Sukienki na studniówkę 2013

1. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 18:03

czyli odrdzacie ta sukienke ??

2. mayra Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 18:21

keeehsa napisał(a)

Hey..
    Mam mniej więcej sukienkę z taką górą..(szyję ją)

http://i47.tinypic.com/jaj7f4.jpg

http://i45.tinypic.com/160v5hl.jpg

No chciałabym się zapytac jakie dodatki ??

No i jeszcze hmm.. jak widac sukienka ma dosc wycięte plece i moj problem polega ze po prostu nie wiem jaki stanik do tego wiasc..

Pomóżcie.. :*

są takie specjalne paski,które się przypina do zapięć stanika,krzyżuje na dole pleców i zapina na brzuchu(np w kapp ahl)(albo od razu staniki z takimi)..co prawda ramiączka nadal pozostają,aale to zawsze coś,że nie widac zapięcia z tyłu,bo jest dość nisko(chyba,że naprawdę prawie w ogóle tych pleców nie ma ;) )

A co do tej mojej śliwkowej sukienki-czy może być srebrny szal zamiast bolerka(no wiadomo,chodzi i tak głównie o poloneza) ?

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość keeehsa

3. justyna2121 Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 18:28

czy jest moe ktos z lublina i wie czy sa w h&m te sukienki? http://moda.allegro.pl/item873413760_h_m_gorsetowa_in_black_zobacz_cudo_36.html

4. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 18:51

mayra napisał(a)

są takie specjalne paski,które się przypina do zapięć stanika,krzyżuje na dole pleców i zapina na brzuchu(np w kapp ahl)(albo od razu staniki z takimi)..co prawda ramiączka nadal pozostają,aale to zawsze coś,że nie widac zapięcia z tyłu,bo jest dość nisko(chyba,że naprawdę prawie w ogóle tych pleców nie ma ;) )

Takie były by dobre.. ;)

a coś w tym stylu to byłby idealny..
    http://i47.tinypic.com/20sbsc5.jpg

ale gdzie takie kupic ??
    W internecie na stronie kapp ahl nic nie ma.. ;/

Gdzie można kupic taki stanik ??

5. mayra Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 19:00

właśnie o tym mówiłam :) na pewno są w triumphie i w esotiq'u czasami..a w sklepie kapp ahl normalnym będzie na pewno sam taki pasek

6. bllaga Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 19:12

Jak myślicie sukienka w kolorze fuksji jest odpowiednia na studniówkę? Nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać jeśli reszta dziewczyn będzie miała jakieś ciemne.

7. butzmich Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 19:58

Hmm.. ja bym postawiła na czarne. Choć z czerwonymi nie będziesz wyglądała 'monotonnie'. :)

Ja mam 100dniówke 12 lutego. Do tej pory nie mam sukienki. Jestem strasznie wybredna i nic mi się nie podoba to co w sklepach jest. :/

P.S. Witam, jestem tu nowa. :D :)

8. keeehsa Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 20:55

butzmich napisał(a)

Hmm.. ja bym postawiła na czarne. Choć z czerwonymi nie będziesz wyglądała 'monotonnie'. :)

Ja mam 100dniówke 12 lutego. Do tej pory nie mam sukienki. Jestem strasznie wybredna i nic mi się nie podoba to co w sklepach jest. :/

P.S. Witam, jestem tu nowa. :D :)

hehe.. to tak jak ja.. Ja tam to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wybredna jestem.. xD
    ja w sumie jakos z 2tys sukienek przejrzałam.. lol
    W koncu wydrukowalam kilka i poszlam z tym do krawcowej i będę teraz 1 z kilka..
    Wiec jak masz kilka sukienek w ktorych coś ci się tylko podob zrób tak jak ja..

9. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 21:54

Ja już na szczescie dzisiaj wszystko pokupowałam na studniowke :) Juz za tydzien o tej porze to będ epewnie na parkiecie;d teraz problem z fryzurą.. :/

10. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 22:06

Tyniaak napisał(a)

Ja już na szczescie dzisiaj wszystko pokupowałam na studniowke :) Juz za tydzien o tej porze to będ epewnie na parkiecie;d teraz problem z fryzurą.. :/

a Jakie masz wlosy ? ja mam czarne takie dluzsze, za rmiona. :) ukladam je tylko sama w domu tak zwykle :) ..
    jakos nie lubie jak ktos mi grzebie we wlosach nie bylam juz 4 lata u fryzjera:d

11. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 22:15

Ale masz proste włosy ?? Ja wlasnie mam problem bo mam naturalnie kręcone.. No i nie wiem jak je spiac.. no i dodatkowo mam grzywke i nie wiem czy ja wyprostowac do tej fryzury, czy spiac do góry by bylo bez grzywki, ale mam dosc wysokie czolo i nie wiem czy by to dobrze wygladało..

12. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 22:31

Tyniaak napisał(a)

Ale masz proste włosy ?? Ja wlasnie mam problem bo mam naturalnie kręcone.. No i nie wiem jak je spiac.. no i dodatkowo mam grzywke i nie wiem czy ja wyprostowac do tej fryzury, czy spiac do góry by bylo bez grzywki, ale mam dosc wysokie czolo i nie wiem czy by to dobrze wygladało..

W sumie to tez masz swoje zdjecie na profilu :) mam proste wlosy + loczek nba grzywce ktorego uciazliwie prostuje od kilku lat :) , ja ogolnie nie lubie skomplikowanych fryzur bo to takie sztuczne, a jak widze masz ladne loczki :)
    Fryzjerka moglaby Ci je tak od siebie rozdzilic (lakier )zeby byly takie sprężyste i zeby bylo ich tak duzo :)
    no albo jakos spiąć do gory z wystajacymi kosmykami kreconymi.. mysle ze grzywki nie warto prostowac.. bo ze swojego dosiadczenia wiem że ona lubi sie krecić, zwlaszcza na imprezach :)
    A jaka masz sukienke ?

13. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 23:21

No własnie tez tak uwazam, co do grzywki, że zaraz bedzie pokrecona, mokra.. ;p no ale nie podoba mi sie moje czołoo.. ;p a sukienke mam do kolana, taki jakby 'brudny' szafir :]

14. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 9 stycznia 2010, 23:23

A Ty jak masz masz proste wlosy (zazdroszcze Ci ;p ) to mozesz wybierac i wybierac z fryzurami.. bo z prostcyh duzo fajnych mozna zrobic fryzur.. tym bardiej ze masz długie :) a Ty jaka masz sukienke ?? :)

15. eN_cafe Początkująca

Napisano: 9 stycznia 2010, 23:55

bllaga napisał(a)

Jak myślicie sukienka w kolorze fuksji jest odpowiednia na studniówkę? Nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać jeśli reszta dziewczyn będzie miała jakieś ciemne.

jeżeli się dobrze czujesz w tym kolorze, to jak najbardziej jest odpowiednia :) na pewno będziesz się wyróżniać, ale przecież to pozytywne.

16. ewelcia2311 Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 10:09

witam w gronie wybrednych mam dokładnie taki sam problem jak wy. nie mam pojęcia jaką sukienkę kupić. studniówka już 6 lutego!!;0 pomocy!

17. evelajna Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 12:16

justyna2121
    wg mnie sukienka nie nadaje się na studniówkę

a cd. moich szpilek, to już postanowione będą czerwone^^
    studniówka już 16 stycznia! aaaaaaaaa :D

18. bisc Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 15:18

Dziewczyny, a co powiecie na tą? Pasuje an studniówkę? Jest ładna? Jak uważacie?
    Bo ja już zrozpaczona jestem. Przeszłam chyba wszystkie sklepy, jakie mogłam i nic...

P.S Witam, jestem tu nowa. :)

19. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 15:36

bisc napisał(a)

Dziewczyny, a co powiecie na tą? Pasuje an studniówkę? Jest ładna? Jak uważacie?
    Bo ja już zrozpaczona jestem. Przeszłam chyba wszystkie sklepy, jakie mogłam i nic...

P.S Witam, jestem tu nowa. :)

Hmm.. szczeze mówiąc ta sukienka jets nie w moim typie.. ale najwazniejsze byc Ty się w niej dobrze czuła :)
    6 dni.. aż nie moge uwierzyć, że to juz za 6 dni :D

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość bisc

20. bisc Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 15:55

Moja za 13 dni... A jestem w proszku!
    A jaką sukienkę Ty wybrałaś? Masz może jakieś pomysły, gdzie mogłabym jeszcze czegoś poszukać? Przeszłam już chyba wszystkie centra handlowe, kilka pomniejszych sklepików i powiem szczerze, że jest ciężko... :( Mam dość nietypową sylwetkę - góra rozmiar 38, dół duże 40 albo i więcej, dlatego piękne, czarne, klasyczne ołówki, za którymi szaleję, nie wchodzą w grę.