Sukienki na studniówkę 2013

1. kaqqq Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 16:25

Tyniaak napisał(a)

A Ty jak masz masz proste wlosy (zazdroszcze Ci ;p ) to mozesz wybierac i wybierac z fryzurami.. bo z prostcyh duzo fajnych mozna zrobic fryzur.. tym bardiej ze masz długie :) a Ty jaka masz sukienke ?? :)

sukinke jak na zdjeciu mala czarna z koronka u gory :)

no tak można wymyślić masę fryzur z prostymi włosami tylko z nie u mnie bo jak biorę włoski do góry to mi brzydko , mam okragla-owalna twarz

2. Chandnii Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 16:41

Hej,proszę pomóżcie mi, dostałam niespodziewanie zaproszenie na studniówkę i nie wiem jaką sukienke mam kupić. Jaki kolor i wogóle. Mam 173cm, i do szczupłych nie należe, gdyż mam dość szerokie biodrka i lekki brzuszek. Jestem ciemną brunetką. Jaka by była dla mnie odpowiednia? Bardzo lubię jaskrawe kolory i ciemne też.

3. butzmich Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 17:23

eemilkaaa napisał(a)

No a ja już po studniówce,była w sobotę. A co powiecie o mojej sukience? :)

Ładna. Kojarzy mi się z.. taką starożytną grecką kulturą. :D
    Też chcę mieć coś w tym stylu. Odcinaną pod biustem, tylko, że krótszą i lekko rozkloszowanym dołem. :)

4. bisc Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 17:28

Dziewczynki, kupiłam tę po lewej stronie - białą we wzorki! ;) Mam nadzieję, że to był dobry wybór. Dziękuję Wam za rady!

Zdjęcia w sukience wrzucę na dniach, bo dziś nie mam już kompletnie siły...

5. basiadr Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 18:16

Ja podobnie jak Chandnii nie mam pomysłu na sukienkę ... Mam 171 wzrostu trochę brzuszka i jak mi się wydaje duży biust;/ Myślałam o sukience z dekoltem w V ale nigdzie takiej nie widziałam ... Mam jasną karnację i jestem jasną blondynką . Potrzebuje waszej pomocy :)

6. styska Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 18:41

eemilkaaa napisał(a)

Bardzo mi się podoba, tylko ja bym ja skróciła do kolan :D hehe :)

7. pieniawka Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 19:34

Ewcia2616 napisał(a)

Cześć. Mam pytanie. Co uważacie o zestawieniu tej sukienki (mała czarna z koronka na gorze) z takimi butami?

dziewczyny! studniowka to bal! Uczestnicy balu są elegancko ubrani, w garnitury i suknie wieczorowe. nie wypada ubierac na taka okazje kozakow. to jedyny taki bal w zyciu !

8. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:14

butzmich napisał(a)

Dziewczyny poradźcie. Mam szytą sukienkę u krawcowej. I zastanawiam się nad kolorem sukienki. Jestem ruda, jasnej karnacji z piegami (typowa jesień jestem). I teraz mam problem.. Nie wiem jaki kolor. Osobiście chciałabym coś typu jak ta 3 dziewczyna na pierwszym zdjęciu, ale nie wiem czy taki kolor mi będzie odpowiadać. Kolor jak na drugiej to chyba już za jasne, prawda? Czarna, fioletowa, czerwona sukienka odpada. ! Chcę się wyróżniać z tłumu. :D

mam 2 typowo rude koleżanki i genialnie wyglądają w soczystych fioletach, granatach i zieleniach :)

p.s. w piątek mam studniówkę, fryzjer zamówiony na 11:00 i teraz proszę o poradę ... otóż jaka fryzurka by pasowała bo okrągłej buzi z wysokim czołem xd? od razu mówię, że nie chce rozpuszczonych, za gorąco by mi było ;p może, któraś ma taki sam kształt twarzy i może mi doradzić :) ? inne propozycje też ofc brane będą pod uwagę! :D

9. styska Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:33

Bamboocha ja nic nie mowie, ale dwa dni temu to tu mialy byc zdjecia Twojej kreacji ^^ ;p

10. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:38

19BaMbOoChA90: a jakie masz włosy? Długie czy krótkie? Jeśli masz wysokie czoło to proponowałabym Ci zasłonić go grzywką. Jeśli chodzi o włosy to hm...najlepiej byłoby Ci w koku( przynajmniej tak mi się zdaje). Może niech Ci fryzjerka włosy zakręci na lokówce(w takie drobne spirale) i ładnie upnie z tyłu? :) ?

11. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:39

eemilkaaa napisał(a)

Pięknie wyglądałaś! Sukienka super, bardzo mi się podoba, śliczny kolor :)

A tak btw, ja swoją studniówkę mam za 11 dni. Udało mi się zrzucić 4 kg, żeby sukienka lepiej leżała, fryzjer umówiony, kosmetyczka też :) fryzurkę chciałabym podobną do tych na zdjęciach :) co myślicie?

12. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:39

Dziewczyny ja mam pytanie. Jakie kolczyki pasują do rozpuszczonych włosów( włosy mam do ramion). Nie mam pojęcia jakie kupić :( a jutro się wybieram na zakupy. Chodzi mi o długość i kształt.

Pomocy!:*

13. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:42

kolodziejska_d: te fryzury są bardzo podobne nawet nie jestem pewna czy to nie jest ta sama :) . Na pierwszym ujęciu zdecydowanie lepiej wygląda ;)

14. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:46

styska napisał(a)

Bamboocha ja nic nie mowie, ale dwa dni temu to tu mialy byc zdjecia Twojej kreacji ^^ ;p

Ty, patrz, zapomnialam xd

hehe mam długie (do połowy pleców) włosy i inne brwi niż na zdjęciach ;p mniej wygięte i troszeńkę grubsze (brwi to moja specjalność i co jakiś czas zmieniam ich kształt xd)

15. kolodziejska_d Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:50

19BaMbOoChA90 napisał(a)

Ty, patrz, zapomnialam xd

Myślę że do Twojej sukienki, kiedy jest wiązana na szyi, najlepsze będą spięte włosy :)

16. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:54

19BaMbOoChA90: ale masz piękne włosy;D szczerze ja na Twoim miejscu zostawiła je rozpuszczone ;) niby ciepło może być ale pewnie będzie klimatyzacja :) . U mnie koleżanka miała podobną sukienkę i rozpuszczone włosy..wyglądała genialnie. Wydaje mi się, że kok podczas zabawy mógłby Ci się rozwalić miejscami bo masz dużo włosów. Ale zdecydować musisz sama ;)

17. Marchewka89 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:55

NATALKA 90 Też mam włosy do ramion i osobiście lubię kolczyki - wkręty lub klipsy różnego rodzaju: srebrne, złote czy jakieś plastikowe ;) Jeżeli zamierzasz mieć rozpuszczone włosy lepiej zrezygnuj z dużych kolczyków, bo raz że będą Ci przeszkadzały wplątując się we włosy, a dwa że nie będzie ich widać pod kłaczkami (tym bardziej jak będą wplątywały się we włosy). Ewentualnie mogą jeszcze się sprawdzić kolczyki takie "nitki" zwisające.

18. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 20:56

natalka90 napisał(a)

19BaMbOoChA90: ale masz piękne włosy;D szczerze ja na Twoim miejscu zostawiła je rozpuszczone ;) niby ciepło może być ale pewnie będzie klimatyzacja :) . U mnie koleżanka miała podobną sukienkę i rozpuszczone włosy..wyglądała genialnie. Wydaje mi się, że kok podczas zabawy mógłby Ci się rozwalić miejscami bo masz dużo włosów. Ale zdecydować musisz sama ;)

wiesz, jakbym się nie pociła to bym je ładniusieńko pofalowała i też zostawiła rozpuszczone, ale niestety ;D natura mnie podczas tańca "moczy" xdd kurcze, nie wiem ;p już nie chce mieć "na bok" bo wszystkie tak idą, tak samo jak jest szał na kobalt i fiolet (wiem, sama mam fioletową, ale nie było innych kolorów :( ( )

p.s. do rozpuszczonych .. może perełki :) ? żeby się nie plątały, albo takie hmm orientalne :) ? na bank nie wiszące ;p p (ja mam takie heh)

19. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 21:03

Marchewka89: kurcze mam dylemat bo nie będę mieć nic na szyi a rzeczywiście kolczyki zbytnio mi nie pasują, zwłaszcza wiszące;/. Perły mi się nie podobają :( ale jestem wybredna;/;d

19BaMbOoChA90: a kok Ci się nie będzie rozwalał? Wydaje mi się że niestety jak będziesz miała upięte włosy to i tak będą wilgotne :(

20. 19BaMbOoChA90 Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 21:08

natalka90 napisał(a)

Marchewka89: kurcze mam dylemat bo nie będę mieć nic na szyi a rzeczywiście kolczyki zbytnio mi nie pasują, zwłaszcza wiszące;/. Perły mi się nie podobają :( ale jestem wybredna;/;d

19BaMbOoChA90: a kok Ci się nie będzie rozwalał? Wydaje mi się że niestety jak będziesz miała upięte włosy to i tak będą wilgotne :(

wtedy tylko przy czole :) no i porównaj komfort przy powiewie na plecach, a jego braku pod stertą dużej ilości długich i grubych włosów ;p
    hehe może jakieś zdjęcia :D ? bo szukam w necie i jakoś nic ciekawego, a tam, gdzie są rady "jak się czesać zgodnie z kształtem twarzy" pokazane są zazwyczaj bardzo brzydkie fryzury ;/