Sukienki na studniówkę 2013

1. Evil Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 0:00

Własnie dzisiaj kupiłam sukienke (w koncu) w sklepie nook w ch targowek. Naprawde polecam jest tam duzy wybor. Osobiscie sie zdziwilam bo dobry byl na mnie rozmiar 40 a jestem dosyc szczupła osoba. Teraz mam kolejny problem - buty. Nie wiem jakie moga pasowac do sukienki tuby.

2. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 stycznia 2010, 11:39

styska napisał(a)

cuudowna kiecka :) wlasnie taki styl mi sie podoba ;)
    moja bedzie podobna, tylko troche inna :D

13 lutego masz studniowke i jestes przerazona ze nie masz kreacji?! ja mam 15 stycznia i nie mam nic... dopiero dzisiaj zamowilam sukienke i to przez allegro, ktora nie jest powiedziane ze mi sie na pewno spodoba jak ja dostane i bedzie dobra. O butach i dodatkach juz nawet nic nie mowie ;p ;)

Jesli chodzi o typ to w sklepach wiekszosc jest rozkloszowanych, ale ja zwykle zakladam to co mi sie podoba, a nie to co modne. Chociaz zwykle to co modne jest ladne, a wiec sie podoba, bo gdyby sie nie podobalot o nie byloby modne, ale nie zawsze tak jest ;p Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi ;)

też mam 15 stycznia ;p

przyszła kolej na mnie ;p pochwalę się tym, co do tej pory zdobyłam :p i prosiłabym o rady dotyczące dodatków ;p p

p.s. hehe nie spuściłam do zdjęcia podszewki w sukience dlatego tak dziwnie się układa xd

3. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 3 stycznia 2010, 12:09

19BaMbOoChA90 napisał(a)

też mam 15 stycznia ;p

przyszła kolej na mnie ;p pochwalę się tym, co do tej pory zdobyłam :p i prosiłabym o rady dotyczące dodatków ;p p

p.s. hehe nie spuściłam do zdjęcia podszewki w sukience dlatego tak dziwnie się układa xd

Śliczne buty, bardzo fajny kolor.

Ja też mam studniówkę 15 stycznia :D

4. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 stycznia 2010, 12:26

dagmarka54 napisał(a)

Śliczne buty, bardzo fajny kolor.

Ja też mam studniówkę 15 stycznia :D

hehe a może my z jednej szkoły i miasta :D ?

5. eaudemonique Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 14:11

Bamboocha gdzie kupiłaś te buty? I za ile?! Są wygodne? Jak wysoki mają obcas? Wg mnie są obłędnie przepiękne, takie jakie chcę i pragnę :D

6. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 16:26

Bamboocha: naprawdę super buty;D chce takie same;P hehe;d :) . Sukienka też ładna ;)
    Jeśli chodzi o dodatki to oczywiście na szyję nic ;) , na rękę grubą bransoletę(najlepiej srebrną) a co do kolczyków..hm..zależy jaką będziesz mieć fryzurę ;) a jeśli to będzie kok to najlepiej długie ;) . Jaką będziesz mieć torebkę( w sensie koloru;D)

7. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 3 stycznia 2010, 17:22

natalka90 napisał(a)

Bamboocha: naprawdę super buty;D chce takie same;P hehe;d :) . Sukienka też ładna ;)
    Jeśli chodzi o dodatki to oczywiście na szyję nic ;) , na rękę grubą bransoletę(najlepiej srebrną) a co do kolczyków..hm..zależy jaką będziesz mieć fryzurę ;) a jeśli to będzie kok to najlepiej długie ;) . Jaką będziesz mieć torebkę( w sensie koloru;D)

heheh dzięki ;p p w orsay'u była też inna długa- szara, obłędna, już ją miałam brać, gdy pomyślałam by troszkę się w niej poruszać i wyszło szydło z worka .. na biodrach materiału było za dużo i się bardzo brzydko układała, po prostu szycie było złe :) a myślisz, że srebrno-turkusowe by pasowały :) ? kurczę .. tylko gdzie znależć ładną, turkusową torebeczke (na ok 28cm by flaszka weszła ;DD)

eaudemonique napisał(a)

Bamboocha gdzie kupiłaś te buty? I za ile?! Są wygodne? Jak wysoki mają obcas? Wg mnie są obłędnie przepiękne, takie jakie chcę i pragnę :D

1. w Rybniku w jakimś butiku, na pudełku pisze "dance" xd a na reklamówce "style of shoe NEECO" 2. 79,90zł ;p 3. super wygodne, a z wkładkami z kiwi na śródstopie to już wgl bajka :) 4. 10cm :D hehe dzięki :*

8. vrblckhl Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 18:29

Dziś kupiłam taką sukienkę, ale mam pewne wątpliwości, nie wiem czy nie zwrócić... A buty chyba założę te:http://www.we-dwoje.pl/buty;i;dodatki;top;secret;dla;kobiet;-;wiosna;lato;2009,artykul,11718.html?foto_id=2 , pod tak długą sukienką i tak będę prawie nie widoczne ;) Tylko ten pasek w talii chyba sobie podaruję, jakoś nie wiem po co on i z czym to się je xD

9. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 19:14

Bamboocha: moim zdaniem turkusowa torebka nie pasuje, postawiłabym na tradycyjne połączenie kolor butów=kolor torebki( wiem, wiem to już nie modne;D), turkus gryzł by się z kolorem Twojej sukienki, przynajmniej w moim odczuciu.

vrblckhl: może to wina zdjęcia ale uważam, że ta sukienka troszkę Cie pogrubia :( , a jeśli chodzi o ten pasek to rzeczywiście lepiej będzie bez niego.

Pozdrawiam.

10. vrblckhl Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 20:08

natalka90 napisał(a)

vrblckhl: może to wina zdjęcia ale uważam, że ta sukienka troszkę Cie pogrubia :( , a jeśli chodzi o ten pasek to rzeczywiście lepiej będzie bez niego.

Na szczęście, to tylko wina zdjęcia, koleżanka siedziała pod dziwnym kątem. Ale i tak nie wiem czy jej nie oddać...

11. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 20:12

vrblckhl napisał(a)

Na szczęście, to tylko wina zdjęcia, koleżanka siedziała pod dziwnym kątem. Ale i tak nie wiem czy jej nie oddać...

hmm no jak nie jestes co do niej przekonana a masz jeszcze czas zeby kupic inna to moze ja oddaj? ja ogolnie nic do niej nie mam, ale jesli Ci nie pasuje i sie zastnawiasz nad zwrotem, to chyba wazne zebys jednak byla pewna swej kreacji :) ja dlugo szukalam swojej, bo chcialam spojrzec na sukienke i stwierdzic "oo to ta" i tak wlasnie bylo wiec jestem zadwolona :) daj zdj z innego kata to sie zastanowimy wspolnie ;)

12. vrblckhl Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 20:19

Z innych kątów chwilowo nie ma, bo fotograf z wczorajszej imprezy wrócił dziś o 11, więc nic innego by nie wyszło ;) Jedynym zastrzeżeniem w jej kierunku jest to, że jest taka... monumentalna? Zakrywa wszystkie wady (na +), świetny materiał (na +), tylko nie wiem, czy nie jest zbyt hm.. strojna jak na studniówkę... Sam fason wydaje mi się ciekawy, a że uległam magii wyprzedaży...

13. tutti Nowicjuszka

Napisano: 3 stycznia 2010, 20:31

vrblckhl napisał(a)

Z innych kątów chwilowo nie ma, bo fotograf z wczorajszej imprezy wrócił dziś o 11, więc nic innego by nie wyszło ;) Jedynym zastrzeżeniem w jej kierunku jest to, że jest taka... monumentalna? Zakrywa wszystkie wady (na +), świetny materiał (na +), tylko nie wiem, czy nie jest zbyt hm.. strojna jak na studniówkę... Sam fason wydaje mi się ciekawy, a że uległam magii wyprzedaży...

nie jest za strojna na studniowke, studniowka to baaaal :) wiem ze kroluja krotkie sukienki, ja sama mam krotka, ale dluga jest jak najbardziej na miejscu, w sumie chcialam miec dluga, ale wygladalam jak krasnal ;)
    tylko ze na tym zdj sukienka wyglada na nieco za duza..

14. eN_cafe Początkująca

Napisano: 3 stycznia 2010, 21:40

hej dziewczyny :D co myślicie o połączeniu: dopasowana mała czarna, z drobnym warstwowym dołem (jakby falbanki na skos), bez ramiączek + fioletowe buty + "kryształowe" zielone kolczyki i bransoletka (w tym samym odcieniu) + czarne cienkie rajstopy? :P
    czy to przekombinowane? :) w miarę możliwości dodaje zdjęcia dodatków i kolorów o które mniej więcej mi chodzi :D pozdrawiam i proszę o opinie ;)

15. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 3 stycznia 2010, 22:24

19BaMbOoChA90 napisał(a)

hehe a może my z jednej szkoły i miasta :D ?

Heh, no ja Warszawa. LO Czarnieckiego. Studniowka w Hotelu Sobieskim, a Ty? :)

16. siuxwawa Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 15:16

eN_cafe napisał(a)

hej dziewczyny :D co myślicie o połączeniu: dopasowana mała czarna, z drobnym warstwowym dołem (jakby falbanki na skos), bez ramiączek + fioletowe buty + "kryształowe" zielone kolczyki i bransoletka (w tym samym odcieniu) + czarne cienkie rajstopy? :P
    czy to przekombinowane? :) w miarę możliwości dodaje zdjęcia dodatków i kolorów o które mniej więcej mi chodzi :D pozdrawiam i proszę o opinie ;)

Ja na twoim miejscy dała bym fioletowe buty, moze w bardziej intensywnym i żywym odcieniu niz na zdjęciu i do tego kremowe, ecru dodatki, bo ta zielona, jeszcze kryształowa biżuteria dla mnie bedzie sie gryżć.

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eN_cafe

17. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 15:35

mam

18. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 4 stycznia 2010, 16:09

dagmarka54 napisał(a)

Heh, no ja Warszawa. LO Czarnieckiego. Studniowka w Hotelu Sobieskim, a Ty? :)

e, to ja bardziej południowy typ ;p p Śląsk ;d

19. siuxwawa Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 16:15

eN_cafe napisał(a)

http://www.colourlovers.com/palette/619944/REN%C3%A9E_S.
    dla mnie pasuje jak w tym linku
    i polecam strone http://blog.wearpalettes.com/

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eN_cafe

20. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 17:42

musze sie gdzies wyzalic, z gory przepraszam :(
    otoz do jutra mamy zrobic liste naszych osob towarzyszacyvh na studniowke iii wlasnie moj partner dzis sie rozmyslil :( do jutra nie znajde nikogo, a zreszta juz kilku kolegow pytalam wczesniej i z jakichs im tylko znanych powodow nie chcieli isc, wiec jestem skazana na obcego kolege, z ktorym poznam sie dopiero na studniowce :(
    co myslicie w ogole o takiej sprawie ?? taka randka w ciemno? ;/