Sukienki na studniówkę 2013

1. Evil Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 19:08

eaudemonique napisał(a)

powiedzcie mi czy istnieje coś takiego w sklepach jak sezon studniówkowy? Chodziłam teraz po 3 galeriach handlowych i w każdym sklepie (nie mówię o luksusowych sklepach typu monnari, simple tylko np o reserved, H&M, c&a, orsay itp) są max 2 sukienki nad kolanko i to takie typowo imprezowe...nie ma żadnego wyboru zeby kupic cos sensownego na studniówkę...Zastanawiam się czy po nowym roku jest w tych wszystkich sklepach jakiś rzut karnawalowy czy studniówkowy...Nie wiecie? A może doradzicie jakiś sklep w którym jest naprawdę dużo sukienek?

W nook'u jest spory wybór i nawet nie tak drogo. LEpszy jest w CH Targówek, bo w arkadii to taka klita...

2. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 19:16

eaudemonique: w sklepach, które wymieniłaś na 98% nie będzie już innych modeli sukienek :( . Zresztą ja nie kupiłabym w takim sklepie sukienki bo istniałaby zbyt duża szansa, że inna dziewczyna miałaby podobną i przez całą studniówkę czułabym się z tym źle(oczywiście to jest moje zdanie i nie chcę nikogo urazić tymi słowami). Na Twoim miejscu rozejrzałabym się po różnych butikach i sklepach z sukniami ślubnymi ;) . W tych drugich można znaleźć prawdziwe perełki za przystępną cenę :) .

Pozdrawiam :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eaudemonique

3. Evil Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 20:18

eaudemonique napisał(a)

powiedzcie mi czy istnieje coś takiego w sklepach jak sezon studniówkowy? Chodziłam teraz po 3 galeriach handlowych i w każdym sklepie (nie mówię o luksusowych sklepach typu monnari, simple tylko np o reserved, H&M, c&a, orsay itp) są max 2 sukienki nad kolanko i to takie typowo imprezowe...nie ma żadnego wyboru zeby kupic cos sensownego na studniówkę...Zastanawiam się czy po nowym roku jest w tych wszystkich sklepach jakiś rzut karnawalowy czy studniówkowy...Nie wiecie? A może doradzicie jakiś sklep w którym jest naprawdę dużo sukienek?

W nook'u jest spory wybór i nawet nie tak drogo. LEpszy jest w CH Targówek, bo w arkadii to taka klita...

4. XYZZ Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 20:24

wiem ze to forum studniówkowe ale mam pytanie czy na sylwestra mozna połaczyc tkaie rajstopy jak na zdjeciu z tą sukienką? proszę o odp

5. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 21:22

XYZZ napisał(a)

wiem ze to forum studniówkowe ale mam pytanie czy na sylwestra mozna połaczyc tkaie rajstopy jak na zdjeciu z tą sukienką? proszę o odp

no mi jakos one nie przypadly do gustu, na Twoim miejscu jednak bym z nich zrezygnowała i założyła jakies inne... mogłyby byc np. czarne z jakims ciekawym wzorkiem by ozywic sukienkę lub jezeli lubisz kolorowe to moze zaszalej cos w tym kierunku :)

6. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 21:22

XYZZ napisał(a)

no mi jakos one nie przypadly do gustu, na Twoim miejscu jednak bym z nich zrezygnowała i założyła jakies inne... mogłyby byc np. czarne z jakims ciekawym wzorkiem by ozywic sukienkę lub jezeli lubisz kolorowe to moze zaszalej cos w tym kierunku :)

7. weronika777 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 21:23

XYZZ napisał(a)

8. XYZZ Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 21:34

no dzieki za rade pewnie tak też zrobię :)

9. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 30 grudnia 2009, 21:57

XYZZ napisał(a)

no dzieki za rade pewnie tak też zrobię :)

Sukienka bardzo fajna, gdzie ją kupiłaś? :)

10. Katharinna Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 22:59

czekoladka91 napisał(a)

:) Wczoraj po wielu trudach udało mi się dopasować torebkę do butów... I muszę przyznać, że nie byłam przekonana co do duetu buty - torebka, ale wygląda to fajnie :) Teraz pozostały mi dodatki, ale to już chyba z górki. Fryzurę również mam wybraną : http://www.herdaily.com/blogimg/Fashion/taylor-swift.jpg
    Mam nadzieję, że wszsytko pójdzie po mojej myśli, co do fryzu i będe zadowolona ;P

fryzura swietna!

11. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 23:09

Katharinna: krój sukienki jest bardzo ładny i bardzo dobrze Ci leży zwłaszcza, że jesteś szczupła :) według mnie najładniej Ci w tej czarnej wersji ;)

PS: mam taką samą sukienkę choć jestem potężniejsza od Ciebie ;)

12. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 30 grudnia 2009, 23:12

kaqqq napisał(a)

Wątpie żebyś ze zdjęcia mogła wydedukować że się podnosi tańcu :) nie podnosi , zapewniam Cię :)
    I czepialiście sie o długośc nie o panterke.
    Nie wiem gdzie wy mieszkacie ale u mnie wiele znajomych bliskich dalszych ma coś zwięrzęcego tego typu :

http://allegro.pl/item860493184_cudna_panterka_roz_s_cyrkoniowa_klamra_sylwester...

http://allegro.pl/item864234943_luksusowa_sukienka_panterka_sylwester_prezent_m.html

Hehe zdjęcie pokazuje fason sukienki, a ten akurat ma to do siebie, że lubi podjeżdżać do góry:]. Ja się nie czepiam, stwierdzam tylko fakt :P . Nie ma opcji, ze podjeżdżać nie będzie (chyba, że przykleisz ją taśmą xD)...:] A motyw panterki, wg mojej opinii, nie pasuje na taką okazję. Poza tym,dodałaś zdjęcie sukienki na Tobie, więc możemy z całym przekonaniem stwierdzić, ze jest za krótka.

Tyle ode mnie, wyraziłam moją opinię. Jeśli w niej pójdziesz, życzę powodzenia.

13. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 30 grudnia 2009, 23:23

Co do fryzury, to cieszę się, że Wam się podoba ;] Rozmawiałam z panią ;P fryzjerką i ponoć mają się trzymać na spinkach i wsuwkach :) nie znam się, ale mam nadzieję, że to zda egzamin. :P
    ODnośnie rozpuszczonych, jak kto lubi, ale ja chodzę na okrągło w rozpuszczonych i chcę raz wyglądać inaczej niż zwykle :)

14. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 31 grudnia 2009, 11:03

Katharinna napisał(a)

fryzura swietna! <3 tez myslalam o upieciu lokow. ponoc rozpuszczone wlosy na studniowce sie nie sprawdzaja..

przymierzalam dzis sukienki. co myslicie o tym modelu?
    mam watpliwosci, czy moge miec tak dopasowana sukienke, jak te na zdjeciach..

a ja uważam, ze ta liliowa jest lepsza, bo w czarnych kieckach będzie wiele dziewczyn. sukienka leży na Tobie bardzo ładnie, masz do niej dobrą figurę, nie zastanawiaj się tylko ją kupuj ;]

15. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 31 grudnia 2009, 12:13

Mam do Was wielką prośbę;D możecie mi doradzić jaki kolor rajstop/pończoch mam założyć jeśli mam czarną obcisłą sukienkę i czarne buty? Myślałam o grafitowych albo o jasno szarych ale teraz zastanawiam się czy jednak cieliste nie będą lepszym rozwiązaniem. Jak myślicie, które rozwiązanie będzie najlepsze?(dodam tylko że dodatki będę mieć srebrne).
    Zna, któraś z Was firmę z której pończochy będą się trzymać przez całą noc bez poprawiania? W tamtym roku miałam bodajże z Gatty i ciągle mi zjeżdżały;(, a pasa(czy jak to się tam nazywa;D) mieć nie chce za bardzo.

Pozdrawiam :)

16. marmoladee Nowicjuszka

Napisano: 31 grudnia 2009, 13:36

hej :)
    mam pytanie .
    co myslicie o małej czarne na studniówkę takiej jak trzecia na zdjęciu?
    i co do tego? (;
    myslalam o jakichs wyrazistych butach. ale nie wiem jakie dodatki.
    poradźcie.
    pozdraiwam (;

a co do pończoch to ja kupilam w Calzedonii i trzymały sie swietnie!

17. Kasiula22 Nowicjuszka

Napisano: 31 grudnia 2009, 13:56

jak dla mnie jest w sam raz na studniówkę..a co do butów to raczej wkomponuj je w kolor sukienki, mozesz do tego miec jakas wyrazista torebke i bizuterie( w tym sezonie modna jest duża biżuteria )....

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość marmoladee

18. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 31 grudnia 2009, 14:22

marmeladee a gdzie można kupić tą sukienkę;>?
    zdradzisz?;D

19. marmoladee Nowicjuszka

Napisano: 31 grudnia 2009, 15:31

oczywiście, ogądałam ją w Simple :D

czyli buty wysokie w kolorze czarnym?
    a z biżuterii perły? xD

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eaudemonique

20. styska Nowicjuszka

Napisano: 1 stycznia 2010, 12:01

a czy ktos wie gdzie mozna kupic taka sukienke? :) chcialabym ja wlasnie na studniowke :)