotad nie widzialam takiej. A w tym sklepie internetowym asos ta sukienka ma tylko jeden duży rozmiar - nie dla mnie...

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość hajduszka

4. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 19:26

Evil napisał(a)

Może poszukaj w takich sklepach jak: H&M, zara, bershka,reserved. chocisama nie wiem czy to dobry pomysł. Możesz tez pochodzić bo zwykłych sklepach, bo w tych firmowych sporo za taką sukienkę zapłacisz, chyba że cena nie gra roli;] sama poszukuję sukienki na studniówkę i nic nie mogę znaleźć a chciałabym zwykła, czarną sukienkę i też myślę nad tym by poszukać dobrej krawcowej.

5. Evil Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 19:33

hajduszka napisał(a)

Może poszukaj w takich sklepach jak: H&M, zara, bershka,reserved. chociaż sama nie wiem czy to dobry pomysł. Możesz tez pochodzić bo zwykłych sklepach, bo w tych firmowych sporo za taką sukienkę zapłacisz, chyba że cena nie gra roli;] sama poszukuję sukienki na studniówkę i nic nie mogę znaleźć a chciałabym zwykła, czarną sukienkę i też myślę nad tym by poszukać dobrej krawcowej.

Cena wiadomo że jest ważna ale ostatnio jakosc nie widuje takiech bezowych rzeczy wiec sie pyatam a moze ktos widzial w sklepach

6. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 20:58

dziewczyny nie dajcie się zwieść- firmowe sieciówki wcale nie oznaczają wyższych cen towaru. Wg mnie jest odwrotie- małe butki w dużych miastach (krótkie serie, często sprowadzane z zagranicy modele) mają zdecydowanie wyższe ceny niż np H&M w ktorym sukienkę na studniowke kupimy juz za 99 zł

7. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 21:07

eaudemonique napisał(a)

dziewczyny nie dajcie się zwieść- firmowe sieciówki wcale nie oznaczają wyższych cen towaru. Wg mnie jest odwrotie- małe butki w dużych miastach (krótkie serie, często sprowadzane z zagranicy modele) mają zdecydowanie wyższe ceny niż np H&M w ktorym sukienkę na studniowke kupimy juz za 99 zł

Masz rację, jednak w takich sklepach płacisz dodatkowo za firmę. Należy wyszukiwać sukienek w dogodnych cenach. Można kupić sukienkę w atrakcyjnej cenie również w zwykłym sklepie, nie chodzi tu o drogi butik. Ceny w zwykłych sklepach w mniejszych miasta są bardzo podobne do tych w dużych centrach handlowych.Trzeba po prostu "obejść" wiele sklepów by znaleźć wymarzoną suknię w dogodnej dla nas cenie.

8. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 21:12

Hej! :) Nie bardzo wiem, jaką sukienkę wybrać na studniówkę. Mam 168cm wzrostu, a moje wymiary to: 89cm w biuście, 68cm w talii i... 106 cm w biodrach :(
    Mam niestety dość wydatną pupę :/ (i kompleksy z powodu tej mojej figury, którą chcałabym jakoś zatuszować).

9. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 21:26

Evil napisał(a)

Cena wiadomo że jest ważna ale ostatnio jakosc nie widuje takiech bezowych rzeczy wiec sie pyatam a moze ktos widzial w sklepach

jacqueline riu tam chyba było coś w tym kolorze...

10. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 21:29

które buty waszym zdaniem ładniejsze? i co sądzicie o jakości butów z Quazi oraz Baty. Te na zdjęciach sa z quazi i jacqueline riu, ale zastanawiam się jeszcze nad jednymi z baty, niestety nie mogłam znaleźć ich zdjęć.

pytanie nr 2: jak myślicie, czy torebka w kolorze kremowym/bezowym będzie pasowała do czarnej sukienki? nigdzie nie ma pudrowo-różowych, a srebrna odpada ;/

11. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 21:38

hajduszka napisał(a)

Masz rację, jednak w takich sklepach płacisz dodatkowo za firmę. Należy wyszukiwać sukienek w dogodnych cenach. Można kupić sukienkę w atrakcyjnej cenie również w zwykłym sklepie, nie chodzi tu o drogi butik. Ceny w zwykłych sklepach w mniejszych miasta są bardzo podobne do tych w dużych centrach handlowych.Trzeba po prostu "obejść" wiele sklepów by znaleźć wymarzoną suknię w dogodnej dla nas cenie.

zgadza się :) To kwestia tego w jakim mieście się mieszka, czy ma się gdzie szukać i jakie przeważają sklepy...Wazne zeby wiele miejsc obejść żeby sobie wyrobić rozeznanie gdzie się bardziej opłaca. Problem jednak w tym że wielu osobom wydaje się że w galerii kupią 3 razy drożej niż w sklepie pani jadzi za rogiem na piętrze co nie zawsze jest prawdą...a co gorsza myślą tak zanim wogóle ruszą tyłek i pochodzą po sklepach żeby się upewnić czy mają rację

12. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 21:55

Hey dziewczyny... ;)
    Mam 162cm i 50kg.. brzuszka brak..
    Hmm.. co powiecie na temat tych sukienek ??
    bd mi pasowac ??

http://i47.tinypic.com/2en3vk8.jpg
    http://i46.tinypic.com/330r8js.jpg
    http://i46.tinypic.com/2r59h7n.jpg

a może macie jakieś inne propozycje ?? (najbardziej by mi zależało na takich na szyje)

13. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 22:35

Nie bardzo wiem, jaką sukienkę wybrać na studniówkę. Mam 168cm wzrostu, a moje wymiary to: 89cm w biuście, 68cm w talii i... 106 cm w biodrach
    Mam niestety dość wydatną pupę :/ (i kompleksy z powodu tej mojej figury, którą chcałabym jakoś zatuszować).
    Pomóżcie! :)

14. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 29 grudnia 2009, 22:56

mmalgorzatka sliczne sa te drugie buty! a co do torebek.. radze poszukac w malych butikach. w moim miescie latwo trafic na calkiem niezle, satynowe kopertowki w roznych kolorach ;)

Agattka wydaje mi sie, ze najlepsza bylaby lekka, zwiewna sukienka odcinana pod biustem. lagodnie opadlaby na biodra, nie opinala ich, a co za tym idzie - nie wydatnilaby ich jeszcze bardziej.
    moze cos w tym stylu?

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Agattka

15. eN_cafe Początkująca

Napisano: 29 grudnia 2009, 23:45

keeehsa napisał(a)

Hey dziewczyny... ;)
    bd mi pasowac ??

a może macie jakieś inne propozycje ?? (najbardziej by mi zależało na takich na szyje)

te sukienki są ładne, chyba najbardziej podoba mi się ostatnia, na zdjęciach, srebrna (pod względem kroju - kolor i materiał przynoszą mi na myśl gwiezdne wojny :D ) co do pierwszej - wydaje mi się, że bardziej elegancko będą prezentowały się inne materiały, nie tak błyszczące. nie opisałaś swojej figury, kształtów. domyślam się, że jesteś dość filigranowa. wiele sukienek będzie ładnie na Tobie leżało. ale napisz coś więcej :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość keeehsa

16. eN_cafe Początkująca

Napisano: 30 grudnia 2009, 0:14

Agattka napisał(a)

Nie bardzo wiem, jaką sukienkę wybrać na studniówkę. Mam 168cm wzrostu, a moje wymiary to: 89cm w biuście, 68cm w talii i... 106 cm w biodrach
    Pomóżcie! :)

czy mi się wydaje, czy masz baaardzo ładną talię? :D zdecydowanie powinnaś ją podkreślić. proponuje sukienkę w kształcie litery A, rozszerzającą się, dopasowaną w talii, ładnie podkreślającą biust. materiał musi się dobrze układać, nie być błyszczący. oczywiście bez jakiś udziwnień - falbanek, marszczeń itp. sukieneczka musi odwrócić uwagę od pupy i bioder, które uważasz za zbyt obfite.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Agattka

17. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 8:58

co do fryzur to ja mam straszny dylemat.. :)
    jestem niska, a strasznie podobają mi się te fryzury 'na bok'.
    Może Wy coś doradzicie?

18. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 9:05

keeehsa napisał(a)

Hey dziewczyny... ;)
    bd mi pasowac ??

Podobają mi się te sukienki, te czarne są eleganckie ale w pewien sposób dziewczęce. Jeżeli jesteś osobą szaloną i zwariowaną to możesz pozwolić sobie na tego typu strój. Mam taką samą figurę jak Ty i jestem tylko o 1 cm wyższa od Ciebie :P zatem poszukuję również sukienek idealnych do mojego wzrostu. Zauważyłam, że wybrałaś dwie czarne suknie, czyli preferujesz stonowane kolory. Oto kilka moich propozycji:
    (jeżeli interesują Cię jakieś konkretne kolory to pisz, postaramy się poszukać :) )

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość keeehsa

19. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 9:36

kucusia napisał(a)

co do fryzur to ja mam straszny dylemat.. :)
    jestem niska, a strasznie podobają mi się te fryzury 'na bok'.
    Może Wy coś doradzicie?

Chcesz koniecznie mieć upięte włosy? jakiej one są długości? To nic złego że jesteś niska. Musisz tylko dopasować tą fryzurę do sukienki i będzie wszystko razem współgrało. Nałożysz do tego wyższe buty i na pewno będziesz wyglądała bardzo atrakcyjnie. a Jeżeli zrezygnujesz z tego typu upięcia to pomyśl nad delikatnymi falami. Są one bardzo modne i na pewno zrobią furorę na studniówce. Zrezygnuj z tzw. ciężkich loków, ponieważ wyszły one już z mody. Mi osobiście podobają się Twoje propozycję, ale dorzucę coś innego:

http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-45.jpg

http://www.stylistka.pl/fryzury/fryzury-dlugie-126.jpeg

http://bi.gazeta.pl/im/8/5205/z5205338X.jpg

20. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 10:27

LookingForAngels napisał(a)

Moja droga- dodałaś zdjęcie swojej sukienki, prosząc o opinię. Jeśli komuś się coś nie podoba, to normalne, ze skrytykuje. Ja skrytykowałam, bo właśnie "dzięki" temu fasonowi będzie Ci ona w tańcu podjeżdżała do góry (nie wiem, czy to przemyślałaś wcześniej), zważywszy, że materiał spódniczki to cieniutka satynka:]. Co do butów- ubierzesz wysokie, to sprawi to, że będzie się ona wydawała jeszcze krótsza:]. To tylko Twoja sprawa, w czym pójdziesz, ale jeśli prosisz o opinię, to musisz być przygotowana na krytykę...
    Pozdrawiam :)

Wątpie żebyś ze zdjęcia mogła wydedukować że się podnosi tańcu :) nie podnosi , zapewniam Cię :)
    I czepialiście sie o długośc nie o panterke.
    Nie wiem gdzie wy mieszkacie ale u mnie wiele znajomych bliskich dalszych ma coś zwięrzęcego tego typu :

http://allegro.pl/item860493184_cudna_panterka_roz_s_cyrkoniowa_klamra_sylwester...

http://allegro.pl/item864234943_luksusowa_sukienka_panterka_sylwester_prezent_m....