Sukienki na studniówkę 2013

1. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 15:59

Ja z powodu tego, że jestem niska (mam z 157) to kupilam kiecke do kolan.. kolor jej to taki brudny szafir.. i mam kiecke w jednolitym kolorze bez zadnych tam cekinow i tak dalej, dlatego moglam [poszlaec z dodatkami . :) a Ty jestes wysoka ?? No i jak z nogami? wgł ciebie mas zje sczzuple czy nie za bardzo ?? :)

2. bisc Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 16:06

Mam 170 cm wzrostu, nie jestem najszczuplejsza, ale tez nie mega gruba. Nie chcę się za bardzo opinać, bo jak usiądę, to mi wszystko na wierzch wyjdzie... ;) Bo dopóki stoję, to wyglądam jakoś. ;p
    Co do nóg - cierpię na stosunkowo masywne biodra i uda względem reszty, ale raczej wszyscy twierdzą, że nogi same w sobie mam zgrabne.
    Nie chce sukienki odcinanej pod biustem i dalej puszczonej tak po prostu luzem, bo ten model wydaje mi się strasznie oklepany i nie przepadam za nim. Myślałam o małej czarnej przy ciele, ale nie opór opinającej i małym szaleństwie z dodatkami, ale niestety nie znalazłam żadnej takiej, która leżałaby dobrze. Zawsze albo nie wchodzę w biodrach, albo góra do poprawki.
    Ta sukienka którą wrzuciłam jest jedyną, która na prawdę leży świetnie, jak na mnie szyta. Jest zrobiona z jedwabiu, więc na żywo, z tym specyficznym lekkawym połyskiem, wygląda o wiele lepiej. Ale fakt faktem, że sama mam mieszane uczucia... Masz może jakieś sugestie?

3. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 17:14

bisc napisał(a)

Mam 170 cm wzrostu, nie jestem najszczuplejsza, ale tez nie mega gruba. Nie chcę się za bardzo opinać, bo jak usiądę, to mi wszystko na wierzch wyjdzie... ;) Bo dopóki stoję, to wyglądam jakoś. ;p
    Co do nóg - cierpię na stosunkowo masywne biodra i uda względem reszty, ale raczej wszyscy twierdzą, że nogi same w sobie mam zgrabne.
    Nie chce sukienki odcinanej pod biustem i dalej puszczonej tak po prostu luzem, bo ten model wydaje mi się strasznie oklepany i nie przepadam za nim. Myślałam o małej czarnej przy ciele, ale nie opór opinającej i małym szaleństwie z dodatkami, ale niestety nie znalazłam żadnej takiej, która leżałaby dobrze. Zawsze albo nie wchodzę w biodrach, albo góra do poprawki.
    Ta sukienka którą wrzuciłam jest jedyną, która na prawdę leży świetnie, jak na mnie szyta. Jest zrobiona z jedwabiu, więc na żywo, z tym specyficznym lekkawym połyskiem, wygląda o wiele lepiej. Ale fakt faktem, że sama mam mieszane uczucia... Masz może jakieś sugestie?

myślę, że sukienka się nadaje. co więcej, jest całkiem fajna ;] założyłabym do niej dodatki w kolorze czarnym

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość bisc

4. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 17:52

wedlug mnie sukienka bardzo ladna, napewno nadaje sie na studniówkę

5. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 19:37

dziewczyny, co myślicie o tej fryzurze ??

6. czekoladka91 Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 19:45

Witam ;) Jestem już po studniówce i powiem, że było super ;) Naprawdę, chce jeszcze raz! ;p Mimo, że nie miałam partnera, bawiłam się doskonale, a kolana bolą mnie za wszystkie czasy :P
    Kucusia, fryzurka jest bardzo ładna i myślę, że idealnie nadaje się na stdn :)

7. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 20:12

jak myslicie która fryzura bardziej sie nadaje na studniówkę?

8. kucusia Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 20:14

magda_91 napisał(a)

mi osobiście się żadna nie podoba;/ i moim zdaniem żadna nie pasuje na studniówkę..

9. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 10 stycznia 2010, 20:27

Ja planuję zostawić moje rude, proste kędziorki rozpuszczone (mam włosy ok. 10 cm za ramiona) i ułożyć je w stylu Pixie Lott z teledysku "Cry Me Out".
    Podobną fryzurkę miała równiez Gwen Stefani ;)

10. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 10 stycznia 2010, 20:28

A niżej wrzucam fotki fryzur, które mi się podobają :)
    Może którejś się przydadzą?;>

11. styska Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 21:29

magda_91 napisał(a)

wiem ze ta po lewej ma miec juz kilka dziewczyn z mojej klasy, tak przynajmniej zapowiedzialy. Ale pewnie bedzie to bardziej 'spokojne', ale cos takiego chca ;) ta po prawej, ladna, ale czy ja wiem czy na studniowke odpowiednia? ;)

1 użytkownik podziękował za tę wiadomość magda_91

12. bisc Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 21:49

Dobra, dziewczyny, która kiecka lepsza? Błagam, szczerze, bo ja już jestem skołowana...!

13. ann7 Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 21:59

bisc napisał(a)

Dobra, dziewczyny, która kiecka lepsza? Błagam, szczerze, bo ja już jestem skołowana...!

jak dla mnie to po lewej lepsza ;) śliczna :)

14. magda_91 Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 22:01

bisc napisał(a)

welug mnie ladniejsza jest ta pierwsza, ta niebieska bedzie mialo napewno duzo dziewczyn np u mnie ma kilka kolezanek taki kolor sukienki i mozesz sie zlac z tlumem ( ale chyba to nie dobre okreslenie , sama mam czarna :P ) No nic wedlug mnie pierwsza jest ladniejsza, ale to tylko moje zdanie :P

A co do tamtych fryzur wlasnie autor mial na mysli, żeby ona nie byla spokojna ,wolalabym zaszalec z fryzura :D

15. styska Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 22:10

bisc napisał(a)

Ja rowniez jestem za pierwsza ;)

magda_91 napisał(a)

A co do tamtych fryzur wlasnie autor mial na mysli, żeby ona nie byla spokojna ,wolalabym zaszalec z fryzura :D

Jesli chcesz zaszalec i chcialabys wybrac ktoras z tych dwoch, to ta druga jest super ;) Niby taka prosta, ale z pazurem :D ;)

16. bisc Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 22:19

Dzięki, dziewczynki. Bo już sama się pogubiłam. ;) Niby tyle tych kiecek, a jak przychodzi co do czego, to ciężko coś konkretnego kupić.

Co do fryzur - ja stwierdziłam, że najlepiej mieć coś, w czym nie będę się bała tańczyć, żeby się nie rozpadło, dlatego planuję zrobić loki lekko podpięte po bokach, bo ma być widać kolczyki. I tyle. :) I Wam też proponuję nie robić nic wymyślnego, co będzie wyglądało jak hełm i przy kolejnych krokach w ogóle nie poruszało... ;) Wtedy to wygląda tandetnie.

17. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 10 stycznia 2010, 23:38

bisc- więc co kiecke masz już wybraną? :) fajnie by bylo, jakbys nam pokazała, jak mmasz ja na sobie i wtedy by było dopiero widać efekt :D

18. butzmich Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 13:08

Dziewczyny poradźcie. Mam szytą sukienkę u krawcowej. I zastanawiam się nad kolorem sukienki. Jestem ruda, jasnej karnacji z piegami (typowa jesień jestem). I teraz mam problem.. Nie wiem jaki kolor. Osobiście chciałabym coś typu jak ta 3 dziewczyna na pierwszym zdjęciu, ale nie wiem czy taki kolor mi będzie odpowiadać. Kolor jak na drugiej to chyba już za jasne, prawda? Czarna, fioletowa, czerwona sukienka odpada. ! Chcę się wyróżniać z tłumu. :D

19. eemilkaaa Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 16:09

No a ja już po studniówce,była w sobotę. A co powiecie o mojej sukience? :)

20. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 16:21

bisc napisał(a)

dla mnie ta druga.