Sukienki na studniówkę 2013

1. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 10:36

[QUOTE=hajduszka;46607]Chcesz koniecznie mieć upięte włosy? jakiej one są długości? To nic złego że jesteś niska. Musisz tylko dopasować tą fryzurę do sukienki i będzie wszystko razem współgrało. Nałożysz do tego wyższe buty i na pewno będziesz wyglądała bardzo atrakcyjnie. a Jeżeli zrezygnujesz z tego typu upięcia to pomyśl nad delikatnymi falami. Są one bardzo modne i na pewno zrobią furorę na studniówce. Zrezygnuj z tzw. ciężkich loków, ponieważ wyszły one już z mody.

Bardzo podobały mi sie własnie te upięcia z boku i dlatego na takie najbardziej zwracałam uwage. O rozpus.zczonych nie myślałam nawet, bo na co dzień raz prostuje a raz kręce, także upięcie jakieś musi byc.. :)

to moja sukienka, juz ją kiedyś dodawałam :)

Wczoraj kupiłam tez biżuterie.. ale ten 'łańcuszek' dziwnie sie układa.. nie wiem czy tak ma być czy nie..
    Planuję kupić jeszcze jeden taki komplet (dałam za niego 9.90) i wpleść we włosy takie koraliki..
    tylko kurcze nie wiem co mam zrobić żeby te koraliki tak sie nie rozchodziły..;/

2. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 11:20

Agattka napisał(a)

Hej! :) Nie bardzo wiem, jaką sukienkę wybrać na studniówkę. Mam 168cm wzrostu, a moje wymiary to: 89cm w biuście, 68cm w talii i... 106 cm w biodrach :(
    Mam niestety dość wydatną pupę :/ (i kompleksy z powodu tej mojej figury, którą chcałabym jakoś zatuszować).

Jeśli masz taką figurę zrób tak: zaznacz talię paskiem lub odcinanym gorsetem a dół sukienki pozostaw swobodny. Najlepsze będą fasony rozkloszowane ze sztywnych materiałów które nie będą podkreślały krągłych bioder. :)

kaqqq- Ty nie wiesz w jakim świecie my żyjemy i gdzie mieszkamy? Zapisanych na ten temat zostało 47 stron wątku, wypowiedziało się na ten temat mnóstwo dziewcząt a Ty jesteś pierwszą jak narazie która proponuje zwierzęcą mini...Jeśli Twoje koleżanki też mają takie sukienki to się ciesz, nie będziesz sama...Ja nadal uważam że to nieodpowiednie na studniówkę, zbyt drapieżne i wyzywające, pare innych lasek myśli tak samo, ale Ty i tak pojdziesz w czym chcesz a ja tylko mówię co myślę SZCZERZE i mam do tego prawo jak każdy inny.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Agattka

3. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 11:25

hajduszka napisał(a)

Podobają mi się te sukienki, te czarne są eleganckie ale w pewien sposób dziewczęce. Jeżeli jesteś osobą szaloną i zwariowaną to możesz pozwolić sobie na tego typu strój. Mam taką samą figurę jak Ty i jestem tylko o 1 cm wyższa od Ciebie :P zatem poszukuję również sukienek idealnych do mojego wzrostu. Zauważyłam, że wybrałaś dwie czarne suknie, czyli preferujesz stonowane kolory. Oto kilka moich propozycji:
    (jeżeli interesują Cię jakieś konkretne kolory to pisz, postaramy się poszukać :) )

W sumie to obojętne jakie kolory... bo i tak bd szyła sukienkę.. więc mi to jest naprawdę obojętne.. ;)

4. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 11:41

kucusia napisał(a)

[QUOTE=hajduszka;46607]Chcesz koniecznie mieć upięte włosy? jakiej one są długości? To nic złego że jesteś niska. Musisz tylko dopasować tą fryzurę do sukienki i będzie wszystko razem współgrało. Nałożysz do tego wyższe buty i na pewno będziesz wyglądała bardzo atrakcyjnie. a Jeżeli zrezygnujesz z tego typu upięcia to pomyśl nad delikatnymi falami. Są one bardzo modne i na pewno zrobią furorę na studniówce. Zrezygnuj z tzw. ciężkich loków, ponieważ wyszły one już z mody.

Bardzo podobały mi sie własnie te upięcia z boku i dlatego na takie najbardziej zwracałam uwage. O rozpus.zczonych nie myślałam nawet, bo na co dzień raz prostuje a raz kręce, także upięcie jakieś musi byc.. :)

to moja sukienka, juz ją kiedyś dodawałam :)

Wczoraj kupiłam tez biżuterie.. ale ten 'łańcuszek' dziwnie sie układa.. nie wiem czy tak ma być czy nie..
    Planuję kupić jeszcze jeden taki komplet (dałam za niego 9.90) i wpleść we włosy takie koraliki..
    tylko kurcze nie wiem co mam zrobić żeby te koraliki tak sie nie rozchodziły..;/

Rzeczywiście dziwnie się układa ten łańcuszek. Może poszukać czegoś delikatniejszego z perełek i wtedy wpleciesz we włosy je. Na pewno dostaniesz w jakiś sklepach tego rodzaju spinki, tylko musisz poszukać ich dokładnie. Proponuje bardziej delikatny łańcuszek, ponieważ sukienka sama w sobie ma efektowny dół. Myślę, że powinnaś poszukać łańcuszka i kolczyków, bądź kolczyków i bransoletki.Wystarczy poszukać na allegro, tam pewnie znajdziesz coś podobnego.

5. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 11:48

keeehsa napisał(a)

W sumie to obojętne jakie kolory... bo i tak bd szyła sukienkę.. więc mi to jest naprawdę obojętne.. ;)

hmm.. widziałam, że interesują Cię sukienki wiązane na szyi. jednak nic ciekawego nie znalazłam. Chcesz mieć suknię z falbanami, cekinami, z ramiączkami, bez ramiączek? Interesują Cię obcisłe sukienki(tuby) czy też sukienki unoszące się w tańcu, z lekkiego materiału (dopasowane w biuście i talii,a rozkloszowane u dołu)?

6. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 11:55

Ja też nie ufałabym temu łańcuszkowi. Jest on tak widoczny że juz do niego nie zalozysz ani kolczykow ani bransoletki...Popieram moją poprzedniczkę i odradzam Ci go. Poszukaj czegoś delikatniejszego, co podkreśli Twój urok.

7. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 12:20

eN_cafe napisał(a)

te sukienki są ładne, chyba najbardziej podoba mi się ostatnia, na zdjęciach, srebrna (pod względem kroju - kolor i materiał przynoszą mi na myśl gwiezdne wojny :D ) co do pierwszej - wydaje mi się, że bardziej elegancko będą prezentowały się inne materiały, nie tak błyszczące. nie opisałaś swojej figury, kształtów. domyślam się, że jesteś dość filigranowa. wiele sukienek będzie ładnie na Tobie leżało. ale napisz coś więcej :)

Hmm.. wlasnie ta ostatnia to tez mi najbardziej do gustu przypadła, chociaż zawsze chciałam miec taką na szyje.. ehm.. ;)
    A jeśli chodzi o moją figure to hmm.. moje wymiary to 80cm w biuście, 66cm w talii i 85 cm w biodrach..

8. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 12:23

hajduszka napisał(a)

hmm.. widziałam, że interesują Cię sukienki wiązane na szyi. jednak nic ciekawego nie znalazłam. Chcesz mieć suknię z falbanami, cekinami, z ramiączkami, bez ramiączek? Interesują Cię obcisłe sukienki(tuby) czy też sukienki unoszące się w tańcu, z lekkiego materiału (dopasowane w biuście i talii,a rozkloszowane u dołu)?

hmm.. raczej z ramiączkami.. no i najlepiej bym się czuła w takiej dopasowanej sukienki w biuście i talii..

9. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 12:44

hajduszka napisał(a)

Rzeczywiście dziwnie się układa ten łańcuszek. Może poszukać czegoś delikatniejszego z perełek i wtedy wpleciesz we włosy je. Na pewno dostaniesz w jakiś sklepach tego rodzaju spinki, tylko musisz poszukać ich dokładnie. Proponuje bardziej delikatny łańcuszek, ponieważ sukienka sama w sobie ma efektowny dół. Myślę, że powinnaś poszukać łańcuszka i kolczyków, bądź kolczyków i bransoletki.Wystarczy poszukać na allegro, tam pewnie znajdziesz coś podobnego.

a moze takie? ten najjaśniejszy kolor bym wzięła..? :)
    http://www.allegro.pl/item856734462_hurt_komplet_tylko_9_99_zl_28_kolorow_hit.ht...

10. emkaba Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 13:11

Mam pytanie. Kupiłam sobie taką sukienkę na studniówkę (idę w delegacji - więc nie brałam jakieś strasznie balowej). Ale nie mam pojęcia jakie dobrać do tego dodatki a także mam wątpliwości co do fryzury i makeup. Myślałam nad irokezem i smoke eye, ale nie wiem czy nie będzie hm... za ciemno. Mam długie wpadające w czerń włosy i jasne szaroniebieskie oczy.

11. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 13:22

Ciężko będzie dobrać do tego dodatki bo ta sukienka jest...hmmm...dość nietypowa, mi skojarzyła się z płaszczem. Zrób sobie smokey eye, na twarz nałóż delikatny jasny podkład, na policzki odrobinę różu (tak- różu nie blushu) ale naprawdę niewiele tak aby podkreślić kości policzkowe i na usta nałóż bardzo delikatny różowy błyszczyk. Wtedy będzie dziewczęco i napewno nie za ciemno...Włosy spokojnie możesz uczesać w irokeza, lub pofalować i zaczesać do tyłu, tak żeby było Ci wygodnie...polecałabym też jakieś srebrne ozdoby do włosów ale bardzo delikatne i duże srebrne kolczyki- to tyle z biżuterii. Paznokcie też możesz machnąć na srebrny. I teraz pytanie - jakie masz buty? W każdym razie nie zakładaj ciemnych rajstop, bo będzie za ciężko.

12. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 13:31

:) Wczoraj po wielu trudach udało mi się dopasować torebkę do butów... I muszę przyznać, że nie byłam przekonana co do duetu buty - torebka, ale wygląda to fajnie :) Teraz pozostały mi dodatki, ale to już chyba z górki. Fryzurę również mam wybraną : http://www.herdaily.com/blogimg/Fashion/taylor-swift.jpg
    Mam nadzieję, że wszsytko pójdzie po mojej myśli, co do fryzu i będe zadowolona ;P

13. emkaba Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 13:43

Buty takie, bo pantofle były zbyt lekkie, delikatne. No a sukienka wydaje się być ciężka.

14. jp91 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 13:55

emkaba napisał(a)

Mam pytanie. Kupiłam sobie taką sukienkę na studniówkę (idę w delegacji - więc nie brałam jakieś strasznie balowej). Ale nie mam pojęcia jakie dobrać do tego dodatki a także mam wątpliwości co do fryzury i makeup. Myślałam nad irokezem i smoke eye, ale nie wiem czy nie będzie hm... za ciemno. Mam długie wpadające w czerń włosy i jasne szaroniebieskie oczy.

moim zdaniem to ta sukienka sprawia że masz przeogromne piersi i pupe. dodatkowo jest połyskująca, wiec uwydatnia wszystko. jeżeli już w niej idziesz to rzeczywiście potrzebne Ci jasne rozświetlające dodatki.

15. alittegirl Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 14:03

czekoladka91 napisał(a)

:) Wczoraj po wielu trudach udało mi się dopasować torebkę do butów... I muszę przyznać, że nie byłam przekonana co do duetu buty - torebka, ale wygląda to fajnie :) Teraz pozostały mi dodatki, ale to już chyba z górki. Fryzurę również mam wybraną : http://www.herdaily.com/blogimg/Fashion/taylor-swift.jpg
    Mam nadzieję, że wszsytko pójdzie po mojej myśli, co do fryzu i będe zadowolona ;P

a te włosy są upięte jakoś z tyłu? jak? śliczna fryzurka

16. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 14:08

alittegirl napisał(a)

a te włosy są upięte jakoś z tyłu? jak? śliczna fryzurka

też jestem ciekawa ;]

17. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 14:47

kucusia napisał(a)

a moze takie? ten najjaśniejszy kolor bym wzięła..? :)
    http://www.allegro.pl/item856734462_hurt_komplet_tylko_9_99_zl_28_kolorow_hit.html

Myślę, że ten komplet jest zdecydowanie lepszy. jest delikatny. możesz również poszukać zwykłego łańcuszka z jakąś zawieszką.

http://allegro.pl/item859657398_promocja_kolia_slub_wesele_bal.html

http://allegro.pl/item859664779_bizuteria_slubna_elegancka_i_wyjatkowa.html

http://allegro.pl/item861220163_biale_perly_bizuteria_slubna_onyx.html

18. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 14:49

czekoladka91 napisał(a)

fryzura jest cudowna;] myślę o czymś podobnym na studniówkę, mam także obawy co do fryzury żeby wyszła tak jak sobie wymarzyłam. miejmy nadzieję że będziemy wyglądały zjawiskowo ;p

19. Evil Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 18:37

mmalgorzatka napisał(a)

jacqueline riu tam chyba było coś w tym kolorze...

Byłam dzisiaj w sklepach i niestety nic takiego nie było. Spróbuje po nowym roku bo teraz to taki dziki tłum w CH...

20. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 18:57

powiedzcie mi czy istnieje coś takiego w sklepach jak sezon studniówkowy? Chodziłam teraz po 3 galeriach handlowych i w każdym sklepie (nie mówię o luksusowych sklepach typu monnari, simple tylko np o reserved, H&M, c&a, orsay itp) są max 2 sukienki nad kolanko i to takie typowo imprezowe...nie ma żadnego wyboru zeby kupic cos sensownego na studniówkę...Zastanawiam się czy po nowym roku jest w tych wszystkich sklepach jakiś rzut karnawalowy czy studniówkowy...Nie wiecie? A może doradzicie jakiś sklep w którym jest naprawdę dużo sukienek?