Sukienki na studniówkę 2013

1. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 22:12

styska napisał(a)

ja zastanawiam się nad pojsciem bez rajstop^^

wiecie co! moze to temat nie tu, ale ja juz nie wiem, nie iwem co mam robic, czytalyscie pewnie ta historie moja, i wiecie co.. ja nie chce isc na studniowke z tym chlopakiem - ktorego zreszta nie znam... i ja nie wiem, jest mi glupio odmawiac temu zk torym mam isc, ale w sumie ja og nie zaprosilam jeszcze sama, tylko kolezanki... po drugie on sie nie zianteresowal jaki kolor mam sukienki zeby sie do mnie dopasowac, nawet jego numeru nie mam.. nie mam z nim zadnego kontaktu... o probach pisze mu kolezanka. Ciagle slysze jak to fajnie ze uda sie go tez zabrac na studniowke, ze beda sie super bawic itp.. no szlag mnie juz trafia! Wczoraj uslyszalam od kolegi, nie tego z ktorym ide, ale idzie on z kolezanka, ze Y ze mna nie pojdzie, moze i bylo to w zartach, moze jestem przewrazliwiona, ale juz nie moge, wurza mnie ta cala sytuacja. Nie znam go, on ma sowje towarzystwo, a ja? po co w tym wszystkim ja? Zeby go tylko wprowadzic. Mama mowi ze jej sie to coraz mniej podoba, ze powinnam isc z kims z kim chce, zebym to ja sie dobrze bawila i byla zadowolona nie one.. Ze ja sie wyszykuje, ubiore, pomaluje, uczesze, i chcialabym to zrobic dla siebie no i dla partnera z ktorym ide.. poza tym na studniowce sie tanczy ale rozmawia tez, ja nawet nie bede miala pewnie o czym z nim rozmawiac..

jestem wsciekla! zla!

Tak, mozliwe, wydaje mi sie, przesadzam, wymyslam.. ale tak wlasnie czuje i teraz to napisalam i mi troche lzej. Jedne mowia ze wymyslam, inne ze mam racje i ze dla nich wygladalo to tak od poczatku... sama juz nie wiem jak to wyglada, jak jest, a jak byc powinno...

jakbym o sobie czytala ;p tyle ze ja z tym chlopakiem gadam przez tela, niby niewiele ale zawszze to cos no iii podobno sie cieszy ze pojdzie..
    no glownie to na 100 sie tanczy a temat do rozmowy zawsze jakis znajdziecie :) moze tylko na poczatku bedziecie sie czuc troche obco..
    a kiedy masz 100 ?

2. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 22:15

dziewczyny a u Was jest cos takiego jak tupany ? a jesli tak to za co sie przebieracie ?? ja niestety do tej pory nie wymyslilam jeszcze stroju :(

3. eemilkaaa Początkująca

Napisano: 8 stycznia 2010, 22:20

u mnie nie ma,nawet nie mam pojęcia co to jest :)

4. JednaZWieluxp Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 22:25

eemilkaaa napisał(a)

u mnie nie ma,nawet nie mam pojęcia co to jest :)

tupany to uklad poloneza, no moze troche zmieniony ktory sie wlasciwie skacze przez caly czas, taki wariacki taniec :D

no to ja tez sie pochwale moimi zdobyczami na 100 :)

5. styska Nowicjuszka

Napisano: 8 stycznia 2010, 22:42

JednaZWieluxp napisał(a)

jakbym o sobie czytala ;p tyle ze ja z tym chlopakiem gadam przez tela, niby niewiele ale zawszze to cos no iii podobno sie cieszy ze pojdzie..
    no glownie to na 100 sie tanczy a temat do rozmowy zawsze jakis znajdziecie :) moze tylko na poczatku bedziecie sie czuc troche obco..
    a kiedy masz 100 ?

studniowke mam 15 ;)

a wiec przed chwila wrocilam do domu, umowilismy sie w kilka osob w tym moj partner i poszlismy n apiwo, i wiecie co? zaprosilam go... tak juz ostatecznie i wogole ;p poznalam go troche, chlopak fajny, zabawny, ale i kulturalny.. jakos damy rade, mysle ze bedziemy sie dobrze bawic ;) mam andzieje :) wzielam od niego numer i jakis kontakt mam ;p nie bedzie juz informowany przez kolezanke ;p ;)

6. Fighterka Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 13:31

A co sadzicie o tej sukience? :)

7. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 13:59

Jest ktoś z KRAKOWA?!
    Poradźcie mi, gdzie mogę znaleźć (w Krk) ładną sukienkę na studniówkę ?? !

8. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 15:36

dzis kupilam sobie sukienke. nie powalila mnie na kolana, ale podoba mi sie i czuje sie w niej dobrze :) zastanawiam sie nad butami i torebka. planuje zalozyc czerwone szpilki + czarna torebka + czerwone pazurki
    albo
    klasycznie: czarne szpilki, torebka + french
    do tego raczej delikatne srebre kolczyki, +ew srebrny lancuszek
    moj najwiekszy dylemat to wlasnie szpilki;[ czarne czy czerwone?

9. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 16:05

Fighterka napisał(a)

A co sadzicie o tej sukience? :)

mi sie bardzo podoba na tyn drugim zdjęciu :)

10. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 16:06

evelajna napisał(a)

dzis kupilam sobie sukienke. nie powalila mnie na kolana, ale podoba mi sie i czuje sie w niej dobrze :) zastanawiam sie nad butami i torebka. planuje zalozyc czerwone szpilki + czarna torebka + czerwone pazurki
    albo

Ja bym do tej czerni dodała czerwone dodatki, zeby jakoś rozjaśnić to.. Czerwone szpilki, pazurki i biżuteria. Torebka moze zostac czarna. Tak jakoś mi sie to widzi ;)

11. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 16:25

dziewczyny ratujcie czy ta sukienka nadaje sie na studniówkę ?? prosze napiszcie co o niej myslicie ??
    trocze kiepskie zdjecie ale innego nie mam

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość keeehsa

12. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 16:45

Mam średniej długości włosy i po prostu nie wiem jaką fryzurę wybrac..
    Moży wy mi coś doradzicie, bo ja już tyle stron przejrzałam i nic mi się nie podoba.. ;/

13. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 16:54

justyna2121 napisał(a)

dziewczyny ratujcie czy ta sukienka nadaje sie na studniówkę ?? prosze napiszcie co o niej myslicie ??

hmmm... Sukienka jest fajna.. ale hmm.. panterka na studniówkę? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazic..
    Ja bym w takiej nie poszła..

14. eN_cafe Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:00

justyna2121 napisał(a)

moim zdaniem taka sukienka nie pasuje na studniówke. ;)

15. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:03

wlasnie nie wiem co mam zrobic suienka mi sie bardzo podoba i dobrze sie w niej czuje i niewiem co mam robic

16. eN_cafe Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:05

evelajna napisał(a)

albo

założyłabym czerwone szpilki (byle nie lakierowane :P ), do tego czerwone paznokcie i ewentualnie czerwone kolczyki.. reszta w czerni. albo tylko czerwone buciki i paznokcie, a kolczyki i np. bransoleta + torebka czarne :) czerwone buty będą świetne :)

17. eN_cafe Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:08

justyna2121 napisał(a)

wlasnie nie wiem co mam zrobic suienka mi sie bardzo podoba i dobrze sie w niej czuje i niewiem co mam robic

masz na myśli fason czy tą panterke? :) moim zdaniem jeżeli panterka, to w jakimś delikatniejszym wydaniu. chociaż ja nie założyłabym panterki na taką okazję w ogóle, ale to już sprawa indywidualna :)

18. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:10

chodzi mi i o fason i o panterke, ogolnie o ta sukienke... zwiedzilam juz tyle sklepow i zadnej ladej nie znalazlam

19. eN_cafe Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:16

właściwie najważniejsze jest żeby się dobrze czuć w swojej kreacji...ale jednak mnie ona nie przekonuje :) za to zdjęcie ślicznej sukienki w ten deseń wrzuciła kilka postów wcześniej styska :) bardzo ładnie wygląda i mimo panterki nie jest zbyt drapieżna. skłaniałabym Cię więc do poszukania jeszcze czegoś innego, ale oczywiście to Twoja decyzja. pozdrawiam :)

20. dagmarka54 Zadomowiona

Napisano: 9 stycznia 2010, 17:24

[QUOTE=evelajna;47446]dzis kupilam sobie sukienke. nie powalila mnie na kolana, ale podoba mi sie i czuje sie w niej dobrze :) zastanawiam sie nad butami i torebka. planuje zalozyc czerwone szpilki + czarna torebka + czerwone pazurki
    albo
    moj najwiekszy dylemat to wlasnie szpilki;

Ja bym założyła na twoim miejscu zamszowe czerwone albo szare szpilki. Torebka akurat musi zostać czarna,bo inna raczej nie pasuje.
    W razie co, daję linka gdzie można fajne buty znaleźć:
    http://www.stylowebutki.pl/pages/Modne-obuwie-damskie-kozaki-szpilki--internetow...

Z tej stronki, np doradziłabym ci te: http://www.stylowebutki.pl/products/Czolenka-Jocelyn-11-szare.html
    Ewentualnie te: http://www.stylowebutki.pl/products/Czolenka-Jocelyn-Rose.html
    :)

Piszcie jak tam się wasze studniówki udały. Ja na swoją czekam z niecierpliwością, ale już bliziutko (15 stycznia) :)