Sukienki na studniówkę 2013

1. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 17:24

cherry91 napisał(a)

Hej ;)
    Mam studniówkę końcem stycznia, długo szukałam sukienki, niestety bez rezultatów, dlatego też postanowiłam uszyć u krawcowej według swojego pomysłu :) Chcę, żeby to była długa suknia, dopasowana u góry, w talii odcięta i przewiązana szarfą i puszczona luźno do ziemi, uszyta z lekkiego szyfonu. Wybrałam kolor granatowy, ale muszę się jeszcze zdecydować na kolor szarfy. Myślałam nad kolorem złotym lub srebrnym. Jak myślicie, co będzie bardziej pasować?

myślę, że srebny kolor będzie lepszy :)

2. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 17:30

jusstysiaa225 napisał(a)

hej dziewczyny ja własnie dokonałam wyboru sukienki na studniowkę , jest przed kolano kolor szary i w pasie ma ćwieki :) i myśle o jakiś Kolorowych butach i kopertowce ale nie wiem własnie jakie chce ja ożywić troche, może fiolet? jak myślicie?

może zestawienie koloru szarego z czerwonym?

śliczna kopertówka:
    http://www.allegro.pl/item862579745_kopertowka_satynowa_cyrkonie_czarna.html

....

http://www.allegro.pl/item862593994_kopertowka_satynowa_cyrkonie_sztywna_czarna_...

http://www.allegro.pl/item862543951_kopertowka_satynowa_super_hit_czarna.html

3. marion Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 18:27

cześć! mam już swoją idealną sukienkę na studniówkę. Jak widać jest z takiego jakby szyfonu z igoczącymi srebrnymi drobinkami, odcinana pod biustem, tam szeroki pas z cekinowej tkaniny, ten kwiatek jest odpinany. użyję go do spięcia szala(z tej samej tkaniny co sukienka). biżutera(zdj) takie przydymione kryształy swarovskiego, myslę że pasują i są mojej mamy więc trochę zostaje w portfelu ;-)
    teraz do sedna. czas goni i poszukuję butów. torebka to mniejsze zmartwienie, zawsze mozna wziąć uniwesalną czarną, ale co do butków: marzą mi się satynowe, najlepiej granatowe lub szafirowe albo w innym pięknym, ale niezbyt krzykliwym kolorze. myślę też o szaro-srebrnych lub stalowo-grafitowych. nie chcę przedobrzyć i chcę być elegancka, ale nie monotonna ani tandetna? co o tym sądzicie? będę wdzięczna za rady
    ps dodam, że jestem ciemna blondynka, z jasną cerą

4. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 19:44

kameleonka: jeśli jesteś odważną osobą to możesz iść w różowej sukience, w końcu to Twoja studniówka. Ja na Twoim miejscu jednak bym takowej nie założyła ale to dlatego że różu serdecznie nie znoszę. Jaki jest odcień tego różu?

marion: masz super sukienkę ;) bardzo mi się podoba :) . Ja na Twoim miejscu kupiłabym stalowo-grafitowe buty ;) moim zdaniem są bardziej uniwersalne ;) . Owszem turkus jest teraz modny ale a przyszłym roku pewnie się to zmieni więc ja bym nie inwestowała w takie buty. Ale to jest tylko moje zdanie ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość marion

5. mayra Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 21:14

Hej :) a do śliwkowej(noo dość ciemny fiolet) sukienki dodatki srebrne czy srebro z fioletem to już przesada(tj kolczyki,torebka..);buty mam czarne.. jak myślicie?

6. styska Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 21:15

19BaMbOoChA90 napisał(a)

też mnie zdziwiło zachowanie jej faceta, że niby jeszcze rości sobie jakieś prawa do studniówki i bulwersa puszcza bo nie chce dziewczyna z nim iść ;) ? żałosny do granic możliwości ...
    hehe u mnie w szkole to np. nie ma ludzi co idą sami :p albo ja po prostu takich nie znam :) postąpiłam dokładnie tak, jak poradziłaś w ostatnim zdaniu, idę z przyjacielem :) obawiałam się trochę tego bo na pierwszej imprezie z nim (znamy się prawie 12 lat, a nigdy z nim wcześniej nie imprezowałam!) uświadomiłam sobie, że on zamiast tańczyć, woli rozmawiać itp .. ale na sylwestrze się rozbawił totalnie (był jednym z lepszych tancerzy czym mnie megaśnie zdziwił!) więc teraz wątpliwości co do mojego wyboru nie mam :D !

tylko z drugiej strony on oferowal sie jak jeszcze bylismy razem za za siebie zaplaci, pozniej jak juz sie rozstalismy, to kolezanka mi powiedziala ze on z nia rozmawialm, jak sie jakos spotkalismy wszyscy w barze, ze mial nadzieje ze ze mna pojdziie nawet oferowal sie ze za siebie zaplaci. Wiec dalej ta podtrzymywal.
    Wiec az taki zly to on chyba nie jest, ale kurde no dla mnie to bylo oczywiste ze jesli ze mna zrywa zadnej mowy o studniowce juz nie ma, i za 2 tygodnie sie odzywa czy mam partnera, jesli tak to musi byc zadowolony bo on by byl i mial andzieje ze ze mna pojdzie... troche to dla mnie dziwne. Ale faceci tak chyba maja..^^

7. styska Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 21:19

mayra napisał(a)

Hej :) a do śliwkowej(noo dobra-średnio ciemny fiolet ;) ) sukienki dodatki srebrne czy srebro z fioletem to już przesada(tj kolczyki,torebka..);buty mam czarne.. jak myślicie?

mysle ze mozesz to jak bedzie juz za duzo tej sliwki to bedzie az za mdlo ;) i srebny bedzie tu dobry. tak mi se wydaje ;) chociaz tez zalezy ile tego fioletu jest w tych srebnych ddatkach, jednak ja bym chyba trzymala sie tych samo srebnych ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość mayra

8. mayra Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 21:23

dziękuję :) aa torebka?czarna,żeby pasowała do butów?(buty są z takiego jakby hm zamszu,czy czegoś miłego go przypominającego-torebka może być z gładkiej skóry,czy z takiego materiału jak buty?) trudne pytania,wiem ;)

9. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 21:34

Jeśli chodzi o torebkę to uważam, że czarna byłaby ok zwłaszcza że sukienkę masz śliwkową i będą srebrne dodatki. Jeśli chodzi o jej materiał hm...szczerze nie umiem sobie wyobrazić czarnej, kopertówki wykonanej z zamszu ;) więc ja na Twoim miejscu kupiłabym normalną ;) . Zresztą i tak nie będziesz w niej paradować ;) Tylko musisz ją mieć na wejście gdzie raczej nikt większej uwagi na torebkę zwracać nie będzie;D

10. mayra Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 21:40

w sumie masz racjęęę.. ;)

11. styska Nowicjuszka

Napisano: 5 stycznia 2010, 23:13

wlasnie, jesli juz kupisz torebke, to kup taka ktora Ci sie jeszcze przyda, takie torebki do tanich nie naleza, a i tak przez wiekszosc imprezy leza na krzesle ;) wiec kup najlepiej jakas uniwersalna ;)

EDIT:

a wiec kupilam dziisaj buty :D i sukienka przyszla tez :) balam sie ze kolor bedzie brzydki, ale jest sliczny :D buty tez mi sie bardzo podobaja, pokazalabym je, ale nie moge ich znalezc w internecie :(

12. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 6 stycznia 2010, 20:09

styska napisał(a)

tylko z drugiej strony on oferowal sie jak jeszcze bylismy razem za za siebie zaplaci, pozniej jak juz sie rozstalismy, to kolezanka mi powiedziala ze on z nia rozmawialm, jak sie jakos spotkalismy wszyscy w barze, ze mial nadzieje ze ze mna pojdziie nawet oferowal sie ze za siebie zaplaci. Wiec dalej ta podtrzymywal.
    Wiec az taki zly to on chyba nie jest, ale kurde no dla mnie to bylo oczywiste ze jesli ze mna zrywa zadnej mowy o studniowce juz nie ma, i za 2 tygodnie sie odzywa czy mam partnera, jesli tak to musi byc zadowolony bo on by byl i mial andzieje ze ze mna pojdzie... troche to dla mnie dziwne. Ale faceci tak chyba maja..^^

hehe, wydajesz się bardziej wyrozumiała ode mnie ;p dla mnie logicznym jest, że gdy jest się stroną, z którą druga osoba zerwała to przez jakiś czas mamy za złe do tej drugiej osoby więc powinna (on) to zrozumieć, co on myślał, że z uśmiechem na twarzy się będziesz z nim bawić na studniówce ;) ?

13. styska Nowicjuszka

Napisano: 6 stycznia 2010, 20:43

no jakis czas temu, odezwal sie, i potem zapytal o studniowke i czy mam partnera itp, i jakos potem napisal ze on chcial isc ze mna na studniowke, to mu napisalam ze chyba nie myslal ze pojdziemy razem, bo dla mnie normlane jest ze jesli sie z kims zrywa to i wszelkie plany tez jakby przepadaja i ja bym sie zle czula idac z nim, na co odpisal ze tak, mial nadzieje ze pojdziemy razem itp.

A fakt faktem, ze ja juz taka jestem ze wine biore na siebie, bo wole pocierpiec sama niz krzywdzic kogos. Przez jakis czas mialam wyrzuty sumienia ze znalazlam sobie partnera juz, ale na szczescie chyba madrzeje i mi to przechodzi :D ;)

14. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 6 stycznia 2010, 20:49

czesc!doradzcie mi,nie wiem jaka sukienke kupic na studniowka ktora by pasowała do mojej sylwetki.Jestem niska osobka,szczupła w tali,moja wada sa grube nogi.dodam ze jestem brunetka o jasnej karnacji zamierzam byc opalona na studniowce.prosze o odpowiedz

15. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 6 stycznia 2010, 20:52

czesc!doradzcie mi,nie wiem jaka sukienke kupic na studniowka ktora by pasowała do mojej sylwetki.Jestem niska osobka,szczupła w tali,moja wada sa grube nogi.dodam ze jestem brunetka o jasnej karnacji zamierzam byc opalona na studniowce.prosze o odpowiedz

16. styska Nowicjuszka

Napisano: 6 stycznia 2010, 20:53

asienka90 napisał(a)

jesli jestes szczupla w talii i masz grubsze nogi, ktore chcesz ukryc, a przy okazji wyeksponowac swoja szczupla talie to dobra bedzie dla Ciebie dluga sukienka, dopasowana w talii ;)
    Chociaz z drugiej strony jak niska jestes? I moze tych nog wcale takich grubych nie masz, tylko Ci sie tak wydaje? ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość asienka90

17. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 16:39

Jutro mam studniówkę i powiem Wam, że się odrobinę stresuje jak to wszystko wypadnie :) Ma któraś jeszcze jutro? :P Z drugiej strony cieszę się, że już będzie po tym całym zamieszaniu ;P

18. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 16:43

mam pytanie co sadzicie o sukience w panterę na studniówkę ??

19. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 17:11

znalazłam sukienkę i jest podobna do tej tylko nie jest z cekinow tylko gladka bardzije elegancka i odrobine bardziej wycieta. Mam pytanie jakie moglyby byc do tego dodatki, w jakim kolorze, wolalabym cos zywszego niz na obrazku, i czy dobrze wygladalabym jezeli mialabym np pelno korali na szyji?

20. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 17:32

według mnie korale to tu nie pasuja