Sukienki na studniówkę 2013

1. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 21:11

19BaMbOoChA90: w sumie możliwe, że masz rację. Ja nie mam tak długich włosów i niestety za wiele ich nie posiadam;/ :( . Jak znajdę coś ciekawego to wrzucę ;)

2. Monuuu Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 21:38

hey dziewczyny :) co sądzicie o takiej fryzurze? Zdecydowałam się na takową gdyż mam gęste, długie, blond (nie wiem czy to ma znaczenie :D ) włosy i boje się, że całkowicie upięte po prostu się rozwalą :P Myślicie, że to dobry wybór?

3. eemilkaaa Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 22:02

butzmich: moja sukienka była na dole strasznie szeroka,a krótsza też napewno ładnie by wyglądała. Taką podobną krótszą do kolan miałam już kiedyś.
    Dzięki dziewczyny za odpowiedz

4. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 22:09

Ja zastanawiam się nad którąś z tych dwóch sukienek (ze wskazaniem na niebieską). Co myślicie? Kupować inną, czy iść w jednej z nich?
    A szpileczki też mam- czarne, prościutkie, wysokie i eleganckie. Proszę o opinię!

Btw. jakby któraś była zainteresowana, jestem skłonna sprzedać tą fuksjową kieckę. Jest ona w rozm norweskie8, polskie 34, firma Oasis. Zapłaciłam za nią 350 zł, a nawet nie oderwałam metki. Ubrałam ją może ze dwa razy- w przymierzalni i do zdjęć. Później zrobiłam włosy na rudo iii... no nie wiem :(
    Jakby któraś chciała, to piszcie :P

5. eN_cafe Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 22:25

butzmich napisał(a)

Dziewczyny poradźcie. Mam szytą sukienkę u krawcowej. I zastanawiam się nad kolorem sukienki. Jestem ruda, jasnej karnacji z piegami (typowa jesień jestem). I teraz mam problem.. Nie wiem jaki kolor. Osobiście chciałabym coś typu jak ta 3 dziewczyna na pierwszym zdjęciu, ale nie wiem czy taki kolor mi będzie odpowiadać. Kolor jak na drugiej to chyba już za jasne, prawda? Czarna, fioletowa, czerwona sukienka odpada. ! Chcę się wyróżniać z tłumu. :D

zielonaaa :D lub niebieska :) bardzo podoba mi się typ Twojej urody w zestawieniu z kontrastującymi kolorami :) chociaż myślę, że ten kolor na 3 dziewczynie też by Ci pasował, chociaż to w dużej mierze zależy czy Twoje policzki lubią się rumienić i czy cera jest zaczerwieniona :)

6. natalka90 Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 22:41

LookingForAngels: sukienki są śliczne, nawet nie wiem która bardziej mi się podoba ale szczerze trochę niekorzystnie te kolory kontrastują z kolorem włosów :( mi przynajmniej to nie odpowiada.

7. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 22:44

wiesz co, bo stoję na fotce pod lampą :) mój "rzeczywisty" rudy jest naprawdę ładny i fajnie wygląda w połączeniu z tą kobaltową, zresztą popatrz niżej- taki jest w ciągu dnia :)

Btw. też mam na imię Natalia :)

8. Tyniaak Nowicjuszka

Napisano: 11 stycznia 2010, 23:09

Ja bym bez dwoch zdań załozyła ta kobaltową, bardzo mi się podoba :)

9. eN_cafe Początkująca

Napisano: 11 stycznia 2010, 23:15

kobaltowa piękna :)

ps. i też mam na imię Natalia;D

10. Ulencja Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 10:23

Dziewczyny, chce wygrać limuzynę na studniówkę. Możecie mi pomóc głosując na moją pracę?
    http://www.niepolegniesz.pl/konkurs/#/galeria/telegram/Q5D2-AD4D
    Z góry dzięki :D

11. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 12 stycznia 2010, 16:27

Tak mówicie? :) A zapłaciłam za nią 63 zł (23zł za materiał i 40 za uszycie) :P
    Wybieram się w weekend do Krk i Rzeszowa, jeśli tam nic nie znajdę, to pewnie pójdę w niej :)

12. tinasik Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 17:23

dziubolek12: a która to twoja kiecka? :P

13. Agattka Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 18:23

Hej! Mam problem z makijażem. Kompletnie nie mam na niego pomysłu! Mam turkusową sukienkę, a buty, torebkę i szal czarne. Będę miała też srebrne kolczyki i bransoletkę. Mam jasną cerę, brązowe oczy i ciemne włosy. Mogłaby mi któraś z Was coś doradzić?

14. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 12 stycznia 2010, 18:53

Moje propozycje studniówkowego make-upu :)
    Może akurat coś Ci się spodoba?;>

15. Zirael Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 18:58

Ja swoją studniówkę miałam w sobotę. Wystąpiłam w najbardziej nieskromnej sukience na całym balu (amerykańska, w stylu księżkiczki (szeroka, na halkach, składająca się z 7 warstw, bez koła, za to z cekinami).

I wiecie co? warto było. Warto było olać modę i objechać pół kraju, żeby znaleźć tą jedyną suknię, chociażby po to, żeby przez cały czas mieć wokół pełno kamerzystów i widzieć zazdrość w oczach innych maturzystek.

Życzę Wam, żebyście też błyszczały jak diamenty na swoich studniówkach, choć w krótkich skromnych sukienkach, nawet z najlepszymi dodatkami, nie jest to możliwe.

16. LookingForAngels Początkująca

Napisano: 12 stycznia 2010, 19:00

Zirael- może wrzucisz fotkę tego cacka?;> A najlepiej na Tobie? :D

17. eN_cafe Początkująca

Napisano: 12 stycznia 2010, 19:17

Zirael napisał(a)

Ja swoją studniówkę miałam w sobotę. Wystąpiłam w najbardziej nieskromnej sukience na całym balu (amerykańska, w stylu księżkiczki (szeroka, na halkach, składająca się z 7 warstw, bez koła, za to z cekinami).

I wiecie co? warto było. Warto było olać modę i objechać pół kraju, żeby znaleźć tą jedyną suknię, chociażby po to, żeby przez cały czas mieć wokół pełno kamerzystów i widzieć zazdrość w oczach innych maturzystek.

Życzę Wam, żebyście też błyszczały jak diamenty na swoich studniówkach, choć w krótkich skromnych sukienkach, nawet z najlepszymi dodatkami, nie jest to możliwe.

bez urazy, ale myślę że niektórych po prostu satysfakcjonuje udana zabawa w gronie fajnych ludzi i wygoda, a nie ujrzenie zazdrości w oczach innych dziewczyn.

18. labelle Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 19:29

pff ale głupota;P ja myśle, że najlepiej ubrać się z klasą i wygodnie, bo ta sukienka chyba musiała być troche męcząca. W 7 warstwach tańczyc makarene? nie wyobrażam sobie ;)
    no i szczerze mówiąc to myśle, że nie u wszystkich była to zazdrość.

19. labelle Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 19:33

Mam granatową sukienke, czarno buty i torebke ze srebrnymi dodatkami, biżuteria też srebrna.
    Jaką koszule powinien ubrać partner?
    Myślałam nad zestawieniem:
    a) granatowa koszula + srebrny krawat
    b) jasna koszula + granatowy krawat
    ale z tego co się dowiedziałam i przejrzałam sklepy w okolicy to na granatową koszulę nie ma co liczyć, a studniówka już w ten piątek! No i on wolałby ciemną.
    Czy jeśli założy czarną koszule i np. srebrny/szary krawat będzie ok? we wzorki? gładki? jakieś inne propozycje?
    bardzo licze na expresową pomoc

Pozdrawiam! :)

20. mmalgorzatka Nowicjuszka

Napisano: 12 stycznia 2010, 19:46

labelle napisał(a)

pff ale głupota;P ja myśle, że najlepiej ubrać się z klasą i wygodnie, bo ta sukienka chyba musiała być troche męcząca. W 7 warstwach tańczyc makarene? nie wyobrażam sobie ;)
    no i szczerze mówiąc to myśle, że nie u wszystkich była to zazdrość.

zgadzam się...