Sukienki na studniówkę 2013

1. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 20:31

No to ja nie wiem, ja bardotek nie lubie :P a mam dwie ;p i to kupowane w dobrym sklepie. chociaz moze one sa na mnie za duzo i dlatego jest taki efekt?^^ tak czy siak nie lubie nie lubie nie lubie :P i chyba ze znajde i zaloze jakas ktora bedzie miala efekt zadowalajacy to wtedy zdanie zmienie ;p ;) bede musiala sie wybrac w nastepnym tygodniu na poszukiwania stanika^^

2. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 20:35

Hej! Mam problem z makijażem. Kompletnie nie mam na niego pomysłu! Mam turkusową sukienkę, a buty, torebkę i szal czarne. Będę miała też srebrne kolczyki i bransoletkę. Mam jasną cerę, brązowe oczy i ciemne włosy. Mogłaby mi któraś z Was coś doradzić?

3. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 21:00

czekoladka91 napisał(a)

Jutro mam studniówkę i powiem Wam, że się odrobinę stresuje jak to wszystko wypadnie :) Ma któraś jeszcze jutro? :P Z drugiej strony cieszę się, że już będzie po tym całym zamieszaniu ;P

no to życze udanej zabawy :) moja 100 dopiero za tydzien, 16 ;p

4. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 21:49

znacie moze jakies fajne stronki zwiazane z sukienkami studniowkowymi ?? ?

5. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 21:58

asienka90 napisał(a)

znacie moze jakies fajne stronki zwiazane z sukienkami studniowkowymi ?? ?

www.allegro.pl :D ;)

6. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 22:05

ja tez mam 16 i jeszce ie mam butow an do dodatkow jakie moa byc do malej czarnej z dlugimi rekawami lekka sprzecznosc , no ale :D jakis wyrazny kolor bym chciala ale nie wiem jaki pomozcie ;D

7. styska Nowicjuszka

Napisano: 7 stycznia 2010, 22:10

magda_91 napisał(a)

ja tez mam 16 i jeszce ie mam butow an do dodatkow jakie moa byc do malej czarnej z dlugimi rekawami lekka sprzecznosc , no ale :D jakis wyrazny kolor bym chciala ale nie wiem jaki pomozcie ;D

moze zastanow sie jaki kolor lubisz? jaki do Ciebie pasuje? w jakim czujesz sie najlepiej ;) bo to malej czarnej to pasuja w sumie wszystkie kolory ;)

a ja mam studniowke 15, w piatek ;p

8. emkaba Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 13:41

a jakie rajstopy do sukienk? ja myślałam o 15, ale dzisiaj się dowiedziałam ze powinny być rajstopy powinny być... grube.

9. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 8 stycznia 2010, 15:16

Witajcie! Pytanie kieruję do mieszkanek Krakowa, lub okolic :D .
    Potrzebuję planu działania, tj. sklepów w Krk godnych polecenia. Napiszcie mi, gdzie mogę znaleźć jakąś ładną, krótką sukienkę na szczupłą (rozm.34) dziewczynę?;>.
    Wybieram się niedługo po sukienkę i nie wiem, dokąd skierować kroki. Proszę o radę i z góry dzięki! ;)

10. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 15:17

Zmienilam sukienie nie moglam sie oprzec jej kupieniu :) ) jak tylko ja zobaczylam :D

+ buty kupionee do wczesniejszej sukienki na szczescie pasuja :)

11. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 15:19

emkaba napisał(a)

a jakie rajstopy do sukienk? ja myślałam o 15, ale dzisiaj się dowiedziałam ze powinny być rajstopy powinny być... grube.

dlaczego grube ?? :) Ty kupujesz rajstrony? nie pończoszki?

12. styska Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 15:47

ja zastanawiam się nad pojsciem bez rajstop^^

wiecie co! moze to temat nie tu, ale ja juz nie wiem, nie iwem co mam robic, czytalyscie pewnie ta historie moja, i wiecie co.. ja nie chce isc na studniowke z tym chlopakiem - ktorego zreszta nie znam... i ja nie wiem, jest mi glupio odmawiac temu zk torym mam isc, ale w sumie ja og nie zaprosilam jeszcze sama, tylko kolezanki... po drugie on sie nie zianteresowal jaki kolor mam sukienki zeby sie do mnie dopasowac, nawet jego numeru nie mam.. nie mam z nim zadnego kontaktu... o probach pisze mu kolezanka. Ciagle slysze jak to fajnie ze uda sie go tez zabrac na studniowke, ze beda sie super bawic itp.. no szlag mnie juz trafia! Wczoraj uslyszalam od kolegi, nie tego z ktorym ide, ale idzie on z kolezanka, ze Y ze mna nie pojdzie, moze i bylo to w zartach, moze jestem przewrazliwiona, ale juz nie moge, wurza mnie ta cala sytuacja. Nie znam go, on ma sowje towarzystwo, a ja? po co w tym wszystkim ja? Zeby go tylko wprowadzic. Mama mowi ze jej sie to coraz mniej podoba, ze powinnam isc z kims z kim chce, zebym to ja sie dobrze bawila i byla zadowolona nie one.. Ze ja sie wyszykuje, ubiore, pomaluje, uczesze, i chcialabym to zrobic dla siebie no i dla partnera z ktorym ide.. poza tym na studniowce sie tanczy ale rozmawia tez, ja nawet nie bede miala pewnie o czym z nim rozmawiac..

jestem wsciekla! zla!

Tak, mozliwe, wydaje mi sie, przesadzam, wymyslam.. ale tak wlasnie czuje i teraz to napisalam i mi troche lzej. Jedne mowia ze wymyslam, inne ze mam racje i ze dla nich wygladalo to tak od poczatku... sama juz nie wiem jak to wyglada, jak jest, a jak byc powinno...

13. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 8 stycznia 2010, 17:48

styska napisał(a)

ja zastanawiam się nad pojsciem bez rajstop^^

wiecie co! moze to temat nie tu, ale ja juz nie wiem, nie iwem co mam robic, czytalyscie pewnie ta historie moja, i wiecie co.. ja nie chce isc na studniowke z tym chlopakiem - ktorego zreszta nie znam... i ja nie wiem, jest mi glupio odmawiac temu zk torym mam isc, ale w sumie ja og nie zaprosilam jeszcze sama, tylko kolezanki... po drugie on sie nie zianteresowal jaki kolor mam sukienki zeby sie do mnie dopasowac, nawet jego numeru nie mam.. nie mam z nim zadnego kontaktu... o probach pisze mu kolezanka. Ciagle slysze jak to fajnie ze uda sie go tez zabrac na studniowke, ze beda sie super bawic itp.. no szlag mnie juz trafia! Wczoraj uslyszalam od kolegi, nie tego z ktorym ide, ale idzie on z kolezanka, ze Y ze mna nie pojdzie, moze i bylo to w zartach, moze jestem przewrazliwiona, ale juz nie moge, wurza mnie ta cala sytuacja. Nie znam go, on ma sowje towarzystwo, a ja? po co w tym wszystkim ja? Zeby go tylko wprowadzic. Mama mowi ze jej sie to coraz mniej podoba, ze powinnam isc z kims z kim chce, zebym to ja sie dobrze bawila i byla zadowolona nie one.. Ze ja sie wyszykuje, ubiore, pomaluje, uczesze, i chcialabym to zrobic dla siebie no i dla partnera z ktorym ide.. poza tym na studniowce sie tanczy ale rozmawia tez, ja nawet nie bede miala pewnie o czym z nim rozmawiac..

jestem wsciekla! zla!

Tak, mozliwe, wydaje mi sie, przesadzam, wymyslam.. ale tak wlasnie czuje i teraz to napisalam i mi troche lzej. Jedne mowia ze wymyslam, inne ze mam racje i ze dla nich wygladalo to tak od poczatku... sama juz nie wiem jak to wyglada, jak jest, a jak byc powinno...

kurcze, współczuje, ja np. mam zasadę, że z byle kim nie chciałabym studniówki przeżyć więc wzięłam przyjaciela bo faceta nie mam (a zawsze marzyłam by na studniówke pójść z ukochanym i mieć to uwiecznione na filmie by potem z łezką w oku to wspominać xdd), ale wiesz, pewnie masz paru kolegów, z którymi się na imprezach bawiłaś i masz jaki taki kontakt, może to byłoby lepsze wyjście :) ? ja gdybym ani przyjaciela ani faceta nie miała to bym myślała właśnie tak by znaleźć partnera, który: umie się bawić, coś potrafił tańczyć, byłby też dobrym partnerem do rozmowy, nie uchlałby się, nie narobił wstydu ;) .. pochodź z dziewczynami i chłopakami na broo, poznawaj ludzi, albo przybliż się trochę do ciekawego chłopaka by nie był później zdziwiony zaproszeniem od Ciebie na studniówkę ;p bo nie wiem czy uśmiecha Ci się bawić z całkiem obcym gościem załatwionym przez koleżanki .. nawet swoich nr nie macie ..

14. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 19:43

Ja juz wszystko mam.. Studniówka 22 stycznia :)
    Byłam taka zadowolona, bo kupiłam sukienkę, która tak mi się podobała ze masakra.. Byłam pewna że nikt takiej nie będzie miał.. a tu dowiaduję się dziś, że koleżanka z klasy kupiła sobie identyczna.. :P Eh. ja to mam zawsze pecha. ;/

15. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 21:12

Ja mam studniówke za tydzień, 16tego :) Jutro jeszcze na koncowe zakupy sie wybieram, bo brakuje mi kolczyków i szala jakiegos ;p p musze sobie pochodzic po domu jescze w moich 10cm szpilkach, bo ciezko takto bedzie na studniowce;d
    a tanczycie poloneza ?? :) jak tak to z oosoba z klasy czy z osoba towarzyszaca ?? :)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość eemilkaaa

16. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 21:17

a ja jeszcze nie kupiłam sukienki a studniowke mam za tydzien...jak narazie nie mam pojecia jaka mam kupic...moze jutro pochodze i pogladam,na stronie allegro nic nie mam ciekawego do wyboru a wy dziewczyny moze po wrzucacie fotki jakis sukienek ?? ?

17. eemilkaaa Początkująca

Napisano: 8 stycznia 2010, 21:22

Moja studniówka też już jutro,mam delikatnego stresa :) tańczę poloneza w dwóch turach,u mnie można tańczyć tylko z osobami ze szkoły

18. asienka90 Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 21:25

nie ma czym sie stresowac..polenez przeciez jest prosty do zatanczenie..dasz rade,ja tez bede tanczyc ale za tydzien,tylko ze my tanczymy z osobami towarzyszacymi..

19. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 21:29

No ja tancze tez ze swoja osoba towarzyszaco z powodu małej ilosci chłopakow u nas w szkole.. ale tez na 3 klasy, sa u nas 2 tury poloneza :]

20. eemilkaaa Początkująca

Napisano: 8 stycznia 2010, 21:38

tańczeniem poloneza nie stresuje się,a jedynie tym,że coś ogólnie pójdzie nie tak :) ja niestety ze swoją osobą towarzyszącą nie mogę zatańczyć,ale partnera mam fajnego do tańczenia,no i u mnie są trzy tury