Sukienki na studniówkę 2013

1. raspberrry Nowicjuszka

Napisano: 1 stycznia 2010, 23:40

[QUOTE=Tyniaak;46799]Sukienka jest bardzo ładna, widziałam ją w róznych kolorach na allegro :) I tak jak dziewczyny wyżej nie uwazam by była ona za skromna, ja tez mam sukienke w jednolitym kolorze bez zadnych cekinów i takich dupereli :) Przy takiej sukience możesz poszaleć z dodatkami, np. jakies długie kolczyki itp :) [/QUOTE

Pisząc skromna miałam przede wszystkim na myśli to, że nie ma na sobie takich dodatków jak napisałyście, np Cekiny itd. I nie jest długa satynowa. No niestety ale przed takimi sukienkami wiele dziewcząt nie może się obronić i je wybierają. Dziękuję ;) )
    Generalnie, nie wiem czy to aby na pewno dobry kolor ;) D;latego napisałam. Wolałam się upewnić i poznać opinię innych ;)

2. raspberrry Nowicjuszka

Napisano: 1 stycznia 2010, 23:40

hajduszka napisał(a)

Ta sukienka nie jest za skromna, jednak proponowałabym inny kolor. Nie mam nic do tego koloru, bo sukienka jest naprawdę bardzo ładna. Ja osobiście bym wybrała bardziej stonowany kolor. Musisz przemyśleć również czy na pewno będziesz się dobrze czuła w tym kolorze gdy dookoła będą dziewczyny w czerwieni, czerni, fioletach itp. Nie należy również brać wszystkiego do siebie.Jeżeli sama uważasz,że to dobry wybór to nie sugeruj się zdaniem innym. Nałóż taką sukienkę, by było Ci w niej wygodnie. Jeżeli jednak potrzebujesz jakiś innych propozycji to pisz :) Poszukamy innych sukienek.

A jeśli chodzi o inne propozycje to oczywiście poproszę ;) )

3. XYZZ Nowicjuszka

Napisano: 1 stycznia 2010, 23:53

ej jak myślicie czy to wypada jeśli sie poszukuje ładnej sukienki ale nie może się znaleźć ładniejszej niż ma się w szafie pójść w tej samej na studniówkę co na półmetek? czy lepiej może kupić coś brzydszego ale świeżego?

4. styska Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 0:31

XYZZ napisał(a)

ej jak myślicie czy to wypada jeśli sie poszukuje ładnej sukienki ale nie może się znaleźć ładniejszej niż ma się w szafie pójść w tej samej na studniówkę co na półmetek? czy lepiej może kupić coś brzydszego ale świeżego?

hm, tak pomyslalam co bym zrobila w Twojej sytuacji i wiesz ze naprawde nie wiem. Z jednej strony glupio byloby isc w tej samej sukience, natomiast z drugiej skoro nie mozesz nic ladnego znalezc. A duzo masz jeszcze czasu do szukania?
    Ja bym chyba jednak jeszcze szukala i wystrzegala sie zalozenia tej samej. No chyba ze odmienisz ja dodatkami, butami, ina fryzura, tak ze nikt Ciebie nie pozna ze to ta sama sukienka ;)

5. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 8:38

styska napisał(a)

a prosze bardzo ;) mama caly czas zastanawia sie nad tym czy bedzie odpowiednia, ale krotka to ona az taka nie jest, bedzie siegac mi troche przed kolano. Kolor mi sie podoba, cena tez nie najgorsza, a na tamta nie moge dlugo czekac :( a szkoda bo jest ladna naprawde.

Sukienka jest ok, jeszcze znalazłam model, który wcześniej szukałaś, znaczy się jest podobna do Twojej :

http://kartes-moda.pl/piekna-elegancka-sukienka-szyfonem-koronka-pasie-4652-p-15...

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość styska

6. hajduszka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 8:40

XYZZ napisał(a)

opisz jaką sukienkę masz w szafie, poszukamy jakiejś świeżej i równie pięknej jak tamta :)

7. styska Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 9:14

hajduszka napisał(a)

Sukienka jest ok, jeszcze znalazłam model, który wcześniej szukałaś, znaczy się jest podobna do Twojej :

http://kartes-moda.pl/piekna-elegancka-sukienka-szyfonem-koronka-pasie-4652-p-152.html

Tez patrzylam ta sukienke i jest sliczna, ale problemem jest tu dlugosc, bedzie mi siegala do polowy lydki, co przy moim wzroscie jeszcze bardziej mnie chyba pomniejszy niestety - bede wygladala jak kaczka ;p ;)

EDIT: a wiec zamowilam ta sukienke co pokazywalam, burgundwa, teraz tylko modlic sie trzeba zeby wszystko bylo ok i jak najszybciej przyszla :D ;)

8. Joostyncia Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 16:25

A co myślicie o takiej sukience ?? ;)

9. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 16:34

Joostyncia napisał(a)

A co myślicie o takiej sukience ?? ;)

bardzo ładna ;] będzie się fajnie układać podczas tańczenia :D minusem jest to, że nie ma ramiączek, ale.... w cubusie można kupić takie plasterki, które sklejają ubranie z ciałem i nic się nie przemieszcza xPja bym ją brała :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Joostyncia

10. nocturna Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 16:46

Joostyncia - śliczna. Jak na mój gust najlepiej w wersji z różowymi dodatkami ^^

2 użytkowników podziękowało za tę wiadomość P_at Joostyncia

11. P_at Początkująca

Napisano: 2 stycznia 2010, 17:05

Drogie dziewczyny :) 13 lutego mam studniówkę i jestem przerażona, bo jeszcze nie mam przygotowanej kreacji :/ w związku z szykującą się imprezą i moim niezdecydowaniem mam jedno zasadnicze pytanie jak myślicie, które sukienki są bardziej modne,proste czy rozkloszowane? :)

12. styska Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 17:25

cuudowna kiecka :) wlasnie taki styl mi sie podoba ;)
    moja bedzie podobna, tylko troche inna :D

P_at napisał(a)

Drogie dziewczyny :) 13 lutego mam studniówkę i jestem przerażona, bo jeszcze nie mam przygotowanej kreacji :/ w związku z szykującą się imprezą i moim niezdecydowaniem mam jedno zasadnicze pytanie jak myślicie, które sukienki są bardziej modne,proste czy rozkloszowane? :)

13 lutego masz studniowke i jestes przerazona ze nie masz kreacji?! ja mam 15 stycznia i nie mam nic... dopiero dzisiaj zamowilam sukienke i to przez allegro, ktora nie jest powiedziane ze mi sie na pewno spodoba jak ja dostane i bedzie dobra. O butach i dodatkach juz nawet nic nie mowie ;p ;)

Jesli chodzi o typ to w sklepach wiekszosc jest rozkloszowanych, ale ja zwykle zakladam to co mi sie podoba, a nie to co modne. Chociaz zwykle to co modne jest ladne, a wiec sie podoba, bo gdyby sie nie podobalot o nie byloby modne, ale nie zawsze tak jest ;p Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi ;)

13. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 19:26

Dziewczyny, a co myślicie o tych sukienkach? :)

14. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 19:26

Dziewczyny, a co myślicie o tych sukienkach? :)

15. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 19:32

Agattka: szczerze mnie się te sukienki nie podobają, są jakieś dziwne i według mnie nie odpowiednie na studniówkę. Wydaje mi się też, że są z jakiegoś dziwnego materiału(poza tą ostatnią satynową). Ale to tylko moje zdanie.

16. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 19:34

Mnie chodzi o tą przedostatnią, turkusową. W sklepie mnie urzekła, choć na tej fotce wygląda trochę gorzej. Co do 1 i 2 to się z Tobą zgodzę... Okropne są.

17. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 19:41

Hm rzeczywiście ta 3 sukienka jest najładniejsza i może masz racje że na fotce wygląda niekorzystnie ;) musiałabym ją zobaczyć.
    Jeśli ci się podoba to ją kup ;) . Tylko zastanów się czy nie będzie Ci podczas tańca się osuwać bo wydaje mi się że może tak się dziać. :(

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość Agattka

18. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 20:29

Na szczęście ma dołączone ramiączka. Kupiłabym ją od razu, tylko że jest niestety droga. Szukałam czegoś innego i jak na razie nic. Jak dalej tak pójdzie, to się jednak zdecyduję.
    Mam czarne buty i czarną torebkę, a także srebrene kolczyki i bransoletkę. Zastanawiam się nad kolorem paznokci i rajstop. Może paznokcie srebrne, a rajstopy cieliste? A, i mam jeszcze jedno pytanko :) Czy znacie może jakiś patent na szybszy wzrost paznokci? :)

19. jp91 Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 21:20

Agattka napisał(a)

Na szczęście ma dołączone ramiączka. Kupiłabym ją od razu, tylko że jest niestety droga. Szukałam czegoś innego i jak na razie nic. Jak dalej tak pójdzie, to się jednak zdecyduję.
    Mam czarne buty i czarną torebkę, a także srebrene kolczyki i bransoletkę. Zastanawiam się nad kolorem paznokci i rajstop. Może paznokcie srebrne, a rajstopy cieliste? A, i mam jeszcze jedno pytanko :) Czy znacie może jakiś patent na szybszy wzrost paznokci?
    :)

troche późno się obejrzałaś jeśli chodzi o paznokcie :P wcinaj sumplementy np belisse lub skrzyp polny czy cos takiego. jest też masa lakierów i odżywek, ale super długie i zdrowe paznokcie nei urosną w tydzień :P

20. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 2 stycznia 2010, 21:27

Jeśli chodzi o rajstopy to rzeczywiście cieliste moim zdaniem będą ok. Paznokcie nie muszą być mega długie;d według mnie liczy się bardziej ich kształt ;) osobiście długich nie polecam bo zahaczysz gdzieś i po paznokciu, a nie ma nic gorszego niż jeden niewymiarowy paznokieć ;) . Natomiast kolor..hm dokładnie nie wiem jaki kolor ma Twoja sukienka(czy mocniejszy niż na zdjęciu) ale ja bym zrobiła czerwone paznokcie ;) - wiem odważne połączenie ale jakbyś miała srebrne to moim zdaniem byłoby za mdło ;)