Sukienki na studniówkę 2013

1. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 17:33

Hej! :) Mam problem z makijażem. Kompletnie nie mam na niego pomysłu! Mam turkusową sukienkę, a buty, torebkę i szal czarne. Będę miała też srebrne kolczyki i bransoletkę. Mam jasną cerę, brązowe oczy i ciemne włosy. Mogłaby mi któraś z Was coś doradzić? :)

2. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 17:48

chodzilo mi np o takie korale ale do tamtej sukienki

3. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 17:49

naprawde nie wiem co mozna do tego zalozyc bo sukienka jest wsumie cala czarna i ma ma zakryty dekold ale ta siatka i nie wiem czy tam cos pasuje jakos na szyje, a wypadaloby czyms zlamac ta czern

sorry za dwa posty pod soba

4. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 18:00

pomóżcie!! czy ta sukienka nadaje sie na studniówkę

5. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 18:14

magda_91 napisał(a)

naprawde nie wiem co mozna do tego zalozyc bo sukienka jest wsumie cala czarna i ma ma zakryty dekold ale ta siatka i nie wiem czy tam cos pasuje jakos na szyje, a wypadaloby czyms zlamac ta czarn

sorry za dwa posty pod soba

myslę ze lepiej bedzie jesli włozysz branzoletke i kolczyki w jednym kolorze jak na pierwszym zdjeciu niz korale... ale lepiej bedie jeśli nie beda to czarne

6. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 18:45

Hey..
    Mam mniej więcej sukienkę z taką górą..(szyję ją)

http://i47.tinypic.com/jaj7f4.jpg

http://i45.tinypic.com/160v5hl.jpg

No chciałabym się zapytac jakie dodatki ??

No i jeszcze hmm.. jak widac sukienka ma dosc wycięte plece i moj problem polega ze po prostu nie wiem jaki stanik do tego wiasc..

Pomóżcie.. :*

7. spinachee Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:03

keeehsa, ja na Twoim miejscu nie zakładałabym żadnego stanika, ewentualnie takie silikonowe nakładki. Wystające fiszbiny czy ramiączka raczej nie wyglądają efektownie, a sukienkę ciężko Ci będzie utrzymać na miejscu. Chyba że chcesz tam tylko sztywno siedzieć ;)

8. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:21

justyna2121 napisał(a)

mam pytanie co sadzicie o sukience w panterę na studniówkę ??

a wiec sama mialam isc w sukience w panterke ;) ale sprawy potoczyly sie inaczej i mam inna sukienke.
    Zalezy to przede wszystkim jaka to panterka, jaki material, bo ogolnie rzeczy w penterke sa raczej bardziej wyzywajace, wiec tez trzeba uwazac zeby nie przesadzic. Mi np podoba sie ta sukienka i do wyboru mialam te dwie, padlo na druga, ale gdybym nie znalazla tej co juz mam to kupilabym ta ktorej zdjecie zalaczam. ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość justyna2121

9. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:28

keeehsa napisał(a)

Hey..
    Mam mniej więcej sukienkę z taką górą..(szyję ją)

http://i47.tinypic.com/jaj7f4.jpg

http://i45.tinypic.com/160v5hl.jpg

No chciałabym się zapytac jakie dodatki ??

No i jeszcze hmm.. jak widac sukienka ma dosc wycięte plece i moj problem polega ze po prostu nie wiem jaki stanik do tego wiasc..

Pomóżcie.. :*

Ja bym sprobowala z bardotką, mysle ze nie bedzie przeszkadzala tym odkrytym plecom ;) Co prawda ja bardotek staram sie unikac, bo splaszczaja piersi, ktore ja i tak mam nie wielkie :P
    Co do dodatków to ja bym pewnie założyła jakieś dłuższe kolczyki, i bogatszą bransoletkę, bez naszyjnika już. W jakim kolorze? prawdopodobne srebro ;)

Ale sama mam problem teraz bo nie wiem jaki stanik zalozyc, niby musi byc bardotka bo nie bedzie mi stanik z przodu wystawal, bedzie sie trzymal, bo ramiaczek nie moge tez zlaozyc, a silikonowych ne chce bo mi sie po prostu nie podobaja, jeszcze jak dziewczyny je zakladaja to tak mocno zaciagaja ze az sie wzynaja w skore.. no strasznie to dla mnie wyglada ;p ewentualnie jakiekolwiek ramiaczka moge zalozyc po 24 juz ;p wtedy pewnie wiekszosc pozmienia buty itp ;p tak czy siak jak zlaoze bardotke to splaszczy mnie bardziej i przez to bedzie mi odstawala sukienka, jak zaloze normalny to bedzie mi wystawal i do tego spadal^^.. i co ja mam biedna poczac?^^ ;)

10. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:35

czekoladka91 napisał(a)

Jutro mam studniówkę i powiem Wam, że się odrobinę stresuje jak to wszystko wypadnie :) Ma któraś jeszcze jutro? :P Z drugiej strony cieszę się, że już będzie po tym całym zamieszaniu ;P

wspaniałej studniówki! :D D ja mam równiutko za tydzień i już mam skręt jelit ;p więc sama nie jesteś :d koniecznie napisz jak było :) !

11. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:37

19BaMbOoChA90 napisał(a)

wspaniałej studniówki! :D D ja mam równiutko za tydzień i już mam skręt jelit ;p więc sama nie jesteś :d koniecznie napisz jak było :) !

a Ty Bamboocha kreacje juz masz? :D :)

12. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:38

styska napisał(a)

Ja bym sprobowala z bardotką, mysle ze nie bedzie przeszkadzala tym odkrytym plecom ;) Co prawda ja bardotek staram sie unikac, bo splaszczaja piersi, ktore ja i tak mam nie wielkie :P

Ale sama mam problem teraz bo nie wiem jaki stanik zalozyc, niby musi byc bardotka bo nie bedzie mi stanik z przodu wystawal, bedzie sie trzymal, bo ramiaczek nie moge tez zlaozyc, a silikonowych ne chce bo mi sie po prostu nie podobaja, jeszcze jak dziewczyny je zakladaja to tak mocno zaciagaja ze az sie wzynaja w skore.. no strasznie to dla mnie wyglada ;p ewentualnie jakiekolwiek ramiaczka moge zalozyc po 24 juz ;p wtedy pewnie wiekszosc pozmienia buty itp ;p tak czy siak jak zlaoze bardotke to splaszczy mnie bardziej i przez to bedzie mi odstawala sukienka, jak zaloze normalny to bedzie mi wystawal i do tego spadal^^.. i co ja mam biedna poczac?^^ ;)

co Ty gadasz :o !! że niby bardotka spłaszcza biust?! ;oo większej bzdury nie słyszałam! idź do jakiegoś dobrego sklepu z bielizną, podaj swoje dokładne wymiary (obwód pod biustem na wydechu, na biuście na wdechu) i więcej nie marudź ;p ! sama mam idealną bardotkę, trzyma się jak zwykły stanik i tak też się ją nosi! ;oo ..

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość styska

13. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:40

styska napisał(a)

a Ty Bamboocha kreacje juz masz? :D :)

hehe no ;p mam buty, sukienkę, biżuterię, zamówionego fryzjera i kosmetyczkę, która przyklei sztuczne kępki rzęs .. hmm tylko nie potrafię się zdecydować co do fryzury :o
    a Ty ;p ?

14. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:41

hej!pomocy za tydzien mam studniowke,a jeszcze nie kupiłam zadnej sukienki,szukam ale nie wiem co mogłoby pasowac do mojej sylwetki.mam 155cm wzrostu szczupła w tali,brunetka,problem jest z nogami bo mam je rozbudowane i krzywe.podajcie mi jakies strony lub rady w czym mogłabym szałowo wygladac...dodam ze planuje włosy miec rozpuszczone.POMOCY!!!

15. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:44

19BaMbOoChA90 napisał(a)

co Ty gadasz :o !! że niby bardotka spłaszcza biust?! ;oo większej bzdury nie słyszałam! idź do jakiegoś dobrego sklepu z bielizną, podaj swoje dokładne wymiary (obwód pod biustem na wydechu, na biuście na wdechu) i więcej nie marudź ;p ! sama mam idealną bardotkę, trzyma się jak zwykły stanik i tak też się ją nosi! ;oo ..

tak splaszcza i podtrzymuje to! :P mam dwi i nie cieprię ich! z kim nie rozmawiam to ma takie samo zdanie na ich temat ;p hehe ;) mimo że mam nawet w nich wkładki silikonowe to i tak ich nie lubię ;p

a zdjecia masz? :D no ja tez mam, zdjecie sukienki kilka stron wczesniej, przyszla do mnie wczoraj ;) buty tez kupilam wczoraj, torebke mam, wiec teraz tylko kolczyki, bransoletke, podwiazke i z glowy ;p ;)

16. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:46

asienka90 napisał(a)

hej!pomocy za tydzien mam studniowke,a jeszcze nie kupiłam zadnej sukienki,szukam ale nie wiem co mogłoby pasowac do mojej sylwetki.mam 155cm wzrostu szczupła w tali,brunetka,problem jest z nogami bo mam je rozbudowane i krzywe.podajcie mi jakies strony lub rady w czym mogłabym szałowo wygladac...dodam ze planuje włosy miec rozpuszczone.POMOCY!!!

to tak jakbym czytała o sobie poza wzrostem (165cm).. sukienki w kolano lub do ziemi (pod żadnym pozorem przez kolano lub do połowy łydki!), podkreśl szczupłą talię i też zapewne ładne ramiona (bo Twoim problemem jak mniemam są tylko nogi .. jak u mnie ;p ), .. powiem Ci, że ja ostatecznie wybrałam długą bo dodaje mi (ze szpilkami) wizualnie jakieś 10cm ;p a jak wyszczupla nóżki .. ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość asienka90

17. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 7 stycznia 2010, 19:49

styska napisał(a)

tak splaszcza i podtrzymuje to! :P mam dwi i nie cieprię ich! z kim nie rozmawiam to ma takie samo zdanie na ich temat ;p hehe ;) mimo że mam nawet w nich wkładki silikonowe to i tak ich nie lubię ;p

a zdjecia masz? :D no ja tez mam, zdjecie sukienki kilka stron wczesniej, przyszla do mnie wczoraj ;) buty tez kupilam wczoraj, torebke mam, wiec teraz tylko kolczyki, bransoletke, podwiazke i z glowy ;p ;)

nie wierze Ci z tą bardotką :p mi się wydaje, że moja mi moje jeszcze powiększa lol ..
    zapomniałam dodać, że mam też BARDOTKĘ, pończochy i podwiązkę, a nie mam kurka torebki ..
    jutro dodam zdjęcia :p

18. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 20:05

tylko nie wiem jaki kolor i w ogole jakie dodatki,chciałam czarne rajstopy załozyc...ale sie zastanawiam ??

19. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 20:09

dolączyłam wczesniej zdjecie sukienki w panterke moglybyscie napisac co o niej sadzicie ??

20. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 20:12

hmm.. myslalam o bardotce..
    ale hmm.. nawet gdybym kupiła z silikonama z tyłu to będzie to widac...

A co do silikonow to nie chce.. bo po pierwsze znam przypadki ze się po prostu odkleiły i spadły na ziemie a poza tym nie powiększają nic a przy moim biuście wolałabym by powiększały..

A co do bardotki.. to jak dla mnie to powiększa.. ;) lol xD