Sukienki na studniówkę 2013

1. styska Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 17:57

Wiesz ze mna zerwal chlopak w niedziele wieczorem, gdzie do poniedzialku tez musialam juz ostatecznie wplacic pieniadze, bo jesli nie to nie ide... Oczywiscie jesli zerwal to znaczy ze nie idziemy razem na studniowke - to dla mnie bylo jasne. Dopiero w poniedzialek sobie to uswiadomilam ze nie mam w sumie z kim isc, wiec stwierdzilam ze nie ide, bo za malo czasu zeby kogos szukac. Moje dobre kolezanki z klasy sie o tym dowiedzialy i znalazly mi partnera w ciagu 10 minut. Bo powiedzialy ze mam isc a i one maja kogos kto chetnie by poszedl. I takim oto sposobem ide z kims kogo w sumie nie znam, tzn widzialam go, a on mnie na urodzinach tej kolezanki ktora mi go 'zalatwila' na studniowke, Widzialam go tylko i wiedzialam jak ma na imie, nasze drogi jakos sie tam nie zeszly i nie mielismy okazji pogadac czy cos. Wiec teraz w piatek wychodzimy paczka na jakas dyskoteke i bede poznawac i testowac swojego partnera na parkiecie :D

Chlopak ogolnie jest fajny, zabawny, kulturalny, szarmancki, ale nie nudny, i potrafi dobrze tanczyc - w sumie chyba lepszego wymarzyc sobie nie moglam :D tylko zebysmy jeszcze sie dogadali ;)

Co najgorsze teraz juz moj byly chlopak zaczyna pisac i robic jakies wyrzuty ze mial nadzieje ze mimo to ze nie jestesmy razem to pojdziemy razem na studniowke bo on naprawde bardzo chcial. Przez co mam wyrzuty sumienia ze tak szybko znalazlam ( w sumie znaleziono ;p ) mi partnera, ze postapilam nie fair, ze jestem zla wredna itp..
    Ale tak w ogole, to ja nawet nie barzo chcialam z nim na nia isc, bo nie tanczyc to mi sie z nim zbyt dobrze nie tanczylo i ogolnie on wolal siedziec niz szalec a ja mam odwrotnie...
    Jest mi tez glupio przed tym z ktorym ide, ze moze jak mnie pozna to stwierdzi ze wale nie chce ze mna isc i w ogole i jakos tak caly czas odczuwam taki strach i lek.

No to sie rozpisalam... ale w koncu wszystko z siebie wyrzucilam:d ;)

A moze sprobuj sie z nim jakos spotkac? umowic? pogadac? Jesli sama nie mozesz, to moze jakas paczka ktora sie znacie?

Ja sobie wmawiam ze bedzie super wiec u Ciebie tez na pewno tak bedzie! ;)

2. iss91 Obeznana

Napisano: 4 stycznia 2010, 18:07

hej dziewczyny ja studniówkę mam 30 stycznia i ani sukienki ani partnera. chciałabym wziąć kogo kogo w miare znam, kto lubi tańczyć i dogada się ze mną i z moją paczką. niestety nie mogę jakoś takiego znaleźć. dziś zaczęłam się zastanawiać czy wogole iść na tą studniówkę bo nie chcę zapłacić 360 zł i się zle bawic :(

3. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 18:08

Przypadkiem znalazłam, może kogoś zainteresuje ;)

4. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 4 stycznia 2010, 18:22

19BaMbOoChA90 napisał(a)

e, to ja bardziej południowy typ ;p p Śląsk ;d

Ale ten sam dzień ;]

JednaZWieluxp, styska i iss91: Dziewczyny, dlaczego uważacie że jak nie macie partnera to nie ma co iść na studniówkę? Przecież to,że idziecie same to nie jest żaden wstyd. Nie potraficie się dobrze bawić bez swojego partnera? Bez przesady... U mnie w klasie sporo dziewczyn nie ma faceta i idą same i nie robią z tego tragedii. Nawet się cieszą,że idą same, bo może kogoś poderwą :D Uwierzcie w siebie, uwierzcie,że same też możecie iść i się nawet lepiej bawić niż z facetem :) :)

5. styska Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 18:52

dagmarka54 napisał(a)

JednaZWieluxp, styska i iss91: Dziewczyny, dlaczego uważacie że jak nie macie partnera to nie ma co iść na studniówkę? Przecież to,że idziecie same to nie jest żaden wstyd. Nie potraficie się dobrze bawić bez swojego partnera? Bez przesady... U mnie w klasie sporo dziewczyn nie ma faceta i idą same i nie robią z tego tragedii. Nawet się cieszą,że idą same, bo może kogoś poderwą :D Uwierzcie w siebie, uwierzcie,że same też możecie iść i się nawet lepiej bawić niż z facetem :) :)

Ale tak juz jakos jest, u Ciebie idzie sporo dziewczyn bez partnera, to wtedy i moze ja bym sie skusila, ale u mnie nie ma takiej osoby, wiec i mi byloby glupio. Co prawda moja mama caly czas mi powtarza ze i tak przeciez wszyscy beda bawic sie w grupie, wiec zadna roznica cz z partnerem czy bez, ae jednak z partnerem chyba razniej. ;)

6. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 19:32

styska napisał(a)

Wiesz ze mna zerwal chlopak w niedziele wieczorem, gdzie do poniedzialku tez musialam juz ostatecznie wplacic pieniadze, bo jesli nie to nie ide... Oczywiscie jesli zerwal to znaczy ze nie idziemy razem na studniowke - to dla mnie bylo jasne. Dopiero w poniedzialek sobie to uswiadomilam ze nie mam w sumie z kim isc, wiec stwierdzilam ze nie ide, bo za malo czasu zeby kogos szukac. Moje dobre kolezanki z klasy sie o tym dowiedzialy i znalazly mi partnera w ciagu 10 minut. Bo powiedzialy ze mam isc a i one maja kogos kto chetnie by poszedl. I takim oto sposobem ide z kims kogo w sumie nie znam, tzn widzialam go, a on mnie na urodzinach tej kolezanki ktora mi go 'zalatwila' na studniowke, Widzialam go tylko i wiedzialam jak ma na imie, nasze drogi jakos sie tam nie zeszly i nie mielismy okazji pogadac czy cos. Wiec teraz w piatek wychodzimy paczka na jakas dyskoteke i bede poznawac i testowac swojego partnera na parkiecie :D

Chlopak ogolnie jest fajny, zabawny, kulturalny, szarmancki, ale nie nudny, i potrafi dobrze tanczyc - w sumie chyba lepszego wymarzyc sobie nie moglam :D tylko zebysmy jeszcze sie dogadali ;)

Co najgorsze teraz juz moj byly chlopak zaczyna pisac i robic jakies wyrzuty ze mial nadzieje ze mimo to ze nie jestesmy razem to pojdziemy razem na studniowke bo on naprawde bardzo chcial. Przez co mam wyrzuty sumienia ze tak szybko znalazlam ( w sumie znaleziono ;p ) mi partnera, ze postapilam nie fair, ze jestem zla wredna itp..
    Ale tak w ogole, to ja nawet nie barzo chcialam z nim na nia isc, bo nie tanczyc to mi sie z nim zbyt dobrze nie tanczylo i ogolnie on wolal siedziec niz szalec a ja mam odwrotnie...
    Jest mi tez glupio przed tym z ktorym ide, ze moze jak mnie pozna to stwierdzi ze wale nie chce ze mna isc i w ogole i jakos tak caly czas odczuwam taki strach i lek.

No to sie rozpisalam... ale w koncu wszystko z siebie wyrzucilam:d ;)

A moze sprobuj sie z nim jakos spotkac? umowic? pogadac? Jesli sama nie mozesz, to moze jakas paczka ktora sie znacie?

Ja sobie wmawiam ze bedzie super wiec u Ciebie tez na pewno tak bedzie! ;)

heh dzieki, ze mnie ktos rozumie :) no spotkac sie to raczej ciezko bo on studiuje a i do studniowki zostalo malo czasu, bo to za 2 tygodnie juz. kolezanki, ktore mi go zalatwily mowia ze jet fajny, ale to sie okaze. jak na razie rozmawiamy na nk ;p w sumie dobre i to..
    tez sobie zaczne tak wmawiac, moze tak wlasnie bedzie! :) jeszcze raz dzieki :)

a nie powinnas miec wyrzutow sumienia wobec twojego bylego, a tym bardziej nie mysl ze jestes zla, to on niech sie martwi ze stracil taka, z pewnoscia, super dziewczyne :)

7. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 19:38

dagmarka54 napisał(a)

Ale ten sam dzień ;]

byc moze jakby jakies dziewczyny z mojej klasy szly same i ja bym tak zrobila, ale wszyscy ida z os towarzyszaca. wiec nie usmiecha mi sie siedzenie i patrzenie na to jak sie inni bawia ;/

8. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 19:59

mam już czarną sukienkę i czarne buty, nie chciałabym aby i torebka była w tym kolorze, a sukienka ma akurat taki charakter, że pasują do niej kolory klasyczne i pastelowe. Zastanawiam się nad satynową torebką w kolorze kawy z mlekiem z reserved http://reserved.com/showroom/#/pl/showroom/0/d1/M3010, a najlepiej podobna do tej i tańsza (bo 79,90 jak za torebkę "na jeden raz" to zdecydowanie za dużo). do tego założyłabym jakieś kolczyki i bransoletkę z pereł w tym samym kolorze co torebka... widziałam w kilku sklepach takie połączenie kolorów (tzn kawa z mlekiem + czerń) ale dalej nie jestem pewna, a studniówka już 16... czy macie jakieś propozycje makijażu? mam niebieskie/zielone oczy (postrzeganie kolorów to bardzo indywidualna sprawa xP) ciemne brwi, włosy ciemny blond z "rudym połyskiem" i jasną cerę. co będzie pasowało do takiego stroju?

9. iss91 Obeznana

Napisano: 4 stycznia 2010, 20:25

tak no właśnie jakby więcej osob z klasy szło samych to to też by nie był problem ale jednak wszyscy mają pary :P

10. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 20:35

mmalgorzatka: uważam, że połączenie czerni i kawy z mlekiem jest ok ;) do tego perły i będziesz super elegancka ;) , jeśli chodzi o makijaż hmm..może smoke eye? Ale niech się jeszcze ktoś na ten temat wypowie bo nie znam się zbytnio na tym ;)

styska: kopnij w du** swojego byłego faceta! Co on sobie wyobraża;/? Trochę zbulwersowała mnie jego bezczelność. Najpierw zrywa a potem liczy na studniówkę? Porażka totalna jak dla mnie;/. Nie masz o co mieć do siebie pretensji! ;)
    Życzę Ci udanej zabawy z tym drugim chłopakiem ;)

Jeśli chodzi o pójście samemu na studniówkę uważam, że to zależy od środowiska. Jeśli rzeczywiście wszyscy idą z kimś to moim zdaniem dziwnie tak się samemu bawić. U mnie na studniówce było dużo samotnych osób..i wbrew pozorom nie bawili się w grupie;/. Ale jak pisałam to zależy od ludzi ;) .
    Zresztą zawsze można zabrać ze sobą najlepszego przyjaciela/kolegę ;) i się wybawić za wszystkie czasy :)

11. eN_cafe Początkująca

Napisano: 4 stycznia 2010, 20:43

JednaZWieluxp napisał(a)

byc moze jakby jakies dziewczyny z mojej klasy szly same i ja bym tak zrobila, ale wszyscy ida z os towarzyszaca. wiec nie usmiecha mi sie siedzenie i patrzenie na to jak sie inni bawia ;/

może to naprawdę fajny chłopak i będziesz się dobrze bawić :) skoro trochę rozmawiacie, możesz sprawdzić czy mniej więcej się dogadujecie :) jeżeli nie ma problemów, to idź koniecznie, bo będziesz żałować. :)

12. daria286 Początkująca

Napisano: 4 stycznia 2010, 21:25

Dziewczyny... Potrzebuje Waszej pomocy... Na studniówkę mam czarną, długą, skromną,prostą suknie z dekoltem w serduszko... Chciałabym jakąś wyrazistą biżuterie żeby ją ożywić troche... Macie może jakieś pomysły? Mile widziane fotki :)

13. jusstysiaa225 Nowicjuszka

Napisano: 4 stycznia 2010, 22:13

hej dziewczyny ja własnie dokonałam wyboru sukienki na studniowkę , jest przed kolano kolor szary i w pasie ma ćwieki :) i myśle o jakiś Kolorowych butach i kopertowce ale nie wiem własnie jakie chce ja ożywić troche, może fiolet? jak myślicie?

14. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 4 stycznia 2010, 22:21

JednaZWieluxp napisał(a)

Ejj, a czy Wy musicie robić tak jak inni? Pokażcie,że umiecie się bawić w towarzystwie innych nawet będąc samej. A nóż kogoś poznasz i będzie nowa znajomość,która może się później w coś przerodzi? Przecież dziewczyny,które idą ze swoją drugą połową nie będą siedziały ciągle ze swoim facetem a Was olewały. Wiadomo,że nie zostawią koleżanki/przyjaciółki samej i nie pozwolą na to by się źle bawiła. Nie ma co się przejmować tym,że idzie się samemu. Przecież w szkole niejedna dziewczyna będzie sama i niejeden chłopak,więc głowa do góry. Na studniówkę marsz i już! :) Zapewniam Was,że nie ma co smęcić, studniówka jest raz a facet zawsze się znajdzie- nie dziś to jutro. A miłe wspomnienia i tak zostaną. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czy lepiej żałować,że się poszło, czy że się nie poszło? Moim zdaniem lepiej iść, bo czasu nie cofniesz. Ja wiele razy żałowałam,że gdzieś nie poszłam bo coś tam, a okazywało się,że zabawa była przednia i teraz staram się nie marnować chwil,które mogą być naprawdę fajne. A na siedzenie w domu to będziecie mieć czas jak skończycie 70 lat :D :) :)

15. cherry91 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 12:05

Hej ;)
    Mam studniówkę końcem stycznia, długo szukałam sukienki, niestety bez rezultatów, dlatego też postanowiłam uszyć u krawcowej według swojego pomysłu :) Chcę, żeby to była długa suknia, dopasowana u góry, w talii odcięta i przewiązana szarfą i puszczona luźno do ziemi, uszyta z lekkiego szyfonu. Wybrałam kolor granatowy, ale muszę się jeszcze zdecydować na kolor szarfy. Myślałam nad kolorem złotym lub srebrnym. Jak myślicie, co będzie bardziej pasować?

16. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 12:26

Ja bym wybrała kolor srebrny ;)

17. eN_cafe Początkująca

Napisano: 5 stycznia 2010, 12:33

też jestem za srebrnym.

18. sysiulka6 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 16:23

Ktos wczesniej pisał że szuka podobnej ;)
    ps: sory za jakosc zdjecia ;P, rozmazane i przeswietlone ^^

19. kameleonka Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 16:39

Ja też mam mały kłopot... Mam już upatrzoną sukienkę na studniówkę, ale nie wiem czy rózowy kolor będzie mi pasował... Jestem brunetką, karnacje mam taką nie za jasną ani nie za ciemną... No i sie tak zastanawiam czy to dobry pomysł... Co poradzicie?

20. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 5 stycznia 2010, 16:41

natalka90 napisał(a)

mmalgorzatka: uważam, że połączenie czerni i kawy z mlekiem jest ok ;) do tego perły i będziesz super elegancka ;) , jeśli chodzi o makijaż hmm..może smoke eye? Ale niech się jeszcze ktoś na ten temat wypowie bo nie znam się zbytnio na tym ;)

styska: kopnij w du** swojego byłego faceta! Co on sobie wyobraża;/? Trochę zbulwersowała mnie jego bezczelność. Najpierw zrywa a potem liczy na studniówkę? Porażka totalna jak dla mnie;/. Nie masz o co mieć do siebie pretensji! ;)
    Życzę Ci udanej zabawy z tym drugim chłopakiem ;)

Jeśli chodzi o pójście samemu na studniówkę uważam, że to zależy od środowiska. Jeśli rzeczywiście wszyscy idą z kimś to moim zdaniem dziwnie tak się samemu bawić. U mnie na studniówce było dużo samotnych osób..i wbrew pozorom nie bawili się w grupie;/. Ale jak pisałam to zależy od ludzi ;) .
    Zresztą zawsze można zabrać ze sobą najlepszego przyjaciela/kolegę ;) i się wybawić za wszystkie czasy :)

też mnie zdziwiło zachowanie jej faceta, że niby jeszcze rości sobie jakieś prawa do studniówki i bulwersa puszcza bo nie chce dziewczyna z nim iść ;) ? żałosny do granic możliwości ...
    hehe u mnie w szkole to np. nie ma ludzi co idą sami :p albo ja po prostu takich nie znam :) postąpiłam dokładnie tak, jak poradziłaś w ostatnim zdaniu, idę z przyjacielem :) obawiałam się trochę tego bo na pierwszej imprezie z nim (znamy się prawie 12 lat, a nigdy z nim wcześniej nie imprezowałam!) uświadomiłam sobie, że on zamiast tańczyć, woli rozmawiać itp .. ale na sylwestrze się rozbawił totalnie (był jednym z lepszych tancerzy czym mnie megaśnie zdziwił!) więc teraz wątpliwości co do mojego wyboru nie mam :D !